О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 16 февраля 2016 года № 352-5/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 февраля 2016 года № 4939. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 7 марта 2017 года № 79/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 07.03.2017 № 79/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 05 января 2016 года за № 4878, опубликованное в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 16 января 2016 года № 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "3372417" заменить цифрами "3372901";
в подпункте 5) цифры "-4123" заменить цифрами "-4607";
в подпункте 6) цифры "4123" заменить цифрами "4607";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Кантарбаев
Секретарь
районного маслихата В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата

Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 338-5/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы № 352-5/48 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 ақпанда № 4939 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 79/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 79/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 05 қаңтарда № 4878 болып тіркелген, аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 2 жарияланған) № 338-5/45 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақшада:
"3372417" сандары "3372901" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-4123" сандары "-4607" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "4123" сандары "4607" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Кантарбаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы В. Крутиков
Железинка аудандық
мәслихатының
(V сайланған XLVІІІ (кезекті)
сессиясы)

25027
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71108
002
Программа занятости
18823
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4410
006
Оказание жилищной помощи
550
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34364
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
611
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12350
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20808
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20808
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20122
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
540
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
146
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
72282
1
Жилищное хозяйство
44295
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4332
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
380
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3952
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6936
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
554
005
Снос аварийного и ветхого жилья
90
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6292
464
Отдел образования района (города областного значения)
7404
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7404
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25623
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

25027
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71108
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18823
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4410
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
550
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34364
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
611
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12350
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20808
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20808
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20122
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
540
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
146
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
72282
1
Тұрғын үй шаруашылығы
44295
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4332
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
380
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3952
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6936
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
554
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
90
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6292
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7404
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7404
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25623
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

15178
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9294
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5884
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
78968
1
Сельское хозяйство
33497
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10685
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10685
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
22812
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
18518
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
115
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
597
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
3582
6
Земельные отношения
10391
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10391
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10391
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35080
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35080
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35080
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17336
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17336
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17336
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9336
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7900
015
Капитальные расходы государственного органа
100
12
Транспорт и коммуникации
441431
1
Автомобильный транспорт
441075
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
37362
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах

15178
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9294
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды іске асыру
5884
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
78968
1
Ауыл шаруашылығы
33497
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10685
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10685
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
22812
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18518
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
115
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
597
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3582
6
Жер қатынастары
10391
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10391
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10391
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35080
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35080
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35080
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17336
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17336
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17336
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайландыру және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9336
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7900
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
12
Көлiк және коммуникация
441431
1
Автомобиль көлiгi
441075
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
37362
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Алакольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Алакөл селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер