О признании утратившим силу решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 июля 2015 года № 37-6 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат маслихата района имени Габита Мусрепова"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2016 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2016 года № 3957
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат маслихата района имени Габита Мусрепова" от 29 июля 2015 года № 37-6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3368 от 4 сентября 2015 года, опубликовано в районных газетах от 21 сентября 2015 года "Есіл Өңірі", 21 сентября 2015 года "Новости Приишимья").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель VII сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Ю. Боровских
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

"Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының Ережесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 29 шілдедегі № 37-6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 қарашадағы № 7-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 желтоқсанда N 3957 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 29 шілдедегі № 37-6 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының Ережесін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 4 қыркүйекте № 3368 тіркелген, 2015 жылғы 21 қыркүйекте аудандық "Есіл Өңірі", 2015 жылғы 21 қыркүйекте "Новости Приишимья" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы маслихатының
VІI сессиясының төрағасы
Ю.Боровских
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы маслихатының хатшысы
Е. Әділбеков