О внесении дополнении в постановление акимата города Атырау от 17 марта 2015 года № 337 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан"
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 18 мая 2016 года № 636. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 июня 2016 года № 3541. Утратило силу постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 11 июня 2020 года № 1119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 11.06.2020 № 1119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлениии самоуправлении в Республике Казахстан", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение постановления акимата города Атырау от 17 марта 2015 года № 337 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан" (далее - Постановление) (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3135, опубликованное 21 марта 2015 года в областной газете "Прикаспийская коммуна") следующие дополнения:
приложение Постановления дополнить строками "27, 28, 29, 30, 31 и 32" (приложение).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города - Хасанова П.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ожаев Н.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Атырауской городской
территориальной избирательной
комиссии (по согласованию)
"18" мая 2016 г.
Абдолов А.
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции города Атырау
Департамента юстиции Атырауской
области Министерства юстиции
Республики Казахстан"
(по согласованию)
"18" мая 2016 г.
Кадралиев А.
Приложение к постановлению Атырауского городского акимат от "18" мая 2016 года № 636
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для всех кандидатов в Президенты, депутаты Сената и Мажилиса Парламента, маслихатов Республики Казахстан
Р/с №
Название населенных пунктов
Места для размещения
27
город Атырау
Тумба возле здания торгового центра "Мұрагер", в микрорайоне "Привокзальный-5"
28
город Атырау
Тумба возле здания торгового центра "Бақдәулет", № 5А в микрорайоне "Алмагул"
29
город Атырау
Тумба возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Рембыттехника", проспект Азаттык, № 66
30
город Атырау
Тумба возле здания филиала акционерного общества "АБДИ Компани", в городе Атырау улица Мухтара Ауэзова, № 53
31
город Атырау
Тумба перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Сарайшық Атырау"улица Маден, № 1А, в микрорайоне "Жеті казына"
32
город Атырау
Тумба перед зданием Республиканского государственного учреждения "Управление юстиции города Атырау Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан", улица Мусы Баймуханова, № 16

Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 337 "Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 636 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 маусымда № 3541 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 1119 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 11.06.2020 № 1119 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 337 "Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысының (бұдан әрі - Қаулы) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3135 болып тіркелген, облыстық "Атырау" газетінде 2015 жылы 21 наурызда жарияланған) қосымшасына келесідей толықтырулар енгізілсін:
Қаулының қосымшасы "27, 28, 29, 30, 31 және 32" жолдармен толықтырылсын (қосымша).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы П. Хасановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Ожаев
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы (келісім бойынша)
"18" мамыр 2016 ж.
А. Абдолов
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігінің Атырау облысы
Әділет департаментінің Атырау
қалалық Әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы (келісім бойынша)
"18" мамыр 2016 ж.
А. Кадралиев
Атырау қалалық әкімдігінің 2016 жылғы "18" мамырдағы № 636 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Президентіне, Парламент Сенаты мен Мәжілісі, мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Р/с №
Елді мекендер атауы
Орналастыру орындары
27
Атырау қаласы
"Вокзал маңы-5" шағын ауданы, "Мұрагер" сауда орталығы ғимараты маңындағы тұғырлық
28
Атырау қаласы
"Алмагүл" шағын ауданы, № 5А "Бақдәулет" сауда орталығы ғимараты маңындағы тұғырлық
29
Атырау қаласы
Азаттық даңғылы, № 66 "Рембыттехника" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты маңындағы тұғырлық
30
Атырау қаласы
Атырау қаласы, Әуезов көшесі, № 53 "АБДИ Компани" акционерлік қоғамының Атырау қаласындағы филиалы ғимараты маңындағы тұғырлық
31
Атырау қаласы
"Жеті казына" ықшам ауданы, Маден көшесі, № 1А, "Сарайшық Атырау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты алдындағы тұғырлық
32
Атырау қаласы
Мұса Баймұханов көшесі, № 16 "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Атырау облысы Әділет департаментінің Атырау қалалық Әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимараты алдындағы тұғырлық