О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 4 "Об утверждении форм уведомлений и Правил приема уведомлений государственными органами, а также об определении государственных органов, осуществляющих прием уведомлений"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 мая 2017 года № 218. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2017 года № 15293
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 4 "Об утверждении форм уведомлений и Правил приема уведомлений государственными органами, а также об определении государственных органов, осуществляющих прием уведомлений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10194, опубликованный 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила приема уведомлений государственными органами, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму уведомления о начале или прекращении осуществления деятельности или определенных действий, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму уведомления о начале производства строительно-монтажных работ, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму уведомления о начале или прекращении деятельности саморегулируемой организации, согласно приложению 3-1 к настоящему приказу;
5) форму уведомления о начале или прекращении деятельности по искусственному разведению животных, виды которых включены в приложения I и II Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения, согласно приложению 3-2 к настоящему приказу;
6) форму уведомления о начале или прекращении деятельности по энергетической экспертизе, согласно приложению 3-3 к настоящему приказу;
7) форму уведомления об утверждении услуг по предоставлению микрокредитов микрофинансовой организацией, согласно приложению 3-4 к настоящему приказу;
8) форму уведомления о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя, согласно приложению 3-5 к настоящему приказу;
9) форму уведомления о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности по производству бензина (кроме авиационного), дизельного топлива, оптовой и (или) розничной реализации бензина (кроме авиационного), дизельного топлива, согласно приложению 3-6 к настоящему приказу;

"Хабарламалар нысандарын және Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы, сондай-ақ хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы №4 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 218 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 30 маусымда № 15293 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Хабарламалар нысандарын және Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы, сондай-ақ хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10194 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылы 1 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес қызметті немесе белгілі бір іс-қимылды жүзеге асыруды бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағаны туралы хабарламаның нысаны;
4) осы бұйрыққа 3-1-қосымшаға сәйкес өзін-өзі реттейтін ұйымдардың қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысаны;
5) осы бұйрыққа 3-2-қосымшаға сәйкес Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның І және ІІ қосымшаларына түрлері енгізілген жануарларды қолдан өсіру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
6) осы бұйрыққа 3-3-қосымшаға сәйкес энергетикалық сараптама жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
7) осы бұйрыққа 3-4-қосымшаға сәйкес микроқаржы ұйымының микрокредиттер беруі жөніндегі көрсетілетін қызметтердің бекітілгені туралы хабарламаның нысаны;
8) осы бұйрыққа 3-5-қосымшаға сәйкес дара кәсіпкер ретінде қызметтің басталғаны туралы хабарлама;
9) осы бұйрыққа 3-6-қосымшаға сәйкес бензин (авиациялықтан басқа), дизель отынын өндіру, бензинді (авиациялықтан басқа), дизель отынын көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізу жөніндегі жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама;

10) форму уведомление о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности по оптовой реализации табачных изделий, согласно приложению 3-7 к настоящему приказу;
11) форму уведомления о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности - игорный бизнес, согласно приложению 3-8 к настоящему приказу;
12) форму уведомления о начале или прекращении в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности - услуги с использованием игровых автоматов без выигрыша, персональных компьютеров для игр, игровых дорожек, картов, бильярдных столов, согласно приложению 3-9 к настоящему приказу;
13) перечень государственных органов, осуществляющих прием уведомлений, согласно приложению 4 к настоящему приказу.";
в перечне государственных органов, осуществляющих прием уведомлений, утвержденном указанным приказом:
строку, порядковый номер 2 изложить в следующей редакции:
"
2
Министерство финансов Республики Казахстан
Территориальные органы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Уведомление о применяемом режиме налогообложения
Уведомление о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя
Уведомление о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности администратора (временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих)
Комитет по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности лица, являющегося субъектом финансового мониторинга в соответствии с Законом Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма"
";
строку, порядковый номер 4 изложить в следующей редакции:
"
4
Министерство энергетики Республики Казахстан
Комитет экологического регулирования и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по проведению морских научных исследований
Уведомление о начале или прекращении деятельности, связанной с оптовыми поставками нефтепродуктов
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по энергетической экспертизе
";
строку, порядковый номер 6 изложить в следующей редакции:
"
6
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по купле-продаже, передаче в аренду или доверительное управление объектов электроэнергетики и (или) их отдельных частей
Уведомление о начале или прекращении деятельности по ввозу на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Евразийский экономический союз, и вывозу с территории Республики Казахстан в эти страны драгоценных металлов и драгоценных камней, ювелирных и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней, сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы
Уведомление о начале или прекращении деятельности по изготовлению и выдаче электронных карточек к электронным (цифровым) тахографам
Уведомление о начале или прекращении деятельности по подготовке (переподготовке) и повышению квалификации специалистов морского транспорта
Уведомление о проведении учебных тревог и противоаварийных тренировок
Уведомление о начале или прекращении турагентской деятельности
Уведомление о начале или прекращении деятельности гида (гида-переводчика), экскурсовода, инструктора туризма
Комитет технического регулирования и метрологии Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности иностранными и международными организациями по выдаче документов в сфере подтверждения соответствия иностранного образца на территории Республики Казахстан
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по энергоаудиту и переподготовки и (или) повышения квалификации кадров, осуществляющих деятельность в области энергосбережения и повышения энергоэффективности
Территориальные подразделения Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности операторов технического осмотра
";
в форме Уведомления о начале или прекращении осуществления деятельности или определенных действий, утвержденном указанным приказом:
примечание изложить в следующей редакции:
"Примечание:

10) осы бұйрыққа 3-7-қосымшаға сәйкес темекі өнімдерін көтерме саудада өткізу жөніндегі жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама;
11) осы бұйрыққа 3-8-қосымшаға сәйкес ойын бизнесі қызметінің жекелеген түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама;
12) осы бұйрыққа 3-9-қосымшаға сәйкес ұтыссыз ойын автоматтарын, ойынға арналған жеке компьютерлерді, ойын жолдарын, карталарды, бильярд үстелдерін пайдалана отырып көрсетілетін қызметтер - жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама;
13) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың тізбесі бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың тізбесінде:
2 реттік нөмірінің жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Қолданылатын салық салу режимі туралы хабарлама
Дара кәсіпкер ретінде қызметтің басталғаны туралы хабарлама
Жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Әкімші (уақытша әкімші, оңалту, уақытша және банкроттық басқарушылар) қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитеті
"Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қаржы мониторингі субъектісі болып табылатын тұлға қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
";
4 реттік нөмірінің жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"
4
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
Теңіз ғылыми зерттеулерін жүргізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Мұнай өнімдерінің көтерме жеткізілімдеріне байланысты қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
Энергетикалық сараптама жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
";
6 реттік нөмірінің жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"
6
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлiгi
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлiгi
Электр энергетикасы объектілерін және (немесе) олардың жекелеген бөліктерін сатып алу-сату, жалға немесе сенімгерлік басқаруға беру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Бағалы металдарды, асыл тастарды, бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарды, құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелу және Қазақстан Республикасының аумағынан осы елдерге әкету жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Электрондық (цифрлық) тахографтарға электрондық карточкаларды дайындау және беру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Теңіз көлігі мамандарын даярлау (қайта даярлау) және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Оқу дабылдарын және аварияға қарсы жаттығуларды өткізу туралы хабарлама
Турагенттік қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Гид (гид-аудармашы), экскурсовод, туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті
Шетелдiк және халықаралық ұйымдардың Қазақстан Республикасының аумағында шетелдiк үлгiнің сәйкестiгін растау саласындағы құжаттарды беру жөніндегі қызметтi бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Энергия аудиті мен энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы қызметті жүзеге асыратын кадрларды қайта даярлау және (немесе) олардың біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитетінің аумақтық органдары
Техникалық тексеріп қарау операторлары қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген, қызметті немесе белгілі бір іс-қимылды жүзеге асыруды бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысанында:
ескертпе мынадай редакцияда жазылсын:
"Ескертпе:

*под определенными действиями понимаются действия, указанные в Перечне уведомлений, предусмотренного в приложении 3 к Закону (далее – Перечень), за исключением действий указанных в пунктах 3, 36, 39, 40, 42, 48, 54 Перечня.
**заполняется при изменении регистрационных данных, указанных в уведомлении. В данной строке указываются прежнее полное наименование, бизнес–идентификационный номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес–идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес–идентификационного номера у юридического лица/полностью фамилия, имя, отчество (в случае наличия), индивидуальный идентификационный номер физического лица;
***данное поле заполняется только в случае, если законами Республики Казахстан установлено представление информации о времени и дате прекращения осуществления деятельности или действий при подаче уведомления.";
дополнить приложениями 3-5, 3-6, 3-7, 3-8 и 3-9 согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему приказу.
2. Департаменту развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
Т. Сулейменов
Приложение 1
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 29 мая 2017 года № 218
Приложение 3-5
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление
о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя
Причина подачи:
регистрация в качестве индивидуального предпринимателя
изменение данных, указанных в уведомлении

*белгілі бір іс-қимылдар деп Заңға 3-қосымшада көзделген Хабарламалар тізбесінің (бұдан әрі - Тізбе) 3, 36, 39, 40, 42, 48, 54-тармақтарында көрсетілген іс-қимылдарды қоспағанда, Тізбеде көрсетілген іс-қимылдар түсініледі;
**хабарламада көрсетілген тіркеу деректері өзгергенде толтырылады. Осы жолда заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) бұрынғы толық атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда - шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі/жеке тұлғаның толық тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;
***осы жол Қазақстан Республикасының заңдарында хабарлама беру кезінде қызметті немесе іс-қимылды жүзеге асыруды тоқтату уақыты мен күні туралы ақпаратты ұсыну белгіленген жағдайларда ғана толтырылады.";
осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларға сәйкес 3-5, 3-6, 3-7, 3-8 және 3-9-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау мен Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін шаруашылық жүргізу құқығы бар "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді, сондай-ақ осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялауға мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне бұйрықтың осы тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика
министрі
Т. Сүлейменов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 29 мамырдағы
№ 218 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 4 бұйрығына 3-5-қосымша
Нысан
Дара кәсіпкер ретінде қызметтің басталғаны туралы хабарлама
Беру себебі:
дара кәсіпкер ретінде тіркелу
хабарламада көрсетілген деректерді өзгерту

1. В ___________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
2. Настоящим ___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество физического лица (если оно указано в документе,
удостоверяющем личность))
ИИН (БИН совместного предпринимательства) физического лица
уведомляет о начале осуществления деятельности в качестве индивидуального
предпринимателя вид предпринимательства:
личное
совместное
3. Наименование индивидуального предпринимателя
_________________________________________________________________
(указать при наличии)
4. Вид осуществляемой деятельности (указывается 5-тизначный код в соответствии с
общим классификатором видов экономической деятельности):
5. Выбор порядка (режима) налогообложения:
А. Общеустановленный порядок
В. Специальный налоговый режим на основе патента
С. Специальный налоговый режим на основе упрощенной декларации
D. Специальный налоговый режим для крестьянских или фермерских
хозяйств
Е. Специальный налоговый режим для производителей
сельскохозяйственной продукции, продукции аквакультуры
(рыбоводства) и сельскохозяйственных кооперативов
6. Адрес места нахождения индивидуального предпринимателя:
Область/район (см. Справочник)
Город (аул, село)
Улица (микрорайон)
Номер дома
Номер квартиры
(комнаты, иного помещения)
7. Контактная информация:
Номер телефона
Номер факса
Адрес электронной почты
8. В случае, если в пункте 2 настоящего уведомления вид предпринимательства
указан совместное, необходимо заполнить:
ИИН руководителя совместного предпринимательства
Количество членов (человек) совместного предпринимательства
ИИН членов совместного предпринимательства:
Форму совместного предпринимательства:
А. Предпринимательство супругов
В. Семейное предпринимательство
С. Простое товарищество
9. К уведомлению прилагаются*:
____________________________________________________________________
(указывается наименование документов и количество листов)
Подавая данное уведомление, заявитель подтверждает нижеследующее:
все указанные данные являются официальными и на них может быть направлена
любая информация по вопросам осуществления деятельности или действия;
заявителю не запрещено судом заниматься заявленным видом деятельности или
отдельными действиями;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются
действительными;
заявитель обеспечивает соблюдение требований законодательства Республики
Казахстан, обязательных для исполнения до начала осуществления деятельности или
действия и в последующем;
мы (Я) даем (даю) согласие на сбор и обработку персональных данных, необходимых
для получения государственной услуги, оказываемой в рамках настоящего уведомления;
10.Заявитель________________________________________ __________
(фамилия, имя, отчество (если оно указано       (подпись)
в документе, удостоверяющем личность))
Место печати (в случае наличия)
Дата и время подачи: "___" _________ 20__ года "__" час "__" мин
*      Пункт 9 заполняется в случаях:
регистрации совместного индивидуального предпринимательства (доверенность,
подписанная от имени всех участников совместного предпринимательства);
если заявитель не достиг совершеннолетнего возраста (согласие законных
представителей, а при отсутствии такого согласия - копия свидетельства о заключении брака
(супружества) либо решение органа опеки и попечительства или решение суда об
объявлении несовершеннолетнего полностью дееспособным).
Приложение 2
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 29 мая 2017 года № 218
Приложение 3-6
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика,
осуществляющего отдельные виды деятельности по производству бензина (кроме
авиационного), дизельного топлива, оптовой и (или) розничной реализации бензина
(кроме авиационного), дизельного топлива

1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
2. Осымен _________________________________________________________________
(егер жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе, жеке тұлғаның тегі,
аты, әкесінің аты)
Жеке тұлғаның ЖСН (бірлескен кәсіпкерліктің БСН)
дара кәсіпкер ретінде қызметінің жүзеге асырылуының басталуы туралы хабарлайды
Кәсіпкерліктің түрі:
жеке
бірлескен
3. Дара кәсіпкердің атауы
________________________________________________________________________________
(болған жағдайда көрсету керек)
4. Жүзеге асырылатын қызметтің түрі (экономикалық қызметтер түрлерінің жалпы
сыныптауышына сәйкес 5 белгілік код көрсетіледі):
5. Салық салу тәртібін (режимін) таңдау:
А. Жалпыға бірдей белгіленген тәртіп
В. Патент негізінде арнаулы салық режимі
С. Оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимі
D. Шаруа немесе фермерлік қожалықтар үшін арнаулы салық режимі
Е. Ауыл шаруашылығы өнімін, акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімін өндірушілер
және ауыл шаруашылығы кооперативтері үшін арнаулы салық режимі
6. Дара кәсіпкердің орналасқан орнының мекенжайы:
Облыс/аудан (анықтамалықты қараңыз)
Қала (ауыл, село)
Көше (шағын аудан)
Үй нөмірі
Пәтер нөмірі
(бөлме, өзге үй-жай)
7. Байланыс ақпараты:
Телефон нөмірі
Факс нөмірі
Электрондық пошта мекенжайы
8. Егер осы хабарламаның 2-тармағында бірлескен кәсіпкерлік түрі көрсетілген
жағдайда, толтыру қажет:
Бірлескен кәсіпкерлік басшысының ЖСН
Бірлескен кәсіпкерлік мүшелерінің (адам) саны
Бірлескен кәсіпкерлік мүшелерінің ЖСН:
Бірлескен кәсіпкерліктің нысаны:
А.Жұбайлардың кәсіпкерлігі
В.Отбасылық кәсіпкерлік
С.Жай серіктестік
9. Хабарламаға қоса тіркеледі*:
________________________________________________________________________________
(құжаттардың атауы және парақтардың саны көрсетіледі)
Аталған хабарламаны бере отырып, өтініш беруші төмендегіні растайды:
барлық көрсетілген деректер ресми болып табылатынын және қызметті немесе іс-
қимылды жүзеге асыру мәселелері бойынша кез келген ақпарат жолдануы мүмкіндігін;
өтініш берушіге мәлімделген қызмет түрімен немесе жекелеген іс-қимылмен
айналысуға сот тыйым салмайтының;
барлық қоса берілген құжаттар шындыққа сәйкес келетінін және жарамды болып
табылатынын;
өтініш беруші, қызметін немесе іс-қимылдарды және кейінгіде жүзеге асыруды
бастағанға дейін орындау үшін міндетті Қазақстан Республикасының заңнамасы
талаптарының сақталуын қамтамасыз ететіндігін;
біз (мен) осы хабарлама шеңберінде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алу үшін
қажетті дербес деректерді жинауға және өңдеуге келісім беретінімізді (беретінімді);
10. Өтініш беруші__________________________________________ ________________
(егер жеке басын куәландыратын құжатта            (қолы)
көрсетілсе, жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты)
Мөр орны (болған жағдайда)
Беру күні және уақыты: 20__ жылғы "___" _________ "__" сағ "__" мин
* 9 тармақ келесі жағдайларда толтырылады:
бірлескен дара кәсіпкерлікті тіркеу (бірлескен кәсіпкерліктің барлық
қатысушыларының атынан жазылған сенімхат);
егер өтініш беруші кәмелеттік жасқа толмаса (заңды өкілдерінің келісімі, ал осындай
келісім болмаған жағдайда – неке кию туралы куәліктің көшірмесі немесе қамқорлық және
қамқоршылық органдарының шешімі немесе кәмелетке толмағанды әрекетке толық қабілетті
деп жариялау туралы соттың шешімі).
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 29 мамырдағы
№ 218 бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 4 бұйрығына 3-6-қосымша
Нысан
Бензин (авиациялықтан басқа), дизель отынын өндіру, бензинді (авиациялықтан басқа), дизель отынын көтерме және (немесе) бөлшек сауда арқылы өткізу жөніндегі жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама

1. В ___________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
2.Настоящим ___________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или
наименование налогоплательщика (налогового агента)
идентификационный номер (ИИН/БИН)_________________________________
уведомляет о:
начале деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды
деятельности
прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего
отдельные виды деятельности
изменении сведений об объектах налогообложения и (или) объектах, связанных с
налогообложением, указанных в уведомлении
3. Вид деятельности
производство
оптовая и (или) розничная реализация с баз нефтепродуктов (резервуаров)
розничная реализация с автозаправочных станций
4. Вид нефтепродукта:
бензин (кроме авиационного)
дизельное топливо
____________________________________________________________________
Представленные приложения: приложение к уведомлению □
____________________________________________________________________
5. Место нахождения объекта:
область _____________________________________________________________
город (район) ________________________________________________________
поселок (село) _______________________________________________________
улица (микрорайон) __________________________________________________
номер здания ________________________________________________________
наименование автозаправочной станции _________________________________
наименование базы нефтепродуктов _____________________________________
наименование производителя нефтепродуктов_____________________________
(заполняется поставщиком нефти)
6. По договору переработки нефти поставщика нефти с производителем
нефтепродуктов
Сведения, указанные в договоре переработки нефти поставщика нефти с производителем
нефтепродуктов:
1) номер договора ____________________________________________________
2) дата заключения договора "___" _________ 20__ года
3) срок действия договора с "___" ______20__ года по "___" ____20____ года
Сведения, указанные в договоре переработки нефти и (или) газового конденсата или
приложении (спецификации) к договору с производителем нефтепродуктов:

1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
2. Осымен_________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(Салық төлеушінің (салық агентінің) тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын
куәландыратын кұжатта көрсетілсе) немесе атауы)
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)___________________________________________________
жөніндегі жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті
бастағаны
жөніндегі жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті
тоқтатқаны
хабарламада көрсетiлген салық салу объектілерінің және (немесе) салық салуға байланысты
объектілернің туралы мәлiметтер өзгергені туралы хабарлайды
3. Қызметтің түрі
өндіру
мұнай өнімдері базаларынан (резервуарлардан) көтерме және (немесе) бөлшек саудада
өткізу
автожанармай құю станциясыларынан бөлшек саудада өткізу
4. Мұнай өнімінің түрі:
бензин (авиациялықтан басқа)
дизель отыны
________________________________________________________________________________
Ұсынылған қосымшалар: хабарламаға қосымша
________________________________________________________________________________
5. Объектінің орналасқан орны:
облыс __________________________________________________________________________
қала (аудан) _____________________________________________________________________
село (ауыл)______________________________________________________________________
көше (шағын аудан) ______________________________________________________________
ғимараттың нөмірі ________________________________________________________________
автожанармай құю станциясының атауы______________________________________________
мұнай өнімдері базасының атауы____________________________________________________
мұнай өнімдерін өндірушiнің атауы__________________________________________________
(мұнай жеткізуші толтырады)
6.Мұнай жеткізушінің мұнай өнімдерін өндірушімен жасаған мұнай өңдеу Шарты
бойынша
Мұнай жеткізушінің мұнай өнімдерін өндірушімен жасаған мұнай өңдеу шартында
көрсетілген мәліметтер:
1) шарттың нөмірі________________________________________________________________
2) шарт жасасу күні 20__ жылғы "___" __________
3) шарттың қолданыс мерзімі 20__ жылғы "___" _________ бастап 20__ жылғы "___"
_________ дейін
Мұнай өнімдерін өндірушімен мұнайды және (немесе) газ конденсатын өңдеу шартында
немесе шарттың қосымшасында (ерекшелікте) көрсетілген мәліметтер:

1) объемы нефти и (или) газового конденсата, тонны (всего):________________
2) объемы выхода бензина (кроме авиационного), тонны (всего): ____________
3) объемы выхода дизельного топлива, тонны (всего): _____________________
7. По договору поручения
Сведения, указанные в договоре поручения:
1) наименование владельца автозаправочной станции _______________________
____________________________________________________________________
2) номер договора ____________________________________________________
3) дата заключения договора "___" _________ 20__ года
4) срок действия договора с "___" _______ 20__ года по "___" ____20__ года
8. Резервуары (емкости) находящиеся:
на праве собственности
по договору аренды
по договору переработки нефти поставщика нефти с производителем нефтепродуктов
1) тип емкости:
□ стационарный
□ передвижной
2) техническая характеристика емкостей:
вид нефтепродукта
количество емкостей, штук (всего)
объем емкостей, тонн (всего)
Бензин (кроме авиационного)
дизельное топливо
(если количество емкостей больше 1 заполняется приложение к уведомлению)
3) сведения о передвижном типе емкости:
государственный регистрационный номерной знак транспортного средства и (или)
прицепа________________________________________________________
марка транспортного средства __________________________________________
9. Сведения об автозаправочной станции:
на праве собственности
по договору аренды
по договору поручения
1) тип автозаправочной станции:
стационарная
контейнерная
передвижная
2) емкости:
количество емкостей, штук (всего)_______________________
объем емкостей, тонн (всего)____________________________
3) количество топливо-раздаточных колонок, штук _________
4) количество заправочных пистолетов, штук ______________
5) сведения о передвижном типе автозаправочной станции:
государственный регистрационный номерной знак транспортного средства
____________________________________________________________________
марка транспортного средства __________________________________________
10. Сведения, указанные в акте на право собственности на земельный участок (на
право постоянного землепользования):
1) номер акта ________________________________________________________
2) дата выдачи акта "___" _________ 20__ года
3) площадь земельного участка, кв. м _____________________________________

1) мұнайдың және (немесе) газ конденсатының көлемі, тонна (барлығы):___________________
2) бензиннің алыну (авиациялықтан басқа) көлемі тонна (барлығы): ______________________
3) дизель отынының алыну көлемі тонна (барлығы): ____________________________________
7. Тапсырма шарты бойынша
Тапсырма шартында көрсетілген мәліметтер:
1) автожанармай құю станциясын иеленушінің атауы___________________________________
________________________________________________________________________________
2) шарттың нөмірі________________________________________________________________
3) шарт жасаcу күні 20__ жылғы "___" __________
4) шарттың қолданыс мерзімі 20__ жылғы "___" _________ бастап 20__ жылғы "___"
_________ дейін
8. Резервуарлар (ыдыстар):
меншік құқығында
жалдау шарты бойынша
мұнай жеткізушінің мұнай өнiмдерiн өндiрушiмен жасаған мұнайды өңдеу шарты бойынша
орналасқан
1) ыдыстың түрі:
стационарлық
жылжымалы
2) ыдыстардың техникалық сипаттамасы:
Мұнай өнімінің түрі
ыдыстар саны, данасы (барлығы)
ыдыстар көлемі, тонна (барлығы)
бензин (авиациялықтан басқа)
дизель отыны
(ыдыстардың саны 1-ден артық болса, хабарламаға қосымша толтырылады)
3) ыдыстың жылжымалы түрі туралы мәліметтер:
көлік құралының және (немесе) тіркеменің мемлекеттік тіркеу нөмірлік
белгісі__________________________________________________________________________
көлік құралының маркасы _________________________________________________________
9. Автожанармай құю станциясы туралы мәліметтер:
меншік құқығында
жалдау шарты бойынша
тапсырма шарты бойынша
1) автожанармай құю станциясының типі:
стационарлық
контейнерлік
жылжымалы
2) ыдыстар:
ыдыстар саны, данасы (барлығы)____________________________________________________
ыдыстар көлемі, тонна (барлығы)____________________________________________________
3) отын бөлу колонкаларының саны, данасы___________________________________________
4) май құю пистолеттерінің саны, данасы_____________________________________________
5) автожанармай құю станциясының жылжымалы типі туралы мәліметтер:
Көлік құралының мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгісі___________________________________
көлік құралының маркасы _________________________________________________________
10. Жер учаскесіне меншік құқығы (тұрақты жер пайдалану құқығы) актісінде
көрсетілген мәліметтер:
1) акті нөмірі_____________________________________________________________________
2) актінің берілген күні 20__ жылғы "___" ____________________________________________
3)жер учаскесінің ауданы, шаршы метр_______________________________________________

4) кадастровый номер земельного участка ________________________________
11. Сведения, указанные в договоре о временном землепользовании:
1) вид временного землепользования:
возмездное
безвозмездное
2) номер договора ____________________________________________________
3) дата заключения договора "___" _________ 20__ года
4) срок действия договора с "___" _______ 20__ года по "___" ____20__ года
5) площадь земельного участка, кв.м_____________________________________
6) кадастровый номер земельного участка_________________________________
7) ИИН/БИН арендодателя _____________________________________________
8) Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или
наименование арендодателя _______________________________
12. Сведения, указанные в свидетельстве о государственной регистрации прав на
недвижимое имущество:
1) номер свидетельства _______________________________________________
2) дата выдачи свидетельства "___" _________ 20__ года
3) площадь помещения, кв.м____________________________________________
13. Сведения, указанные в договоре аренды недвижимого имущества:
1) номер договора ____________________________________________________
2) дата заключения договора "___" ________ 20__ года
3) срок действия договора с "___" _______20__ года по "___" ____ 20__ года
4) площадь помещения, кв.м____________________________________________
5) ИИН/БИН арендодателя_____________________________________________
6) Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или
наименование арендодателя ___________________________________________
____________________________________________________________________
14. К уведомлению прилагаются копии следующих документов:
подтверждающих право собственности производственного объекта производителя
нефтепродуктов;
договор аренды производственного объекта производителя нефтепродуктов;
подтверждающих право собственности базы нефтепродуктов (резервуара);
договор аренды базы нефтепродуктов (резервуара);
подтверждающих право собственности автозаправочной станции;
договор аренды автозаправочной станции;
договор переработки нефти поставщика нефти с производителем нефтепродуктов;
договор поручения с владельцем автозаправочной станции
15. Подавая данное уведомление, заявитель:
подтверждает, что указанные в уведомлении данные являются официальными и на
них может быть направлена любая информация по вопросам осуществления деятельности
или действия;
подтверждает, что все прилагаемые документы соответствуют действительности и
являются действительными;
дает согласие на сбор и обработку персональных данных, представленных в
настоящем уведомлении;
несет ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан за
достоверность и полноту сведений, указанных в настоящем уведомлении.
16.Заявитель_______________________________________ ___________
(Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, (подпись)
удостоверяющем личность)
Место печати (в случае наличия)
Дата и время подачи: "___" ____________20__ года "__" час "__" мин

4) жер учаскесінің кадастрлық нөмірі________________________________________________
11. Уақытша жер пайдалану туралы шартта көрсетілген мәліметтер:
1) уақытша жер пайдалану түрі:
өтеулі
өтеусіз
2) шарт нөмірі____________________________________________________________________
3) шарт жасасу күні 20__ жылғы "___" __________
4) шарттың қолданыс мерзімі 20__ жылғы "___" _________ бастап 20__ жылғы "___"
_________ дейін
5)жер учаскесінің ауданы, шаршы метр_______________________________________________
6)жер учаскесінің кадастрлық нөмірі_________________________________________________
7) жалға берушінің ЖСН/БСН-і_____________________________________________________
8) жалға берушінің аты-жөні (егер ол жеке басын куәландыратын кұжатта көрсетілсе) немесе
атауы___________________________________________________________________________
12. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлікте
көрсетілген мәліметтер:
1) куәлік нөмірі___________________________________________________________________
2) куәліктің берілген күні 20__ жылғы "___" __________
3)үй-жай алаңы, шаршы метр_______________________________________________________
13. Жылжымайтын мүлікті жалдау шартында көрсетілген мәліметтер:
1)шарт нөмірі____________________________________________________________________
2) шарт жасасу күні 20__ жылғы "___" __________
3) шарттың қолданыс мерзімі 20__ жылғы "___" _________ бастап 20__ жылғы "___"
_________ дейін
4) үй-жай ауданы, шаршы метр______________________________________________________
5) жалға берушінің ЖСН/БСН-і_____________________________________________________
6) жалға берушінің аты-жөні (егер ол жеке басын куәландыратын кұжатта көрсетілсе) немесе
атауы __________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
14. Хабарламаға мынадай құжаттардың көшірмелері қоса беріледі:
мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң өндiрiстік объектiсiнің меншiк құқығын растайтын;
мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң өндiрiстік объектiсiн жалға алу шарты;
мұнай өнімдері базасының (резервуардың) меншiк құқығын растайтын;
мұнай өнімдері базасын (резервуарды) жалға алу шарты;
автожанармай құю станциясының меншiк құқығын растайтын;
автожанармай құю станциясын жалға алу шарты;
мұнай жеткізушінің мұнай өнiмдерiн өндiрушiмен жасаған мұнай өңдеу шарты;
автожанармай құю станциясын иеленушімен жасаған тапсырма шарты
15. Осы хабарламаны бере отырып, өтініш беруші:
хабарламада көрсетілген деректер ресми болып табылады және оларға қызметті немесе
іс-қимылды жүзеге асыру мәселелері бойынша кез-келген ақпарат жолдануы мүмкіндігін
растайды;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетінін және жарамды болып
табылатындығын растайды;
осы хабарламада берілген дербес деректерді жинауға және өңдеуге келісімін береді;
Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес осы хабарламада көрсетілген
мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығы үшін жауап береді.
16. Өтініш беруші______________________________________________ ____________
(тегі, аты әкесінің аты (егер ол жеке басын            (қолы)
куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Мөр орны (бар болған жағдайда)
Берілген күні және уақыты: 20__ жылғы "___" _________ "__" сағ "__" мин

