О районном бюджете Джангельдинского района на 2017-2019 годы
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 21 декабря 2016 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 января 2017 года № 6773. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2772968,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 191970,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7587,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7200,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2566211,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2969127,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 334,0 тысячи тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 3015,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -196493,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 196493,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 29.11.2017 № 134 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам в сумме – 2125,0 тысяч тенге;
2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме – 2747,0 тысяч тенге;
3) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" в сумме – 2768,0 тысяч тенге;
4) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме – 1895,0 тысяч тенге;
5) на развитие рынка труда в сумме – 7975,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из обласного бюджета в следующих размерах:
1) на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме – 13002,3 тысяч тенге;
2) на доучивание направленных на профессиональную подготовку в сумме – 2201,0 тысяч тенге;
3) на обучение бухгалтеров в сумме – 0,0 тенге;
4) на проведение аудита спецального назначения в сумме – 0,0 тенге;

Жангелдин ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қаңтарда № 6773 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2772968,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 191970,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7587,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 7200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2566211,1 мың теңге;
2) шығындар – 2969127,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 334,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3015,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -196493,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 196493,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 29.11.2017 № 134 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері мынадай мөлшерлерде көзделгені ескерілсін:
1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 2125,0 мың теңге сомасында;
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 2747,0 мың теңге сомасында;
3) "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге – 2768,0 мың теңге сомасында;
4) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 1895,0 мың теңге сомасында;
5) еңбек нарығын дамытуға – 7975,0 мың теңге сомасында.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде көзделгені ескерілсін:
1) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға – 13002,3 мың теңге сомасында;
2) кәсіби дайындыққа жіберілгендердің оқуларын аяқтауға – 2201,0 мың теңге сомасында;
3) бухгалтерлерді оқытуға – 0,0 теңге сомасында;
4) арнайы мақсаттағы аудитті жүргізуге – 0,0 теңге сомасында;

5) на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме – 605,0 тысяч тенге;
6) на разработку землеустроительной документации, топографирование и устройство ограждений почвенных очагов сибиреязвенных захоронений в сумме – 4814,5 тысяч тенге;
7) на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме – 3213,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 29.11.2017 № 134 (вводится в действие с 01.01.2017).
4. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) на реконструкцию водоснабжения села Аралбай Джангельдинского района Костанайской области в сумме – 314981,0 тысяч тенге, в том числе:
из республиканского трансферта – 283483,0 тысяч тенге;
из областного трансферта – 31498,0 тысяч тенге;
2) на реконструкцию водоснабжения села Акшыганак Джангельдинского района Костанайской области в сумме – 287300,0 тысяч тенге, в том числе:
из республиканского трансферта – 258570,0 тысяч тенге;
из областного трансферта – 28730,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрен объем субвенций, передаваемой из областного бюджета в сумме 1922051,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме - 6807,0 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Нысамбаев
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата
С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
_______________ Е. Биржикенов
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 61
Районный бюджет Джангельдинского района на 2017 год

5) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге – 605,0 мың теңге сомасында;
6) жерге орналастыру құжаттамасын әзірлеуге, топографиялауға және сібір жарасы көмінділерінің топырақты ошақтарының қоршауларын орнатуға - 4814,5 мың теңге сомасында;
7) инсинераторды қолдану бойынша биологиялық қалдықтарды жоюға – 3213,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 29.11.2017 № 134 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде көзделгені ескерілсін:
1) Қостанай облысы Жангелдин ауданы Аралбай ауылында сумен жабдықтауды қайта жаңартуға – 314981,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
республикалық трансферттен – 283483,0 мың теңге;
облыстық трансферттен – 31498,0 мың теңге;
2) Қостанай облысы Жангелдин ауданы Ақшығанақ ауылында сумен жабдықтауды қайта жаңартуға – 287300,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
республикалық трансферттен – 258570,0 мың теңге;
облыстық трансферттен – 28730,0 мың теңге.
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1922051,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер түсімі - 6807,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. 2017 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Нысамбаев
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________Е. Биржикенов
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 61 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2017 жылға арналған аудандық бюджеті