О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 159 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства"
Постановление акимата Атырауской области от 20 сентября 2016 года № 213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 октября 2016 года № 3648. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 27 августа 2019 года № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 27.08.2019 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 159 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3226, опубликовано 20 июня 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
1) в приложении 1:
в регламенте государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) работник канцелярии услугодателя принимает документы и передает руководителю услугодателя в течении 20 (двадцати) минут;
2) руководитель услугодателя рассматривает документы и передает ответственному исполнителю услугодателя в течении 30 (тридцати) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты документов. В случае неполноты или несоответствия требованиям законодательства возвращает документы в течении 3 (трех) рабочих дней. В случае полноты и соответствия требованию законодательства выносит на рассмотрение РКС в течении 5 (пяти) рабочих дней;
4) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и принимает решение о возможности (или невозможности) субсидирования услугополучателя, которое оформляется протоколом в течении 13 (тринадцати) рабочих дней;

Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 159 "Кәсіпкерлік саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 213 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қазанда № 3648 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 27 тамыздағы № 184 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 27.08.2019 № 184 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы №159 "Кәсіпкерлік саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3226 болып тіркелген, 2015 жылы 20 маусымда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-қосымшасында:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 20 (жиырма) минут ішінде құжаттарды қабылдайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 30 (отыз) минут ішінде құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жібереді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады. Құжаттар толық болмаса немесе заң талаптарына сәйкес келмеген жағдайда 3 (үш) жұмыс күні ішінде құжаттарды қайтарады. Құжаттар толық болса және заңнама талаптарына сәйкес келген жағдайда 5 (бес) жұмыс күні ішінде ӨҮК қарауына енгізеді;
4) ӨҮК жобаларды "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберіндегі критерийлеріне сәйкестігін қарайды және 13 (он үш) жұмыс күні ішінде тиісті хаттамамен ресімделетін субсидиялау мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды.

5) ответственный исполнитель услугодателя в течении 1 (одного) рабочего дня после подписания протокола членами РКС направляет копию выписки из протокола РКС акционерному обществу "Фонд развития предпринимательства "Даму" и в соответствующие Банки второго уровня/ Банки Развития, лизинговые компании, а также местному координатору Программы для сведения и передает работнику канцелярии услугодателя;
6) работник канцелярии услугодателя выдает результат государственной услуги услугополучателю в течении 1 (одного) рабочего дня.";
приложения 1 и 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению;
2) в приложении 2:
в регламенте государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Результат оказания государственной услуги:
по кредитам до 180 млн. тенге – предварительное гарантийное письмо либо уведомление об отказе с указанием причин отрицательного решения уполномоченного органа финансового агентства;
по кредитам свыше 180 млн. тенге – выписка из протокола заседания Регионального координационного совета.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) работник канцелярии услугодателя принимает документы и передает руководителю услугодателя в течении 1 (одного) часа;
2) руководитель услугодателя рассматривает документы и передает ответственному исполнителю услугодателя в течении 30 (тридцати) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты документов и по кредитам не более 180 млн. тенге направляет финансовому агентству, а свыше 180 млн. тенге - в случае полноты документов и соответствия требованиям законодательства выносит на рассмотрение РКС в течении 2 (двух) рабочих дней;
В случае неполноты документов или несоответствия требованиям законодательства возвращает документы в течении 2 (двух) рабочих дней.
4) РКС в течении 5 (пяти) рабочих дней рассматривает проекты на соответствие критериям в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" и принимает решение о возможности или невозможности гарантирования;
5) ответственный исполнитель услугодателя в течении 1 (одного) рабочего дня после заседания РКС направляет копию протокола/выписку из протокола РКС местному координатору, Банку и финансовому агентству для выдачи услугополучателю.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ӨҮК мүшелері хаттамаға қол қойғаннан кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде ӨҮК хаттамасының үзінді көшірмесін "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамына және тиісті екінші деңгейдегі банктерге/Даму Банкіне, лизингтік компанияларға, сондай-ақ мәлімет үшін Бағдарламаның жергілікті үйлестірушісіне және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне жібереді;
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызмет нәтижесін 1 (бір) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушыға береді.";
осы қаулының 1 және 2-қосымшаларына сәйкес 1 және 2-қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2) 2-қосымшасында:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттер бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету нәтижесі:
180 млн. теңгеге дейінгі кредиттер бойынша – қаржы агенттігінің алдын ала кепілдік хаты не қаржы агенттігінің уәкілетті органының теріс шешімінің себептері көрсетіле отырып, бас тарту туралы хабарламасы;
180 млн. теңгеден астам кредиттер бойынша – Өңірлік үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірме.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 1 (бір) сағат ішінде құжаттарды қабылдайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 30 (отыз) минут ішінде құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жібереді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асырады және 180 млн. теңгеден аспайтын кредиттер бойынша қаржы агенттігіне жолдайды, ал 180 млн. теңгеден жоғары – құжаттар толық болған және заңнама талаптарына сәйкес келген жағдайда 2 (екі) жұмыс күннің ішінде ӨҮК қарауына енгізеді;
Егер құжаттар толық болмаса немесе заңнама талаптарына сәйкес келмесе 2 (екі) жұмыс күн ішінде құжаттарды қайтарады.
4) ӨҮК 5 (бес) жұмыс күннің ішінде жобалардың "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберіндегі критерийлеріне сәйкестігін қарайды және кепілдік беру мүмкіндігі немесе мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ӨҮК отырысынан кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде ӨҮК хаттамасының/хаттамадан үзінді көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін жергілікті үйлестірушіге, Банкке және қаржылық агенттікке жолдайды.";
9-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

