О районном бюджете Амангельдинского района на 2017-2019 годы
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 22 декабря 2016 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 января 2017 года № 6786. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 780 956,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 271 324,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 712,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 642,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 497 277,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 808 018,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 1 760,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 807,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 567,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25 302,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 302,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 30.11.2017 № 167 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 493 175,0 тысяч тенге;
на развитие рынка труда – 7 975,0 тысяч тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" - 1 809,0 тысяч тенге;
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам – 1 770,0 тысяч тенге;
на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 2 319,0 тысяч тенге;
на создание цифровой образовательной инфраструктуры – 33 765,0 тысяч тенге;
на оплату услуг по поставке и монтажу оборудования системы видеонаблюдения, ограждения и турникетов в целях обеспечения антитеррористической защищенности объектов образования – 13 721,0 тысяч тенге;
на доучивание направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020 – 2 201,0 тысяч тенге;

Амангелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 6786 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 780 956,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 271 324,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 712,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 642,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 497 277,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 808 018,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 1 760,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 6 807,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8 567,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25 302,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 302,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 30.11.2017 № 167 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 493 175,0 мың теңге сомасында;
еңбек нарығын дамытуға – 7 975,0 мың теңге сомасында;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге – 1 809,0 мың теңге;
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 1 770,0 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 2 319,0 мың теңге;
сандық білім беру инфрақұрылымын құруға – 33 765,0 мың теңге;
білім беру обьектілерін терроризмге қарсы қорғалуын қамтамасыз ету мақсатында бейнебақылау, қоршау мен турникеттер жүйесінің құрал-жабдықтарын жеткізу және монтаждау бойынша қызметтерге ақы төлеуге – 13 721,0 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша 2016 жылы кәсіби даярлауға бағытталған оқытуларын аяқтауға - 2 201,0 мың теңге;

на обучение бухгалтеров – 40,0 тысяч тенге;
на проведение аудита специального назначения – 1 000,0 тысяч тенге;
на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных – 1 038,0 тысяч тенге;
на разработку землеустроительной документации, топографирование и устройство ограждений почвенных очагов сибиреязвенных захоронений – 1 578,0 – тысяч тенге;
на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов – 3 213,0 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы – 3 970,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме – 6 807,0 тысяча тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Амангельдинского района на 2017 год в сумме 2 759,0 тысяч тенге.
5. Объем субвенции на 2017 год выделяемых из областного бюджета на районный бюджет – 1 914 854,0 тысяч тенге.
6. Объем бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет не предусмотрено.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
8. Утвердить перечень бюджетных программ поселков, сел, сельких округов Амангельдинского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 5, 6 и 7.
9. Учесть, что в бюджете района на 2017-2019 годы предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами согласно приложениям 8, 9 и 10.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель очередной
третий сессии
М. Каркабатов
Секретарь
районного маслихата
К. Кеделбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Амангельдинского района"
_______________________ М. Сакетов
22 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года № 80
Районный бюджет Амангельдинского района на 2017 год

бухгалтерлерді оқытуға - 40,0 мың теңге сомасында;
арнайы мақсаттағы аудитті жүргізуге - 1 000,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге - 1 038,0 мың теңге сомасында;
жерге орналастыру құжаттамасын әзірлеуге, топографияларға және сібір жарасы көмінділерінің топырақты ошақтарының қоршауларын орнатуға – 1 578,0 мың теңге;
инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды пайдаға асыруға – 3 213,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 3 970,0 мың теңге;
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға - 6 807,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер түсімі көзделгені ескерілсін.
4. Амангелді ауданының жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві – 2 759,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2017 жылға арналған облыстық бюджеттен ауданның бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі – 1 914 854,0 мың теңге.
6. Ауданның бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюдың көлемі көзделмеген.
7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2017-2019 жылдарға арналған Амангелді ауданының кенттер, ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
9. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансфеттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында қаражат бөлінуі 8, 9 және 10-қосымшаларға сәйкес көзделгені ескерілсін.
10. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті үшінші
сессия төрағасы
М. Қарқабатов
Аудандық
мәслихат хатшысы
Қ. Кеделбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ М. Сакетов
2016 жылғы 22 желтоқсан
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 80 шешіміне 1-қосымша
Амангелді ауданының 2017 жылға арналған аудандық бюджеті