О присвоении наименования улице
Решение акима поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области от 15 марта 2016 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 апреля 2016 года № 5490
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 12 декабря 2015 года №4 аким поселка Теренозек РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице поселка Теренозек имя "Бақтияр Жақыпов" .
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Теренозек Бахтиярова Е.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Теренозек Ж. Сыздыков

Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Тереңөзек кенті әкімінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 20 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 сәуірде № 5490 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 12 желтоқсандағы № 4 қорытындысына сәйкес Тереңөзек кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңөзек кентінің атауы жоқ көшесіне "Бақтияр Жақыпов" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңөзек кенті әкімінің орынбасары Е.Бахтияровқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Тереңөзек кентінің әкімі Ж. Сыздықов