О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 апреля 2016 года № 101 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 12 октября 2016 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 октября 2016 года № 3866. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9987, решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2016 года № 3/36-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 апреля 2016 года № 101 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3714, опубликовано 22 апреля 2016 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 "Объемы субсидий на развитие племенного животноводства на 2016 год" к указанному постановлению:
в разделе "Мясное скотоводство":
в строке, порядковый номер 3):
в столбце "Объем субсидий" цифры "300" заменить цифрами "315";
в столбце "Сумма субсидий тысяч тенге" цифры "31 200,0" заменить цифрами "32 760,0";
в строке "Итого" в столбце "Сумма субсидий тысяч тенге" цифры "2 131 764,0" заменить цифрами "2 133 324,0";
в приложении 2 "Объемы субсидий на повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год" к указанному постановлению:
в разделе "Молочное скотоводство":
в строке, порядковый номер 1):

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 101 "2016 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 12 қазандағы № 254 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 18 қазанда № 3866 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітілген, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9987 болып тіркелген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5-тармағына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/36-VI шешіміне сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 101 "2016 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3714 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 сәуірде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының "2016 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялар көлемі" деген 1-қосымшасында:
"Етті бағыттағы ірі қара мал шаруашылығы" деген бөлімінде:
реттік нөмірі 3) деген жолда:
"Субсидияланатын көлем" деген бағанындағы "300" деген сандар "315" деген сандармен ауыстырылсын;
"Субсидия соммасы мың теңге" деген бағанындағы "31 200,0" деген сандар "32 760,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолдағы "Субсидия соммасы мың теңге" деген бағанындағы "2 131 764,0" деген сандар "2 133 324,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының "2016 жылға мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері" деген 2-қосымшасында:
"Сүтті бағыттағы ірі қара мал шаруашылығы" деген бөлімінде:
реттік нөмірі 1) деген жолда:

в столбце "Объем субсидий" цифры "1 175,84" заменить цифрами "4 975,84";
в столбце "Сумма субсидий тысяч тенге" цифры "29 396,0" заменить цифрами "124 396,0";
в строке, порядковый номер 2):
в столбце "Объем субсидий" цифры "10 051,5" заменить цифрами "15 051,5";
в столбце "Сумма субсидий тысяч тенге" цифры "100 515,05" заменить цифрами "150 515,05";
в разделе "Мясное птицеводство":
в строке, порядковый номер 2):
в столбце "Объем субсидий" цифры "3 500" заменить цифрами "4 506,86";
в столбце "Сумма субсидий тысяч тенге" цифры "735 000,0" заменить цифрами "946 440,0";
раздел "Яичное птицеводство" дополнить строкой, порядковый номер 2), следующего содержания:
,
"
2)
3 уровень
тысяч штук
2
10 000
20 000,0
"
в разделе "Верблюдоводство":
в строке, порядковый номер 12:
в столбце "Объем субсидий" цифры "1 100" заменить цифрами "1 500";
в столбце "Сумма субсидий тысяч тенге" цифры "60 500,0" заменить цифрами "82 500,0";
в строке "Итого" в столбце "Сумма субсидий тысяч тенге" цифры "2 438 961,1" заменить цифрами "2 837 401,1".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Туякбаева С.К.
Аким области Ж.Туймебаев
Сатыбалды Д.А.
Алимкулов Е.А.
Бокенбаев Ж.К.
Садыр Е.А.
Садибеков У.С.
Туякбаев С.К.
Мендебаев К.Н.
Мулкеманов Р.Ж.

"Субсидияланатын көлем" деген бағанындағы "1 175,84" деген сандар "4 975,84" деген сандармен ауыстырылсын;
"Субсидия соммасы мың теңге" деген бағанындағы "29 396,0" деген сандар "124 396,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2) деген жолда:
"Субсидияланатын көлем" деген бағанындағы "10 051,5" деген сандар "15 051,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"Субсидия соммасы мың теңге" деген бағанындағы "100 515,05" деген сандар "150 515,05" деген сандармен ауыстырылсын;
"Етті бағыттағы құс шаруашылығы" деген бөлімінде:
реттік нөмірі 2) деген жолда:
"Субсидияланатын көлем" деген бағанындағы "3 500" деген сандар "4 506,86" деген сандармен ауыстырылсын;
"Субсидия соммасы мың теңге" деген бағанындағы "735 000,0" деген сандар "946 440,0" сандармен ауыстырылсын;
"Жұмыртқа бағыттағы құс шаруашылығы" деген бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2) жолымен толықтырылсын:
"
2)
3-деңгей
мың дана
2
10 000
20 000,0
"
"Түйе шаруашылығы" деген бөлімінде:
реттік нөмірі 12 деген жолда:
"Субсидияланатын көлем" деген бағанындағы "1 100" деген сандар "1 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Субсидия соммасы мың теңге" деген бағанындағы "60 500,0" деген сандар "82 500,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолдағы "Субсидия соммасы мың теңге" деген бағанындағы "2 438 961,1" деген сандар "2 837 401,1" деген сандармен ауыстырылсын.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Тұяқбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Ж.Түймебаев
Д.А.Сатыбалды
Е.А.Әлімқұлов
Ж.Қ.Бөкенбаев
Е.Ә.Садыр
Ұ.Сәдібеков
С.Қ.Тұяқбаев
К.Н.Мендебаев
Р.Ж.Мулкеманов