О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 38-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2016 года № 6-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 октября 2016 года № 4709. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4689) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 38-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4338, опубликовано в районной газете "Пульс района" от 22 января 2016 года № 4 (6937), "Аудан тынысы" от 22 января 2016 года № 04 (618) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы – 3879888,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 916844 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11628,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26778 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2924637,7 тысяч тенге";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 3881505,8 тысяч тенге";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 36346 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51746 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15400 тысяч тенге";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит (профицит бюджета) – -37963,7 тысяч тенге";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37963,7 тысяч тенге";
пункт 5 исключить;
пункт 7 изложить в новой редакции:

"2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қазандағы № 6-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қазанда № 4709 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8-2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4689 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4338 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 4 (6937), "Аудан тынысы" газетінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 04 (618) сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3879888,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 916844 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11628,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26778 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2924637,7 мың теңге";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – 3881505,8 мың теңге";
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредиттеу – 36346 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51746 мың теңге;
бюджеттік кредитті өтеу – 15400 мың теңге";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) – - 37963,7 мың теңге";
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 37963,7 мың теңге";
5 - тармақ алынып тасталсын;
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 844471 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 51788,7 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2016 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов 51746 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2016 год объем расходов в общей сумме 293523,3 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год трансферты органам местного самоуправления в сумме 132721 тысяч тенге.";
приложения 5, 7, 8, 9, 12, 13 изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, 4, 5, 6, 7;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Аубакиров
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

"2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 844471 мың теңге сомасында ескерілсін.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 51788,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдер құрамында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 51746 мың теңге көлемінде республикалық бюджеттен несиелер есептелсін.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округі әкімінің аппараты" 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі жалпы сомасы 293523,3 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органының трансферттері 132721 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5, 7, 8, 9, 12, 13 қосымшалары 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Әубәкіров
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының

15362
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
46052,2
006
Функционирование районных (городских) библиотек
33607
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
12445,2
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
40001
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
23239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17179
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6060
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16762
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15762
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
116288,7
1
Сельское хозяйство
65055,7
453
Отдел экономики и бюджетного
планирования района (города областного значения)
11460
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11460
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20214
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20214
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
33381,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
26377,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2065
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
321
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
4618
6
Земельные отношения
12608
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12608
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11998
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
610
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
38625
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)

15362
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
46052,2
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
33607
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықының басқа да тiлдерiн дамыту
12445,2
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
40001
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
23239
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17179
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6060
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16762
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15762
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1000
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
116288,7
1
Ауыл шаруашылығы
65055,7
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11460
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11460
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20214
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20214
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
33381,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26377,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2065
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
321
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
4618
6
Жер қатынастары
12608
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
12608
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11998
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
610
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
38625
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі