Об областном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 декабря 2016 года № 3919. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 499 929 532 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 567 460 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 224 684 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 138 020 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 466 999 368 тысяч тенге;
2) затраты – 497 448 039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 791 108 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 726 988 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 935 880 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 503 589 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 693 106 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 189 517 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 813 204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 813 204 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 30.11.2017 № 17/205-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Установить на 2017 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения), кроме районов Байдибека, Ордабасынского, Сарыагашского, Тюлькубасского, Шардаринского и городов Арысь, Кентау, Шымкент – 50 процентов;
в бюджеты:
района Байдибека – 61,8 процента;
Сарыагашского района – 55,2 процента;
Тюлькубасского района – 97,5 процентов;
Шардаринского района – 72,0 процента;
города Арысь – 88,0 процентов;
города Кентау – 76,5 процентов;
города Шымкент – 74,5 процента;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме районов Байдибека, Ордабасынского, Сарыагашского, Тюлькубасского, Шардаринского и городов Арысь, Кентау, Шымкент – 50 процентов;

2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 3919 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 499 929 532 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 28 567 460 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 4 224 684 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 138 020 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 466 999 368 мың теңге;
2) шығындар – 497 448 039 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7 791 108 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 726 988 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 935 880 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 503 589 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 693 106 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 189 517 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 5 813 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 5 813 204 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 30.11.2017 № 17/205-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Бәйдібек, Ордабасы, Сарыағаш, Түлкібас, Шардара аудандарынан және Арыс, Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының – 61,8 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 55,2 пайыз;
Түлкібас ауданының – 97,5 пайыз;
Шардара ауданының – 72,0 пайыз;
Арыс қаласының – 88,0 пайыз;
Кентау қаласының – 76,5 пайыз;
Шымкент қаласының – 74,5 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Ордабасы, Сарыағаш, Түлкібас, Шардара аудандарынан және Арыс, Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;

от района Байдибека – 38,2 процентов;
от Ордабасынского района – 100 процентов;
от Сарыагашского района – 44,8 процентов;
от Тюлькубасского района – 2,5 процентов;
от Шардаринского района – 28,0 процентов;
от города Арысь – 12,0 процентов;
от города Кентау – 23,5 процентов;
от города Шымкент – 25,5 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Ордабасынского района – 50 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Ордабасынского района – 50 процентов;
от Ордабасынского района – 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения), кроме города Шымкент – 100 процентов;
в бюджет города Шымкент – 50 процентов;
в областной бюджет от города Шымкент – 50 процентов;
по социальному налогу в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Ордабасынского и Тюлькубасского районов – 50 процентов;
в бюджет Тюлькубасского района – 93,1 процента;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Ордабасынского и Тюлькубасского районов – 50 процентов;
от Ордабасынского района – 100 процентов;

Бәйдібек ауданынан – 38,2 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 100 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 44,8 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 2,5 пайыз;
Шардара ауданынан – 28,0 пайыз;
Арыс қаласынан – 12,0 пайыз;
Кентау қаласынан – 23,5 пайыз;
Шымкент қаласынан – 25,5 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Ордабасы ауданынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
облыстық бюджетке:
Ордабасы ауданынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Шымкент қаласынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 100 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне – 50 пайыз;
облыстық бюджетке Шымкент қаласынан – 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша Ордабасы және Түлкібас аудандарынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Түлкібас ауданының бюджетіне – 93,1 пайыз;
облыстық бюджетке:
Ордабасы және Түлкібас аудандарынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 100 пайыз;

от Тюлькубасского района – 6,9 процентов.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 27.06.2017 № 13/143-VI (вводится в действие с 01.01.2017); с изменениями, внесенными решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23.10.2017 № 15/186-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
3. Предусмотреть на 2017 год размеры субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в общей сумме 201 318 555 тысяч тенге, в том числе:
району Байдибек

Түлкібас ауданынан – 6,9 пайыз болып белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 27.06.2017 № 13/143-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 23.10.2017 № 15/186-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2017 жылға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттерге берiлетiн субвенциялар мөлшерiнің жалпы сомасы 201 318 555 мың теңге болып қарастырылсын, оның iшiнде:
Бәйдібек ауданына

6 571 001
тысяч тенге;
городу Туркестан
23 696 441
тысяч тенге;
городу Шымкент
19 001 119
тысяч тенге.
4. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
управлению архитектуры и градостроительства области;
управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог области;
управлению образования области;
управлению координации занятости и социальных программ области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Южно-Казахстанского областного маслихата от 27.06.2017 № 13/143-VI (вводится в действие с 01.01.2017); от 23.10.2017 № 15/186-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе:
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы;
на изъятие земельных участков для государственных нужд.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25.01.2017 № 10/102-VI (вводится в действие с 01.01.2017); с изменениями, внесенными решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30.03.2017 № 11/109-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
5. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения), в том числе:
на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
на развитие теплоэнергетической системы;
на развитие газотранспортной системы;
на развитие транспортной инфраструктуры;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.

6 571 001
мың теңге;
Түркістан қаласына
23 696 441
мың теңге;
Шымкент қаласына
19 001 119
мың теңге.
4. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы;
облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы бойынша;
облыстың білім басқармасы бойынша;
облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы бойынша.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 27.06.2017 № 13/143-VI (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.10.2017 № 15/186-VI (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4-1. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеуге;
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 25.01.2017 № 10/102-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 30.03.2017 № 11/109-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;
сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға;
елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға;
көлік инфрақұрылымын дамытуға;
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

6. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
управлению строительства области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
7. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены кредиты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья;
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения;
для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 25.01.2017 № 10/102-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
7-1. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены поступления целевых трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения), в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование.
Распределение поступлений указанных трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30.11.2017 № 17/205-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Утвердить резерв акимата области на 2017 год в сумме 355 000 тысяч тенге.
9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2017 год, согласно приложению 4.

6. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерінің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстың құрылыс басқармасы бойынша.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және құрылысына;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 25.01.2017 № 10/102-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-1. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелердің азаюына байланысты нысаналы трансферттер түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 30.11.2017 № 17/205-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Облыс әкімдігінің 2017 жылға арналған резервi 355 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. 2017 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

10. Установить на 2017 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из областного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

10. 2017 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

1 567 137
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
67 631
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
59 882
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
82 966
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
95 163
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
5 559
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 955 619
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
19 235 507
1
Социальное обеспечение
10 731 247
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 868 501
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
566 449
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
280 321
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 300 782
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
468 574
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
455 078
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
6 797 297
261
Управление образования области
758 027
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
682 490
037
Социальная реабилитация
75 537
271
Управление строительства области
104 719
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
104 719
2
Социальная помощь
1 547 338
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 547 338
003
Социальная поддержка инвалидов
1 547 338
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

1 567 137
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
67 631
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
59 882
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
82 966
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
95 163
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
5 559
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 955 619
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
19 235 507
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
10 731 247
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 868 501
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
566 449
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
280 321
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 300 782
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
468 574
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
455 078
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 797 297
261
Облыстың білім басқармасы
758 027
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
682 490
037
Әлеуметтік сауықтандыру
75 537
271
Облыстың құрылыс басқармасы
104 719
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
104 719
2
Әлеуметтiк көмек
1 547 338
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 547 338
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 547 338
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

6 956 922
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 859 238
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
136 397
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
139 373
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 000
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 368 469
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
50 177
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
950 059
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
96 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
135 749
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
973 014
263
Управление внутренней политики области
25 030
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 100
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
3 100
270
Управление по инспекции труда области
69 554
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
69 554
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
42 967 349
1
Жилищное хозяйство
25 600 131
251
Управление земельных отношений области
1 114 719
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 114 719
271
Управление строительства области
24 485 412
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

6 956 922
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 859 238
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 397
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
139 373
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
10 000
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 368 469
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
50 177
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
950 059
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
96 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
135 749
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
973 014
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 100
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 100
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
69 554
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 554
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
42 967 349
1
Тұрғын үй шаруашылығы
25 600 131
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 114 719
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 114 719
271
Облыстың құрылыс басқармасы
24 485 412
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

30 978 478
1
Сельское хозяйство
25 995 928
255
Управление сельского хозяйства области
25 663 053
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
244 501
002
Поддержка семеноводства
993 874
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
47 044
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
206 025
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
71 875
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
99 099
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
4 893 316
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
9 385
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
25 405
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
347 342
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
354 311
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 950
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 244 863
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
1 819 999
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 574 807
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 340 245
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 436
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
174 038
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

30 978 478
1
Ауыл шаруашылығы
25 995 928
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
25 663 053
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
244 501
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
993 874
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
47 044
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
206 025
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
71 875
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
99 099
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
4 893 316
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
9 385
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
25 405
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
347 342
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
354 311
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 950
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 244 863
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
1 819 999
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 574 807
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 340 245
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 436
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
174 038
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау

263 428
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
263 428
283
Управление по вопросам молодежной политики области
474 245
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
201 262
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
272 983
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
29 531 875
1
Топливо и энергетика
12 412 153
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
12 412 153
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
11 585 263
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
826 890
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
17 119 722
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
17 119 722
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
17 119 722
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30 460 182
1
Сельское хозяйство
27 758 357
255
Управление сельского хозяйства области
27 519 025
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
219 653
002
Поддержка семеноводства
535 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
140 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 500 000
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
71 875
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
50 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
7 460 623
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
37 839
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

263 428
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
263 428
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
474 245
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
201 262
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
272 983
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
29 531 875
1
Отын және энергетика
12 412 153
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
12 412 153
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
11 585 263
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
826 890
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
17 119 722
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 119 722
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
17 119 722
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30 460 182
1
Ауыл шаруашылығы
27 758 357
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
27 519 025
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
219 653
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
535 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
140 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 500 000
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
71 875
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
50 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
7 460 623
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
37 839
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

335 868
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 460 000
1
Жилищное хозяйство
1 460 000
271
Управление строительства области
1 460 000
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
1 460 000
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
ПОГАШЕНИЕ БЮДЖЕТНЫХ КРЕДИТОВ
3 772 683
5
Погашение бюджетных кредитов
3 772 683
01
Погашение бюджетных кредитов
3 772 683
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
3 772 683
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
2 415 466
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
-2 415 466
Приложение 4
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2017 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Услуги по охране материнства и детства
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
Проведение патологоанатомического вскрытия
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайщей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

335 868
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 460 000
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 460 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 460 000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
1 460 000
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕРДІ ӨТЕУ
3 772 683
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3 772 683
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
3 772 683
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
3 772 683
IV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
2 415 466
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
-2 415 466
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 8/74-VI шешіміне 4-қосымша
2017 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнаулы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Салауатты өмір салтын насихаттау
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру