О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 345 "О районном бюджете Костанайского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 26 февраля 2016 года № 391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 марта 2016 года № 6201
В соответствии со статьями 104106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 345 "О районном бюджете Костанайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6111, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 5166143,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2783147,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 9353,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала -15500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2358143,0 тысячи тенге;
2) затраты - 5271426,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 41707,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты -63630,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -21923,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -146990,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -146990,1 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 18-1 следующего содержания:
"18-1. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2015 году целевых трансфертов в сумме 1710,4 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета в сумме 1674,6 тысяч тенге и областного бюджета в сумме 35,8 тысяч тенге.";
приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата
А. Фищук
Исполняющий обязанности секретаря
Костанайского районного маслихата
А. Аксаутова
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 февраля 2016 года № 391
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2015 года № 345
Районный бюджет на 2016 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 "Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы № 391 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 наурызда № 6201 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 "Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6111 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5166143,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2783147,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 9353,0мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша -15500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2358143,0мың теңге;
2) шығындар - 5271426,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 41707,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 63630,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 21923,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -146990,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -146990,1 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 18-1-тармағымен толықтырылсын:
"18-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде 2015 жылы 1710,4 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен 1674,6 мың теңге сомасында және облыстық бюджеттен 35,8 мың теңге сомасында нысаналы пайдалынылмаған (толық пайдалынылмаған) трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін."
көрсетілген шешімнің 1235-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы
А. Фищук
Қостанай аудандық мәслихаты
хатшысының міндеттерін атқарушы
А. Аксаутова
КЕЛІСІЛДІстанай ауданы әкімдігінің өлімі" ан 2016 Мәслихаттың
2016 жылғы 26 ақпандағы
№ 391 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 345 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер