О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 327-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 11 июля 2016 года № 22-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 июля 2016 года № 3564. Утратило силу решением маслихата Индерского района Атырауской области от 10 февраля 2017 года № 85-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата Индерского района Атырауской области от 10.02.2017 № 85-VI.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат на внеочередной ІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 327-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3440, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Дендер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 387 764" заменить цифрами "4 856 329";
цифры "3 606 127" заменить цифрами "4 074 692";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4 408 972" заменить цифрами "4 877 537";
в пункте 2:
в абзаце "социальный налог":
строку "социальный налог – 50%" изложить в следующей редакции:
"социальный налог – 100%";
в пункте 7:
цифры "631 443" заменить цифрами "605 443";
цифры "5 522" заменить цифрами "4 882";
в пункте 8:
цифры "17 098" заменить цифрами "197 282";
цифры "35 499" заменить цифрами "9 375";
цифры "230 074" заменить цифрами "249 574";
дополнить строками следующего содержания:
"16 653 тысяч тенге - на текущее содержание учреждений образования;
2 100 тысяч тенге - на разработку или корректировку проектно-сметной документации для капитального ремонта объектов образования;
3 182 тысяч тенге - на оказание ежемесячной социальной помощи в размере 10 месячных расчетных показателей гражданам больным туберкулезом и лечащимся на амбулаторном уровне;
3 818 тысяч тенге – на организацию молодежной практики;
51 670 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
16 000 тысяч тенге - на расходы по текущему содержанию автомобильных дорог;
5 258 тысяч тенге - на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности";
в пункте 9:
цифры "28 561" заменить цифрами "215 270";
дополнить строками следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 327-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 22-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 3564 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 85-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 10.02.2017 № 85-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат кезектен тыс ІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 327-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3440 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 387 764" сандары "4 856 329" сандарымен ауыстырылсын;
"3 606 127" сандары "4 074 692" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4 408 972" сандары "4 877 537" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық" деген абзацтағы:
"әлеуметтік салық – 50%" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық - 100%";
7-тармақта:
"631 443" сандары "605 443" сандарымен ауыстырылсын;
"5 522" сандары "4 882" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"17 098" сандары "197 282" сандарымен ауыстырылсын;
"35 499" сандары "9 375" сандарымен ауыстырылсын;
"230 074" сандары "249 574" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 16 653 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтау немесе түзетуге – 2 100 мың теңге;
туберкулезбен ауыратын және амбулаториялық деңгейде ем алатын адамдарға ай сайын 10 айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек көрсетуге – 3 182 мың теңге;
жастар тәжірибесін ұйымдастыру үшін – 3 818 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 51 670 мың теңге;
автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау шығындарына – 16 000 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету іс-шараларына – 5 258 мың теңге";
9-тармақта:
"28 561" сандары "215 270" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"7 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию подъезных и внутрипоселковых дорог в населенных пунктах;
26 900 тысяч тенге - на развитие объектов сельского хозяйства".
2. Приложения Приложения № 1, № 5, № 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2, № 3 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (С. Кулгалиев).

"елді мекендердегі кірме және кентішілік жолдарды жаңғырту үшін жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға – 7 000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға – 26 900 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 5, № 6 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2, № 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Құлғалиев) жүктелсін.

Приложение № 6 к решению № 327-V внеочередной ХХХІV сессии районного маслихата от 21 декабря 2015 года
Расшифровка трансфертов органам местного самоуправления
Программа
Наименование бюджетных программ
Наименования поселка, сельских округов
Сумма (тысяч тенге)
Боденевский сельский округ
Жарсуатский сельский округ
Елтайский сельский округ
Есболский сельский округ
Орликовский сельский округ
Коктогайский сельский округ
поселок Индербор

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы кезектен тыс ХХХІV сессиясының № 327-V шешiмiне № 6 қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер бөліндісі
Бағдарлама
Бюджеттік бағдарлама атауы
кент, ауылдық округтердің атауы
Барлық сомасы (мың теңге)
Бөдене ауылдық округі
Жарсуат ауылдық округі
Елтай ауылдық округі
Есбол ауылдық округі
Өрлік ауылдық округі
Көктоғай ауылдық округі
Индербор кенті