О внесении дополнения в постановление акимата города Аксу от 1 марта 2016 года № 175/3 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 1 сентября 2016 года № 756/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 сентября 2016 года № 5239
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 1 марта 2016 года № 175/3 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Аксу" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5000, опубликовано в городских газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь" от 26 марта 2016 года) внести следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить строкой 33 следующего содержания:
"
33
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу

Ақсу қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы "Ақсу қаласында 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 175/3 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 756/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қыркүйекте № 5239 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы "Ақсу қаласында 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 175/3 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5000 болып тіркілген, 2016 жылғы 26 наурыздағы "Ақсу жолы" және "Новый путь" қалалық газеттерінде жариаланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы мынадай мазмұндағы 33-жолмен толықтырылсын:
"
33
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласы білім бөлімінің "Айналайын" бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

280
(республиканский бюджет)
28986
18665
до 5 лет - 10500;
от 5-7 лет - 8500.
".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего социальные вопросы заместителя акима города Аксу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов

280
(республикалық бюджет)
28986
18665
5 жасқа дейін - 10500;
5-7 жастан бастап - 8500.
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Дүйсимбинов