О внесении дополнения в решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/208-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Туркестан"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 марта 2016 года № 55/307-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 марта 2016 года № 3655. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 июня 2016 года № 5/19-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.06.2016 № 5/19-VI.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/208-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Туркестан" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2966, опубликованного 30 января 2015 года в газете "Туркистон") следующее дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Туркестан, утвержденных указанным решением:
пункт 9 дополнить подпунктом 11-1) следующей редакции:
"11-1) лицам, выписанным из специализированной противотуберкулезной медицинской организации, больным заразной формой туберкулеза ежемесячно в размере 5 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Б.Сулейменов
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата Б.Турды

"Түркістан қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/208-V шешіміне толықтыру енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 55/307-V шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 24 наурызда № 3655 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 5/19-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 29.06.2016 № 5/19-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-3 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/208-V "Түркістан қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2966 тіркелген, 2015 жылғы 30 қаңтардағы "Түркістан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Түркістан қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасында:
9 тармақ мынадай редакциядағы 11-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"11-1) мамандандырылған туберкулезге қарсы медициналық ұйымнан шығарылған, туберкулездің жұқпалы түрімен ауыратын адамдарға ай сайын 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Сулейменов
Қалалық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы Б.Тұрды