Курчатов қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 44/328-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 сәуірде № 4527 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 11/76-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 10.12.2021 № 11/76-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10030 нөмірімен тіркелген) бұйрығымен бекітілген коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Курчатову
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2016 года № 44/328-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 апреля 2016 года № 4527. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2021 года № 11/76-VII
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11/76-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Типовыми правилами расчета норм образования и накопления коммунальных отходов, утвержденных приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов согласно приложению.

2. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы, Курчатов
қалалық мәслихаты хатшысының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы С. Рыспеков
Курчатов қалалық
мәслихатының
2016 жылғы 18 наурыздағы
№ 44/328-V шешімге
қосымша
Курчатов қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Нысан санаттарының атауы
Есептік бірлік
Нормасы, жылына 1 есептік бірлік куб. метрге
1
Жайлы, жайлы емес үйлер
1 тұрғын

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
временно осуществляющий
полномочия секретаря
Курчатовского городского маслихата С. Рыспеков
Приложение
к решению Курчатовского
городского маслихата
от 18 марта 2016 года
№ 44/328-V
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Курчатов
Наименование категории объекта
Расчетная единица
Норма, куб. метр на 1 расчетную единицу в год
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель