"О присвоении наименований улицам"
Решение акима села Шетпе Мангистауского района Мангистауской области от 12 июля 2016 года № 561. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 11 августа 2016 года № 3125.
Сноска. Заголовок в редакции решения акима села Шетпе Мангистауского района Мангистауской области от 06.11.2017 № 488(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории села Шетпе, на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 6 мая 2016 года, аким села Шетпе РЕШИЛ:
Сноска. В преамбулу внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется в соответствии решением акима села Шетпе Мангистауского района Мангистауской области от 06.11.2017 № 488(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить безымянным улицам села Шетпе следующие наименования:
1) микрорайона Базарлы:
первая улица- улица имени Шокая Амандыкова;
вторая улица - улица имени Кызылгула Есенаманова;
2) микрорайона Жана орпа:
первая улица – улица имени Бижана Дуйсенбаева;
вторая улица – улица имени Абдырахмана Шалабаева;
третья улица – улица имени Ыкыласа Нургалиева;
четвертая улица – улица имени Орынбая Боранбайулы;
пятая улица – улица имени Музая Нурпанулы;
шестая улица - улица имени Ныгымета Изимбергенова;
3) микрорайона Ащубулак:
первая улица - улица имени Есмырза Бисенова;
вторая улица - улица имени Толебая Морханова;
третья улица - улица имени Издена Байдуллаева;
четрвертая улица - улица имени Жумахалыка Ерханаева;
пятая улица - улица имени Кенжегула Исабергенова;
шестая улица – улица имени Азанкула Байпакова;
седьмая улица - улица имени Косбая Елбаева;
восьмая улица - улица имени Рахмета Космаганбетова;
девятая улица - улица имени Алтынгали Жумабаева;
4) микрорайона Шетпе – 1:
первая улица - улица имени Шанытбая Махамбетова;
вторая улица - улица имени Жауынбая Дуйсенбаева;
третья улица - улица имени Наку Бактыбаева;
четвертая улица - улица имени Каршыга Суйирбайулы;
пятая улица - улица имени Анеса Жубаева;
шестая улица - улица имени Изтургана Туржанова;
седьмая улица - улица имени Кенеса Жумырова;
5) микрорайона Центральная:
первая улица – улица имени Арона Отеуова;
вторая улица – улица имени Койшыгула Жамансарина;
третья улица – улица имени Кылышбая Куракова;
четвертая улица - улица имени Бекмырза Жумалиева;
пятая улица - улица имени Мухаша Кадирова;
шестая улица – улица имени Жанбыра Битимова;

Көшелерге атау беру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе селосы әкімінің 2016 жылғы 12 шілдедегі № 561 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 тамызда № 3125 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыптың орыс тіліндегі нұсқасына өзгеріс енгізілді – Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе ауылы әкімінің 06.11.2017 № 488 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шетпе ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып және 2016 жылғы 6 мамырдағы Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Шетпе ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе ауылы әкімінің 06.11.2017 № 488 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Шетпе ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Базарлы шағын ауданының:
бірінші көшесі – Шоқай Амандықов атындағы көше;
екінші көшесі – Қызылғұл Есенаманов атындағы көше;
2) Жаңа орпа шағын ауданының:
бірінші көшесі – Бижан Дүйсенбаев атындағы көше;
екінші көшесі – Әбдірахман Шалабаев атындағы көше;
үшінші көшесі – Ықылас Нұрғалиев атындағы көше;
төртінші көшесі – Орынбай Боранбайұлы атындағы көше;
бесінші көшесі – Мұзай Нұрпанұлы атындағы көше;
алтыншы көшесі – Нығымет Ізімбергенов атындағы көше;
3) Ащыбұлақ шағын ауданының:
бірінші көшесі – Есмырза Бисенов атындағы көше;
екінші көшесі – Төлебай Морханов атындағы көше;
үшінші көшесі – Ізден Байдуллаев атындағы көше
төртінші көшесі – Жұмахалық Ерханаев атындағы көше;
бесінші көшесі – Кенжеғұл Исабергенов атындағы көше;
алтыншы көшесі – Азанқұл Байпақов атындағы көше;
жетінші көшесі - Қосбай Елбаев атындағы көше;
сегізінші көшесі – Рахмет Қосмағанбетов атындағы көше;
тоғызыншы көшесі – Алтынғали Жұмабаев атындағы көше;
4) Шетпе - 1 шағын ауданының:
бірінші көшесі – Шаңытбай Махамбетов атындағы көше;
екінші көшесі – Жауынбай Дүйсенбаев атындағы көше;
үшінші көшесі – Нақу Бақтыбаев атындағы көше;
төртінші көшесі - Қаршыға Сүйірбайұлы атындағы көше;
бесінші көшесі – Әнес Жұбаев атындағы көше;
алтыншы көшесі – Ізтұрған Тұржанов атындағы көше;
жетінші көшесі – Кеңес Жұмыров атындағы көше;
5) Орталық шағын ауданының:
бірінші көшесі – Арон Өтеуов атындағы көше;
екінші көшесі – Қойшығұл Жамансарин атындағы көше;
үшінші көшесі – Қылышбай Құрақов атындағы көше;
төртінші көшесі – Бекмырза Жұмалиев атындағы көше;
бесінші көшесі – Мұхаш Қадіров атындағы көше;
алтыншы көшесі – Жаңбыр Бітімов атындағы көше;

6) микрорайона Макаш:
первая улица – улица имени Бисена Жанбырбаева;
вторая улица - улица имени Муталлапа Досжанова;
третья улица – улица имени Айтжана Койшыбаева;
четвертая улица - улица имени Жанабая Бокембаева;
7) микрорайона Карашокы:
первая улица- улица имени Кылыша Балтабаева;
вторая улица – улица имени Егизтая Дауылбаева;
третья улица – улица имени Бегейбая Ахметова;
четвертая улица – улица имени Сансызбая Нурбатырова.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется в соответствии решением акима села Шетпе Мангистауского района Мангистауской области от 06.11.2017 № 488(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учереждению "Аппарат акима села Шетпе" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется в соответствии решением акима села Шетпе Мангистауского района Мангистауской области от 06.11.2017 № 488(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима села Казанбаева Е.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется в соответствии решением акима села Шетпе Мангистауского района Мангистауской области от 06.11.2017 № 488(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села М.Муталлапов

6) Мақаш шағын ауданының:
бірінші көшесі - Бисен Жаңбырбаев атындағы көше;
екінші көшесі – Мүтәллап Досжанов атындағы көше;
үшінші көшесі – Айтжан Қойшыбаев атындағы көше;
төртінші көшесі – Жаңабай Бөкембаев атындағы көше;
7) Қарашоқы шағын ауданының:
бірінші көшесі – Қылыш Балтабаев атындағы көше;
екінші көшесі – Егізтай Дауылбаев атындағы көше;
үшінші көшесі – Бегейбай Ахметов атындағы көше
төртінші көшесі – Сансызбай Нұрбатыров атындағы көше.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе ауылы әкімінің 06.11.2017 № 488 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Шетпе ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе ауылы әкімінің 06.11.2017 № 488 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауыл әкімінің орынбасары Е.Қазанбаевқа жүктелсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе ауылы әкімінің 06.11.2017 № 488 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Село әкімі М.Мүтәллапов