Об объявлении чрезвычайной ситуации местного масштаба на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 13 февраля 2016 года N 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 февраля 2016 года N 3632. Утратило силу решением акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2016 года N 33
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 13.04.2016 N 33 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию местного масштаба на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И. Турков

Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімінің 2016 жылғы 13 ақпандағы N 25 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 ақпанда N 3632 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі N 33 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің 13.04.2016 N 33 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғаныс туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына сәйкес, елді-мекендердің тіршілік әрекетін қамтамасыз ету мақсатында Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
И. Турков