О присвоении наименований улиц
Решение акима сельского округа Аккум Жалагашского района Кызылординской области от22 апреля 2016 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 апреля 2016 года № 5491
В соотвестсвии с Законами Республики Казахастан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан”, от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 13 апреля 2016 года №2 аким сельского округа Аккум РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам без названия села Аккум сельского округа Аккум:
1) 1-улице “Бейбітшілік”;
2) 3-улице “Бимұрат Ақдәулетов”.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Аккум Т. Тулегенов

Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 сәуірде № 5491 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына және Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 2 қорытындысына сәйкес Аққұм ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққұм ауылдық округінің Аққұм ауылының атауы жоқ көшелеріне келесідей атаулар берілсін:
1) 1-көшеге “Бейбітшілік”;
2) 3-көшеге “Бимұрат Ақдәулетов”.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққұм ауылдық
округінің әкімі Т. Тулегенов