О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 22 августа 2016 года № 5-5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 02 сентября 2016 года № 4664. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 38-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4338, опубликован в районной газете "Пульс района" от 22 января 2016 года № 4 (6937), "Аудан тынысы" от 22 января 2016 года № 04 (618) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы – 3913836,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 899844 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11626 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26778 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2975588,5 тысяч тенге";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 3915454,2 тысяч тенге";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2016 год объем расходов в общей сумме 286882 тысяч тенге.";
приложения 5, 8 изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3;
дополнить приложением 13 согласно приложению 4;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 22 августа 2016 года № 5-5-VI
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

"2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 тамыздағы № 5-5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 қыркүйекте № 4664 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8-2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4338 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 4 (6937), "Аудан тынысы" газетінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 04 (618) сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3913836,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 899844 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11626 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26778 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2975588,5 мың теңге";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – 3915454,2 мың теңге";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округі әкімінің аппараты" 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі жалпы сомасы 286882 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
5, 8 қосымшалары 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4 қосымшаға сәйкес 13 қосымша толықтырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 22 тамыздағы
№ 5-5-VI шешіміне 1-қосымша
Бородулиха аудандық
мәслихатының