О внесении изменении в решение районного маслихата от 28 марта 2016 года № 360-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Индерскому району"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 24 августа 2016 года № 31-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 сентября 2016 года № 3612. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 13 августа 2021 года № 42-VІI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 13.08.2021 № 42-VІI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 марта 2016 года № 360-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Индерскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3483, опубликовано 5 мая 2016 года в газете "Дендер") следующие изменения:
1. в наименовании, в пункте 1 и в наименовании приложения решения на государственном языке:
слова "пайда болу" заменить словом "түзілу";
2. в строке 6 приложения указанного решения в тексте на русском языке:
слово "посещение" заменить словом "человек";
3. в строке 8 приложения указанного решения в тексте на государственном языке:
слово "орын" заменить словами "отырғызылатын орын".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам соблюдения законности, депутатской этики, правоохранения и экологии (Ж. Амантурлин).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
ІV сессии районного маслихата М. Ильяс
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 наурыздағы № 360-V "Индер ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы № 31-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қыркүйекте № 3612 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 тамыздағы № 42-VІI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 13.08.2021 № 42-VІI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 наурыздағы № 360-V "Индер ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3483 санымен тіркелген, аудандық "Дендер" газетінде 2016 жылғы 5 мамырда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) мемлекеттік тілдегі шешімнің атауындағы, 1 тармағындағы және қосымшасының атауындағы:
"пайда болу" деген сөздер "түзілу" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі мәтінінің қосымшасының 6 жолындағы:
"посещение" деген сөз "человек" деген сөзбен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі мәтінінің қосымшасының 8 жолындағы:
"орын" деген сөз "отырғызылатын орын" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, депутаттық этика, құқық қорғау және экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ж. Амантурлин) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІV сессиясының төрағасы М. Ілияс
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров