О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 329 "О районном бюджете Камыстинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 6 июня 2016 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2016 года № 6459
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 329 "О районном бюджете Камыстинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6106, опубликовано 29 января 2016 года в газете "Камысты жаңалықтары - Камыстинские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1931930,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 507223,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5942,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1418765,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1949661,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17136,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25452,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8316,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34867,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34867,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса на 2016 год в сумме 2694,0 тысячи тенге;
2) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих на 2016 год в сумме 58815,0 тысяч тенге;
3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования на 2016 год в сумме 33703,0 тысячи тенге;
4) переход на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам на 2016 год в сумме 313402,0 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 329 "Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2016 жылғы 6 маусымдағы № 32 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 маусымда № 6459 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі 109-бабының 5-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 329 "Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6106 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1931930,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 507223,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5942,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1418765,0 мың теңге;
2) шығындар – 1949661,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –17136,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –25452,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8316,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34867,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34867,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 2016 жылға арналған жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға – 2694,0 мың теңге сомасында;
2) 2016 жылға арналған әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға – 58815,0 мың теңге сомасында;
3) 2016 жылға арналған мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 33703,0 мың теңге сомасында;
4) 2016 жылға арналған жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделiне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 313402,0 мың теңге сомасында;

5) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы на 2016 год в сумме 1869,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2016 год в сумме 645,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. Айтмагамбетова
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
С. Кстаубаева
Руководитель государственного учреждения
"Отдела экономики и бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
_______________________ К. Нуржанова
"6" июня 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 июня 2016 года
№ 32
Приложение 1
к решению маслихата

5) 2016 жылға арналған Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 – 2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыруға – 1869,0 мың теңге сомасында.
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қамысты ауданы жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві – 645,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 6–қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Айтмағамбетова
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қыстаубаева
"Қамысты ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ К. Нұржанова
2016 жылғы "6" маусым
Мәслихаттың
2016 жылғы 6 маусымдағы
№ 32 шешіміне 1- қосымша
Мәслихаттың

6522,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
13672,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7646,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6026,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
26934,5
1
Топливо и энергетика
26934,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26934,5
019
Развитие теплоэнергетической системы
26934,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
84474,0
1
Сельское хозяйство
44724,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
6109,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6109,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18127,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18127,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
20488,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9372,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2996,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
8120,0
6
Земельные отношения
7914,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7914,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7914,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
31836,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31836,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31836,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9464,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9464,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9464,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

6522,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
13672,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7646,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6026,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
26934,5
1
Отын және энергетика
26934,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26934,5
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
26934,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
84474,0
1
Ауыл шаруашылығы
44724,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6109,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6109,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18127,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18127,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
20488,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9372,0
007
Қанғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2996,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8120,0
6
Жер қатынастары
7914,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7914,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7914,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
31836,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31836,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31836,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9464,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9464,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9464,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер