О внесении изменений в решение маслихата от 22 июля 2009 года № 196 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 5 декабря 2016 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 декабря 2016 года № 6762. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 220
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 14.02.2018 № 220 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 июля 2009 года № 196 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-14-110, опубликовано 7 августа 2009 года в газете "Көзқарас-Взгляд") следующие изменения:
в заголовке, пункте 1 указанного решения на казахском языке слова "ставкасын", "ставкасы" заменить соответственно словами "мөлшерлемесін", "мөлшерлемесі", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата
В. Проценко
Секретарь Костанайского
районного маслихата
Б. Копжасаров
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Костанайскому
району Департамента
государственных доходов по
Костанайской области
Комитета государственных
доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
_________________ Т. Кабдуллин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов" акимата
Костанайского района
_______________ З. Кенжегарина

Мәслихаттың 2009 жылғы 22 шілдедегі № 196 "Тіркелінген салықтың бірыңғай ставкасын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 67 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 6762 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 220 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 14.02.2018 № 220 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы 3-тармағына сәйкес, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 шілдедегі № 196 "Тіркелінген салықтың бірыңғай ставкасын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-14-110 тіркелген, 2009 жылғы 7 тамызда "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында, 1-тармағында "ставкасын", "ставкасы" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемесін", "мөлшерлемесі" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы
В. Проценко
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қостанай ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________ Т. Кабдуллин
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина