Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на захоронение твердых бытовых отходов по Жарминскому району
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 9/73-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2017 года № 4846. Действие решения приостановлено решением Жарминского районного маслихата от 5 марта 2019 года № 30/256-VI. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 ноября 2019 года № 40/326-VI
Сноска. Действие решения приостановлено решением Жарминского районного маслихата от 05.03.2019 № 30/256-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.11.2019 № 40/326-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 1 ) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) и приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285), Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жарминскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.

Жарма ауданыны бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарын көму тарифтерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 9/73-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 4846 болып тіркелді. Шешімнің қолданысы тоқтатыла тұрады – Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы № 30/256-VI шешімімен. Күші жойылды – Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 40/326-VI шешімімен
Ескерту. Шешімнің қолданысы тоқтатыла тұрады – Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 05.03.2019 № 30/256-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Күші жойылды – Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 18.11.2019 № 40/326-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10030 болып тіркелген) бұйрығына және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14285 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса берілген № 1 қосымшаға сәйкес Жарма ауданыны бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін .

2. Утвердить тарифы на захоронение твердых бытовых отходов по Жарминскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Тулеубаева
Секретарь маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата от 22 декабря
2016 года № 9/73-VI
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жарминскому району
п.п
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовые расчетные нормы, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

2. Қоса берілген № 2 қосымшаға сәйкес Жарма ауданыны бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарын көму тарифтері бекітілсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Қ. Түлеубаева
Мәслихат хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандақ мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 9/73-VI шешіміне 1 қосымша
Жарма ауданының коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Орташа жылдық жинақталу нормалары, м³
1
Жайлы үйлер және жайлы емес үйлер
1 тұрғын