О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 5 июня 2015 года № 361 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 12 мая 2017 года № 216. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 2017 года № 15222. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 158
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 24.04.2020 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 5 июня 2015 года № 361 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 11574, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 14 июля 2015 года) следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Аккредитация агентства по усыновлению", утвержденном указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Аккредитация агентства по усыновлению" (далее – государственная услуга) оказывается Комитетом по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан (далее – услугодатель)";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Оказание данной государственной услуги через Государственную корпорацию и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем не предусмотрены.";
регламент государственной услуги "Продление срока аккредитации агентства по усыновлению", утвержденный указанным приказом изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан (Ерсаинов Е.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:

"Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 361 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2017 жылғы 12 мамырдағы № 216 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 15 маусымда № 15222 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 158 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Білім және ғылым министрінің 24.04.2020 № 158 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттер бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 361 бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11574 тіркелген, 2015 жылғы 14 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық актілер жүйесінде жарияланған") мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді."
4-тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жүргізу тәртібінің, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің сипаттамасы";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Аталған мемлекеттік қызметті Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілер арқылы көрсету, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібі көзделмеген.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу мерзімін ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті (Е. Е. Ерсайынов) заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление копий настоящего приказа в периодические печатные издания для официального опубликования, а также в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы и международного сотрудничества Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Асылову Б.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
министра образования и науки
Республики Казахстан
Б. Асылова
Приложение
к приказу исполняющего обязанности
Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 12 мая 2017 года № 216
Приложение 2
к приказу Министра образования и науки
Республики Казахстан
от 5 июня 2015 года № 361
Регламент государственной услуги
"Продление срока аккредитации агентства по усыновлению"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Продление срока аккредитации агентства по усыновлению" (далее – государственная услуга) оказывается Комитетом по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через некоммерческое акционерное общество Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация)".
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказываемой государственной услуги - мотивированное решение о продлении срока аккредитации услугополучателя либо об отказе в продлении срока аккредитации по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта государственной услуги "Продление срока аккредитации агентства по усыновлению", утвержденного приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 апреля 2015 года № 198 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 11184) (далее - Стандарт).

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықтың көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң қызметі және халықаралық ынтымақтастық департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Б.А. Асыловаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
міндетін атқарушы
Б. Асылова
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
міндетін атқарушысының
2017 жылғы 12 мамырдағы
№ 216 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2015 жылғы 5 маусымдағы
№ 361 бұйрығына
2-қосымша
"Бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу мерзімін ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу мерзімін ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз жүзінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 198 бұйрығымен бекітілген (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11184 тіркелген) "Бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу мерзімін ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 10-тармағында көрсетілген негіздер бойынша көрсетілетін қызметті алушыны аккредиттеу мерзімін ұзарту немесе аккредиттеу мерзімін ұзартудан бас тарту туралы дәлелді шешім.

Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление услугополучателем необходимого перечня документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действий), входящие в состав процесса оказания государственной услуги:
процесс 1 – прием и регистрация услугодателем документов услугополучателя в канцелярии в течение 1 (одного) рабочего дня;
процесс 2 – рассмотрение услугодателем заявление услугополучателя на соответствие требованиям и основаниям для продления срока аккредитации агентства в течение 10 (десяти) рабочих дней;
процесс 3 – принятие услугодателем мотивированного решения о продлении срока аккредитации агентства по усыновлению либо об отказе в продлении срока аккредитации агентства по усыновлению по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта и направление услугополучателю в течение 5 (пяти) рабочих дней.
Срок оказания государственной услуги – 15 (пятнадцать) рабочих дней.
6. Результаты процедур по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующих процедур:
1) зарегистрированное заявление;
2) решение о продлении срока аккредитации агентства по усыновлению либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
3) направление услугополучателю.
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие подразделения:
1) сотрудник канцелярии;
2) руководитель структурного подразделения услугодателя;
3) заместитель руководителя услугодателя;
4) руководитель услугодателя;
5) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Процесс оказания государственной услуги состоит из следующих процедур между структурными подразделениями:
процедура 1 – сотрудник канцелярии услугодателя с момента поступления из Государственной корпорации необходимых документов услугополучателя, указанных в пункте 9 Стандарта, осуществляет прием и их регистрацию в журнале регистрации входящей корреспонденции и перенаправляет руководителю услугодателя в течение 2 (двух) часов;
процедура 2 – руководитель услугодателя перенаправляет запрос получателя заместителю руководителя в течение 2 (двух) часов;
процедура 3 – заместитель руководителя услугодателя перенаправляет запрос руководителю структурного подразделения в течение 2 (двух) часов;

2-тарау. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі іс-қимыл жүргізу тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс–әрекетті) бастау үшін көрсетілетін қызметті алушының Стандарттың 9-тармағында көзделген қажет құжаттардың тізімін ұсынуы негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына енетін әрбір рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны:
1-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің 1 (бір) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдауы және кеңседе тіркеуі;
2-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің 10 (он) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің агенттікті аккредиттеу мерзімін ұзарту үшін талаптар мен негіздерге сәйкестігін қарастыруы;
3-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің 5 (бес) жұмыс күн ішінде Стандарттың 10-тармағында көрсетілген негіздер бойынша бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу мерзімін ұзарту немесе бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу мерзімін ұзартудан бас тарту туралы дәлелді шешім қабылдауы.
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері – 15 (он бес) жұмыс күні.
6. Келесі рәсімдерді бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету рәсімдерінің нәтижелері:
1) тіркелген өтініш;
2) бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу мерзімін ұзарту немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап;
3) қызметті алушыға жолдама.
3-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл жүргізу тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне көрсетілетін қызметті берушінің мынадай құрылымдық бөлімшелері қатысады:
1) кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету процесі құрылымдық бөлімшелер арасындағы мынадай рәсімдерден тұрады:
1-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері Мемлекеттік корпорациядан келіп түскен уақыттан бастап Стандарттың 9 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды қабылдауды және оларды кіріс құжаттарын тіркеу журналына тіркеуді жүзеге асырады, 2 (екі) сағат ішінде көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды;
2-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы сұранысты 2 (екі) сағат ішінде басшының орынбасарына жолдайды;
3-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары сұранысты 2 (екі) сағат ішінде құрылымдық бөлімшенің басшысына жолдайды;

процедура 4 – руководитель структурного подразделения назначает ответственного исполнителя из числа сотрудников управления в течение 2 (двух) часов;
процедура 5 – ответственный исполнитель управления рассматривает поступившие документы услугополучателя на соответствие требованиям Правил аккредитации агентств по усыновлению, утвержденных приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 9 декабря 2014 года № 513 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 10372), формирует проект решения об итогах рассмотрения представленных документов услугополучателя либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги, подписывает его и направляет руководителю структурного подразделения для проверки решения в течение 6 (шести) рабочих дней;
процедура 6 – руководитель структурного подразделения проверяет решение, подписывает его и направляет заместителю руководителя услугодателя для проверки и подписания, либо в случае несогласия возвращает на доработку в течение 4 (четырех) часов;
процедура 7 – заместитель руководителя услугодателя проверяет решение, подписывает его и направляет руководителю услугодателя для подписания, либо в случае несогласия возвращает на доработку в течение 4 (четырех) часов;
процедура 8 – руководитель услугодателя проверяет решение и подписывает в течение 1 (одного) рабочего дня;
процедура 9 – ответственный исполнитель регистрирует решение в канцелярии в течение 1 (одного) рабочего дня;
процедура 10 – ответственный исполнитель направляет решение в Государственную корпорацию – в течение 5 (пяти) рабочих дней.
Глава 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения услугополучателя в Государственную корпорацию, максимальное допустимое время обслуживания оператором Государственной корпорации услугополучателя – 15 (пятнадцать) минут:
1) процесс 1 – для получения государственной услуги услугополучатель обращается в Государственную корпорацию;
2) процесс 2 – услугополучатель сдает подготовленный пакет документов работнику Государственной корпорации;
3) процесс 3 – определение работником Государственной корпорации вида государственной услуги;
4) процесс 4 – прием работником государственной корпорации документов, представленных услугополучателем;
5) процесс 5 – выдача работником Государственной корпорации расписки о получении документов либо расписка об отказе в приеме документов согласно перечню, предусмотренного в пункте 9 Стандарта;

4-рәсім – құрылымдық бөлімшенің басшысы 2 (екі) сағат ішінде басқарманың қызметкерлерінің ішінен жауапты орындаушыны тағайындайды;
5-рәсім – басқарманың жауапты қызметкері 6 (алты) жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 513 (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10372 тіркелген) бұйрығымен бекітілген бала асырап алу жөніндегі агенттіктерді аккредиттеу қағидаларынның талаптарына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының келіп түскен құжаттарын қарастырады, көрсетілетін қызметті алушының ұсынған құжаттарын қарастыру қорытындысы туралы шешімнің немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын қалыптастырады, оған қол қояды және шешімді тексеру үшін құрылымдық бөлімшенің басшысына жолдайды;
6-рәсім – құрылымдық бөлімшенің басшысы 4 (төрт) сағат ішінде шешімді тексереді, оған қол қояды және тексеріп, қол қою үшін көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасарына жолдайды, немесе келіспеген жағдайда пысықтауға кері қайтарады;
7-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары 4 (төрт) сағат ішінде шешімді тексереді, оған қол қояды және қол қою үшін көрсетілетін қызметті берушінің төрағасына жолдайды немесе келіспеген жағдайда пысықтауға кері қайтарады;
8-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде шешімді тексереді және қол қояды;
9-рәсім – жауапты қызметкер көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесін 1 (бір) жұмыс күні ішінде кеңседе тіркейді;
10-рәсім - жауапты қызметкер көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесін 5 (бес) жұмыс күні ішінде Мемлекеттік корпорацияға жолдайды.
4-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жүргізу тәртібінің, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут:
1) 1-процесс - көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға жүгінеді;
2) 2-процесс - көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорация қызметкеріне дайын құжаттар топтамасын тапсырады;
3) 3-процесс - Мемлекеттік корпорация қызметкерінің мемлекеттік көрсетілетін қызмет түрін анықтауы;
4) 4-процесс - Мемлекеттік корпорация қызметкерінің мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдайды;
5) 5-процесс - Мемлекеттік корпорация қызметкерінің Стандарттың 9 тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттарды қабылдағаны немесе қабылдауға бас тарту туралы қол-хат беруі;

6) процесс 6 – направление работником Государственной корпорации пакета документов услугодателю, в течение 1 (одного) календарного дня;
7) процесс 7 – в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней услугодателем выносится мотивированное решение о продлении срока аккредитации агентства по усыновлению либо об отказе в продлении срока аккредитации агентства по усыновлению и направляется в Государственную корпорацию;
8) процесс 8 – работник Государственной корпорации выдает услугополучателю мотивированное решение о продлении срока аккредитации агентства по усыновлению либо об отказе в продлении срока аккредитации агентства по усыновлению на основании расписки при предъявлении удостоверения личности.
10. Необходимую информацию и консультацию по оказанию государственной услуги услугополучатель получает по телефону Единого контакт-центра: 1414.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий) взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка взаимодействия с использованием информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Приложение
к Регламенту государственной
услуги "Продление срока
аккредитации агентства
по усыновлению"
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги "Продление срока аккредитации
агентства по усыновлению"

6) 6-процесс - Мемлекеттік корпорация қызметкерінің құжаттар топтамасын 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде жолдауы;
7) 7-процесс - 15 (он бес) жұмыс күн ішінде бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу мерзімін ұзарту туралы шешім немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап Мемлекеттік корпорацияға жібереді;
8) 8-процесс - Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу мерзімін ұзарту туралы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді шешімді қол-хат негізінде жеке куәлігін ұсыну барысында береді.
10. Қажетті ақпаратты және консультацияны мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша Бірыңғай байланыс орталығының 1414 телефоны бойынша алуға болады.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) ретінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерімен (қызметкерлерімен) өзара іс-қимылдарының, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде басқада көрсетілетін қызметті берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл жүргізу және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламентке сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
"Бала асырап алу жөніндегі
агенттікті аккредиттеу мерзімін
ұзарту" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
Регламентіне қосымша
"Бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу мерзімін ұзарту" мемлекеттік қызметі бизнес-процесінің анықтамасы