О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 340-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 4 ноября 2016 года № 58-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 ноября 2016 года № 3676. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 29 марта 2017 года № 96-VI
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2017 № 96-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2016-2018 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХІХ сессии районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 340-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3441, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 159 257" заменить цифрами "4 097 874";
цифры "1 885 333" заменить цифрами "1 766 336";
цифры "5 500" заменить цифрами "6 938";
цифры "20 500" заменить цифрами "75 570";
цифры "2 124 373" заменить цифрами "2 243 581".
в подпункте 2):
цифры "4 191 995" заменить цифрами "4 130 612".
пункт 5 дополнить строками следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 340-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 қарашадағы № 58-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қарашада № 3676 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 96-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 29.03.2017 № 96-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы ХХХІХ сессиясының № 340-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3441 тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"4 159 257" сандары "4 097 874" сандарымен ауыстырылсын;
"1 885 333" сандары "1 766 336" сандарымен ауыстырылсын;
"5 500" сандары "6 938" сандарымен ауыстырылсын;
"20 500" сандары "75 570" сандарымен ауыстырылсын;
"2 124 373" сандары "2 243 581 " сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"4 191 995" сандары "4 130 612" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"162 535 тысяч тенге – на обеспечение компенсации потерь местного бюджета;"
дополнить пунктом 16 следующего содержания:
"16. Произведенные кассовые расходы по специфике 159 "Оплата прочих работ и услуг" программы 04 1 123 004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" в сумме 162 535 000 тенге перенести на специфику 159 "Оплата прочих работ и услуг" подпрограммы 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".
2. Приложения № 1, № 4, № 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2, № 3 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Б. Амангалиев).

"жергілікті бюджеттердін шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге -162 535 мың теңге;"
келесі мазмұндағы 16 тармақпен толықтырылсын:
"16. 04 1 123 004 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұймдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасының 159 "Өзге де қызметтермен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 162 535 000 теңге кассалық шығындары 011 "Республикалық бюджеттен берілген трансферттер есебінен" кіші бағдарламасының 159 "Өзге де қызметтермен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын."
Көрсетілген шешімнің № 1, № 4, № 6 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2, № 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Аманғалиев) жүктелсін.