О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2015 года № 113/4 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление акимата Павлодарской области от 7 октября 2016 года № 307/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 ноября 2016 года № 5263. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 19 ноября 2020 года № 245/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2020 № 245/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2015 года № 113/4 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (опубликовано 12 июня 2015 года в газете "Регион.kz", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4511) следующие изменения:
в заголовке и в пункте 1 указанного постановления на государственном языке слово "ұсыну" заменить словом "көрсету";
регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", утвержденный указанным постановлением, изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 113/4 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 307/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қарашада № 5263 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қарашадағы № 245/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 19.11.2020 № 245/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (2015 жылғы 12 маусымда "Регион.kz" газетінде жарияланған, Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4511 болып тіркелген) № 113/4 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тілдегі қаулының атауындағы және 1-тармағындағы "ұсыну" сөзі "көрсету" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "7" октября 2016 года
№ 307/7
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "24" апреля 2015 года
№ 113/4
Регламент государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения,
образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного
комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее – государственная услуга) оказывается уполномоченными органами в области развития сельских территорий местных исполнительных органов районов и городов областного значения (далее - услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется услугодателем.
2. Форма оказываемой государственной услуги - бумажная.
3. Результатом государственной услуги являются меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита.
Форма предоставления результата государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление и представление перечня документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 275 (далее – Стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность ее выполнения:
1) сотрудник услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов от услугополучателя, являющегося специалистом в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты (далее - услугополучатель) и в течение 5 (пяти) календарных дней со дня принятия документов направляет предоставленные документы для рассмотрения в постоянно действующую комиссию;

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2016 жылғы "7" қазандағы
№ 307/7 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "24" сәуірдегі
№ 113/4 қаулысымен
бекітілді
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге
және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру,
әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және
агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға
әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) ауылдық аумақтарды дамыту жөніндегі аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың уәкілетті органдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес көрсетеді.
Мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініштерді қабылдауды және нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті беруші жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз түрінде.
3. Көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау шаралары мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 275 бұйрығымен бекітілген "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 9-тармағымен көзделген құжаттар тізбесін ұсыну және өтініш мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші қызметкері ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы маман болып табылатын көрсетілетін қызметті алушыдан (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады және құжаттарды қабылдаған күннен бастап 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде ұсынылған құжаттарды қарау үшін тұрақты жұмыс істейтін комиссияға жібереді;

2) постоянно действующая комиссия в течение 10 (десяти) календарных дней рассматривает представленные документы и рекомендует (протокол) акимату района (города областного значения) о предоставлении услугополучателю мер социальной поддержки;
в случаях представления услугополучателем недостоверных и (или) неполного пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта, услугодатель в течение 3 (трех) рабочих дней направляет услугополучателю мотивированный ответ;
3) акимат района (города областного значения) с момента поступления рекомендации (протокол) о предоставлении услугополучателю мер социальной поддержки в течение 5 (пяти) календарных дней принимает постановление о принятии мер социальной поддержки услугополучателям;
4) в течение 7 (семи) календарных дней после принятия постановления между услугодателем, услугополучателем и поверенным (агентом) заключается Соглашение о предоставлении мер социальной поддержки (далее - Соглашение) услугополучателям согласно приложению 1 Стандарта;
5) услугодатель после заключения Соглашения в течение 7 (семи) календарных дней перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета услугополучателей;
6) поверенный агент после заключения Соглашения в течение 30 (тридцати) рабочих дней в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, предоставляет услугополучателю бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья.
6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является Соглашение.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник услугодателя;
постоянно действующая комиссия;
акимат района (города областного значения);
поверенный агент.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией
"Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрены.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Предоставление мер
социальной поддержки
специалистам в области
здравоохранения, образования,
социального обеспечения,
культуры, спорта и
агропромышленного комплекса,
прибывшим для работы
и проживания в сельские
населенные пункты"
Перечень
уполномоченных органов по предоставлению мер социальной
поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим
для работы и проживания в сельские населенные пункты
№ п/п
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес
Телефон
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Павлодара"
город Павлодар,
улица Каирбаева, 32 otdekonompvl@yandex.ru

2) тұрақты жұмыс істейтін комиссия 10 (он) күнтізбелік күн ішінде ұсынылған құжаттарды қарастырады және аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігіне көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы ұсыныс жасайды;
көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын анық емес және (немесе) толық емес ұсынған жағдайда көрсетілетін қызметті беруші 3 (үш) жұмыс күн ішінде көрсетілетін қызметті алушыға дәлелді жауап жібереді;
3) аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы ұсыныс (хаттама) түскен сәттен бастап 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде көрсетілетін қызметті алушыларға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулы қабылдайды;
4) қаулы қабылданғаннан кейін 7 (жеті) күнтізбелік күн ішінде Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес көрсетілетін қызметті беруші, көрсетілетін қызметті алушы және сенім білдірілген адам (агент) арасында көрсетілетін қызметті алушыларға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы келісім (бұдан әрі - Келісім) жасалады;
5) Келісім жасалғаннан кейін көрсетілетін қызметті беруші 7 (жеті) күнтізбелік күн ішінде көтерме жәрдемақы сомасын көрсетілетін қызметті алушылардың жеке дербес шотына аударады;
6) сенім білдірілген адам (агент) Келісім жасалған соң 30 (отыз) жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен көрсетілетін қызметті алушыға тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредитті ұсынады.
6. Келісім мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері;
2) тұрақты жұмыс істейтін комиссия;
3) аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі;
4) сенім білдірілген агент.
8. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көзделмеген.
"Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және
тұруға келген денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік
қамсыздандыру, мәдениет, спорт
және агроөнеркәсіптік кешен
саласындағы мамандарға
әлеуметтік қолдау
шараларын көрсету"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге
және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік
қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік
кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау
шараларын көрсету бойынша уәкілетті органдардың тізбесі
Р/с №
Уәкілетті органның атауы
Заңды мекенжайы
Телефоны
1
2
3
4
1.
"Павлодар қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы,
Қайырбаев көшесі, 32
otdekonompvl@yandex.ru

8 (7182)
32-13-20
2.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Экибастуза"
город Экибастуз,
улица Привокзальная, 10
economica_ekb@mail.ru
8 (71877)
5-42-45
3.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Аксу"
город Аксу,
улица Астана, 52
aksu_budjet@mail.ru
8 (71837)
5-06-98
4.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Актогайского района"
Актогайский район,
село Актогай,
улица Абая, 75 akteconom@mail.ru
8 (71841)

8 (7182)
32-13-20
2.
"Екібастұз қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы,
Привокзальная көшесі, 10
economica_ekb@mail.ru
8 (71877)
5-42-45
3.
"Ақсу қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақсу қаласы,
Астана көшесі, 52
aksu_budjet@mail.ru
8 (71837)
5-06-98
4.
"Ақтоғай ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы,
Ақтоғай ауылы,
Абай көшесі, 75
akteconom@mail.ru
8 (71841)

2-15-53
5.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Баянаульского района"
Баянаульский район,
село Баянаул,
улица Сатпаева, 34 bayan_oebp@mail.ru
8 (71840)
9-14-05
6.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Железинского района"
Железинский район,
село Железинка,
улица Ауезова, 19
jekbp81@mail.ru
8 (71831)
2-18-52
7.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Иртышского района"
Иртышский район,
село Иртышск, улица Желтоксан, 104
irtoebp@mail.ru
8 (71832)

2-15-53
5.
"Баянауыл ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Баянауыл ауданы,
Баянауыл ауылы,
Сәтбаев көшесі, 34
bayan_oebp@mail.ru
8 (71840)
9-14-05
6.
"Железин ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Железин ауданы,
Железинка ауылы,
Әуезов көшесі, 19
jekbp81@mail.ru
8 (71831)
2-18-52
7.
"Ертіс ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ертіс ауданы,
Ертіс ауылы,
Желтоқсан көшесі, 104
irtoebp@mail.ru
8 (71832)

2-14-52
8.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Качирского района"
Качирский район,
село Теренколь,
улица Елгина, 172 kachfin@mail.ru
8 (71833)
2-11-69
9.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Лебяжинского района"
Лебяжинский район,
село Акку,
улица Всеволода Иванова, 98 oeleb@mail.ru
8 (71839)
2-15-34
10.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Майского района"
Майский район,
село Коктобе,
улица Казбек би, 23 oebpmr@mail.ru

2-14-52
8.
"Качир ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Качир ауданы,
Тереңкөл ауылы,
Елгин көшесі, 172
kachfin@mail.ru
8 (71833)
2-11-69
9.
"Лебяжі ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Лебяжі ауданы,
Аққу ауылы,
Всеволод Иванов көшесі, 98
oeleb@mail.ru
8 (71839)
2-15-34
10.
"Май ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы,
Көктөбе ауылы,
Қазыбек би көшесі, 23
oebpmr@mail.ru

8 (71838)
9-13-03
11.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Павлодарского района"
Павлодарский район,
город Павлодар,
улица Каирбаева, 32
otd_econom@mail.kz
8 (7182)
320040
12.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Успенского района"
Успенский район,
село Успенка,
улица Терешковой, 29 uspecom@mail.ru
8 (71834)
9-19-31
13.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Щербактинского района"
Щербактинский район,
село Шарбакты,
улица Советов, 55
sherbmani@mail.ru
8 (71836)
2-26-62
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Предоставление мер
социальной поддержки
специалистам в области
здравоохранения, образования,
социального обеспечения,
культуры, спорта и
агропромышленного комплекса,
прибывшим для работы и
проживания в сельские
населенные пункты"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения,
образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного
комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
через канцелярию услугодателя
Условные обозначения

8 (71838)
9-13-03
11.
"Павлодар ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Павлодар ауданы,
Павлодар қаласы,
Қайырбаев көшесі, 32
otd_econom@mail.ru
8 (7182)
32-00-40
12.
"Успен ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Успен ауданы,
Успенка ауылы,
Терешкова көшесі, 29
uspecom@mail.ru
8 (71834)
9-19-31
13.
"Шарбақты ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шарбақты ауданы
Шарбақты ауылы,
Советтер көшесі, 55
sherbmani@mail.ru
8 (71836)
2-26-62
"Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және
тұруға келген денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік
қамсыздандыру, мәдениет, спорт
және агроөнеркәсіптік кешен
саласындағы мамандарға
әлеуметтік қолдау
шараларын көрсету"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға
келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы
мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер