О Павлодарском районном бюджете на 2017 - 2019 годы
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 22 декабря 2016 года № 11/68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 января 2017 года № 5325.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года, Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Павлодарского района на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 275 989 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 687 849 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 609 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 767 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 556 764 тысяч тенге;
2) затраты – 4 331 634 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 984,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30 632,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 648 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -480 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 480 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64 149,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 149,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 13.04.2017 № 16/103 (вводится в действие с 01.01.2017); от 17.07.2017 № 18/108 (вводится в действие с 01.01.2017); от 27.10.2017 № 23/126 (вводится в действие с 01.01.2017); от 04.12.2017 № 24/131 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить на 2017 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 11 942 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 04.12.2017 № 24/131 (вводится в действие с 01.01.2017).
3. Учесть в бюджете Павлодарского района на 2017 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета - 2 825 331 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень текущих бюджетных программ в разрезе сельских округов и сел на 2017 год согласно приложению 5.

2017 - 2019 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/68 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 5325 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 275 989 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 687 849 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 609 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 767 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 556 764 мың теңге;
2) шығындар – 4 331 634 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 984,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30 632,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 648 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -480 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан келіп түскен түсімдер - 480 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -64 149,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64 149,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 13.04.2017 № 16/103 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.07.2017 № 18/108 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.10.2017 № 23/126 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2017 № 24/131 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2017 жылға арналған резерві 11 942 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 04.12.2017 № 24/131 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2017 жылға арналған Павлодар аудан бюджетінде – 2 825 331 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі ескерілсін.
4. 2017 жылға арналған Павлодар аудандық бюджетті атқару үрдiсiнде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2017 жылға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2017 год согласно приложению 6.
7. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. 2017 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомаларын бөлу көлемі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

8. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 13.04.2017 № 16/103 (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Д. Корепанов
Секретарь маслихата К. Байжанов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 11/68
"О Павлодарском районном

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 13.04.2017 № 16/103 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Корепанов
Мәслихат хатшысы Қ. Байжанов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 22 желтоқсандағы