О внесении изменения в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы"
Решение акима Медеуского района города Алматы от 12 января 2016 года № 01-4/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 января 2016 года за № 1246. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 06-01/03
Сноска. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 11.04.2019 № 06-01/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года № 01-4/01 "Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 января 2011 года № 873, опубликованного в газетах "Алматы Ақшамы" 10 февраля 2011 года № 15-16 и "Вечерний Алматы" от 10 февраля 2011" года № 20-21) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию данного нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить официальное размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Медеуского района Н. Ғұмырзақ.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Медеуского района
С. Макежанов
Согласовано:
Председатель
территориальной избирательной
комиссии города Алматы
Б. Доспанов
"___" _______________2016 год
Приложение
к решению акима
Медеуского района
города Алматы
№ 01-4/01
от 12 января 2016 года
Избирательный участок № 357
Центр: Академия дизайна и технологии "Сымбат", 050002, город Алматы улица Алимжанова, 48.
В границах: от улицы Гоголя по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Фурманова.
Избирательный участок № 358

Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы "Алматы қаласы Медеу ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-4/01 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 01-4/01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 1246 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 06-01/03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 11.04.2019 № 06-01/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қырқүйегіндегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы "Алматы қаласы Медеу ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-4/01 шешіміне (нормативтік құқықтық акті 2011 жылғы 17 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 873 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы 15-16 және "Вечерний Алматы" газетінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 20-21 санында жарияланған) келесідей өзгерту енгізілсін:
осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымшаны жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2.Нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
3. Осы шешінің интернет-ресурста ресми түрде орналасуы қамтамасыз етілсін.
4.Осы шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімі аппаратының басшысы Н. Ғұмырзаққа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күннен соң күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Медеу ауданының әкімі
С. Мәкежанов
КЕЛісілді:
Алматы қалалық
сайлау комиссиясының
төрағасы Б. Доспанов
"____" ____________2016 жыл
Алматы қаласы
Медеу ауданы әкімінің
2016 жылғы 12 қаңтардағы
№ 01-4/01 шешіміне қосымша
№ 357 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сымбат" дизайн және технология академиясы, 050002, Алматы қаласы, Әлімжанов көшесі, 48.
Шекаралары: Гоголь көшесінен Фурманов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен шығыс жаққа (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстік жаққа (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батыс жаққа (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін.
№ 358 сайлау учаскесі

Центр: школа – лицей № 28, 050000, город Алматы, улица Фурманова, 102.
В границах: от улицы Богенбай батыра по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Фурманова.
Избирательный участок № 359
Центр: общеобразовательная школа № 19, 050002, город Алматы, улица Абдуллиных, 11.
В границах: от улицы Кунаева на восток по улице Макатаева (южная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на юг (западная сторона) до проспекта Жибек жолы; по проспекту Жибек жолы на восток (южная сторона) до улицы Каирбекова; по улице Каирбекова на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 360
Центр: филиал Республиканского государственного предприятия "Национальный институт интеллектуальной собственности", 050002, город Алматы, улица Абдуллиных, 6/1.
В границах: от улицы Абдуллиных на восток по улице Макатаева (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Каирбекова; по улице Каирбекова на север (восточная сторона) до проспекта Жибек жолы; по проспекту Жибек жолы на запад (северная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на север (восточная сторона) до улицы Макатаева, исключая территорию городского наркологического центра медико – социальной коррекции в границах.
Избирательный участок № 361
Центр: музыкальная школа "Көкiл", 050010, город Алматы, улица Гоголя, 34.
В границах: от улицы Зенкова на восток по улице Гоголя (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на запад (северная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на север (восточная сторона) до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 362
Центр: Республиканский медицинский колледж, 050010, город Алматы, улица Калдаякова, 54.
В границах: от улицы Шевченко по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на восток (южная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на юг (западная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на запад (северная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 363

Орталығы: № 28 мектеп – лицейі, 050000, Алматы қаласы, Фурманов көшесі, 102.
Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесінен солтүстікке қарай Фурманов көшесінің (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін.
№ 359 сайлау учаскесі
Орталығы: № 19 жалпы білім беретін мектеп, 050002, Алматы қаласы, Абдуллиндер көшесі, 11.
Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Мақатаев көшесімен (оңтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қайырбеков көшесіне дейін; Қайырбеков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін.
№360 сайлау учаскесі
Орталығы: Республикалық мемлекеттік мекеме "Қазақ Ұлттық интеллектуалдық меншік" филиалы, Алматы қаласы, Абдуллиндер көшесі, 6/1.
Шекаралары: Абдуллиндер көшесінен шығысқа қарай Мақатаев көшесімен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қайырбеков көшесіне дейін; Қайырбеков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін, Қалалық дәрігерлік-әлеуметтік наркологиялық орталығының аумағын қоспағанда.
№ 361 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көкіл" музыкалық мектебі, 050010, Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 34.
Шекаралары: Зенков көшесінен шығысқа қарай Гоголь көшесімен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің батыс жағынан оңтүстікке қарай Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін.
№ 362 сайлау учаскесі
Орталығы: Республикалық медицина колледжі, 050010, Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 54.
Шекаралары: Шевченко көшесінен Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 363 сайлау учаскесі

Центр: Казахский Национальный педагогический университет имени Абая, 050010, город Алматы, улица Казыбек би, 30.
В границах: от улицы Богенбай батыра по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на восток (южная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на юг (западная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Кунаева.
Избирательный участок № 364
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Граждансельпроектстрой", 050007, город Алматы, улица Коперника,124.
В границах: от реки Малая Алматинка на восток по улице Добролюбова (южная сторона) до улицы Кутузова; по улице Кутузова на юг (западная сторона) до улицы Средняя; по улице Средняя на запад (северная сторона) до улицы Есенберлина; по улице Есенберлина на юг (западная сторона) до центрального входа в Алматинский зоопарк; по северо – восточной и северо – западной границам Центрального парка культуры и отдыха до реки Малая Алматинка; по реке Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Добролюбова.
Избирательный участок № 365
Центр: централизованная библиотечная система "Библиотека № 6 Медеуского района, 050007, город Алматы, улица Татарская, 32.
В границах: от улицы Кутузова на восток по улице Добролюбова, далее по улице Оренбургская (южные стороны) до реки Абылгазы (Солоновка); по западной стороне русла реки Абылгазы (Солоновка) на юг до северного склона горы Кок – Тобе; по северному склону горы Кок – Тобе до реки Жарбулак; по восточной стороне русла реки Жарбулак на север до улицы Есенберлина, далее по улице Есенберлина на север (восточная сторона) до улицы Средняя; по улице Средняя на восток (южная сторона) до улицы Кутузова; по улице Кутузова на север (восточная сторона) до улицы Добролюбова.
Избирательный участок № 366
Центр: общеобразовательная школа № 64, 050007, город Алматы, улица Оренбургская, 17.
В границах: от реки Абылгазы (Солоновка) на северо – восток по переулку Полевому, далее по улице Брянская (южная сторона) до реки Широкая щель; по западной стороне русла реки Широкая щель на юг до улицы Украинская; по улице Украинская на юг (западная сторона) до улицы Овражная; по улице Овражная на запад (северная сторона) до реки Абылгазы (Солоновка); по восточной стороне русла реки Абылгазы (Солоновка) на север до переулка Полевого.
Избирательный участок № 367

Орталығы: Абай атындағы Қазақ Ұлттық Педагогикалық Университеті, 050010, Алматы қаласы, Қазыбек би көшесі, 30.
Шекаралары: Бөгенбай көшесінен Қонаев көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін.
№ 364 сайлау учаскесі
Орталығы: "Граждансельпроектстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, 050007, Алматы қаласы, Коперник көшесі, 124.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен шығысқа қарай Добролюбов көшесі бойымен (оңтүстік жағы) Кутузов көшесіне дейін; Кутузов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жаққа) Средняя көшесіне дейін; Средняя көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Есенберлин көшесіне дейін; Есенберлин көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Алматы жануарлар бағының орталық есігіне дейін; Орталық мәдениет және демалыс бағының солтүстік-шығыс және солтүстік-батыс шекараларынан бастап Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Добролюбов көшесіне дейін.
№ 365 сайлау учаскесі
Орталығы: Орталықтандырылған кітапхана жүйесі "Медеу ауданының № 6 кітапханасы", Алматы қаласы, Татарская көшесі, 32.
Шекаралары: Кутузов көшесінен бастап шығысқа қарай Добролюбов көшесінің бойымен, ары қарай, Оренбургская көшесімен (оңтүстік жағы) Солоновка өзеніне дейін; Солоновка өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай Көктөбе тауының солтүстік баурайына дейін; Көктөбе тауының солтүстік баурайымен Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай Есенберлин көшесіне дейін, Есенберлин көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Средняя көшесіне дейін; Средняя көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кутузов көшесіне дейін; Кутузов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Добролюбов көшесіне дейін.
№ 366 сайлау учаскесі
Орталығы: № 64 жалпы білім беретін мектеп, 050007, Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17.
Шекаралары: Абылгазы (Солоновка) өзенінен Полевой қиылысымен солтүстік-шығысқа қарай, одан ары Брянская көшесі бойымен (оңтүстік жағы) Широкая щель өзеніне дейін; Широкая щель өзені жағалауының батыс жағымен оңтүстікке қарай Украинская көшесіне дейін; Укринская көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Овражная көшесіне дейін; Овражная көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абылгазы (Солоновка) өзеніне дейін; Абылгазы (Солоновка) өзені жағалауының шығыс жағымен солтүстікке қарай Полевой қиылысына дейін.
№ 367 сайлау учаскесі

Центр: школа – гимназия № 53, 050007, город Алматы, улица Глубокая, 18.
В границах: от реки Абылгазы (Солоновка) по улице Овражная на восток (южная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на север (восточная сторона) до улицы Рудзутака, по улице Рудзутака на северо–восток (юго – восточная сторона) до улицы Истомина, по улице Истомина на юго – восток (юго – западная сторона) до улицы Верненская, по улице Верненская на юго – запад (северо – западная сторона) до реки Широкая щель, по руслу реки Широкая щель на юг (западная сторона) до створа улицы Балтабаевская (включая дом № 30 по улице Балтабаевская); от дома № 30 по улице Балтабаевская на запад (северная сторона) до пересечения улиц Балтабаевская и Шокая, вдоль улицы Шокая (исключая четные номера домов улицы Шокая) на юг (западная сторона) до дома 23б улицы Пензенская; от дома 23б по улице Пензенской на запад по южной границе домов № 134,136,138,140,142 улицы Шухова (северная сторона), до северного склона горы Кок – Тобе, по северному склону горы Кок – Тобе до реки Абылгазы (Солоновка); по руслу реки Абылгазы (Солоновка) на север (восточная сторона) до улицы Овражная.
Избирательный участок № 368
Центр: школа – гимназия № 53, 050007, город Алматы, улица Глубокая, 18.
В границах: от створа улицы Балтабаевская (исключая дом № 30 улицы Балтабаевская) по речке Широкая Щель на север (восточная сторона) до улицы Глубокая; по улице Глубокая, затем по улице Верненская на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Истомина; по улице Истомина на юго – восток (юго – западная сторона) до створа северной границы кладбища "Кенсай"; по створу северной границы кладбища "Кенсай" на восток (северная сторона) до русла реки Тиксай; по руслу реки Тиксай на юго – восток (юго – западная сторона) до границы города; по границе города, включая садоводческое общество Широкая Щель, до створа русла реки Абылгазы (Солоновка); от створа русла реки Абылгазы (Солоновка), вдоль склона холма урочища Широкая Щель на северо – запад (северо – восточная сторона) до восточных границ участков домов № 1/77, 1/73 по улице Космодемьянской микрорайона Кок – Тобе; от дома № 1/77 улицы Космодемьянской микрорайона Кок – Тобе на север (восточная сторона) до русла реки Абылгазы (Солоновка), исключая дома по улице Космодемьянской микрорайона Кок – Тобе; от русла реки Абылгазы (Солоновка) на северо – восток по северному склону горы Кок – Тобе, далее по южной границе домов № 134,136,138,140,142 по улице Шухова до дома 23б по улице Пензенская; от дома 23б по улице Пензенская на север (восточная сторона) до пересечения улиц Балтабаевская и Шокая (включая четные номера домов улицы Шокая); от пересечения улиц Балтабаевская и Шокая на восток (южная сторона) до речки Широкая Щель.
Избирательный участок № 369

Орталығы: № 53 мектеп – гимназия, 050007, Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18.
Шекаралары: Абылгазы (Солоновка) өзенінен бастап Овражная көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Украинская көшесіне дейін; Украинская көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Истомина көшесіне дейін; Истонина көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Верненская көшесіне дейін; Верненская көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Широкая Щель өзеніне дейін; Широкая Щель өзені жағасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Балтабаев көшесінің шетіне дейін (Балтабаев көшесі, № 30 үйді коса); Балтабаев көшесі № 30 үйден батысқа (солтүстік жағы) Балтабаев көшесі мен Шокай көшесінің қиылысына дейін; Шоқай көшесі шетімен (Шоқай көшесіндегі жұп санды нөмірлі үйлерді қоспағанда) оңтүстікке қарай (батыс жағы) Пензенская көшесі, 23б үйіне дейін; Пензенская көшесі 23б үйінен батысқа қарай Шухов көшесі 134,136,138,140,142 үйлерінің оңтүстік шекарасымен (солтүстік жағы) Көк – Төбе тауының солтүстік қапталына дейін, әрі қарай Көк – Төбе тауының солтүстік қапталынан Абылгазы (Солоновка) өзеніне дейін; Солоновка өзенінің бойымен солтүстікке (шығыс жағы) Овражная көшесіне дейін.
№ 368 сайлау учаскесі
Орталығы: № 53 мектеп – гимназия, 050007, Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18.
Шекаралары: Балтабаев көшесінің шетінен бастап Широкая щель өзенінің бойымен (Балтабаев көшесі, № 30 үйді қоспағанда) солтүстікке қарай (шығыс жағы) Глубокая көшесіне дейін; Глубокая көшесімен Верненская көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Истомена көшесіне дейін; Истомин көшесімен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батысқа қарай) "Кенсай" зиратының солтүстік шекарасына дейін; "Кенсай" зиратының солтүстік шекарасымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Тіксай өзенінің жағасына дейін; Тіксай өзенінің бойымен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) қаланың шекарасына дейін; қала шекарасының бойымен Широкая Щель саяжай қоғамын қосып Абылгазы (Солоновка) өзенінің жағалауына дейін; Абылгазы (Солоновка) өзенінің жағалауынан Широкая щель қыратының бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Көк – Төбе ықшам аудандығы Космодемьянская көшесіндегі 1/77, 1/73 үйінің шығыс шекарасына дейін; Көк – Төбе ықшам аудандығы Космодемьянская көшесіндегі 1/77 үйден солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абылгазы (Солоновка) өзенінің жағалауына дейін (Көк – Төбе ықшам аудандығы Космодемьянская көшесіндегі үйлерді қоспағанда), Солоновка өзенінінен Көктөбе тауының солтүстік қапталымен солтүстік – шығысына қарай, ары қарай Шухов көшесіндегі 134, 136, 138, 140, 142 үйлердің оңтүстік шекарасымен Пензенская көшесі 23б үйіне дейін; Пензенская көшесі 23б үйінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Балтабаев пен Шоқай көшелерінің қиылысына дейін (Шоқай көшесіндегі жұп санды үйлерді қоса); Балтабаев пен Шоқай көшелерінің қиылысынан шығысқа қарай (оңтүстүк жағы) Широкая Щель өзеніне дейін.
№ 369 сайлау учаскесі

Центр: школа – интернат № 4, 050010, город Алматы, улица Богенбай батыра, 53.
В границах: от улицы Богенбай батыра по улице Абдуллиных на север (восточная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на восток (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до центрального входа в Центральный парк культуры и отдыха; от центрального входа в Центральный парк культуры и отдыха на восток по северо – западной и северо – восточной границам Центрального парка культуры и отдыха (включая территорию Центрального парка культуры и отдыха в границах) до улицы Есенберлина; по улице Есенберлина на юг (западная сторона) до улицы Орманова; по улице Орманова на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до улицы Бутаковская; по улице Бутаковская на юг (обе стороны) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Абдуллиных.
Избирательный участок № 370
Центр: общеобразовательная школа № 7, 050032, город Алматы, микрорайон. Алатау, улица Жетбаева, 15.
В границах: от улицы Ибрагимова между домами № 14 и № 16 на юго – восток (южная сторона) до пересечения улицы Жетбаева и улицы Садовая; от пересечения улицы Жетбаева и улицы Садовая на восток (южная сторона) до речки Цыганка; по западному берегу русла речки Цыганка на юг до канала РП-5; по каналу РП-5 (северо – западная сторона) до улицы Ибрагимова, включая жилой массив "Новостройка"; по улице Ибрагимова на северо – запад (северо – восточная сторона) до дома № 16, исключая дом № 16.
Избирательный участок № 371
Центр: гимназия № 35, 050010, город Алматы, проспект Достык 59.
В границах: от улицы Фурманова по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 372
Центр: гимназия № 159, 050010, город Алматы, улица Кабанбай батыра, 86.
В границах: от улицы Фурманова по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Кабанбай батыра; по улице Кабанбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 373

Орталығы: № 4 мектеп – интернат, 050010, Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 53.
Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесінен Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені жағалауымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Орталық демалыс саябағының негізгі кіре берісіне дейін; Орталық Демалыс саябағының негізгі кіре берісінен шығысқа қарай Орталық Демалыс саябағының солтүстік – батыс және солтүстік – шығыс шекарасымен Есенберлин көшесіне дейін (Орталық демалыс саябағының аумағын қоса); Есенберлин көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Орманов көшесіне дейін; Орманов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бутаков көшесіне дейін; Бутаков көшесімен оңтүстікке қарай (екі жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін.
№ 370 сайлау учаскесі
Орталығы: № 7 жалпы білім беретін мектеп, 050070, Алматы қаласы, "Алатау" ықшам ауданы, Жетбаев көшесі, 15.
Шекаралары: Ибрагимов көшесінен № 14 және № 16 үйлері арасынан оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетбаев және Садовая көшелерінің қиылысына дейін; Жетбаев және Садовая көшелерінің қиылысынан шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Сыған өзеніне дейін; Сыған өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай РП-5 каналына дейін; РП-5 каналы бойымен (солтүстік – батыс жағы) "Новостройка" тұрғын – үй массивін қоса Ибрагимов көшесіне дейін; Ибрагимов көшесі бойымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) № 16 тұрғын үйге дейін (№ 16 үйді қоспағанда).
№ 371 сайлау учаскесі
Орталығы: № 35 гимназия, 050010, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 59.
Шекаралары: Фурманов көшесінен Қабанбай көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық данғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 372 сайлау учаскесі
Орталығы: № 159 гимназия, 050010, Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 86.
Шекаралары: Фурманов көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 373 сайлау учаскесі

Центр: гимназия № 56, 050000, город Алматы, улица Фурманова, 138.
В границах: от улицы Фурманова по улице Шевченко на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Абая; по проспекту Абая на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 374
Центр: школа – гимназия № 33, 050010, город Алматы, улица Калдаякова, 62.
В границах: от проспекта Абая по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на восток (южная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до проезда южнее Дворца Республики, по проезду южнее Дворца Республики до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 375
Центр: общеобразовательная школа № 29, 050010, город Алматы, улица Богенбай батыра, 42.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до улицы Бутаковская; по улице Бутаковская на юг до тупика (обе стороны), далее продолжение улицы Бутаковская до улицы Кабанбай батыра; по улице Кабанбай батыра на запад (северная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 376
Центр: специализированный комплекс "Жануя", 050010, город Алматы, улица Бегалина, 82.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона), включая дома по улице Ватутина, 19, и улица Кастеева, 50, до улицы Бекхожина; по улице Бекхожина на запад (северная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 377
Центр: "Алматинский дворец школьников", 050010, город Алматы, проспект Достык, 124.
В границах: от проспекта Достык по проезду южнее Дворца Республики на восток (южная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на север (западная сторона) до улицы Кармысова; по улице Кармысова на север (западная сторона) до улицы Бекхожина; по улице Бекхожина на восток (южная сторона) до речки Жарбулак; по западному берегу русла реки Жарбулак на юг (западная сторона), включая участки домов №27, 29 по улице Бекхожина, участки домов № 34, 18, 18/1 переулка Дачного, до линии створа участка дома № 5 переулка Горного; по линии створа участка дома № 5 переулка Горного на запад (северная сторона) до улицы Горновосточная; по улице Горновосточная на север (восточная сторона) до улицы Коккинаки; по улице Коккинаки на запад (северная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на юг (восточная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на запад (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Ньютона; по улице Ньютона на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до проезда южнее Дворца Республики.
Избирательный участок № 378

Орталығы: № 56 гимназия, 050000, Алматы қаласы, Фурманов көшесі, 138.
Шекаралары: Фурманов көшесінен Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Абай даңғылына дейін; Абай даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін.
№ 374 сайлау учаскесі
Орталығы: № 33 мектеп – гимназия, 050010, Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 62.
Шекаралары: Абай даңғылынан Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Республика Сарайының оң жағына дейін; Республика Сарайының оң жағынан Достық даңғылына дейін; Достық даңғылынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 375 сайлау учаскесі
Орталығы: № 29 жалпы білім беретін мектеп, 050010, Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 42.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бутаковская көшесіне дейін; Бутаковская көшесімен оңтүстікке қарай екі жағын қоса түкпірге (тупик) дейін, ары қарай Бутаковская көшесінің жалғасы Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалаумен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 376 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жанұя" арнайы мамандандырылған кешені, 050010, Алматы қаласы, Бегалин көшесі, 82.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін, Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) (Ватутина көшесі, 19 үй және Қастеев көшесі, 50 үйді қоса) Бекхожин көшесіне дейін; Бекхожин көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалаумен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 377 сайлау учаскесі
Орталығы: "Алматы қаласының оқушылар сарайы", 050010, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 124.
Шекаралары: Достық даңғылынан бастап Республика Сарайының оң жағымен шығысына қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесінің бойымен солтүстікке қарай Кармысов көшесіне дейін; Кармысов көшесінің бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Бекқожин көшесіне дейін; Бекқожин көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай (бастыс жағы) Бекхожин көшесінің бойындағы №27,29 үйлердің уческлерін, Дачный тұйық көшесінде орналасқан № 34,18, 18/1 үйлердің учаскелерінн қоса Горный тұйық көшесіндегі № 5 үйдің қақпасына дейін; Горный тұйық көшесіндегі № 5 үй қақпасының сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Коккинаки көшесіне дейін; Кокинаки көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалауынан оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ньютон көшесіне дейін; Ньютон көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Республика сарайының оң жақ жолына дейін.
№ 378 сайлау учаскесі

Центр: Казахский Национальный аграрный университет, 050010, город Алматы, проспект Абая, 8.
В границах: от улицы Фурманова по проспекту Абая на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 379
Центр: школа-лицей № 131, 050010, город Алматы, микрорайон Самал – 2.
В границах: от улицы Сатпаева по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Жолдасбекова; по улице Жолдасбекова на запад (северная сторона) до створа западной границы территории дома 9 микрорайона Самал – 1; по западной границе территории дома 9 микрорайона Самал – 1 на север (восточная сторона) до северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал – 1 вдоль северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал – 1 на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на восток (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 380
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Тау – Тамыр", 050010, город Алматы, улица Космодемьянской, 28.
В границах: от реки Жарбулак по улице Яблочная (обе стороны) на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Диваева; по улице Диваева на восток до западного склона горы Кок – Тобе, по западному склону горы Кок – Тобе на юг до реки Жарбулак; по реке Жарбулак на север (восточная сторона) до улицы Яблочная (исключая дома по улице Бекхожина, 27, 29, улицы Ватутина, 19, и улицы Кастеева, 50, Дачный переулок, 34, 18, 18/1).
Избирательный участок № 381
Центр: школа – лицей № 131, 050051, город Алматы, микрорайон Самал – 2.
В границах: от улицы Жолдасбекова по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Аль – Фараби; по проспекту Аль – Фараби на запад (северная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до улицы Жолдасбекова; по улице Жолдасбекова на восток (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 382
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Айсер", 050051, город Алматы, микрорайон Самал – 1, 9а.
В границах: от бульвара Мендикулова по улице Жолдасбекова на восток (северная сторона) до створа западной границы территории дома 9 микрорайона Самал – 1; по западной границе территории дома 9 микрорайона Самал – 1 на север (западная сторона) до северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал – 1, вдоль северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал – 1 на запад (южная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на юг (восточная сторона до южной границы территории дома 240 улицы Фурманова) вдоль южной границы территории дома 240 улицы Фурманова на восток (северная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (западная сторона) до улицы Жолдасбекова.
Избирательный участок № 383

Орталығы: Қазақ Ұлттық аграрлық университеті, 050010, Алматы қаласы, Абай даңғылы, 8.
Шекаралары: Фурманов көшесінен бастап шығысқа қарай Абай даңғылының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылының бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 379 сайлау учаскесі
Орталығы: № 131 мектеп – лицейі, 050010, Алматы қаласы, Самал-2 шағын ауданы.
Шекаралары: Сәтбаев көшесінен бастап Достық даңғылының бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін. Жолдасбеков көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Самал – 1 шағын ауданындағы 9 үй аумағы шекарасының батыс қақпасына дейін; Самал – 1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасы бойынша солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал – 1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал – 1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 380 сайлау учаскесі
Орталығы: "Тау – Тамыр" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, 050010, Алматы қаласы, Космодемьянская көшесі, 28.
Шекаралары: Жарбұлақ өзенінен Яблочная көшесі (екі жағы) бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Диваев көшесіне дейін; Диваев көшесі бойымен шығысқа қарай Көктөбе тауының батыс қапталына дейін; Көктөбе тауы етегі бойымен оңтүстікке қарай Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзені бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Яблочный көшесіне дейін (Беккожин көшесі 27, 29, Ватутин көшесі 19, Кастеев, 50, Дачный тұйық көшесінде, 34,18,18/1 үйлерін қоспағанда).
№ 381 сайлау учаскесі
Орталығы: № 131 мектеп – лицейі, 050051, Алматы қаласы, Самал – 2 шағын ауданы.
Шекаралары: Жолдасбеков көшесінен бастап Достық даңғылының бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл – Фараби даңғылына дейін; Әл – Фараби даңғылының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін; Жолдасбеков көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылыны дейін.
№ 382 сайлау учаскесі
Орталығы: "Айсер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, 050051, Алматы қаласы, Самал – 1 шағын ауданы, 9а.
Шекаралары: Меңдіқұлов гүлзарынан бастап Жолдасбеков көшесінің бойымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Самал – 1 шағын ауданындағы 9 үй аумағы шекарасының батыс қақпасына дейін; Самал – 1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасы бойынша солтүстікке қарай (батыс жағы) Самал – 1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал – 1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағымен Фурманов көшесіндегі 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін) Фурманов көшесіндегі 240 үй аумағының оңтүстік шекарасын жағалай шығысқа қарай (солтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарының бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін.
№ 383 сайлау учаскесі

Центр: школа – гимназия № 30 имени Снегиной, 050051, город Алматы, проспект Достык, 226а.
В границах: от проспекта Достык по улице Ньютона на восток (южная сторона) до русла речки Малая Алматинка; по руслу речки Малая Алматинка на север (западная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на восток (южная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на север (восточная сторона) до улицы Коккинаки; по улице Коккинаки на восток (южная сторона) до улицы Горновосточная; по улице Горновосточная на юг (западная сторона) до переулка Горный далее по створу переулка Горный до русла реки Жарбулак; по западному берегу русла реки Жарбулак на юг до западной границы микрорайона Кок – Тобе далее по западной границе микрорайона Кок – Тобе на юг до улицы Омаровой; по улице Омаровой на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Ньютона, исключая территорию городской клинической больницы № 5 в границах.
Избирательный участок № 384
Центр: общеобразовательная школа № 163, 050059, город Алматы, улица Фурманова, 289.
В границах: от улицы 8-ой Гвардейской дивизии по проспекту Аль – Фараби на восток (южная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до южной границы территории дома 240 улицы Фурманова, вдоль южной границы территории дома 240 улицы Фурманова на восток (южная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на юг (западная сторона) до проспекта Аль – Фараби; по проспекту Аль – Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 99/1 проспекта Достык; по южной границе территории дома 99/1 на запад (северная сторона), далее по южной границе территории домов № 1, 9, 10 микрорайона Самал – 3, включая дом № 21 и 22 микрорайона Самал – 3 до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендекулова на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на юг (западная сторона) до границы территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по северной и западной границе Военного института на запад и юг до улицы Тайманова; по улице Тайманова на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Затаевича; по улице Затаевича на запад (северная сторона) до улицы 8-ой Гвардейской дивизии; по улице 8-ой Гвардейской дивизии на северо – запад (северо – восточная сторона) до проспекта Аль – Фараби.
Избирательный участок № 385

Орталығы: Снегина атындағы № 30 мектеп-гимназия, 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226а.
Шекаралары: Достық даңғылынан Ньютон көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасының бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Сатпаев көшесіне дейін; Сатпаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Кокинаки көшесіне дейін; Кокинаки көшесімен шығысқа қарай( оңтүстік жағы) Горновосточная көшесіне дейін; Горнавосточная көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Горная қалтарысына дейін; Горная қалтарысымен Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің батыс жағалау бойымен оңтүстікке қарай Көктөбе ықшам ауданының батыс шекарасына дейін; ары қарай Көк – Төбе ықшам ауданының батыс шекарасынан оңтүстікке қарай Омарова көшесіне дейін, Омарова көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Ньютон көшесіне дейін (№ 5 қалалық клиникалық аурухананың аумағын қоспағанда).
№ 384 сайлау учаскесі
Орталығы: № 163 жалпы білім беретін мектеп, 050059, Алматы қаласы, Фурманов көшесі, 289.
Шекаралары: 8-гвардиялық дивизия көшесінен бастап Әл – Фараби даңғылының бойымен шығыс қарай (оңтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Фурманов көшесіндегі 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Фурманов көшесіндегі 240 үй аумағының оңтүстік шекарасын жағалай шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарының бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл – Фараби даңғылына дейін; Әл – Фараби даңғылының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылының бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Достық даңғылындағы № 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; № 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы), одан әрі Самал – 3 шағын ауданындағы № 1, 9, 10 үйлер аумағының оңтүстік шекарасының бойымен Самал – 3 шағын ауданындағы № 21 және 22 үйлерді қоса Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарының бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің бойымен оңтүстүкке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институты аумағының шекарасына дейін; Әскери институттың солтүстік және батыс шекарасы бойынша Батыс және оңтүстікке қарай Тайманов көшесіне дейін; Тайманов көшесінің бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Затаевич көшесіне дейін; Затаевич көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) 8-гвардиялық дивизия көшесіне дейін; 8-гвардиялық дивизия көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Әл – Фараби даңғылына дейін.
№ 385 сайлау учаскесі

Центр: Бизнес центр "Хан Тенгри", 050059, город Алматы, проспект Достык, 117/6.
В границах: по проспекту Достык от дома № 99д на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до улицы Байжанова; по улице Байжанова на юг (западная сторона) до границы территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по северной границе территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на восток (южная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до южной границы дома № 22 микрорайона Самал – 3; по южной границе дома № 22 на восток, огибая дом на север, далее на восток по южной границе домов 9,10,1 микрорайона Самал – 3, далее по северной стороне дома 99д проспекта Достык до проспекта Достык, исключая территорию Республиканской гвардии Республики Казахстан в границах.
Избирательный участок № 386
Центр: "Школа предпринимателей", 050051, город Алматы, проспект Достык, 226.
В границах: от улицы Байжанова по улице Хаджи Мукана на северо – восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до южной границы Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по границе Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан до улицы Тайманова; по улице Тайманова на северо – запад (северо – восточная сторона) до границы Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан, далее вдоль границы Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на север и на восток до улицы Байжанова; по улице Байжанова на север (восточная сторона) до улицы Хаджи Мукана, исключая границы закрытых избирательных участков (территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан и территории госпиталя пограничных войск Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан).
Избирательный участок № 387
Центр: школа – интернат № 17, 050051, город Алматы, проспект Достык, 226а.
В границах: по проспекту Достык от улицы Омаровой на юг (восточная сторона) до южной границы Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по границе Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на запад, далее на юг, далее по створу южной границы Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на восток до пересечения проспекта Достык и улицы Чайкиной; по улице Чайкиной на восток (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (восточная сторона) до пересечения с руслом реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (западная сторона) до западной границы микрорайона Кок – Тобе; по западной границе микрорайона Кок – Тобе на север (западная сторона) до улицы Омаровой; по улице Омаровой на запад (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 388

Орталығы:: "Хан Тенгри" Бизнес орталығы, 050059, Алматы қаласы, Достық даңғылы,117/6.
Шекаралары: Достық даңғылы бойымен № 99 үйден оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Байжанов көшесіне дейін; Байжанов көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институты шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери иституты солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзары бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал – 3 ықшам ауданының № 22 үйдің оңтүстік шекарасына дейін; № 22 үйдің оңтүстік шекарасынан шығысқа қарай, үйдің солтүстік жағын айналып, Самал – 3 ықшам ауданының № 9, 10, 1 үйлерінің оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай, ары қарай Достық даңғылы, № 99д үйінің солтүстік жағынан Достық даңғылына дейін, Қазақстан Республикалық Ұлан аумағын қоспағанда.
№ 386 сайлау учаскесі
Орталығы: "Кәсіпкерлер мектебі", 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226.
Шекаралары: Байжанов көшесінен бастап Қажымұқан көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Орталық Әскери институтының оңтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Орталық Әскери институтының шекарасымен Тайманов көшесіне дейін; Тайманов көшесімен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Шекаралық қызметтік Орталық Әскери госпиталы шекарасына дейін, әрі қарай Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Шекаралық қызметтің Орталық Әскери госпиталы шекарасының бойымен солтүстікке және шығысқа қарай Байжанов көшесіне дейін; Байжанов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; жабық сайлау учаскелерінің шекарасын қоспағанда (Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институты аумағы және Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің шекаралық әскери госпиталі аумағын).
№ 387 сайлау учаскесі
Орталығы: № 17 мектеп – интернат, 0050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226 а.
Шекаралары: Достық даңғылының бойымен Ж.Омаров көшесінен бастап оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институтының оңтүстік шекарасына дейін, Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институтының шекарасының бойымен батысқа қарай, әрі қарай оңтүстікке қарай, әрі қарай Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институтының оңтүстік шекарасы қақпасының бойымен шығысқа қарай Достық даңғылымен Л. Чайкина көшесінің қиылысына дейін; Чайкина көшесінің бойымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзені жағалауының қиылысына дейін; Жарбұлақ өзенінің бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Көк – Төбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көк – Төбе шағын ауданының батыс шекарасының бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Омарова көшесіне дейін; Омарова көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 388 сайлау учаскесі

Центр: школа – лицей № 48, 050020, город Алматы, проспект Достык, 310-б.
В границах: от русла реки Малая Алматинка по улице Л. Чайкиной на запад (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (восточная сторона) до северо – восточной стороны участка дома проспекта Достык, 291/1, далее вдоль северо – восточной стороны участка дома проспекта Достык, 291/1 на юго – запад (юго – восточная сторона) до русла реки Есентай (Весновка); по руслу реки Есентай (Весновка) на юго – восток (северо – восточная сторона) до северо – восточной границы микрорайона Тау – Самал, вдоль северо – восточной границы микрорайона Тау – Самал (северо – восточная сторона) до границы города, далее по границе города до южной границы жилого массива Юбилейный; по южной границе жилого массива Юбилейный (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (западная сторона) до улицы Чайкиной, включая микрорайон Бутаковка, урочище "Медеу", "Туиыксу", "Кимасар", "Саркырама", туристические базы: "Горельник", "Чимбулак", Дом отдыха "Просвещенец".
Избирательный участок № 389
Центр: общеобразовательная школа № 47, 050020, город Алматы, улица Олимпийская, 1.
В границах: по реке Терисбулак на север (восточная сторона) до створа дома № 85/25 улицы Оспанова; вдоль створа дома № 85/25 улицы Оспанова на запад (северная сторона) до границы города; по границе города на северо – запад (северо – восточная сторона) до южной границы микрорайона Эдельвейс; вдоль южной границы микрорайона Эдельвейс, затем до южной границы Мусульманского кладбища на северо – восток (юго – восточная сторона) до русла реки Есентай; по руслу реки Есентай юго – восток (юго – западная сторона) до границы города; по границе города на юго – запад (северо – западная сторона) до реки Терисбулак, включая территории микрорайонов Актобе и Аккаин.
Избирательный участок № 390
Центр: общеобразовательная школа № 47, 050020, город Алматы, улица Олимпийская, 1.
В границах: по реке Терисбулак на юг (западная сторона) до границы города; по границе города вдоль массива Каменское плато, включая поселки институтов астрофизики и ионосферы Национальной Академии Наук Республики Казахстан, садоводческие товарищества и территорию микрорайона Ремизовка до реки Терисбулак.
Избирательный участок № 391

Орталығы: № 48 мектеп – лицей, 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 310 б.
Шекаралары: Кіші Алматы өзені жағалауынан бастап Чайкина көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылының бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Достық даңғылындағы 291/1 үй учаскесінің солтүстік-шығыс жағына дейін, әрі қарай Достық даңғылындағы 291/1 үй учаскесінің солтүстік-шығыс жағын жағалай оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Есентай өзеніне дейін (Весновка); Есентай (Весновка) өзенінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Тау – Самал шағын ауданының солтүстік-шығыс шекарасына дейін, Тау – Самал шағын ауданының солтүстік-шығыс шекарасын жағалай (солтүстік-шығыс жағы) қала шекарасына дейін, әрі қарай қала шекарасының бойымен "Юбилейный" тұрғын үй кешенінің оңтүстік шекарасына дейін; "Юбилейный" тұрғын үй кешенінің оңтүстік шекарасының бойымен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің жағалауына дейін; Кіші Алматы өзені жағалауының бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Чайкина көшесіне дейін, "Бутаковка" шағын ауданы, "Медеу", "Тұйықсу", "Кімасар", "Сарқырама", Туристік база, "Шымбұлақ"; "Горельник" турбазасы, "Просвещенец" демалыс үйлерін қоса.
№ 389 сайлау учаскесі
Орталығы: № 47 жалпы білім беретін мектеп, 050020, Алматы қаласы, Олимпийская көшесі, 1.
Шекаралары: Терісбұлақ өзенінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Оспанов көшесіндегі № 85/25 үй қақпасына дейін; Оспанов көшесіндегі № 85/25 үй қақпасын жағалай батысқа қарай (солтүстік жағы) қаланың шекарасына дейін; қаланың шекарасының бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Эдельвейс шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Эдельвейс шағын ауданының оңтүстік шекарасын жағалай, содан әрі Мұсылмандар қорымының солтүстік – шығысына қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Есентай өзенінің жағалауына дейін; Есентай өзенінің жағалауы бойымен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасынгың бойымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Терісбұлақ өзеніне дейін, Ақтөбе, Аққайың шағын аудандарын қоса.
№ 390 сайлау учаскесі
Орталығы: № 47 жалпы білім беру мектебі, 050020, Алматы қаласы, Олимпийская көшесі, 1.
Шекаралары: Терісбұлақ өзенінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасының "Каменское плато" тұрғын үй слемін жағалай Қазақстан Республикасы Ұлттық Ғылым академиясының астрофизиктер мен ион саласы институты елді мекендерін қоса, бау-бақша бірлестіктері мен Ремизовка шағын ауданының аумағымен Терісбұлақ өзеніне дейін.
№ 391 сайлау учаскесі

Центр: Комитет Национальной безопасности Республики Казахстан, 050020, город Алматы, проспект Достык,103.
В границах: территория Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 392
Центр: военная часть № 0111 Республиканской гвардии Республики Казахстан, 050020, город Алматы, проспект Достык, 117/6.
В границах: территория военной части № 0111 Республиканской гвардии Республики Казахстан.
Избирательный участок № 393
Центр: Центральный Военный Госпиталь Пограничной Службы Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан, 050020, город Алматы, проспект Достык, 103/41.
В границах: территория Госпиталя Пограничных войск Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 394
Центр: Национальный Центр проблем туберкулеза, 050010, город Алматы, улица Бекхожина, 5.
В границах: территория Национального Центра проблем туберкулеза Республики Казахстан.
Избирательный участок № 395
Центр: государственное казенное предприятие "Городская клиническая больница № 5", 050051, город Алматы, проспект Достык, 220.
В границах: территория государственного казенного предприятия "Городская клиническая больница № 5".
Избирательный участок № 396
Центр: городской наркологический центр медико-социальной коррекции, 050002, город Алматы, улица Макатаева 10.
В границах: территория городского наркологического центра медико-социальной коррекции.
Избирательный участок № 397
Центр: "Научный Центр акушерства, гинекологии и перинатологии", 050020, город Алматы, проспект Достык, 125.
В границах: территория Республиканского научного института "Центр охраны здоровья матери и ребенка".
Избирательный участок № 398
Центр: лицей № 161, 050016, город Алматы, улица Фурманова, 40.
В границах: от улицы Фурманова на восток по проспекту Райымбека (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Фурманова; по улице Фурманова на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 399
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "ERLIAN TALI", 050016, город Алматы, улица Кунаева, 21.
В границах: от улицы Кунаева на восток по улице Маметовой (южная сторона) до улицы Есенова; по улице Есенова на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 400
Центр: общеобразовательная школа № 52, 050016, город Алматы, улица Пушкина, 1.
В границах: от улицы Кунаева на восток по проспекту Райымбека (южная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская на юг (западная сторона) до улицы Ашимбаева; по улице Ашимбаева на запад (северная сторона) до улицы Нусупбекова; по улице Нусупбекова на юг (западная сторона) до улицы Маметовой: по улице Маметовой на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека, исключая территорию городского казенного коммунального предприятия "Родильный дом № 2" в границах.
Избирательный участок № 401

Орталығы: Қазақстан Республикалық Ұлттық қауіпсіздік комитеті, 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103.
Шекаралары: Қазақстан Республикалық Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Әскери институтының аумағы.
№ 392 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазақстан Республикалық Ұланының 0111 әскери бөлімшесі, Достық даңғылы, 117/6.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Республикалық Ұланының аумағы.
№ 393 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Шекаралық қызметінің Орталық әскери госпиталі, 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103/41.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің шекаралық әскери госпиталінің аумағы.
№ 394 сайлау учаскесі
Орталығы: Туберкулез мәселелері бойынша ұлттық орталық, 050010, Алматы қаласы, Бекқожин көшесі, 5.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Туберкулез мәселелері бойынша ұлттық орталығының аумағы.
№ 395 сайлау учаскесі
Орталығы: Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "№ 5 Қалалық клиникалық ауруханасы", 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 220.
Шекаралары: Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "№ 5 Қалалық клиникалық аурухана" аумағы.
№ 396 сайлау учаскесі
Орталығы: Қалалық дәрігерлік – әлеуметтік наркологиялық орталығы, 050002, Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 10.
Шекаралары: Қалалық дәрігерлік-әлеуметтік наркологиялық орталығының аумағы.
№ 397 сайлау учаскесі
Орталығы: "Акушерлік гинекология және перинатология ғылыми Орталығы", 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 125.
Шекаралары: Республика Ғылым Иинституты "Ана мен баланың денсаулығын сақтау орталығының" аумағы.
№ 398 сайлау учаскесі
Орталығы: № 161 лицейі, 050016, Алматы қаласы, Фурманов көшесі.
Шекаралары: Фурманов көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылы бойымен (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 399 сайлау учаскесі
Орталығы: "ERLIAN TALI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, 050016, Алматы қаласы, Қонаев көшесі, 21.
Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Мәметова көшесі бойынша (оңтүстік жағы) Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.
№ 400 сайлау учаскесі
Орталығы: № 52 жалпы білім беретін орта мектеп, 050016, Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 1.
Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылы бойымен (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әшімбаев көшесіне дейін; Әшімбаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін; Нүсіпбеков көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мәметова көшесіне дейін; Мәметова көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін; Қалалық Коммуналдық Қазыналық Кәсіпорын "№ 2 Перзентхана" аумағын қоспағанда.
№ 401 сайлау учаскесі

Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Деловой центр Партнер", 050002, город Алматы, улица Макатаева, 47.
В границах: от улицы Есенова на восток по улице Маметовой (южная сторона) до улицы Нусупбекова; по улице Нусупбекова на север (восточная сторона) до улицы Ашимбаева; по улице Ашимбаева на восток (южная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Есенова; по улице Есенова на север (восточная сторона) до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 402
Центр: гимназия № 4, 050002, город Алматы, улица Янушкевича, 58.
В границах: от улицы Джетысуйская на восток по проспекту Райымбека (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 403
Центр: городская поликлиника № 2, 050007, город Алматы, улица Шухова, 37б.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Татибекова на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Бестужева; по улице Бестужева на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Крымская; по улице Крымская на восток (южная сторона) до улицы Шокая; по улице Шокая на юг (западная сторона) до улицы Брянская; по улице Брянская на запад (северная сторона) до переулка Полевой; по переулку Полевой на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Оренбургская; по улице Оренбургская на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Добролюбова; по улице Добролюбова на юго – запад, далее на запад (северные стороны) до реки Малая Алматинка; по реке Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Татибекова.
Избирательный участок № 404
Центр: общеобразовательная школа № 99, 050019, город Алматы, улица Иштван Коныра, 53.
В границах: от реки Широкая щель по улице Иманбаевой на запад (северная сторона) до Восточной объездной дороги; по Восточной объездной дороге на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Целиноградская; по улице Целиноградская на юго - восток (юго – западная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на северо - восток (юго – восточная сторона) до улицы Каримбаева; по улице Каримбаева на юго – восток (юго – западная сторона) южной границы территории дома 28 улицы Каримбаева; вдоль южной границы дома 28 улицы Каримбаева на северо – восток (юго – восточная сторона) до русла реки Тиксай; по руслу реки Тиксай на юго – восток (юго – западная сторона) до северо – западной границы территории дома 53А улицы Аманжолова; в створе северо – западной границы территории дома 53А улицы Аманжолова на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан; в створе улицы Бишкек микрорайона Думан на юг (западная сторона) до пересечения русла реки Тиксай с границей города; по руслу реки Тиксай на северо – запад (северо – восточная сторона), включая дома по улице Коныра Иштван, находящиеся с восточной стороны русла реки Тиксай до северной границы кладбища "Кенсай"; вдоль северной границы кладбища "Кенсай" на запад до улицы Истомина; по улице Истомина на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на юго – запад (северо – западная сторона) до русла реки Широкая Щель; по руслу реки Широкая Щель на север (восточная сторона) до улицы Иманбаевой; по улице Иманбаевой на запад (северная сторона) до Восточной объездной дороги.
Избирательный участок № 405

Орталығы: "Деловой центр Партнер" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, 050002, Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 47.
Шекаралары: Есенов көшесінен шығысқа қарай Мәметова көшесі бойымен (оңтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін; Нүсіпбеков көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Әшімбаев көшесіне дейін; Әшімбаев көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.
№ 402 сайлау учаскесі
Орталығы: № 4 гимназия, 050002, Алматы қаласы, Янушкевич көшесі, 58.
Шекаралары: Жетісу көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылы бойымен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені жағалауының батыс жағымен оңтүстікке қарай Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 403 сайлау учаскесі
Орталығы: № 2 қалалық емхана, 050007, Алматы қаласы, Шухов көшесі, 37б.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Тәтібеков көшесімен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ (Казачка) өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Крымская көшесіне дейін; Крымская көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Шоқай көшесіне дейін; Шоқай көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Брянская көшесіне дейін; Брянская көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Полевая көшесінің қалтарысына дейін; Полевая көшесі қалтарысымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Оренбургская көшесіне дейін; Оренбургская көшесімен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Добролюбов көшесіне дейін; Добролюбов көшесімен оңтүстік – батысқа қарай, әрі қарай батысқа (солтүстік жақтары) Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін.
№ 404 сайлау учаскесі
Орталығы: № 99 жалпы білім беру мектебі, 050019, Алматы қаласы, Иштван Коныр көшесі, 53.
Шекаралары: Широкая щель өзенінен бастап Иманбаева көшесінің бойымен батысқа қарай, (солтүстік жағы) Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолының бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Целиноград көшесіне дейін; Целиноград көшесінің бойымен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Мороза көшесіне дейін; Морозов көшесінің бойымен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Кәрімбаев көшесіне дейін; Кәрімбаев көшесінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Кәрімбаев көшесіндегі 28-үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Кәрімбаев көшесіндегі 28-үй аумағының оңтүстік шекарасын жағалай солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Тіксай өзенінің жағалауына дейін; Тіксай өзені жағалауының бойымен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Аманжолов көшесіндегі 53А үйі аумағының солтүстік – батыс шекарасына дейін; Аманжолов көшесіндегі 53А үйі аумағының солтүстік – батыс шекарасы қақпасымен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесінің қақпасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тіксай өзені жағалауының қала шекарасының қиылысына дейін; Тіксай өзені жағалауының бойымен солтүстік – шығысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Тіксай өзені жағалауының шығыс жағында "Кеңсай" бейітінің солтүстік шекарасына дейінгі аралықта орналасқан Иштван Қоңыр көшесінің бойындағы үйлерді қоса; "Кеңсай" бейітінің солтүстік шекарасын жағалай батысқа қарай Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесінің бойымен солтүстікке – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесінің бойымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Широкая Щель өзеніне дейін; Широкая Щель өзені жағалауының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Иманбаева көшесіне дейін; Коңыр Иманбаева көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Шығыс айналма жолына дейін.
№ 405 сайлау учаскесі

Центр: общеобразовательная школа № 100, 050019, город Алматы, улица Погодина, 47.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Уштобинская на юго – восток (юго – западная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Менделеева; по улице Менделеева на юго – восток (юго – западная сторона) до реки Жарбулак (Казачка); по руслу реки Жарбулак на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Бестужева; по улице Бестужева на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на юго – запад (северо – западная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на северо – восток, далее на север (восточная сторона) до улицы Уштобинская.
Избирательный участок № 406
Центр: государственное казенное предприятие "Алматинская многопрофильная клиническая больница", 050019, город Алматы, улица Демченко, 83.
В границах: от Талгарского тракта по улице Жиренше микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на запад (северная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на юг (западная сторона) до улицы Говорова; по улице Говорова на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Каримбаева; по улице Каримбаева на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на запад (северная сторона) до улицы Целиноградской; по улице Целиноградской на северо – запад (северо – восточная сторона) до Восточной объездной дороги; по Восточной объездной дороге на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Халиуллина; по улице Халиуллина, затем по Талгарскому тракту на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Жиренше микрорайона Думан.
Избирательный участок № 407
Центр: Алматинский областной институт профессионального развития кадров, 050019, город Алматы, улица Кабилова, 50.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Таирова (между домами № 185 и № 209) на юго – восток (юго – западная сторона) до улицы Лисаковская; по улице Лисаковская на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Беимбетова; по улице Беимбетова на юго – восток (юго – западная сторона) до улицы Чаплина; по улице Чаплина на северо – восток (юго – восточная и восточная сторона) между домами 77 и 75 улицы Чаплина до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Менделеева; по улице Менделеева на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Уштобинская; по улице Уштобинская на северо – запад (северо – восточная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на северо – восток (юго – западная сторона) до улицы Таирова.
Избирательный участок № 408

Орталығы: № 100 жалпы білім беретін мектеп, 050019, Алматы қаласы, Погодин көшесі, 47.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Үштөбе көшесімен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Менделеев көшесіне дейін; Менделеев көшесімен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Жарбұлақ (Казачка) өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалауымен солтүстік – шығысқа, әрі қарай солтүстікке қарай (шығыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін.
№ 406 сайлау учаскесі
Орталығы: мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы", 050019, Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83.
Шекаралары: Талғар күре жолынан бастап Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Говоров көшесіне дейін; Говоров көшесінің бойымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Кәрімбаев көшесіне дейін; Кәрімбаев көшесінің бойымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Целиноградская көшесіне дейін, Целиноградская көшесінің бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолының бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін; Халиуллин көшесінің бойымен содан әрі Талғар күре жолының бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін.
№ 407 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы облыстық мамандар біліктілігін арттыру институты, 050019, Алматы қаласы, Қабылов көшесі, 50.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Таиров көшесіндегі № 185 және № 209 үйлердің арасымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Лисаковская көшесіне дейін; Лисаковская көшесімен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Бейімбет көшесіне дейін; Бейімбет көшесімен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Чаплин көшесіне дейін; Чаплин көшесімен солтүстік – шығысқа қарай Чаплин көшесіндегі № 77 және № 75 үйлердің арасымен (оңтүстік – шығыс және шығыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Менделеев көшесіне дейін; Менделеев көшесімен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін; Үштөбе көшесінен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалауымен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Таиров көшесіне дейін.
№ 408 сайлау учаскесі

Центр: общеобразовательная школа № 98, 050019, город Алматы, улица Татибекова, 89.
В границах: от реки Малая Алматинка на северо – восток по границе города (юго – восточная сторона) до реки Жарбулак (Казачка), включая микрорайон Атырау; по руслу реки Жарбулак на юг, затем на запад, включая дома по улицы Речка Казачка обе стороны, до улицы Чаплина; по улице Чаплина на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Беимбетова; по улице Беимбетова на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Лисаковская; по улице Лисаковская на юго – запад (северо – западная сторона) до створа улицы Таирова; по улице Таирова на северо – запад (северо – восточная сторона) до реки Малая Алматинка; по восточному берегу русла реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до границы города.
Избирательный участок № 409
Центр: государственное казенное предприятие "Алматинская многопрофильная клиническая больница", 050019, город Алматы, улица Демченко, 83.
В границах: территория Государственного казенного предприятия "Алматинская многопрофильная клиническая больница".
Избирательный участок № 410
Центр: государственное коммунальное казенное предприятие" Родильный дом № 2", 050002, город Алматы, улица Джангильдина, 28.
В границах: территория государственного коммунального казенного предприятия "Родильный дом № 2".
Избирательный участок № 411
Центр: областной кожно – венерологический диспансер, 050010, город Алматы, микрорайон Кок – Тобе, улица Жабаева, 69а.
В границах: территория областного кожно-венерологического диспансера.
Избирательный участок № 412
Центр: школа – гимназия № 172, 050064, город Алматы, микрорайон "Думан", улица Каркаралы, 15.
В границах: от улицы Жиренше микрорайона Думан по Талгарскому тракту на восток (южная сторона) до улицы Болашак микрорайона Думан; по улице Болашак микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан; по улице Каркаралы микрорайона Думан на восток (южная сторона) до улицы Акмешит микрорайона Думан; по улице Акмешит микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Алатау микрорайона Думан; по улице Алатау микрорайона Думан на запад (северная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан; по улице Бишкек микрорайона Думан на юг (западная сторона) до южной границы дома №40 улицы Бишкек микрорайона Думан; по южной границе дома № 40 улицы Бишкек микрорайона Думан на юго – запад (северо – западная сторона) до русла реки Тиксай; по руслу реки Тиксай на северо – запад (северо – восточная сторона) до южной границы дома 21 по улице 2-ая Каримбаева микрорайона Думан; по южной границе дома 21 улицы 2-ая Каримбаева микрорайона Думан на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Каримбаева; по улице Каримбаева на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Говорова; по улице Говорова на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на север (восточная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на восток (южная сторона) до улицы Жиренше микрорайона Думан; по улице Жиренше микрорайона Думан на север (восточная сторона) до Талгарского тракта.
Избирательный участок № 413

Орталығы: № 98 жалпы білім беретін мектеп, 050019, Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 89.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен солтүстік – шығысқа қарай қала шекарасының бойымен (оңтүстік – шығыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін (Атырау ықшам ауданын қоса); Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай ары батыс жағымен Речка казачка көшесінің екі жағын қоса Чаплин көшесіне дейін; Чаплин көшесімен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Бейімбет көшесіне дейін; Бейімбет көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Лисаковская көшесіне дейін; Лисаковская көшесімен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Таиров көшесінің шетіне дейін; Таиров көшесімен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Кіші Алматы өзенінің жағалауына дейін; Кіші Алматы өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) қаланың шекарасына дейін.
№ 409 сайлау учаскесі
Орталығы: мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы", 050019, Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83.
Шекаралары: "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы" Мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның аумағы.
№ 410 сайлау учаскесі
Орталығы: Мемлекеттік Коммуналдық Қазыналық Кәсіпорын "№ 2 Перзентхана", Жангелдин көшесі, 28.
Шекаралары: Мемлекеттік коммуналдық қазыналдық кәсіпорын "№ 2 Перзентхана" аумағы.
№ 411 сайлау учаскесі
Орталығы: Облыстық тері – венерологиялық диспансер, 050010, Алматы қаласы, Көк – Төбе ықшам ауданы, Жабаев көшесі, 69а.
Шекаралары: Облыстық тері-венерологиялық диспансердің аумағы.
№ 412 сайлау учаскес
Орталығы: № 172 мектеп – гимназия, 050064, Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
Шекаралары: Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесінен бастап Талғар күре жолының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Болашақ көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Болашақ көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақмешіт көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Ақмешіт көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Алатау көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесінің бойындағы № 40 үйдің оңтүстік шекарасына дейін; Думан шағын ауданындағы Бішкек көшесінің бойындағы № 40 үйдің оңтүстік шекарасының бойымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Тіксай өзенінің жағалауына дейін; Тіксай өзені жағалауының бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Керімбаев – 2а көшесінің бойындағы № 21 үйдің оңтүстік шекарасына дейін; Думан шағын ауданындағы Керімбаев – 2а көшесінің бойындағы № 21 үйдің оңтүстік шекарасының бойымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Керімбаев көшесіне дейін; Керімбаев көшесінің бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Говоров көшесіне дейін; Говоров көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін, Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Талғар күре жолына дейін.
№ 413 сайлау учаскесі

Центр: частная школа "Сенiм", 050040, город Алматы, улица З. Шашкина, 32А.
В границах: дома № 19,21, 23, 25, 27, 30, 30а, 32, 34, 36, 36а, 38, 40 по улице Шашкина, и №№ 110, 110А,110Б, 110В, 110Е по проспекту Аль – Фараби.
Избирательный участок № 414
Центр: общеобразовательная школа № 77, 050059, город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица М. Жукова, 140.
В границах: от улицы Джаркентской по улице Тайманова на юго – восток (юго – западная сторона) до южной границы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по южной границе Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на северо – восток (юго – восточная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юго – восток (юго – западная сторона) до домов по проспекту Достык, 300/26, и 291/1; между домами по проспекту Достык, 300/26 и 291/1 по проспекту Достык на юго – запад (северо – западная сторона) до южной границы Мусульманского кладбища; вдоль южной границы Мусульманского кладбища, вдоль южной границы микрорайона Эдельвейс на юго – запад (северо – западная сторона) до границы Бостандыкского района; от границы Бостандыкского района на северо – восток, включая территорию микрорайона Ремизовка (юго – восточная сторона) до створа улицы Ахмедьярова; по улице Ахмедьярова на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Жукова, по улице Жукова на север (восточная сторона) до улицы Джаркентской; по улице Джаркентской на восток (южная сторона) до улицы Тайманова, исключая территорию Республиканского научного института "Центр охраны здоровья матери и ребенка" в границах.
Избирательный участок № 415
Центр: общеобразовательная школа № 77, 050059, город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица Жукова, 140.
В границах: от проспекта Аль – Фараби по улице 8-ой Гвардейской дивизии на юго – восток (юго – западная сторона) до улицы Затаевича; по улице Затаевича на восток (южная сторона) до улицы Тайманова, по улице Тайманова на юго – восток (юго – западная сторона) до улицы Джаркентская; по улице Джаркентская на запад (северная сторона) до улицы Жукова; по улице Жукова на юг (западная сторона) до улицы Ахмедьярова; по улице Ахмедьярова на юго – запад (северо – западная сторона) до границы Бостандыкского района; по границе Бостандыкского района на северо – запад (северо – восточная сторона) до проспекта Аль – Фараби; по проспекту Аль – Фараби на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы 8-ой Гвардейской дивизии, исключая дома №№ 19,21, 23, 25, 27, 30, 30-а, 32, 34, 36, 36-а, 38, 40 по улице Шашкина и №№ домов 110, 110А,110Б, 110В, 110Е по проспекту Аль – Фараби; присоединҰнные дома микрорайона Ремизовка.
Избирательный участок № 416

Орталығы: жеке меншiк мектеп "Сенiм", 050040, Алматы қаласы, Шашкин, 32А.
Шекаралары: Шашкин көшесіндегі №№ 19, 21, 23, 25, 27, 30, 30а, 32, 34, 36, 36а, 38, 40 үйлері, Әл – Фараби даңғылы бойындағы №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110е үйлері.
№ 414 сайлау учаскесі
Орталығы: № 77 жалпы білім беру мектебі, 050059, Алматы қаласы, Таулы Қырат шағын ауданы, Жуков көшесі, 140.
Шекаралары: Жаркент көшесінен бастап Тайманов көшесінің бойымен оңтүстік – шығысқа қарай ( оңтүстік – батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің оңтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің оңтүстік шекарасының бойымен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылының бойымен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Достық даңғылының бойында орналасқан № 300/26 және 291/1 үйлерге дейін; Достық даңғылының бойындағы № 300/26 және 291/1 үйлердің ортасымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Мұсылмандар қорымының оңтүстік шекарасына дейін; Мұсылмандар қорымының оңтүстік шекарасын жағалай, Эдельвейс шағын ауданының оңтүстік шекарасын жағалай оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Бостандық ауданының шекарасына дейін; Бостандық ауданының шекарасынан бастап солтүстік – шығысқа қарай, Ремизовка шағын ауданының аумағын қоса (оңтүстік – шығыс жағы) Ахмедьяров көшесінің қақпасына дейін; Ахмедьяров көшесінің бойымен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Жуков көшесіне дейін; Жуков көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жаркент көшесіне дейін; Жаркент көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Тайманов көшесіне дейін, Республика Ұлттық Орталығы "Ана мен бала денсаулығын қорғау орталығы" аумағын қоспағанда.
№ 415 сайлау учаскесі
Орталығы: № 77 жалпы білім беретін мектеп, 050059, Алматы қаласы, Таулы Қырат шағын ауданы, Жуков көшесі, 140.
Шекаралары: Әл – Фараби даңғылынан бастап 8-ші Гвардиялық дивизия көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Затаевич көшесіне дейін; Затаевич көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Тайманов көшесіне дейін; Тайманов көшесімен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Жаркент көшесіне дейін; Жаркент көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жуков көшесіне дейін; Жуков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ахмедияров көшесіне дейін; Ахмедияров көшесімен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Бостандық ауданының шекарасына дейін; Бостандық ауданы шекарасының бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Әл – Фараби даңғылына дейін; Әл – Фараби даңғылының бойымен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) 8-ші Гвардиялық дивизия көшесіне дейін; Шашкин көшесіндегі №№ 19, 21, 23, 25, 27, 30, 30а, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, Әл – Фараби даңғылындағы №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110е үйлерді қоспағанда, Ремизовка ықшамауданының қосылған үйлері.
№ 416 сайлау учаскесі

Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Тау – Тамыр", 050010, город Алматы, улица Космодемьянской, 28.
В границах: от пересечения улицы Кабанбай батыра и реки Жарбулак по северо – западной стороне горы Кок – Тобе на северо – восток вдоль улицы Жабаева микрорайона Кок – Тобе (юго – восточная сторона) до реки Абылгазы (Солоновка); по восточному руслу реки Абылгазы (Солоновка) на северо – восток до створа северной границы дома № 61В улицы Первомайская; по северной границе дома № 61В улицы Первомайская на юго – запад, далее на юг (западная сторона), включая участки домов по улице Космодемьянской микрорайона Кок – Тобе до склона холма урочища Широкая Щель на юг (западная сторона) до границы города; по границе города на юг до линии смотровой площадки "Кок – Тобе"; по линии смотровой площадки Кок – Тобе на запад до дома № 85а по улице Сахариева, далее на север по улицам Диваева, Городская и Яблочная (восточная сторона) до пересечения улицы Кабанбай батыра и реки Жарбулак, исключая территорию Алматинского областного кожно-венерологического диспансера в границах.
Избирательный участок № 417
Центр: противотуберкулезный санаторий "Каменское плато", 050020, город Алматы, улица Кербулакская, 6 "г".
В границах: территория противотуберкулезного санатория "Каменское плато".
Избирательный участок № 418
Центр: государственное коммунальное предприятие "Городская больница "Алатау", 050032, город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева 28.
В границах: по улице Ибрагимова между домами №14 и №16, включая дом №16, на северо – запад (северо – восточная сторона) до северной границы микрорайона Алатау; по северной границе микрорайона Алатау на восток до речки Цыганка (южная сторона); по западному берегу русла речки Цыганка на юг до улицы Садовая; по улице Садовая на запад (северная сторона) до улицы Жетбаева; от пересечений улицы Жетбаева и улицы Садовая на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Ибрагимова.
Избирательный участок № 419
Центр: клуб "РИТМ", 050019, город Алматы, улица Татибекова, 61.
В границах: от речки Жарбулак по проспекту Рыскулова на восток (южная сторона) до Кульджинского тракта; по Кульджинскому тракту на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Бухтарминская; по улице Бухтарминская на юго – восток (юго – западная сторона) до Большого Алматинского Канала; по Большому Алматинскому Каналу на юго – запад (северо – западная сторона) до западной границы села Бесагаш; вдоль западной границы села Бесагаш на юг (западная сторона) до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту и далее по улице Халиулина до Восточной объездной дороги; по Восточной объездной дороге на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Брянская; по улице Брянская на запад (северная сторона) до улицы Шокая; по улице Шокая на север (восточная сторона) до улицы Крымская; по улице Крымская на запад (северная сторона) до русла реки Абылгазы: по руслу реки Абылгазы на север (восточная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север до проспекта Рыскулова, исключая дома по улице Речка Казачка.
Избирательный участок № 420

Орталығы: "Тау – Тамыр" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, 050010, Алматы қаласы, Космодемьянкая көшесі, 28.
Шекаралары: Қабанбай батыр көшесі қиылысы және Жарбұлақ өзенінің қиылысынан бастап, Көк – Төбе тауының солтүстік – батыс жағымен солтүстік – шығысқа қарай Жабаев көшесінің бойымен Көк – Төбе ықшам ауданы (оңтүстік – шығыс жағы) Абылгазы (Солоновка) өзеніне дейін; Абылгазы (Солоновка) өзенінің шығыс жағалауымен Первомайская көшесі № 61В үйіне дейін; Первомайская көшесі № 61В үйінен оңтүстік – батысқа қарай ары оңтүстікке қарай (батыс жағы) Космодемьянская көшесіндегі үйлерді қамтып, Көк – Төбе ықшам ауданында Широкая Щель қыратымен оңтүстікке қарай қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстікке қарай Көк – Төбе алаңының бойымен батысқа қарай Сахариев көшесі 85А үйіне дейін, ары қарай Диваев, Городская және Яблочная көшелерімен (шығыс жағалауы) Қабанбай батыр көшесі мен Жарбұлақ өзенінің қиылысына дейін; Алматы облысының тері – венерологиялық диспансерінің аумағы кірмейді.
№ 417 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, туберкулезге қарсы санаторийі "Каменское плато", 050020, Алматы қаласы, Кербұлақ көшесі, 6 Г.
Шекаралары: туберкулезге қарсы "Каменское плато" санаториясының аумағы.
№ 418 сайлау учаскесі
Орталығы: мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын "Алатау" қалалық ауруханасы", 050032, Алматы қаласы, Алатау ықшам ауданы, Жетбаев көшесі, 28.
Шекаралары: Ибрагимов көшесі бойымен № 14 және № 16 тұрғын үйлерінің арасынан, № 16 тұрғын үйді қоса есептегенде, солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Алатау ықшам ауданының солтүстік шекарасына дейін, кенттің солтүстік шекарасынан шығысқа қарай Сыған өзеніне дейін (оңтүстік жағы), Сыған өзенінің батыс жағалауынан оңтүстікке қарай Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жетбаев көшесіне дейін, Жетбаев және Садовая көшелерінің қиылысынан оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Ибрагимов көшесіне дейін.
№ 419 сайлау учаскесі
Орталығы: "РИТМ" клубы, 050019, Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 61.
Шекаралары: Жарбұлақ өзенінен бастап Рыскұлов даңғылының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Құлжа кұре жолының бойымен солтүстік – шығасқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Бухтармингская көшесіне дейін; Бухтармингская көшесінің бойымен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналының бойымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Бесағаш селосының батыс шекарасына дейін; Бесағаш селосының батыс шекарасын жағалай оңтүстікке қарай (батыс жағы) Талғар күре жолына дейін; Талғар күре жолының бойымен, әрі қарай Халиуллин көшесінің бойымен Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолының бойымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Брянская көшесіне дейін; Брянская көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Шоқай көшесіне дейін; Шоқай көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Крымская көшесіне дейін, Крымская көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Әбілғазы өзенінің жағалауына дейін; Әбілғазы өзенінің жағалауының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзенінің жағалауына дейін; Жарбұлақ өзені жағалауының бойымен солтүстікке қарай Жарбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін, Речка Казачка көшесіндегі үйлерді қоспағанда.
№ 420 сайлау учаскесі

Центр: школа – гимназия № 172, 050064, город Алматы, микрорайон "Думан", улица Каркаралы, 15.
В границах: от Талгарского тракта по улице Болашак микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан; по улице Каркаралы микрорайона Думан на восток (северная сторона) до улицы Акжайык микрорайона Думан; по улице Акжайык микрорайона Думан на юг (восточная сторона) до улицы Алатау микрорайона Думан; по улице Алатау микрорайона Думан на запад (южная сторона) до улицы Бишкек; по улице Бишкек на юг (восточная сторона) до границы города; вдоль границы города до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту на юго – запад (юго – восточная сторона) до улицы Болашак микрорайона Думан.
Избирательный участок № 499
Центр: общеобразовательная школа № 194, город Алматы, улица Алматинская, 7А.
В границах: бывшее село Кольсай Алматинской области, бывшее село Сулусай Алматинской области.
Избирательный участок № 537
Центр: школа – интернат № 17, 050051, город Алматы, проспект Достык, 226а.
В границах: от реки Жарбулак (Казречка) по Восточной объездной дороге на юго – запад (юго – восточная сторона) до западной границы микрорайона Кок – Тобе; по западной границе микрорайона Кок – Тобе на юг (восточная сторона) до южной границы жилого массива Юбилейный; по южной границе жилого массива Юбилейный (северная сторона) до границы города; по границе города на север (западная сторона) до створа смотровой площадки Кок – Тобе; от линии створа смотровой площадки Кок – Тобе на запад (южная сторона) до дома № 85А по улице Сахариева, далее от дома № 85А по улице Сахариева на юг (восточная сторона) вдоль западного склона горы Кок – Тобе до русла реки Жарбулак (Казречка); по руслу реки Жарбулак (Казречка) на северо – запад (юго – западная сторона) до Восточной объездной дороги.

Орталығы: № 172 мектеп-гимназия, 050064, Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
Шекаралары: Талғар күре жолынан бастап Думан шағын ауданындағы Болашақ көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қарақаралы көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қарқаралы көшесінің бойымен шағысқа қарай (солтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Ақжайық көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (шағыс жағы) Думан шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Алатау көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы ) Бішкек көшесіне дейін; Бішкек көшесіне дейін оңтүстікке қарай (шығыс жағы) қала шекарасына дейін; Қала шекарасын жағалай Талғар күре жолына дейін; Талғар күре жолының бойымен оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Думан шағын ауданының Болашақ көшесіне дейін.
№ 499 сайлау учаскесі
Орталығы: № 194 негізгі орта мектеп, Алматинская, 7А.
Шекаралары: Алматы облысы бұрынғы Көлсай селосы, Алматы облысы бұрынғы Сұлусай селосы.
№ 537 сайлау учаскесі
Орталығы: № 17 мектеп – интернаты, 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226а.
Шекаралары: Жарбұлақ өзенінен бастап, (Казречка) Шығыс айналма жолымен оңтүстік – батысқа қарай Көк төбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көк төбе шағын ауданының батыстағы шекарасының бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы), Юбилейный тұрғын үй сілемінің оңтүстік шекарасына дейін; Юбилейный тұрғын үй сілемінің оңтүстік шекарасының бойымен (солтүстік жағы) қала шекарасына дейін; Қала шекарасынан солтүстікке қарай (батыс жағы) Көк төбенің көру алаңына дейін; Көк төбенің көру алаңынан бастап, батысқа қарай (оңтүстік жағы) Сахариев көшесінің бойымен № 85А үйіне дейін; Сахариев көшесі 85А үйінен бастап, оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Көк төбе тауының батыс жағалауының бойымен Жарбұлақ (Казречка) өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ (Казречка) өзенінің арнасының бойымен солтүстік – батысқа қарай (оңтүстік – батыс) Шығыс айналма жолына дейін.