О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (LVI (очередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 03 марта 2016 года № 1/59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 марта 2016 года № 5028. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 2 марта 2017 года № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 02.03.2017 № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением областного маслихата от 18 февраля 2016 года № 438/49 "О внесении изменений в решение областного маслихата (ХLVІ сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (LVI (очередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2015 года за № 4871, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 09 января 2016 года № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2256652" заменить цифрами "2249293";
цифры "1897335" заменить цифрами "1889976";
в подпункте 2) цифры "2256652" заменить цифрами "2249293";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Н. Жумабекова
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(LІX (внеочередная) сессия,
V созыв) № 1/59
от 03 марта 2016 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(LVІ (очередная) сессия,

Май аудандық мәслихатының (V сайланған LVI (кезекті) сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 03 наурыздағы № 1/59 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 наурызда № 5028 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 02.03.2017 № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 18 ақпандағы “Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы “2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” № 394/46 шешіміне өзгерістер енгізу туралы” № 438/49 шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған LVI сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы “2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы” (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 4871 тіркелген, аудандық “Шамшырақ” газетінің 2016 жылғы 09 қаңтарда № 2 жарияланған) № 1/56 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
“2256652” деген сандар “2249293” деген сандармен ауыстырылсын;
“1897335” деген сандар “1889976” деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында “2256652” деген сандар “2249293” деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Жұмабекова
Аудандық мәслихат хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған LІX (кезектен тыс)
сессиясы) 2016 жылғы
03 наурыздағы № 1/59 шешіміне
1-қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған LVI (кезекті)
сессиясы) 2015 жылғы
24 желтоқсандағы