"9. Пошаговые действия и решения по оказанию государственной услуги через местного координатора (диаграмма функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через местного координатора приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту):
по кредитам свыше 180 млн.тенге:
1) процесс 1 - предприниматель обращается к местному координатору;
2) процесс 2 – местный координатор в течение 2 (двух) рабочих дней в случае полноты документов передает услугодателю. В случае неполноты документов или несоответствия требованию законодательства возвращает документы;
3) процесс 3 – услугодатель осуществляет действия, предусмотренные пунктом 5 настоящего Регламента;
4) процесс 4 – местный координатор выдает результат государственной услуги в течение 1 (одного) часа услугополучателю.";
приложения 1 и 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 3 и 4 к настоящему постановлению;
3) в приложении 3:
в регламенте государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденном указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) работник канцелярии услугодателя принимает документы и передает руководителю услугодателя в течении 20 (двадцати) минут;
2) руководитель услугодателя рассматривает документы и передает ответственному исполнителю услугодателя в течении 20 (двадцати) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты документов. В случае неполноты документов или несоответствия требованиям законодательства возвращает документы в течении 2 (двух) рабочих дней. В случае полноты документов и соответствия требованиям законодательства, выносит на рассмотрение Конкурсной комиссии в течении 10 (десяти) рабочих дней;
4) Конкурсная комиссия рассматривает документы и принимает решение, которое оформляется протоколом с указанием причин возможности предоставления/непредоставления гранта и передает его ответственному исполнителю услугодателя не позднее 3 (трех) рабочих дней;
5) ответственный исполнитель услугодателя в течении 1 (одного) рабочего дня направляет на рассмотрение в Региональный координационный совет (далее – РКС) протокол Конкурсной комиссии;
6) РКС по результатам обсуждения производит отбор бизнес-проектов услугополучателей и принимает решение о возможности/невозможности предоставления гранта, которое оформляется протоколом и передает ответственному исполнителю услугодателя в течении 20 (двадцати) рабочих дней;

"9. Жергілікті үйлестіруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша қадамдық әрекеттер мен шешімдер (жергілікті үйлестіруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың диаграммасы осы Регламенттің 4-қосымшасында келтірілген):
млн.теңгеден жоғары несиелер бойынша:
1) 1-процес - кәсіпкер жергілікті үйлестірушіге жүгінеді;
2) 2-процесс - жергілікті үйлестіруші 2 (күн) жұмыс күннің ішінде құжаттар толық болған жағдайда көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды. Құжаттар толық болмаған немесе заңнама талаптарына сәйкес келмеген жағдайда құжаттарды қайтарады;
3) 3-процесс - көрсетілетін қызметті беруші осы Регламенттің 5-тармағымен қарастырылған іс-әрекеттерді жүзеге асырады;
4) 4-процесс - жергілікті үйлестіруші 1 (бір) сағат ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді.";
осы қаулының 3 және 4-қосымшаларына сәйкес 1 және 2-қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3) 3-қосымшасында:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимыл) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 20 (жиырма) минуттың ішінде құжаттарды қабылдайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 20 (жиырма) минут ішінде құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жібереді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын тексереді. Егер құжаттар толық болмаған немесе заңнама талаптарына сәйкес келмесе 2 (екі) жұмыс күн ішінде құжаттарды қайтарады. Егер құжаттар толық болған және заңнама талаптарына сәйкес келген жағдайда 10 (он) жұмыс күні ішінде Конкурстық комиссияның қарауына енгізеді;
4) Конкурстық комиссия 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей құжаттарды қарайды және грантты беру/бермеу мүмкіндігінің себептерін көрсетумен хаттамамен ресімделетін шешім қабылдайды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жібереді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде Өңірлік үйлестіру кеңесіне (бұдан әрі - ӨҮК) Конкурстық комиссия хаттамасын қарау үшін жолдайды;
6) ӨҮК 20 (жиырма) жұмыс күні ішінде талқылау нәтижелері бойынша көрсетілетін қызметті алушылардың бизнес-жобаларын іріктеуді жүргізеді және хаттамамен ресімделетін грант беру мүмкіндігі/мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жібереді;

7) ответственный исполнитель услугодателя в течении 1 (одного) рабочего дня направляет выписку из протокола членам Конкурсной комиссии и АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" для заключения договора;
8) руководитель услугодателя, АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" и услугополучатель заключают договор в течении 10 (десяти) рабочих дней.";
приложения 1 и 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 5 и 6 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Атырауской области Дюсембаева Г.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение 1 к постановлению акимата Атырауской области от "20" сентября 2016 г. № 213
Приложение 1 к Регламенту государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2 к постановлению акимата Атырауской области от "20" сентября 2016 г. № 213
Приложение 2 к Регламенту государственной услуги "Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках
Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Приложение 3 к постановлению акимата Атырауской области от "20" сентября 2016 г. № 213
Приложение 1 к Регламенту государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 4 к постановлению акимата Атырауской области от "20" сентября 2016 г. № 213
Приложение 2 к Регламенту государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде хаттаманың үзіндісін Конкурстық комиссия мүшелеріне және "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға шарт жасасу үшін жібереді;
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы, "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ және көрсетілетін қызметті алушы 10 (он) жұмыс күні ішінде келісім-шарт жасасады.";
осы қаулының 5 және 6-қосымшаларына сәйкес 1 және 2-қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы "20" қыркүйек № 213 қаулысына 1-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы "20" қыркүйек № 213 қаулысына 2-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы "20" қыркүйек № 213 қаулысына 3-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілеріне кредиттер бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы "20" қыркүйек № 213 қаулысына 4-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілеріне кредиттер бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілеріне кредиттер бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

Приложение 5 к постановлению акимата Атырауской области от "20" сентября 2016 г. № 213
Приложение 1 к Регламенту государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 6 к постановлению акимата Атырауской области от "20" сентября 2016 г. № 213
Приложение 2 к Регламенту государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы "20" қыркүйек № 213 қаулысына 5-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимыл) реттілігінің сипаттамасы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы "20" қыркүйек № 213 қаулысына 6-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы