О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Мырзабай ахун Жалагашского района Кызылординской области от 19 мая 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 июня 2016 года № 5525
В соответствии с Законами Республики Казахастан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан”, от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 13 апреля 2016 года № 2 аким сельского округа Мырзабай ахунРЕШИЛ:
1. Переименовать улицу “Ленина” в селе Мырзабай ахун сельского округа Мырзабай ахун Жалагашского района на улицу “Әбділда Жүргенбаев”.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким аула Б. Ибраева

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Мырзабай ахун округі әкімінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 маусымда № 5525 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына және Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 2 қорытындысына сәйкес Мырзабай ахун ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы Мырзабай ахун ауылдық округінің Мырзабай ахун ауылындағы “Ленин” көшесі “Әбділда Жүргенбаев” көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Б. Ибраева