О внесении изменении в решение Мунайлинского районного маслихата от 3 июля 2015 года №33/347 "Об утверждении Правилоказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Мунайлинском районе"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21 октября 2016 года № 4/74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 18 ноября 2016 года № 3186. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 16 апреля 2021 года № 3/21
Сноска. Утратило силу решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 16.04.2021 № 3/21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 ЗаконаРеспублики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представлении об устранении нарушений законности департамента юстиции Мангистауской области от 23 августа 2016 года №10-15-3093, 20 сентября 2016 года №10-15-3552, Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 3 июля 2015 года №33/347 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Мунайлинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2781, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 7 августа 2015 года №49-50 (500-501) и в информационно-правовой системе "Әділет" от 4 августа 2015 года) следующее изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Мунайлинском районе, утвержденных указанным решением
подпункт 13 пункта 3 изложить в новой редакции следующего содержания:
"13) уполномоченная организация – Мунайлинское районное отделение (далее - Центр) департамента "Межведомственный расчетный центр социальных выплат" - филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Мангистауской области;";
пункт 26 исключить;
пункт 31 изложить в новой редакции следующего содержания:
"31. После определения права на ОДП в течении одного дня уполномоченный орган направляет заявителя и (или) членов семьи, отнесенных к категории самозанятых, безработных, лиц трудоспособного возраста из числа малообеспеченных за исключением случаев, предусмотренных пунктом 33 настоящих Правил и инвалидов 1 и 2 группы, учащихся, студентов, слушателей, курсантов и магистрантов очной формы обучения, для участия в активных мерах занятости в государственное учреждение "Мунайлинский районный центр занятости" (далее - Центр занятости) для заключения социального контракта либо предоставляет направления на иные меры содействия занятости, реализуемые за счет средств местного бюджета в соответствии с Законом Республики Казахстан от 6апреля 2016 года №482-V"О занятости населения".
При этом уполномоченный орган передает список направленных лиц в Центр занятости. Центр занятости не позднее трех рабочих дней со дня получения списка претендентов заключает социальный(ые) контракт(ы) и направляет копию социального(ых) контракта(ов) в уполномоченный орган.";
пункт 32 изложить в новой редакции следующего содержания:

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 шілдедегі №33/347 "Мұнайлы ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 4/74 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қарашада № 3186 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 3/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 16.04.2021 № 3/21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-3 тармағына сәйкес және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 23 тамыздағы № 10-15-3093, 2016 жылғы 20 қыркүйектегі №10-15-3552заң бұзуды жою туралы ұсыныстарының негізінде, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұнайлы аудандық мәслихатының2015 жылғы 3 шілдедегі №33/347 "Мұнайлы ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасын бекіту туралы"(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2781 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 тамызда № 49-50 (500-501) "Мұнайлы" газетінде және 2015 жылғы 4 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесідейөзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Мұнайлы ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасында:
3 тармақтың 13 тармақшасы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"уәкілетті ұйым - "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Маңғыстау облысы бойынша филиалы – "Әлеуметтік төлемдерді ведомствоаралық есептеу орталығы" (бұдан әрі - Орталық) департаментінің Мұнайлы аудандық бөлімшесі;";
26 тармағы алынып тасталсын;
31 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"31. ШАК-ке құқығы айқындалғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде осы Қағиданың 33 тармағында көзделген жағдайларды және 1, 2-топ мүгедектерін, оқушыларды, студенттерді, тыңдаушыларды, курсанттарды және күндізгі оқу нысанындағы магистранттарды қоспағанда, өз бетінше жұмыспен айналысушылар, жұмыссыздар санатына жатқызылған өтініш берушіні және (немесе) отбасы мүшелерін Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі №482-V "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің мемлекеттік шараларына қатысуға әлеуметтік келісімшарт жасау үшін "Мұнайлы аудандық жұмыспен қамту орталығы" (бұдан әрі - жұмыспен қамту орталығы) мемлекеттік мекемесіне жібереді немесе жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асырылатын жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің өзге де шараларына жолдама береді.
Бұл ретте, уәкілетті орган жіберілген адамдардың тізімін жұмыспен қамту орталығына береді. Жұмыспен қамту орталығы үміткерлердің тізімін алған күннен бастап үш жұмыс күнінен кешіктірмей әлеуметтік келісімшарт (келісімшарттар) жасасады және әлеуметтік келісімшарттың (келісімшарттардың) көшірмесін уәкілетті органға жібереді.";
32 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:

1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя
____________________________________________________________
2. Адрес места жительства
____________________________________________________________
3. Дата и место рождения
____________________________________________________________
4. Место работы, должность
____________________________________________________________
5. Среднемесячный доход гражданина
____________________________________________________________
6. Среднедушевой доход семьи
____________________________________________________________
7. Состав семьи (учитываются фактически проживающие в семье) ________ человек, в том числе:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
Родственноеотношение к заявителю
Образование
Занятость, местоработы, учебы)
Самостоя
тельнаязанятость
Причина не занятости
Данные о регистрации в органах занятости в качестве безработного
Сведения об участии в общественных работах, профессиональной подготовке (переподготовке, повышении квалификации)или в государственных мерах содействия занятости
Всего трудоспособных _________ человек.
Зарегистрированы в качестве безработного _______ человек.
Незанятые по причинам, предусмотренным подпунктом 2) пункта 2статьи 2 Законаот 17 июля 2001 года "О государственной адресной
социальной помощи" _______ человек.
Другие причины незанятости (в розыске, в местах лишениясвободы) ______ человек.
Количество несовершеннолетних детей _______ человек, в томчисле:
обучающихся на полном государственном обеспечении _____человек;
обучающихся в высших и средних специальных учебных заведенияхна платной основе –
_______ человек, стоимость обучения в год научащегося ________ тенге.
8. Наличие социального контракта в рамках Дорожной картызанятости 2020:______
человек:
1. (Фамилия, имя, отчество (при его наличии) __________________
2.(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) __________________
9. Получение обусловленных денежных пособий из Общественногофонда "Бота":
беременные и кормящие женщины __человек;
дети от 4 до 6 лет __человек;
дети с ограниченными возможностями __человек;
молодежь от 16 до 19 лет ___человек.
