О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 289 "О бюджете Аулиекольского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2016 года № 6275
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2016-2018 годы" от 21 декабря 2015 года №289 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6098, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3800679,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 895426,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9492,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2312,0 тысяч тенге;       поступлениям трансфертов –2893449,8 тысяча тенге;
2) затраты – 3814616,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43227,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57432,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14205,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57163,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57163,7 тысяч тенге.";
подпункт 6) пункта 3 и пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 6520,8 тысяч тенге.";
"6. Предусмотреть в бюджете района на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 23910,0 тысяч тенге.";
приложения 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь
районного маслихата Д. Койшибаев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Аулиекольского района"
________________ Т.И. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 апреля 2016 года № 8
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 289
Бюджет Аулиекольского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 289 "Әулиекөл ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 8 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 6275 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы №289 "Әулиекөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6098 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2016 -2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3800679,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 895426,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9492,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2312, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2893449,8 мың теңге;
2) шығындар – 3814616,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43227,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57432,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14205,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57163,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57163,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3- тармағының 6) тармақшасы және 6 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 6520,8 мың теңге сомасында.";
"6. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде облыстық бюджеттен 23910,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2- қосымшалары осы шешімнің 1 және 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Печникова Т.И.
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 сәуірдегі
№ 8 шешіміне 1–қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 289 шешіміне 1–қосымша
Әулиекөл ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер