О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 27 сентября 2016 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 октября 2016 года № 6672. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 4 мая 2018 года № 253
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 04.05.2018 № 253 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и на основании Схемы зонирования земель города Рудного маслихат РЕШИЛ:
1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога согласно приложению к настоящему решению.
Положение части первой настоящего пункта не распространяется на земельные участки, указанные в статье 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата
М. Мамонтова
Секретарь
городского маслихата
В. Лощинин
Исполняющий обязанности руководителя
Республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по городу Рудному Департамента
государственных доходов Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики
Казахстан"
_________________________ С. Узакбаев
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел земельных отношений"
акимата города Рудного
__________________________ Н. Рак
Приложение
к решению маслихата
от 27 сентября 2016 года № 54
Корректировка базовых ставок земельного налога
Номер оценочной зоны
Проценты понижения (–) или повышения (+) базовых ставок земельного налога
1
+50
2
+30
3
+20
4
0
5
–30

Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 54 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қазанда № 6672 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 253 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 04.05.2018 № 253 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына сәйкес және Рудный қаласының жерлерін аймақтарға бөлу сұлбасының негізінде мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету жүзеге асырылсын.
Осы тармақтың бірінші бөлігінің ережелері "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 386-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы
М. Мамонтова
Қалалық
мәслихаттың хатшысы
В. Лощинин
"Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитетінің Қостанай облысы
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Рудный қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_____________________ С. Узакбаев
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________________ Н. Рак
Мәслихаттың
2016 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 54 шешіміне қосымша
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету
Бағалау аймақтың нөмірі
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін төмендету (–) немесе жоғарылату (+) пайыздары
1
+50
2
+30
3
+20
4
0
5
–30