10. Условия проживания (общежитие, арендное, приватизированное
жилье, служебное жилье, жилой кооператив, индивидуальный жилой домили иное)
(нужное указать)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Количество комнат без кухни, кладовой и коридора ____________________
Расходы на содержание жилья в месяц _________________________________
_____________________________________________________________________

1. Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
_____________________________________________
2. Тұрғылықты жерінің мекенжайы
_____________________________________________
3.Туған күні және жері
_____________________________________________
4.Жұмыс орны, лауазымы
_____________________________________________
5.Азаматтың орташа айлық табысы
_____________________________________________
6.Отбасының жан басына шаққандағы орташа табысы
_____________________________________________
7. Отбасы құрамы (отбасында нақты тұратындар есепке алынады)______________ адам, оның ішінде:
Р/с №
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні
Өтініш берушіге туыстық қатысы
Білімі
Жұмыспен қамтылуы (жұмыс, оқу орны)
Өзін-өзі жұмыспен қамту
Жұмыс сыздық себебі
Жұмыссыз ретінде жұмыспен қамту органдарында тіркелгені туралы деректер
Қоғамдық жұмыстарға, кәсіптік даярлауға (қайта даярлау, біліктілікті арттыру) немесе жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысқандығы туралы мәліметтер
Еңбекке қабілетті барлығы ___________ адам.
Жұмыссыз ретінде тіркелгені __________ адам.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" ҚазақстанРеспубликасыЗаңының 2-бабы 2-тармағының 2) тармақшасында көзделгенсебептер бойынша жұмыспен қамтылмағандар _________адам.
Жұмыспен қамтылмаудың басқа да себептері (іздеуде, басбостандығынан айыру орындарында) __________ адам.
Кәмелетке толмаған балалардың саны _________ адам, оның ішінде:
мемлекеттің толық қамтамасыз етуінде оқитындар _________ адам;
ақылы негізде жоғары және орта арнаулы білім беру орындарындаоқитындар __________ адам, оқудың бір жылдық құны ____________ теңге.
8. Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеуметтіккелісімшарттың болуы: ___________ адам:
1.(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) _____________________________________________
2.(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ______________________________________________
9. "Бота" қоғамдық қорынан берілетін шартты ақшалай жәрдемақыныалу:
жүкті және бала емізетін әйелдер _________ адам;
4-тен 6 жасқа дейінгі балалар __________ адам;
мүмкіндіктері шектеулі балалар ________ адам;
16-дан 19 жасқа дейінгі жастар ________ адам.
10.Баспана жағдайы (жатақхана, жалдамалы, жекешелендірілгентұрғын үй, қызметтік тұрғын үй, тұрғын үй кооперативі, жеке тұрғын үйнемесе өзгелер)
(қажеттісін көрсету)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Ас үй, қойма және дәлізді есептемегенде бөлмелер саны________________________________
Тұрғын үйді ұстауға жұмсалатын шығыстар айына ____________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________

11. Доходысемьи:
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) членов семьи (в том числе заявителя), имеющих доход
Виддохода
Сумма дохода
за 3 месяца, предшествующему месяцу обращения
Сведения о личном подсобном хозяйстве (приусадебный участок, скот и птица), дачном и земельном участке (земельной доли)
12. Наличие:
автотранспорта (марка, год выпуска, правоустанавливающий
документ, заявленные доходы от его эксплуатации) ____________________
_____________________________________________________________________
иного жилья, кроме занимаемого в настоящее время (заявленные доходы
от его эксплуатации) ________________________________________________
_____________________________________________________________________
13. Иные доходы семьи (форма, сумма, источник): _______________
_____________________________________________________________________
14. Видимые признаки нуждаемости (состояние мебели, жилья,
электропроводки) ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
15. Видимые признаки благополучия (тарелка спутниковой антенны,
кондиционер, свежий дорогой ремонт) _________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
16. Санитарно-эпидемиологические условия проживания ___________
_____________________________________________________________________
17. Другие наблюдения участковой комиссии: ____________________
_____________________________________________________________________
Председатель комиссии:
______________________ ____________________________________
Члены комиссии:
______________________ ____________________________________
______________________ ____________________________________
______________________ ____________________________________
______________________ ____________________________________
(подпись) (Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
С составленным актом ознакомлен(а):
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись заявителя ________
От проведения обследования отказываюсь
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись заявителя
(или одного из членов семьи).
Приложение 9
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/74
от 21октября 2016года
Форма
Заключение
участковой комиссии на участие заявителя в проекте "Өрлеу"
№ __
____ ____________ 20__ года
Участковая комиссия в соответствии с Правилами, рассмотрев
заявление и прилагаемые к нему документы семьи (заявителя) _________________________________
_______________________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя)
на основании представленных документов и результатов обследования
материального положения заявителя (семьи) выносит заключение о _____________________________
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
(необходимости, отсутствии необходимости)
включения семьи в проект "Өрлеу".
Председатель комиссии:
_______________________ _______________________________
Члены комиссии:
___________________________________ ___________________________________________
___________________________________ ___________________________________________
___________________________________ ___________________________________________
___________________________________ ___________________________________________
(подписи) (Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Заключение с прилагаемыми документами
в количестве ____ штук
принято "__"____________ 20__ года ______________________________________ Фамилия, имя, отчество (приего наличии), должность, подпись акима поселка, села, сельскогоокруга или работника отдела занятости и социальных программ,принявшего документы.
Приложение 10
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/74
от 21октября 2016года
Форма
Социальный контракт активизации семьи
__________________ №____ "_____"_____________20 __год
(место заключения)
_____________________________ в лице ___________________________________________________,
(наименование уполномоченного органа) (фамилия, имя, отчество (приего наличии),
_______________________________________________________________________________________
занимаемая должность уполномоченного представителя)
именуемый в дальнейшем "отдел занятости и социальных программ", соднойстороны, и гражданин(-ка), _________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),наименование, серия, номер документа, документа, удостоверяющего личность, индивидуальный идентификационный номер,
кем и когда выдан)
выступающий(-ая) от лица семьи –участник проекта "Өрлеу" и проживающий(-ая) по адресу _____________________________________________________________,
именуемый(-ая) в дальнейшем "участник", с другой стороны, заключили настоящий
социальный контракт активизации семьи (далее – контракт) на участие в проекте
"Өрлеу" о нижеследующем:
Предмет контракта
1. Предметом контракта является комплекс мероприятий, направленных на выход участника из трудной жизненной ситуации, осуществляемый отделом занятости и социальных программ и семьей(лицом).
Обязанности сторон контракта

11. Отбасының табыстары:
Р/с №
Табысы бар отбасы мүшелерінің (оның ішінде өтініш берушінің) тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Табыс түрі
Өтініш білдірген айдың алдындағы 3 айдағы табыс сомасы
Жеке қосалқы шаруашылық (аула шаруашылығы, мал және құс), саяжай және жер учаскесі (жер үлесі) туралы мәліметтер
12. Мыналардың:
Автокөліктің (маркасы, шығарылған жылы, құқық белгілейтін құжат, оныпайдаланудан түскен табыс)____________________________________________________________________
қазіргі уақытта тұратын баспанадан басқа, өзге тұрғын үйдің (оныпайдаланудантүскенғтабыс)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________ бар-жоғы.
13. Отбасының өзге де табыстары (түрі, сомасы, көзі):
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
14. Көзге көрінетін мұқтаждық белгілері (жиһаздың, тұрғынүйдің,электр желілерінің жағдайы)________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
15.Көзге көрінетін әл-ауқат белгілері (спутникті антеннатәрелкесі, кондиционер, қымбат жаңа жөндеу)_____________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
16. Санитариялық-эпидемиологиялық тұру жағдайлары _____________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
17. Учаскелік комиссияның басқа да байқағандары: ________________________________
________________________________________________________________________________
18. Комиссия төрағасы:
______________________ ________________________
Комиссиямүшелері:
__________________ ____________________
__________________ ____________________
__________________ ____________________
__________________ _____________________
(қолы) (Тегі, аты, әкесініңаты (барболса)
Жасалған актімен таныстым:
Өтінішберушініңтегі, аты, әкесініңаты (барболса) жәнеқолы _________________________
Тексеружүргізуденбастартамын __________________________________________________
өтінішберушінің (немесеотбасымүшелерініңбірінің) тегі, аты,әкесініңаты (барболса) жәнеқолы, күні (өтінішберушітексеружүргізуденбастартқанжағдайдатолтырылады)
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/74 шешіміне
9 қосымша
Нысан
Өтініш берушінің "Өрлеу" жобасына қатысуына учаскелік комиссияның № ____ қорытындысы
20___ жылғы "____" ____________
Учаскелік комиссия Қағидаларға сәйкес отбасының (өтінішберушінің)
________________________________________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
өтінішін және оған қоса берілген құжаттарды қарап, ұсынылғанқұжаттардың және өтініш берушінің(отбасының) материалдық жағдайынтексеру нәтижелерінің негізінде отбасын жобаға қосу
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ туралы
(қажеттілігі, қажет еместігі)
қорытынды шығарды.
Комиссия төрағасы:
______________________________________________
Комиссия мүшелері:
________________________________________________
_______________________ __________________________
_________________________________________________
_______________________ __________________________
(қолдары) (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
____ данада қоса берілген құжаттармен қорытынды 20__ жылғы "__"________ қабылданды.
_____________________________________________________________________
құжаттарды қабылдаған кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің немесежұмыспен қамту және әлеуметтікбағдарламалар бөлімі қызметкерініңтегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы, қолы
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/74 шешіміне
10 қосымша
Нысан
Отбасының белсенділігін арттырудың
әлеуметтік келісім шарты
_______________ № ______ 20 ___ жылғы "_____" ___________
(жасалған орны)
Бұдан әрі "жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деп аталатын
_________________________________________________________________________ атынан
(уәкілетті органның атауы)
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), уәкілетті өкілдіңатқаратын лауазымы)
бір тараптан және бұдан әрі "қатысушы" деп аталатын "Өрлеу" жобасынақатысушы отбасы атынан ________________________________________________ мекенжай бойынша тұратын
азамат _________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), жеке басын куәландыратынқұжаттың атауы, жеке сәйкестендіру нөмірі, құжаттың сериясы, нөмірі,кім және қашан берді)екінші тараптан "Өрлеу" жобасына қатысуға отбасының белсенділігінарттырудың осы әлеуметтік келісімшартын (бұдан әрі – келісімшарт)жасасты:
1. Келісім шарт мәні
1. Келісімшарт мәні жұмыспен қамту және әлеуметтікбағдарламалар бөлімі мен отбасы (адам) жүзеге асыратын қатысушыныөмірлік қиын жағдайдан шығаруға бағытталған іс-шаралар кешені болыптабылады.

2. Районный/городской отдел занятости и социальных программ:
1) выплачивает участнику и (или)членам его (ее) семьи обусловленную денежную помощь при условии участия трудоспособных членов семьи в активных мерах содействия занятости на_____ членов семьи:
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии) членов семьи)
ежемесячно в размере_____________________ (_____________________________________) тенге
(сумма прописью)
За период с ________________________по _________________________ и (или)единовременно в размере ________________________ (_________________________________________)
(сумма прописью)
тенге на ________________________________________________________________________________;
(развитие личного подсобного хозяйства (покупка домашнего скота, птицы и другое)
организацию индивидуальной предпринимательской деятельности)
2) организовывает предоставление мероприятий по содействию занятостии (или)социальной адаптации(в случае необходимости) согласно Индивидуальном уплану помощи семье(далее –Индивидуальный план),который является неотъемлемым приложением к контракту;
3) содействует выходу семьи (лица) на самообеспечение и обеспечивает сопровождение в течение всего срока действия контракта;
4) осуществляет взаимодействие с другими организациями, задействованными в реализации мероприятий, предусмотренных Индивидуальным планом;
5) проводит ежеквартальный мониторинг выполнения участником и(или)членами его(ее)семьи обязательств контракта по выполнению Индивидуального плана (самостоятельно или с привлечением ассистентов).
3. Участник и (или) члены его семьи:
1) выполняют условия контракта и мероприятий по Индивидуальному плану в полном объеме и предпринимают активные действия по выходу из трудной жизненной ситуации;
2) выполняют условия социального(-ых) контракта(-ов), заключенного(-ых) с Центром занятости;
3) в результате участия в государственных мерах содействия занятости трудоустраиваются на предложенно место работы центром занятости и (или)отделом занятости и социальных программ;
4) проходят скрининговые осмотры, лечение при наличии социально-значимых заболеваний (алкоголизм, наркомания, туберкулез), а также, при беременности, Своевременно становятся на учет в женскую консультацию до 12 недели беременности и наблюдаются в течение всего периода беременности;

2. Келісімшарт тараптарының міндеттері
2.Аудандық/қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтікбағдарламалар бөлімі:
1) қатысушыға және (немесе) оның отбасы мүшелеріне, отбасының еңбекке қабілетті мүшелері жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсендішараларына қатысқан жағдайда отбасының _____ мүшесіне:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(отбасы мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
______________________ бастап _____________________ дейінгі кезеңгеай сайын ______________________ (___________________________) теңге мөлшерінде
(сомасы жазбаша)
және (немесе) бір жолғы _________ (___________________________) теңге
(сомасы жазбаша)
мөлшерінде __________________________________________________________
(жеке қосалқы шаруашылықты дамыту (үй малын, құсын сатып алу және жеке кәсіпкерлік қызметті ұйымдастыру) шартты ақшалай көмекті төлейді;
2)келісімшарттың ажырамас қосымшасы болып табылатын Отбасығакөмектің жеке жоспарына (бұдан әрі – Жеке жоспар) сәйкес жұмыспенқамтуғажәрдемдесу және (немесе) әлеуметтік бейімдеу (қажет болғанжағдайда) бойынша іс-шаралар ұсынуды ұйымдастырады;
3) отбасының (адамның) өзін-өзі қамтамасыз етуге өтуіне ықпалжәне келісімшартты іске асыру мерзімі ішінде сүйемелдеуді қамтамасызетеді;
4) Жеке жоспарда көзделген іс-шараларды іске асыруғажұмылдырылған басқа да ұйымдармен өзара іс-әрекетті жүзеге асырады;
5) қатысушының және (немесе) оның отбасы мүшелерінің Жекежоспарды орындау бойынша (өзі немесе ассистенттерді тарта отырып)келісімшарттың міндеттемелерін орындауына тоқсан сайын мониторингжүргізеді.
3. Қатысушы және (немесе) оның отбасы мүшелері:
1) келісімшарт талаптарын және Жеке жоспар бойынша іс-шаралардытолық көлемде орындайды және өмірлік қиын жағдайдан шығу жөніндебелсенді іс-әрекеттер қабылдайды;
2) жұмыспен қамту орталығымен жасалған әлеуметтік келісімшарт(келісімшарттар) талаптарын орындайды;
3) жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің мемлекеттік шараларына қатысунәтижесінде жұмыспен қамту орталығы және (немесе) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі ұсынған жұмыс орнына жұмысқаорналасады;
4) скринингтік тексеруден өтуі, әлеуметтік мәні бар аурулары(маскүнемдік, нашақорлық, туберкулез) болған жағдайда емделуі тиіс,сондай-ақ жүктілігі кезінде уақытында жүктіліктің 12 аптасына дейінәйелдер консультациясында тіркеуге тұрып және жүктіліктің бүкілкезеңі ішінде бақылауда болады;

5) предоставляют в отдел занятости и социальных программ информацию о наступлении обстоятельств, влияющих на назначение обусловленной денежной помощии его размер, втечение15 (пятнадцати) рабочих дней со дня наступления указанных обстоятельств;
6) в случае изменения номера банковского счета, местожительства информируют отдел занятостии социальных программ путем подачи заявления об этих изменениях с документами, подтверждающими соответствующие изменения;
7) в случае выявления представления недостоверных сведений, повлекших за собой незаконное назначение ОДП в добровольном порядке возвращают денежные средства, полученные неправомерно;
8) взаимодействуют с отделом занятостии социальных программ, акимом поселка, села, сельского округа консультантом по социальной работе и ассистентом (по согласованию с отделом занятости и социальных программ, акимом поселка, села, сельского округа), осуществляющим сопровождение контракта, регулярно представляют все сведения о ходе исполнения контракта.
3. Права сторон
4.Районный/городской отдел занятости и социальных программ:
1) запрашивает у третьих лиц(предприятий, налоговых органов и других организаций и учреждений) дополнительные сведения о доходах и имуществе в том числе о движении денег на банковских счетах, лица и членов его семьи, а также сведений о получении мер социальной адаптации для проверки участника на предмет выполнения им обязательств по настоящему социальному контракту активизации семьи;
2) проверяет материальное положение семьи (лица);
3) использует полученную информацию при решении вопроса о назначении (отказе в назначении) обусловленной денежной помощи;
4) прекращает выплату обусловленной денежной помощи, если семья (лицо) не выполняет обязательств контракта и социального контракта, заключенного с центром занятости;
5) требует своевременного и надлежащего исполнения контракта;
6) решает иные вопросы в рамках контракта.
5. Участник:
1) получает меры социальной поддержки, предусмотренные контрактом и Индивидуальным планом;
2) требует своевременного и надлежащего исполнения контракта;
3) требует перерасчета обусловленной денежной помощи в связи с изменением состава семьи;
4) получает консультацию и информацию, связанные с выполнением мероприятий Индивидуального плана.
4. Ответственность сторон за неисполнение условий контракта

5) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне шарттыақшалай көмек тағайындауға және оның мөлшеріне әсер ететін жағдайлартуындауы туралы ақпаратты көрсетілген жағдайлар туындаған күніненбастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде ұсынады;
6) банк шотының нөмірі, тұрғылықты жері өзгерген жағдайдажұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне тиістіөзгерістерді растайтын құжаттармен осы өзгерістер туралы өтініш беружолымен хабарлайды;
7) қолданылмаған немесе мақсатсыз қолданылған ақшалайқаражатты, сондай-ақ ШАК-ты заңсыз тағайындауға әкеп соқтырған жалғанмәліметтер ұсынғаны анықталған жағдайда, заңсыз алынған ақшалайқаражатты ерікті түрде қайтарады;
8) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімімен,кент, ауыл, ауылдық округ әкімімен, әлеуметтік жұмыс жөніндегіконсультантпен және келісімшартты сүйемелдеуді жүзеге асыратынассистентпен (жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімімен,
кент, ауыл, ауылдық округ әкімімен келісім бойынша) өзара іс-қимылжасайды, келісімшарттың орындалу барысы туралы барлық мәліметтердіұдайы ұсынады.
3. Тараптардың құқықтары
4. Аудандық/қақалық жұмыспен қамту және әлеуметтікбағдарламалар бөлімі:
1) отбасының (адамның) және оның отбасы мүшелерінің мұқтаждығынтексеру және айқындау үшін үшінші адамдардан (кәсіпорындардан, салықоргандарынан және басқа да ұйымдардан және мекемелерден) олардыңтабыстары мен мүлкі туралы қосымша мәліметтер, соның ішінде отбасыныңжәне оның отбасы мүшелерінің банк шоттарындағы ақша қозғалысы туралы,сондай-ақ осы отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік
келісімшарты бойынша қатысушыны оны міндеттерді орындау мәнін тексеруүшін әлеуметтік бейімделу шараларын алу туралы мәліметтерді сұратады;
2) отбасының (адамның) материалдық жағдайын тексереді;
3) алынған ақпаратты шартты ақшалай көмек тағайындау(тағайындаудан бас тарту) туралы мәселені шешу кезінде пайдаланады;
4) егер отбасы (адам) жұмыспен қамту орталығымен жасалғанкелісімшарттың және әлеуметтік келісімшарттың міндеттемелерінорындамаса, шартты ақшалай көмек төлеуді тоқтатады;
5) келісімшарттың уақтылы және тиісінше орындалуын талап етеді;
6) келісімшарт шеңберінде өзге де мәселелерді шешеді.
5. Қатысушы:
1) келісімшартта және Жеке жоспарда көзделген әлеуметтік қолдаушараларын алады;
2) келісімшарттың уақтылы және тиісінше орындалуын талап етеді;
3) отбасы құрамының өзгеруіне байланысты шартты ақшалай көмектіқайта есептеуді талап етеді;
4) Жеке жоспар іс-шараларының орындалуымен байланыстыконсультация мен ақпарат алады.
4. Келісімшарттың талаптарын орындамағаны үшін тараптардың жауапкершілігі

6. Участник и (или) члены его семьи несет(-ут) ответственность в соответствии с действующим законодательством за предоставление ложных или неполных сведений, указанных в заявлении на назначение обусловленной денежной помощи.
7. Отдел занятости и социальных программ и центр занятости несут ответственность за предоставление семье (лицу) социальной поддержки в объеме, предусмотренном настоящим контрактом и социальным контрактом, а также Индивидуальным планом.
8. Сопровождение и мониторинг настоящего контракта и социального контракта ведут отдел занятости и социальных программ и центр занятости.
9. За неисполнение и (или) ненадлежащее исполнение условий контракта стороны несут ответственность в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
5. Непредвиденные обстоятельства
10. Стороны освобождаются от ответственности за полное или частичное неисполнение обязательств при наступлении непредвиденных обстоятельств, предусмотренных гражданским законодательством.
11. При возникновении непредвиденных обстоятельств сторона, чье исполнение каких-либо обязательств в соответствии с настоящим контрактом оказалось невозможным в силу наступления таких обстоятельств, обязана уведомить в течение 3 (трех) рабочих дней с момента наступления или
прекращения непредвиденных обстоятельств.
12. Срок исполнения обязательств по настоящему контракту отодвигается соразмерно времени, в течение которого действовали непредвиденные обстоятельства, а также последствия, вызванные этими обстоятельствами.
13. Если невозможность полного или частичного исполнения сторонами обязательств по настоящему контракту в связи с наступлением непредвиденных обстоятельств будет существовать свыше _____ (указать период), то стороны вправе расторгнуть настоящий контракт.
6. Прочие условия
14. В контракт вносятся изменения и (или) дополнения по соглашению сторон путем подписания дополнительного соглашения.
15. Контракт вступает в силу со дня его подписания и действует по 20_____год.
16. Контракт расторгается отделом занятости и социальных программ в одностороннем порядкепри невыполнении семьей (лицом) условий настоящего контракта и социального контракта, заключенного между центром занятости и трудоспособными членами семьи.
17. Настоящий контракт составлен в двух экземплярах, имеющих одинаковую юридическую силу.
7. Адреса и реквизиты сторон
Районный/городской отдел занятости и социальных программ
Участник
___________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
____________________________________
(адрес)
____________________________________
(телефон, факс)
____________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
уполномоченного представителя)
____________________________________
(подпись)
_______________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_______________________________
(адрес)
_______________________________
(телефон)
_______________________________
(подпись)
Приложение 11
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/74
от 21октября 2016года
Форма
Индивидуальный план помощи семье
Уполномоченный орган ____________________________________________________
Получатель помощи: ______________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии),адрес проживания)
Дата начала действия контракта _____________________________________________
Дата окончания действия контракта __________________________________________
Необходимые действия:____________________________________________________
1. План мероприятий помощи для выхода семьи из труднойжизненной ситуации (указать месяц) с______20 года по _____ 20__ годаи предоставлению отчетности за (указать месяц)__________20 года
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Мероприятие
Срок исполнения
Ответственный специалист
Орган (учреждение), предоставляющий помощь, услуги
Отметка о выполнении с указанием даты
Результат (оценка)
1
2
3
Контрольное заключение консультанта по социальной работе,осуществляющего сопровождение контракта, по проведенным мероприятиям:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Необходимое взаимодействие:
с органом службы занятости_______________________________________________________
с органом здравоохранения_______________________________________________________
другие контакты____________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) ____________________________________
Подпись консультанта по социальной работе: _______________ Дата__________________
(Число этапов зависит от конкретной ситуации в семье и программыадаптации)
Виды предоставляемой помощи:
Ежемесячное пособие
Единовременная выплата
Иные виды помощи, реализуемые за счет местного бюджета
В случае единовременной выплаты:
Смета затрат:
Наименование приобретенной техники, оборудования и других
Сумма, тысяч тенге
Итого:
Среднедушевой доход семьи (лица), тенге:
дозаключенияконтракта
по окончании срока действия контракта
с учетомразмера ОДП
безучетаразмера ОДП
Заключение об эффективности проведенных мероприятий
__________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Районный/городской отдел занятости и социальных программ:
_________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
уполномоченного представителя)
_________________________________________
(подпись)
Дата "___" _________ 20 год
Приложение 12
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/74
от 21октября 2016года
Форма
Код ___________
Область (город) __________
Решение о назначении (отказе в назначении)
обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
№ __________ от "___" ___________ 20__ года
Отдела занятости и социальных программ по __________________ (району)
№ дела ___________
О назначении (изменении размера, отказе в назначении) обусловленнойденежной помощи на основании социального контракта активизации семьи
Заявитель________________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя)
Дата обращения "___" ___________ 20__ года

6. Қатысушы және (немесе) оның отбасы мүшелері шартты ақшалайкөмек тағайындауға берілген өтініште жалған немесе толық емесмәліметтер көрсеткені үшін қолданыстағы заңнамаға сәйкес жауаптыболады.
7. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі менжұмыспен қамту орталығы отбасына (адамға) келісімшартта жәнеәлеуметтік келісімшартта, сондай-ақ Жеке жоспарда көзделген көлемдеәлеуметтік қолдау көрсетуге жауапты болады.
8. Осы келісімшартты және әлеуметтік келісімшартты сүйемелдеудіжәне оныңмониторингін жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларбөлімі мен жұмыспен қамту орталығы жүргізеді.
9. Келісімшарт талаптарын орындамағаны және (немесе) тиісіншеорындамағаны үшін тараптар Қазақстан Республикасының қолданыстағызаңнамасына сәйкес жауапты болады.
5. Күтпеген жағдайлар
10. Тараптар азаматтық заңнамада көзделген күтпеген жағдайлартуындаған кезде міндеттерін толық немесе ішінара орындамағаны үшінжауапкершіліктен босатылады.
11. Күтпеген жағдайлар туындаған кезде осы келісімшартқа сәйкесқандай да болсын міндеттемелердің орындалуы осындай жағдайлардыңтуындауына байланысты мүмкін болмаған тарап күтпеген жағдайларбасталған немесе аяқталған сәттен бастап 3 (үш) жұмыс күні ішіндехабардар етуге міндетті.
12. Осы келісімшарт бойынша міндеттемелерді орындау мерзімікүтпеген жағдайлар орын алған, сондай-ақ осы жағдайлардан туындағансалдардың әрекеті барысына шамалас уақытқа кейінге шегеріледі.
13. Егер күтпеген жағдайлардың туындауына байланыстытараптардың осы келісімшарт бойынша міндеттемелерді толық немесеішінара орындай алмауы _______ (кезеңді көрсету) асатын болса,тараптар осы келісімшартты бұзуға құқылы.
6. Өзге де талаптар
14. Келісімшартқа тараптардың келісімі бойынша қосымшакелісімге қол қою арқылыөзгерістер және (немесе) толықтыруларенгізіледі.
15. Келісімшарт қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және20 ____ жыл қоса қолданылады.
16. Келісімшартты жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларбөлімі отбасы (адам) осы келісімшарттың және жұмыспен қамту орталығымен отбасының еңбекке қабілетті мүшелері арасында жасалған әлеуметтіккелісімшарттың талаптарын орындамаған кезде бір жақты тәртіппенбұзылады.
17. Осы келісімшарт бірдей заңды күші бар екі данада жасалған.
7. Тараптардың мекенжайлары мен деректемелері
Аудандық/қалалық жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Қатысушы
_________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
___________________________________
(мекенжайы)
___________________________________
(телефон, факс)
___________________________________
(уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
___________________________________
(қолы)
Мөрдің орны
____________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар
болса)
_____________________________
(мекенжайы)
_____________________________
(телефон, факс)
_____________________________
(қолы)
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/74 шешіміне
11 қосымша
Нысан
Отбасыға көмектің жеке жоспары
Уәкілетті орган _______________________________________________________________
Көмекті алушы: _______________________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), тұратын мекенжайы)
Келісімшарттың қолданылуы басталған күн: ______________________________________
Келісімшарттың қолданылуы тоқтатылған күн:____________________________________
Қажетті іс-әрекеттер: __________________________________________________________
_____________________________________________________________________________
Отбасын өмірлік қиын жағдайдан шығаруға арналған көмектің
20_________________ (айын көрсету) іс-шаралар жоспары және сол
бойынша 20 жыл____________ (айын көрсету) есептілікті ұсыну
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Іс-шаралар
Орындалу мерзімі
Жауапты маман
Көмекті, қызметті ұсынатын орган (мекеме)
Күнін көрсете отырып, орындалуы туралы белгі
Нәтижесі (бағалау)
1
2
3
Жүргізілген іс-шаралар бойынша келісім шартты сүйемелдеуді жүзеге асыратын әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттың түпкілікті қорытындысы:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Қажетті өзара іс-әрекеттер:
жұмыспен қамту органымен ____________________________________
денсаулық сақтау органымен ___________________________________
басқа да байланыстар __________________________________________
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі
консультанттың қолы:_______________ Күні:_______________
(Кезеңдер саны отбасындағы нақты жағдайлар мен бейімдеубағдарламасына байланысты)
Берілетін көмектің түрлері:
Ай сайынғы жәрдемақы
Біржолғы төлем
Жергілікті бюджеттің есебінен іске асырылатын өзге де көмек түрлері
Біржолғы төлем кезінде:
Шығын сметасы:
Сатып алынған техниканың, жабдықтардың және басқа да атаулары
Сомасы, мың теңге
Барлығы:
Отбасының (адамның) жан басына шаққандағы табысы, теңгемен:
Келісімшарт жасалғанға дейін
Келісімшарттың қолданылу мерзімінің аяқталуы бойынша
Шартты ақшалай көмек мөлшерін қоса есептегенде
Шартты ақшалай көмек мөлшерін есептемегенде
Жүргізілген іс-шаралардың тиімділігі туралы қорытынды
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Аудандық/қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларбөлімі:
________________________________________________________
Уәкілетті өкілдің (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
_________________________________
(қолы)
20 жылғы "___" ________
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/74 шешіміне
12 қосымша
Нысан
Коды ___________
______________ облысы (қаласы)
20__ жылғы "___" ______________
№ __________
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті
тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы шешім
_____________________ (ауданы) бойынша жұмыспен қамту және әлеуметтікбағдарламалар бөлімінің
Іс № ___________Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартының
негізінде шартты ақшалай көмек тағайындау (мөлшерінің өзгеруі,тағайындаудан бас тарту) туралы
Өтініш беруші ___________________________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Жүгінген күні 20___ жылғы "___" ___________

1. Назначить обусловленную денежную помощь семье на основаниисоциального контрактаактивизации семьи с ____ 20__ года по ___ 20__годав сумме _______________ тенге______________________________
(сумма прописью)
2. Изменить размер обусловленной денежной помощи на основаниисоциального контрактаактивизации семьи с ____ 20__ года по ____ 20__ года и установить в сумме __ тенге_____________________________________________________________________
(сумма прописью)
Основание: __________________________________________________________
3. Отказать в назначении обусловленной денежной помощи на основаниисоциального контрактаактивизации семьи_____________________________________________________________________
(обоснование)
Руководитель районного (городского) отдела занятости и социальныхпрограмм _________________________________________             __________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Специалист по назначению обусловленной денежной помощи
__________________________________________       __________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Приложение 13
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/74
от 21октября 2016года
Форма
Уведомление № ______
об отказе в назначении обусловленной денежной
помощи по проекту "Өрлеу"
от "____" __________________ 20__ года
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя ___________________________
Дата рождения заявителя __________________________________________________
Отдел занятости и социальных программ доводит до сведения, чтоВам отказано в назначении обусловленной денежной помощи в рамкахпроекта "Өрлеу" по причине (нужное подчеркнуть):
превышение среднедушевого дохода уровня 60 процентов отвеличины прожиточного минимума;
отказа заявителя, члена (членов) семьи от заключениясоциального контракта активизации семьи;
предоставления заявителем неполного пакета документов;
отказа заявителя, члена (членов) семьи от проведения обследования осемейном и материальномположении участковой комиссией;
выявления факта недостоверных (поддельных) документов и ложнойинформации;
выявления факта предоставления назначения или подачи заявленияна назначение обусловленнойденежной помощи;
отказа заявителя, члена (членов) семьи от приостановлениявыплаты адресной социальной помощи.
Дата возврата документов "___" _______________ 20__ года
Уведомление удостоверено электронной цифровой подписью ответственноголица отдела занятости и социальных программ по проекту "Өрлеу".
Руководитель районного (городского) отдела занятости и социальных программ
_________________________________________             __________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Специалист по назначению обусловленной денежной помощи
_________________________________________ ______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Приложение 14
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/74
от 21октября 2016года
Форма
Журнал
регистрации социального контракта
активизации семьи по проекту "Өрлеу"
п/п
Регистрационный номер
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя
Адрес
Сумма
Подпись заявителя
Примечание
Приложение 15
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/74
от 21октября 2016года
Форма
Решение о прекращении выплатыобусловленной денежной помощи
№ ____ от "___" _______ 20 __ года
отдела занятости и социальных программ
по __________________ (району)
№ дела ___________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя _________________________________________
Дата рождения "____" ________ 19 __ года
Прекратить выплату с "____" ______ 20 __ года
по причине _____________________________________________________________________________
(указать причину)
Основание
_______________________________________________________________________________________
Руководитель районного (городского) отдела занятости и социальных программ:
________________________________________ ____________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)                               (подпись)
Специалист по назначению обусловленной денежной помощи:
___________________________________________             ___________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)                               (подпись)
Приложение 16
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/74
от 21октября 2016года
Форма
Отчет о заключенных социальных контрактах активизации
семьи и социальных контрактах на __________ 20__ года
Наименование регионов
Всего обратившихся за назначением ОДП
В том числе
Количество социальных контрактов активизации семьи, заключенных на одну семью, штук
Количество охваченных социальными контрактами активизации семьи, человек
В том числе
из них количество лиц, заключивших социальный контракт с Центром занятости по проекту "Өрлеу", человек (из графы 7)
В том числе
Количество расторгнутых социальных контрактов активизации семьи в связи с невыполнением условий контракта, штук./человек
Количество семей
Количество человек
из числа получателей АСП, человек
из числа получателей ГДП, человек
Впервые обратившиеся, человек
из числа получателей АСП, человек
из числа получателей ГДП, человек
Впервые обратившиеся, человек
из числа получателей АСП, человек
из числа получателей ГДП, челове
Впервые обратившиеся, человек
Кол-во контрактов штук
Кол-во человек
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Примечание: если семья является получателем адресной социальной
помощи (далее – АСП) и государственного пособия на детей до 18 лет
(далее – ГДП), то члены семьи указываются только в АСП
Приложение 17
к решению Мунайлинского
районного маслихата№4/74
от 21октября 2016года
Форма
Отчет о назначении и выплате обусловленной денежной помощи
на __________ 20__ года
Наименование регионов
Назначено
Выплачено
Количество получателей
Сумма, тысяча тенге
Средний размер, тенге
Количество получателей
Сумма, тысяча тенге
Средний размер, тенге
семей
человек
из местного бюджета
из республиканского бюджета
из местного бюджета
из республиканского бюджета
семей
человек
из местного бюджета
из республиканского бюджета
из местного бюджета
из республиканского бюджета
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Приложение 18
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/74
от 21октября 2016года
Форма
Сведения о получателях обусловленной денежной помощи
район/ область
количествосемей
.
в томчисле
мерыпопрофессиональнойориентации
мерыпосоциальнойадаптации
внихколичествочел
детидо 18 лет
инвалиды
пенсионеры
учащиеся в очной форме обучения
лица, занятые уходом за детьми до 3 лет, ребенком инвалидом, инвалидом 1 и 2 группы,
трудоспособные
из 10графы в том числе
из 12 графы привлеченные в меры содействия занятости
изних
из 4 графы предоставившим меры по соц. адаптации
изних
через центр занятости участники Дорожной карты занятости 2020
через отдел занятости и социальных программ
спец. соц. услуги
мерыпореабилитацииинвалидов
другиевидыпомощи
на момент обращения имеющие работу
безработные, самозанятые
трудоустроенные на постоянные рабочие места
общественныеработы
социальноерабочееместо
переподготовка, повышениеквалификации
молодежнаяпрактика
А
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Приложение 19
к решению Мунайлинского
районного маслихата
№4/74
от 21октября 2016года
Форма
Ежемесячный отчет ассистента о сопровождении
социального контракта активизации семьи
___________________________ _______________________
за какой месяц отчет дата подготовки отчета
Проведенныебеседы:
Семья Фамилия, имя, отчество (при его наличии) главы семьи
Адрес
Количество членов семьи
Количество трудоспособных
Количество детей
Дата проведения беседы
Готовы подать заявление
Причины отказа в подачи заявления
Подпись претендента
Да
Нет
Да
Нет
Да
Нет
Да
Нет
Проведенный мониторинг:
№ п/п
Семья (лицо)
Выполнение условий (да/нет)
Примечания по выполнению/невыполнению условий
Дополнительные комментарии (если есть) ______________________________
_____________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись лица,
подготовившего отчет
____________________________________________________________________

1. Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартыныңнегізінде отбасына 20__ жылғы _________ бастап 20__ жылғы ____ қосаалғанда ______________________ теңге сомасында шартты ақшалай көмек тағайындалсын.(сомасы жазбаша)
2. Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартыныңнегізінде 20__ жылғы ________ бастап 20__ жылғы ________ қоса алғандашартты ақшалай көмек мөлшері өзгертілсін және___________________________ теңге мөлшерінде белгіленсін.
(сомасы жазбаша)
Негіздеме: ______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
3. ______________________________________________________________________________
(негіздеме)
________________________________________________________________________________
отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшартыныңнегізінде шартты ақшалай көмек тағайындаудан бас тартылсын.
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларбөлімінің басшысы
____________________________________ ________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Шартты ақшалай көмек тағайындау жөніндегі маман
____________________________________ ________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/74 шешіміне
13 қосымша
Нысан
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті тағайындауданбас тарту туралы
№ _____ хабарлама
20__ жылғы "_____" __________________
Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ____________________________
Өтініш берушінің туған күні ________________________________________________
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
жан басына шаққандағы табысы ең төмен күнкөріс деңгейінен 60 %асып түсуі;
өтініш беруші, отбасы мүшесі (мүшелері) отбасының белсенділігінарттырудың әлеуметтік келісімшартын жасаудан бас тартуы;
өтініш беруші толық емес құжаттар пакетін ұсынуы;
өтініш беруші, отбасы мүшесі (мүшелері) учаскелік комиссияныңотбасына және материалдық жағдайына зерттеу жүргізуден бас тартуы;
күмәнді (жалған) құжаттар және жалған ақпараттар фактілеріанықталған жағдайда;
шартты ақшалай көмекті тағайындау немесе тағайындауға өтінішберу фактісінің болуы;
өтініш беруші, отбасы мүшесі (мүшелері) атаулы әлеуметтік көмек төлемін тоқтатудан бастарту себептері (қажеттісінің астын сызу)бойынша "Өрлеу" жобасы шеңберінде Сізге шартты ақшалай көмектағайындаудан бас тартылғанын назарыңызға жеткізеді.
Құжаттарды қайтару күні 20__ жылғы "____" _______________.
Хабарлама жоба жөніндегі жұмыспен қамту және әлеуметтікбағдарламалар бөлімінің жауапты адамының Электронды сандыққолтаңбасыменкуәландырылды.
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларбөлімінің басшысы
_____________________________________ _______________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Шартты ақшалай көмек тағайындау жөніндегі маман
_____________________________________ _______________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/74 шешіміне
14 қосымша
Нысан
"Өрлеу" жобасы бойынша отбасының белсенділігін арттырудыңәлеуметтік келісімшартын тіркеу журналы
Р/с №
Тіркеу нөмірі
Өтініш берушінің (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мекенжайы
Сомасы
Өтініш берушінің қолы
Ескертпе
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/74 шешіміне
15 қосымша
Нысан
___________________ (ауданы) бойынша
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің шартты
ақшалай көмек төлеуді тоқтата тұру туралы
20__ жылғы "___" ___________
№ __________ шешімі
Iс № __________
Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) ___________________________________
Туған күнi 19__ жылғы "___" __________________
Төлем 20__ жылғы "___" ____________ бастап
________________________________________________________________________________
(себебiн көрсету)
________________________________________________________________________________
себебi бойынша тоқтатыла тұрсын.
Негiздеме
________________________________________________________________________________
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы
________________________________________ ____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Шартты ақшалай көмек тағайындау
жөніндегі маман
________________________________________ _____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/74 шешіміне
16 қосымша
Нысан
20 __ жылға отбасының белсенділігін арттыру бойынша жасалғанәлеуметтік келісімшарттары мен әлеуметтік келісімшарттар туралы есеп
Өңірлердің атауы
ШАК алуға жүгінген барлық адам
оның ішінде
Бір отбасына жасалған отбасының белсенділі гін арттыру әлеуметтік келісімшарттарының саны, дана
Отбасының белсен ділігін арттыру келісімшарты мен қамтылған адамдардың саны, адам
оның ішінде
Келісімшарт талаптарын орындамауға байланысты бұзылған келісімшарттар саны, дана/адам
Келісімшарт талаптарын орындамауға байланысты бұзылған келісімшарттар саны, дана/адам
АӘК алушылар қатарынан, адам
МБЖ алушылар қатарынан, адам
алғаш рет жүгінген, адам
АӘК алушылар қатарынан, адам
МБЖ алушылар қатарынан, адам
алғаш рет жүгінгендер, адам
Отбасы
саны
Адам саны
Келісімшарт тар саны, дана
Адам саны
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Ескертпе: егер отбасы атаулы әлеуметтік көмек (бұдан әрі - АӘК) және
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы (бұдан әрі - МБЖ)
алушы болса, онда тек отбасы мүшелері АӘК-де көрсетіледі.
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/74 шешіміне
17 қосымша
Нысан
20___ жылғы шартты ақшалай көмекті тағайындау және төлеу туралы есеп
Өңірлердің атауы
Тағайындалды
Төленді
Алушылардың саны, адам
Сомасы, мың теңге
Орташа мөлшері, теңге
Алушылардың саны, адам
Сомасы, мың теңге
Орташа мөлшері, теңге
отбасы
адам саны
жергілікті бюджеттен
республикалық бюджеттен
жергілікті бюджеттен
республикалық бюджеттен
отбасы
адам саны
жергілікті бюджеттен
республикалық бюджеттен
жергілікті бюджеттен
республикалық бюджеттен
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/74 шешіміне
18 қосымша
Нысан
Шартты ақшалай көмекті алушылар туралы мәліметтер
аудан/облыс
отбасылардың саны
оның ішінде
кәсіптік бағдарлау шаралары
мерыпосоциальнойадаптации
оның ішінде адам саны
18 жасқа толмаған балалар
мүгедектер
зейнеткерлер
күндізгі оқу нысанында оқитындар
үш жасқа дейінгі баланың, мүгедек-баланың,1 және 2 топтағы мүгедектің, қарт адамның күтімімен айналысатын адамдар
еңбекке қабілетті адамдар
10 кестеден, оның ішінде
12- кестеден, оныңішінде жұмыспен қамтуға жәрдемдесу шараларына тартылғандар
оның ішінде
изних
Жұмыспен қамту орталығы арқылы ЖЖК қатысушылары
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі арқылы
4-кестеден, әлеуметтік бейімдеу шаралары көрсетілгендер
арнаулы әлеуметтік қызметтер
мүгедектерді оңалту шаралары
басқа да жәрдем түрлері
жүгінген сәтте жұмысы барлар
жұмыссыздар, өз бетінше жұмыс істейтіндер
Тұрақты жұмыс орындарына орналастырылғандар
Қоғамдық жұмыс орныӘлеуметтік жұмыстар
Әлеуметтік жұмыстар
Қайта даярлау, біліктілікті арттыру
Жастар практикасы
А
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қазандағы
№4/74 шешіміне
19 қосымша
Нысан
Ассистенттің отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік
келісімшартын сүйемелдеу туралы
ай сайынғы есебі
______________________ ______________________
есеп қай ай үшін есепті дайындау күні
Жүргізілген әңгімелер:
Отбасы, отағасының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мекенжайы
Отбасы мүшелерінің саны
Еңбекке қабілетті адамдардың саны
Балалардың саны
Әңгімелесу жүргізілген күн
Өтініш беруге дайын ба?
Өтініш беруден бас тарту себептері
Үміткердің қолы
Иә
Жоқ
Иә
Жоқ
Иә
Жоқ
Иә
Жоқ
Жүргізілген мониторинг:
Отбасы (адам)
Шарттардың орындалуы (иә/жоқ)
Шарттарды орындау/орындамау бойынша ескертпелер
1
2
Қосымша түсініктемелер (егер бар болса) _____________________________
_____________________________________________________________________
Есепті дайындаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және
қолы