О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-22 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 апреля 2016 года № 2-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 мая 2016 года № 3512. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 сентября 2021 года № 9-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28.09.2021 № 9-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и рассмотрев постановление районного акимата от 4 марта 2016 года № 89, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-22 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2823, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Кен Жылой") следующие изменения:
в приложении 2:
в строке 8 цифры "5000" заменить цифрами "100 000";
в строке 9 цифры "5000" заменить цифрами "100 000".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Настоящее решение сохраняет силу начиная с 1 января 2016 года до 31 декабря 2016 года.
Председатель ІІ сессии
районного маслихата
Кондыбаев Н.
Секретарь районного маслихата Кенганов М.

Жылыой аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-22 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерлерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 2-4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 мамырда № 3512 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 9-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 28.09.2021 № 9-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 89 қаулысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-22 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерлерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2823 болып тіркелген, "Кең Жылой" газетінде 2014 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2 қосымшада:
8 жолдағы "5000" деген сандар "100 000" деген сандармен ауыстырылсын;
9 жолдағы "5000" деген сандар "100 000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап 2016 жылдың 31 желтоқсанына дейін күшін сақтайды.
Аудандық мәслихаттың
ІІ сессиясының төрағасы
Н. Қондыбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы М. Кенғанов