О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 33-2 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 февраля 2016 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 марта 2016 года № 4282. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 12-4
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.03.2017 № 12-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №33-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4230, опубликованное 29 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 445 164 тысячи тенге:
налоговые поступления – 286 715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 720 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 155 229 тысяч тенге;
2) затраты – 3 464 446 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 316 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 44 541 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 225 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -50 598 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 598 тысяч тенге;
поступление займов – 44 541 тысяча тенге;
погашение займов – 13 225 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 282 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Главному специалисту аппарата Сырымского районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".

Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 35-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 наурызда № 4282 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 12-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 10.03.2017 № 12-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4230 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 445 164 мың теңге:
салықтық түсімдер – 286 715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 720 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 155 229 мың теңге;
2) шығындар – 3 464 446 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 316 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 44 541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 225 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50 598 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 598 мың теңге;
қарыздар түсімі – 44 541 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 225 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 282 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Сырым аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.