О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 декабря 2016 года № 4759. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 9-4
Сноска. Утратило силу – решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.12.2016 № 9-4 (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2016 года № 7/71-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4743) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года №41-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4324, опубликовано в районной газеты "Достык" №8 от 3 февраля 2016 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5143292,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1134612 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8650,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3980229,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5247788 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1361244,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1367194,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5950 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1465740,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1465740,4 тысяч тенге;
поступление займов – 1367194,5 тысяч тенге;
погашение займов – 5950 тысяч тенге;

"2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 8-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 желтоқсанда № 4759 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 20.12.2016 № 9-4 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 7/71-VI "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4743 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 41-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4324 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 8 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5143292,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1134612 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8650,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3980229,6 мың теңге;
2) шығындар – 5247788 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1361244,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1367194,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5950 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1465740,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1465740,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1367194,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5950 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 104495,9 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1875463 тысяч тенге, согласно приложению 6.";
приложения 1, 6, 7 решения районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Ф. Мухаметкалиев
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 28 ноября 2016 года за № 8-1
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 104495,9 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1875463 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-1 шешімінің 1, 6, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ф. Мұхаметқалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2016 жылғы 28 қарашадағы
№ 8-1 шешіміне 1 - қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының