Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 27 января 2016 года N 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 февраля 2016 года N 5330.
В соответствии Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Жанакорганской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
2. Исключен постановлением акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 18.11.2022 № 810 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жанакорганский
районной избирательной комиссии
____________________Ибрагимов Б.
"27" января 2016 год
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
от 27 января 2016 года № 311
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 18.11.2022 № 810 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
поселок Жанакорган
напротив здания коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад №5 "Балгын" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Женис 27
напротив здания отдела обслуживания населения Жанакорганского района филиала по Кызылординской области некоммерческого акционерного общества государственная корпорация "Правительство для граждан" расположенного по адресу: улица Сыганак 2
напротив здания коммунального государственного учреждения "Санаторный ясли-сад "№ 28 Алпамыс" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Ыбырай Алтынсарин 41
напротив здания коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 110" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Урзимат Мадиев 51
напротив аптеки "Ansar" по улице Беимбета Майлина
напротив здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жанакорганская межрайонная больница" расположенного по адресу: улица Абдулла Алтый Сулеймен 1А
напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Шипажай Жаңақорған" расположенного по адресу: улица Сыганак 1А
напротив здания акционерного общества "KAZPOST" расположенного по адресу: улица Амангельди Иманов 65
напротив здания частного учреждения "Школа одаренных детей имени Ускенбай Жумадиллы" расположенного по адресу: улица Сатыбалды Алибеков, здание 24
2
село Екпинди сельского округа Екпинди
напротив детской мини игровой площадки по улице Халипы Тулкибаевой
3
село Сунаката сельского округа Сунаката

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы N 311 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 ақпанда N 5330 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Жаңақорған аудандық сайлау комиссиясымен бiрлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Алып тасталды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 18.11.2022 № 810 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңақорған аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ Б.Ибрагимов
"27" қаңтар 2016 жыл
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 27 қаңтардағы
№ 311 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 18.11.2022 № 810 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Жаңақорған кенті
Жеңіс көшесі 27 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№5 Балғын" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
Сығанақ көшесі 2 мекен-жайында орналасқан "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы Жаңақорған ауданының Халыққа қызмет көрсету бөлімі ғимаратына қарама-қарсы
Ыбырай Алтынсарин көшесі 41 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№28 Алпамыс" санаториялық бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
Үрзімат Мәдиев көшесі 51 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 110 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
Бейімбет Майлин көшесі бойындағы "Ansar" дәріханасына қарама-қарсы
Абдолла Алтый Сүлеймен көшесі 1А мекен-жайында орналасқан "Жаңақорған ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
Сығанақ көшесі 1А мекен-жайында орналасқан "Шипажай Жаңақорған" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратына қарама-қарсы
Амангелді Иманов көшесі 65 мекен жайында орналасқан "KAZPOST" акционерлік қоғамы ғимаратына қарама-қарсы
Сатыбалды Әлібеков көшесі 24 мекен-жайында орналасқан "Өскенбай Жұмаділлә атындағы дарынды балалар мектебі" жеке мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
2
Екпінді ауылдық округінің Екпінді ауылы
Халипа Түлкібаева көшесі бойындағы балалар шағын ойын алаңына қарама-қарсы
3
Сунақата ауылдық округінің Сунақата ауылы

напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 194" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Жибек жолы 1А
4
село Кожамберди сельского округа Кожамберди
напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Кожамберди" аппарата акима сельского округа Кожамберди" расположенного по адресу: улица Шаймен 21
5
село Томенарык сельского округа Томенарык
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 223" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Сакен Сейфуллин 9
напротив аптеки "Қуандық" по улице Разии Кулымбетовой
6
село Суттикудык сельского округа Суттикудык
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 52" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Алия Молдагулова 42
7
село Жайылма сельского округа Жайылма
напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Жайылма" аппарата акима сельского округа Жайылма" расположенного по адресу: улица Бектас Жусипов 19
8
поселок Шалкия
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 86" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Жибек жолы 7А
9
село Бирлик сельского округа Акуйик
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 55" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Абай Кунанбаев 14
10
село Кыраш сельского округа Кыраш
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 180" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Тауелсиздик 9
11
село Косуйенки сельского округа Косуйенки
напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Косуйенки" аппарата акима сельского округа Косуйенки" расположенного по адресу: улица Бибіш Смағұлова 5
12
село Аккум сельского округа Кейден
напротив здания Аккумского сельского фельдшерско-акушерского пункта расположенного по адресу: улица Сайынбай Базарбаев 9
13
станция Бесарык сельского округа Талап
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 247" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Оркендеу 1
14
село Кенес сельского округа Жаманбай батыр
напротив здания Кенесского сельского фельдшерско-акушерского пункта расположенного по адресу: улица Исатай Топышев, здание 15
15
станция Талап сельского округа Манап
напротив здания Манапского сельского фельдшерско-акушерского пункта расположенного по адресу: улица Сарсенбек Мырзатаев 18
16
село Манап сельского округа Манап

Жібек жолы көшесі 1А мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 194 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
4
Қожамберді ауылдық округінің Қожамберді ауылы
Шаймен көшесі 21 мекен-жайында орналасқан "Қожамберді ауылдық округі әкімі аппаратының "Қожамберді ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
5
Төменарық ауылдық округінің Төменарық ауылы
Сәкен Сейфуллин көшесі 9 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 223 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
Разия Құлымбетова көшесі бойындағы "Қуандық" дәріханасына қарама-қарсы
6
Сүттіқұдық ауылдық округінің Сүттіқұдық ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі 42 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 52 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
7
Жайылма ауылдық округінің Жайылма ауылы
Бектас Жусипов көшесі 19 мекен-жайында орналасқан "Жайылма ауылдық округі әкімі аппаратының "Жайылма ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
8
Шалқия кенті
Жібек жолы көшесі 7А мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 86 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
9
Ақүйік ауылдық округінің Бірлік ауылы
Абай Құнанбаев көшесі 14 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
10
Қыраш ауылдық округінің Қыраш ауылы
Тәуелсіздік көшесі 9 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 180 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
11
Қосүйеңкі ауылдық округінің Қосүйеңкі ауылы
Бибіш Смағұлова көшесі 5 мекен-жайында орналасқан "Қосүйеңкі ауылдық округі әкімі аппаратының "Қосүйеңкі ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
12
Кейден ауылдық округінің Аққұм ауылы
Сайынбай Базарбаев көшесі 9 мекен-жайында орналасқан Аққұм ауылдық фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратына қарама-қарсы
13
Талап ауылдық округінің Бесарық бекеті
Өркендеу көшесі 1 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 247 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
14
Жаманбай батыр ауылдық округінің Кеңес ауылы
Исатай Топышев көшесі 15 мекен-жайында орналасқан Кеңес ауылдық фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратына қарама-қарсы
15
Манап ауылдық округінің Талап бекеті
Сәрсенбек Мырзатаев көшесі 18 мекен-жайында орналасқан Манап ауылдық фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратына қарама-қарсы
16
Манап ауылдық округінің Манап ауылы

напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 160" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Жаншора Копешулы 5
17
село Бесарык сельского округа Жаманбай батыр
напротив здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 54" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Маханбет Кенебаев 14
18
село Каратобе сельского округа Каратобе
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 229" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Толеген Токтаров, здание 12
19
село Кандоз сельского округа Кандоз
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 240" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Гани Муратбаев 21
20
село Коктобе сельского округа Коктобе
напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Коктобе" аппарата акима сельского округа Коктобе" расположенного по адресу: улица Тауелсиздик 8
21
село Келинтобе сельского округа Келинтобе
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 192" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Турар Рыскулов 75
22
село Тугускен сельского округа Аккорган
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 209" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Аманкул Болтаева 1
23
село Акжол сельского округа Машбека Налибаева
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 196" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: проспект Абылайхан 9
24
село Аксуат сельского округа Озгент
напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб Озгент" аппарата акима сельского округа Озгент" расположенного по адресу: улица Усен ата 13
25
село Кожакент сельского округа Кожакент
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 168" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Алжан Толегенулы 9
26
село Байкенже сельского округа Байкенже

Жаншора Көпешұлы көшесі 5 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 160 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
17
Жаманбай батыр ауылдық округінің Бесарық ауылы
Маханбет Кенебаев көшесі 18 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
18
Қаратөбе ауылдық округінің Қаратөбе ауылы
Төлеген Тоқтаров көшесі 12 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 229 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
19
Қандөз ауылдық округінің Қандөз ауылы
Ғани Мұратбаев көшесі 21 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 240 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
20
Көктөбе ауылдық округінің Көктөбе ауылы
Тәуелсіздік көшесі 8 мекен-жайында орналасқан "Көктөбе ауылдық округі әкімі аппаратының "Көктөбе ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
21
Келінтөбе ауылдық округінің Келінтөбе ауылы
Тұрар Рысқұлов көшесі 75 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 192 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
22
Аққорған ауылдық округінің Түгіскен елді мекені
Аманкүл Болтаева көшесі 1 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 209 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
23
Машбек Нәлібаев ауылдық округінің Ақжол ауылы
Абылайхан даңғылы 1А мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 196 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
24
Өзгент ауылдық округінің Өзгент ауылы
Үсен ата көшесі 11 мекен-жайында орналасқан "Өзгент ауылдық округі әкімі аппаратының "Өзгент ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
25
Қожакент ауылдық округінің Қожакент ауылы
Әлжан Төлегенұлы көшесі 9 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 168 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
26
Байкенже ауылдық округінің Байкенже ауылы

напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 193" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица С. Алдабергенұлы 17
27
село Билибай сельского округа Байкенже
напротив здания Аккумского сельского фельдшерско-акушерского пункта расположенного по адресу: улица С. Үржанұлы 3
28
село Жанарык сельского округа Жанарык
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 167" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Жанай Кожантайулы 24
29
село Абдигаппар сельского округа Кыркенсе
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 213" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Толегетай Суинишулы 3
30
село Кейден сельского округа Кейден
напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 208" отдела образования по Жанакорганскому району управления образования Кызылординской области" расположенного по адресу: улица Сырдария 14
31
село Байкенже сельского округа Байкенже
напротив административного здания товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылкум"
32
село Кейден сельского округа Кейден
напротив административного здания товарищества с ограниченной ответственностью "СКЗ-U"
33
поселок Шалкия
напротив административного здания акционерного общества "ШалкияЦинк ЛТД"

С. Алдабергенұлы көшесі 17 мекен-жайында орналасқан "Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 193 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
27
Байкенже ауылдық округінің Билібай ауылы
С. Үржанұлы көшесі 3 мекен-жайында орналасқан Билібай ауылдық фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратына қарама-қарсы
28
Жаңарық ауылдық округінің Жаңарық ауылы
Жанай Қожантайұлы көшесі 24 мекен-жайында орналасқан Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 167 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
29
Қыркеңсе ауылдық округінің Әбдіғаппар ауылы
Төлегетай Сүйінішұлы көшесі 3 мекен-жайында орналасқан Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 213 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
30
Кейден ауылдық округінің Кейден ауылы
Сырдария көшесі 14 мекен-жайында орналасқан Қызылорда облысының білім басқармасының Жаңақорған ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 208 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
31
Байкенже ауылдық округінің Байкенже ауылы
"Қызылқұм" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі әкімшілік ғимаратына қарама-қарсы
32
Кейден ауылдық округінің Кейден ауылы
"СКЗ-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі әкімшілік ғимаратына қарама-қарсы
33
Шалқия кенті
"ШалқияЦинк ЛТД" акционерлік қоғамы әкімшілік ғимаратына қарама-қарсы