17. Дата почтового штемпеля "___" ____________20__ года (заполняется в случае
подачи уведомления по почте)
Укажите номер текущего листа
Приложение
к уведомлению о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности по производству бензина (кроме авиационного), дизельного топлива, оптовой и (или) розничной реализации бензина (кроме авиационного), дизельного топлива
Идентификационный номер (ИИН/БИН) ____________________________
Общее количество листов _______
Сведения о емкостях
на праве собственности
по договору аренды
по договору переработки нефти поставщика нефти с производителем нефтепродуктов
Вид нефтепродукта: бензин (кроме авиационного)
количество емкостей, штук (всего)
объем емкостей, тонн (всего)
млн. тыс. целые дробные
инвентарный №
объем (вместимость) емкости, тонны
млн. тыс. целые дробные
Вид нефтепродукта: дизельное топливо
количество емкостей, штук (всего)
объем емкостей, тонн (всего)
млн. тыс. целые дробные
инвентарный №
объем (вместимость) емкости, тонны
млн. тыс. целые дробные
Приложение 3
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 29 мая 2017 года № 218
Приложение 3-7
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление о начале или прекращении деятельности в качестве
налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности по оптовой
реализации табачных изделий
1. В ___________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
2. Настоящим ___________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или
наименование налогоплательщика (налогового агента) идентификационный номер
(ИИН/БИН) _________________________________
уведомляет о:
начале деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды
деятельности
прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные
виды деятельности
изменении сведений об объектах налогообложения и (или) объектах, связанных с
налогообложением, указанных в уведомлении
3. Вид деятельности:
Оптовая реализация табачных изделий
сигареты с фильтром
сигареты без фильтра, папиросы
сигары
сигариллы
табак
(курительный, жевательный, нюхательный и прочий)
4. Место нахождения объекта:
область______________________________________________________________
город (район) ________________________________________________________
поселок (село) _______________________________________________________
улица (микрорайон) ___________________________________________________
номер дома (здания) __________________________________________________

17. Пошта штемпелінің күні 20__ жылғы "___" __________
(хабарлама пошта арқылы тапсырылған жағдайда толтырылады)
Ағымдағы парақтың нөмірін көрсетіңіз
Бензин (авиациялықтан басқа), дизель отынын өндіру, бензинді (авиациялықтан басқа),
дизель отынын көтерме және (немесе) бөлшек сауда арқылы өткізу жөніндегі жекелеген
қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе
тоқтатқаны туралы хабарламаға қосымша
Сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)_____________________________________________
Парақтардың жалпы саны____________________________________________________
Ыдыстар туралы мәліметтер
меншік құқығында
жалдау шарты бойынша
мұнай берушінің мұнай өнiмдерiн өндiрушiмен жасаған мұнайды өңдеу шарты бойынша
Мұнай өнімінің түрі: бензин (авиациялықтан басқа)
Мұнай өнімінің түрі: дизель отыны
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 29 мамырдағы
№ 218 бұйрығына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 4 бұйрығына 3-7-қосымша
Нысан
Темекі өнімдерін көтерме сауда арқылы өткізу бойынша жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
2. Осымен _________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(Салық төлеушінің (салық агентінің) тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын
куәландыратын құжатта көрсетілсе) немесе атауы
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН) ___________________________________________________
хабарлайды:
жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны туралы
жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті аяқтағаны туралы
хабарламада көрсетілген салық салумен байланысты объектілер және (немесе) салық салынатын объектілер туралы мәліметтерді өзгеру
3. Қызмет түрі:
Темекі өнімдерін көтерме сауда арқылы өткізу
фильтрлі сигареттер
фильтрсіз сигареттер, папиростар
сигарлар
сигариллалар
темекі
(шегетін, шайнайтын, иіскейтін және басқалар)
4. Объектінің орналасқан жері:
Облыс__________________________________________________________________________
қала (аудан) _____________________________________________________________________
кент (ауыл) ______________________________________________________________________
көше (шағын аудан) ______________________________________________________________
үй нөмірі (ғимарат) _______________________________________________________________

5. Сведения, указанные о земельном участке*:
Сведения, указанные в акте на право собственности на земельный участок (на право
постоянного землепользования)
номер акта ___________________________________________________________
дата выдачи акта с "___" ______20__ года по "___" _______20__ года
площадь земельного участка, кв.м ______________________________________
кадастровый номер земельного участка __________________________________
ИИН/БИН арендодателя _______________________________________________
Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или
наименование арендодателя _______________________________
Сведения, указанные в договоре о временном землепользовании:
вид временного землепользования:
□ возмездное
□ безвозмездное
номер договора ______________________________________________________
дата заключения договора "___" _________ 20__ года
срок действия договора с "___" _____20__ года по "___" _____20__ года
площадь земельного участка, кв.м ______________________________________
кадастровый номер земельного участка __________________________________
ИИН/БИН арендодателя _____________________________________________
Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или
наименование арендодателя _______________________________
* ( если наличия земельных участков на право собственности и (или) в договоре о
временном землепользовании два и более - заполняется приложение 1 к уведомлению)
6. Сведения, указанные в свидетельстве о государственной регистрации прав на
недвижимое имущество**:
номер свидетельства            _____________________________________
дата выдачи свидетельства            "___" _________ 20__ года
площадь помещения, кв.м. ___________________________________
Сведения, указанные в договоре аренды недвижимого имущества:
номер договора аренды _________________________________
дата заключения договора___________________________________________
срок действия договора с "___" ______20__ года по "___" ___20__ года
площадь помещения, кв.м.______________________________________________
ИИН/БИН арендодателя ________________________________
Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или
наименование арендодателя _______________________________
** (если сведения указанные в акте на право собственности на земельный участок и (или) в
договоре о временном землепользования два и более – заполняется приложение 2 к
уведомлению)
7. К уведомлению прилагаются копии следующих документов:
подтверждающих право землепользования
подтверждающих право аренды землепользования
подтверждающих право собственности на недвижимое имущество
подтверждающих право аренды недвижимого имущества
Подавая данное уведомление, заявитель:
подтверждает, что указанные в уведомлении данные являются официальными и на них
может быть направлена любая информация по вопросам осуществления деятельности или
действия;
подтверждает, что все прилагаемые документы соответствуют действительности и
являются действительными;
дает согласие на сбор и обработку персональных данных, представленных в настоящем
уведомлении;
несет ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан за достоверность
и полноту сведений, указанных в настоящем уведомлении.
8.Заявитель __________________________________________ _______
(Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, (подпись)
удостоверяющем личность)
Место печати (в случае наличия)
Дата и время подачи: "___" _________ 20__ года "__" час "__" мин
Укажите номер текущего листа
Приложение 1
к уведомлению о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности по оптовой реализации табачных изделий
Общая информация
ИИН/БИН ________________________________________________________
Общее количество листов __________________
Сведения о земельных участках
Сведения, указанные в акте на право собственности на земельный участок
(на право постоянного землепользования):
Номер акта ______________________________________________________
дата выдачи акта "___" _________20__ года
площадь земельного участка, кв.м. __________________________________
кадастровый номер земельного участка ______________________________
Сведения, указанные в договоре о временном землепользовании:
вид землепользования
возмездное
безвозмездное
номер договора       _______________________________________________
дата заключения договора       "___" _________20__ года
срок действия договора с "___" ____20__ года по "___" ______20__ год
площадь земельного участка, кв.м. ___________________________________
кадастровый номер земельного участка _______________________________
ИИН/БИН арендодателя ____________________________________________
Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем
личность) или наименование арендодателя ___________________________________________
__________________________________________________________________
Укажите номер текущего листа
Приложение 2
к уведомлению о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности по оптовой реализации табачных изделий
Общая информация
ИИН/БИН _______________________________________________________
Общее количество листов __________
Сведения о недвижимом имуществе
Сведения, указанные в свидетельстве о государственной регистрации прав на недвижимое имущество
номер свидетельства ____________________________
дата выдачи свидетельства "___" _________20____года
площадь помещения, кв.м. ___________________________________________
Сведения, указанные в договоре аренды недвижимого имущества:
номер договора____________________________________________________
дата заключения договора              "___" _________20__ года
срок действия договора с "___" ____20__ года по "___" ___20__ года
площадь помещения, кв.м. ___________________________________________
ИИН/БИН арендодателя ________________________________
Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
или наименование арендодателя ______________________________________________
____________________________________________________________________
Приложение 4
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 29 мая 2017 года № 218
Приложение 3-8
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
УВЕДОМЛЕНИЕ
о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика,
осуществляющего отдельные виды деятельности - игорный бизнес

5. Жер учаскесі туралы көрсетілген мәліметтер жер учаскесіне меншік құқығы (тұрақты
жер пайдалану құқығы) актісінде көрсетілген мәліметтер*:
акті нөмірі_______________________________________________________________________
актінің берілген күні 20__ жылғы "___" _____ бастап 20_"___" _______ дейін
жер учаскесінің ауданы, шаршы метр________________________________________________
жер учаскесінің кадастрлық нөмірі __________________________________________________
жалға берушінің ЖСН/БСН-і_______________________________________________________
жалға берушінің (тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта
көрсетілсе) немесе атауы___________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Уақытша жерді пайдалану туралы шартта көрсетілген мәліметтер:
уақытша жерді пайдалану түрі:
өтеулі
өтеусіз
шарт нөмірі _____________________________________________________________________
шартты жасасқан күні 20__ жылғы "__" ____________
шарттың қолданыс мерзімі 20__ жылғы "___" ____ бастап 20__ жылғы "___" _________ дейін
жер учаскесінің ауданы, шаршы метр________________________________________________
жер учаскесінің кадастрлық нөмірі __________________________________________________
жалға берушінің ЖСН/БСН-і _______________________________________________________
жалға берушінің (тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта
көрсетілсе) немесе жалға берушінің атауы ____________________________________________
________________________________________________________________________________
*(егер жер учаскесіне меншік құқығының және (немесе) уақытша жерді пайдалану туралы
шартта екі және одан асып кеткен жағдайда - хабарламаға 1-қосымша толтырылады).
6. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлікте көрсетілген
мәліметтер **:
Куәліктің нөмірі__________________________________________________________________
куәліктің берілген күні            20__ жылғы"___" _________
үй-жай алаңы, шаршы метр_________________________________________________________
Жылжымайтын мүлікті жалдау шартында көрсетілген мәліметтер:
шарт нөмірі ______________________________________________________ шартты жасау
күні ____________________________________________________________________________
шарттың қолданыс мерзімі 20__ жылғы "_" _______ бастап 20__ жылғы "_" _________ дейін
үй-жай ауданы, шаршы метр _______________________________________________________
жалға берушінің ЖСН/БСН-і _______________________________________________________
жалға берушінің аты-жөні (егер ол жеке басын куәландыратын кұжатта көрсетілсе) немесе
атауы __________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
**(егер жер учаскесіне меншік құқығы актісінде және уақытша жерді пайдалану туралы
шартта көрсетілген мәліметтер екі және одан асып кеткен жағдайда - хабарламаға 2-қосымша толтырылады)
Жылжымайтын мүлікті жалға алу шартында көрсетілген мәліметтер:
7. Хабарламаға мынадай құжаттардың көшірмелері қоса тіркеледі:
жерді пайдалану құқығын растайтын
жерді пайдалануды жалға беру құқығын растайтын
жылжымайтын мүлікке меншік құқығын растайтын
жылжымайтын мүлікті жалға беру құқығын растайтын
Осы хабарламаны бере отырып, өтініш беруші:
хабарламада көрсетілген деректер ресми болып табылады және оларға қызметті немесе
іс-қимылды жүзеге асыру мәселелері бойынша кез-келген ақпарат жолдануы мүмкіндігін
растайды;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келеді және жарамды болып
табылатындығын растайды;
осы хабарламада берілген дербес деректерді жинауға және өңдеуге келісімін береді;
Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес осы хабарламада көрсетілген
мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығы үшін жауап береді.
8. Өтініш беруші___________________________________            _______________
тегі, аты әкесінің аты (егер ол жеке басын                  (қолы)
куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Мөр орны (бар болған жағдайда)
Берілген күні және уақыты: 20__ жылғы"___" _________ "__" сағ "__" мин
Ағымдағы парақтың нөміріні көрсетіңіз
Темекі өнімдерін көтерме сауда арқылы өткізу бойынша жекелеген
қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті
бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаға 1-қосымша
Жалпы ақпарат
ЖСН/БСН ______________________________________________________________________
Парақтардың жалпы саны__________________________________________________________
Жер учаскелері туралы мәліметтер
Жер учаскесіне меншік құқығы (өтеусіз жер пайдалану құқығы) актісінде көрсетілген мәліметтер:
Акті нөмірі ______________________________________________________________________
Актінің берілген күні 20__ жылғы "___" _________
жер учаскесінің ауданы, шаршы метр________________________________________________
жер учаскесінің кадастрлық нөмірі __________________________________________________
Уақытша жерді пайдалану туралы шартта көрсетілген мәліметтер:
Жерді пайдалану түрі
өтелетін
өтеусіз
шарттың нөмірі                                    ______________________________
шартты жасасу күні                                    20__ жылғы "___" ______________
шарттың қолданыс мерзімі                              бастап 20__ "___" _______ дейін
жер учаскесінің ауданы, шаршы метр________________________________________________
жер учаскесінің кадастрлық нөмірі __________________________________________________
Жалға берушінің ЖСН/БСН-і ______________________________________________________
Жалға берушінің (тегі, аты әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта
көрсетілсе) немесе атауы___________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Ағымдағы парақтың нөміріні көрсетіңіз
Темекі өнімдерін көтерме сауда арқылы өткізу бойынша жекелеген
қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті
бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаға 2-қосымша
Жалпы ақпарат
ЖСН/БСН ______________________________________________________________________
Парақтардың жалпы саны__________________________________________________________
Жылжымайтын мүлік туралы мәліметтер
Жылжымайтын мүлікке құқықты мемлекеттік тіркеу туралы куәлікте көрсетілген мәліметтер
куәліктің нөмір                              __________________________________
куәліктің берілген күні                        20__ жылғы "___" __________________
үй-жайдың ауданы, шаршы метр                  __________________________________
Жылжымайтын мүлікті жалға алу шартында көрсетілген мәліметтер:
шарттың нөмірі                              ___________________________
шартты жасасу күні                              20__ жылғы "___" ___________
шарттың қолданыс мерзімі бастап                  20__ "___" _______ дейін
үй-жайдың ауданы, шаршы метр____________________________________________________
Жалға берушінің ЖСН/БСН-і ______________________________________________________
Жалға берушінің (тегі, аты әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта
көрсетілсе) немесе атауы___________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 29 мамырдағы
№ 218 бұйрығына 4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 4 бұйрығына 3-8-қосымша
Нысан
Жекелен ойын түрлерін - ойын бизнесі қызметін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама

1. В _____________________________________________________________
- (наименование органа государственных доходов)
2. Настоящим ___________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или
наименование налогоплательщика (налогового агента) идентификационный номер
(ИИН/БИН)
уведомляет о:
□начале осуществления деятельности в качестве налогоплательщика
□изменение сведений об объектах, указанных в уведомлении
□снятии с учета всех объектов налогообложения
□прекращении осуществления деятельности в качестве налогоплательщика,
3. Дата ввода (выбытия) объектов с:* ___
Приложение к уведомлению о начале или прекращении деятельности в качестве
налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности – игорный бизнес
4. Сведения о налогоплательщике:
1. идентификационный номер (ИИН/БИН)
2.Наименование игорного заведения ____________________________________
3. Местонахождение игорного заведения (стационарного места) _____________
_______________________________________________________
А. область __________________________________________________________
В. город или район ___________________________________________________
С. улица ____________________________________________________________
D. номер дома ___ кв (офис) ___
4. Сведения о лицензии, выданной на деятельность в сфере игорного бизнеса (при
электронной подаче в автоматическом режиме сведения по лицензиям подтягиваются с
Информационной системы Государственной базы данных "Е-лицензирование"):
серия номер дата выдачи дата истечения срока
А. казино ___ ___ _____________________________
В. зал игровых автоматов ___ ___ _____________________________
С. тотализатор ___ ___ _____________________________
D. букмекерская контора ___ ___ _____________________________
5. Наименование лицензиара: __________________________________________
Сведения об объектах налогообложения:
5. Объект обложения Общее количество объектов обложения
А. игровой стол _____________________________________
В. игровой автомат ______________________________________
С. касса тотализатора ____________________________________
D. электронная касса тотализатора ___________________________________
E. касса букмекерской конторы ____________________________________
F. электронная касса букмекерской конторы______________________________
Сведения о документах, удостоверяющих право землепользования:

1. ________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер мекемесінің атауы)
2. Осымен _________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе) немесе салық
төлеушінің атауы (салық агентінің)
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны
хабарламада көрсетiлген объектiлер туралы мәлiметтер өзгергені
барлық салық салу объектілерін есептен шығару
жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті тоқтатқаны,
туралы хабарлайды.
3. Объектілерді енгізу (шығару) күні: __ __ ______ -дан
Жекелен ойын түрлерін - ойын бизнесі қызметін жүзеге асыратын салық төлеуші
ретінде бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарландыруға қосымша
4. Салық төлеуші туралы мәліметтер:
1. сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
2.Ойын мекемесінің атауы _________________________________________________________
3. Ойын мекемесінің (стационарлык орны) орналасқан орны_____________________________
А. облыс ________________________________________________________________________
В. қала немесе аудан ______________________________________________________________
С. көше _________________________________________________________________________
D. үйдің номері ___ пәтер (қызмет орны) ___
4. Ойын бизнесі саласындағы қызметке берілген лицензия туралы мәлметтер "
(электронды түрде тапсырылған кезде лицензия бойынша мәліметтер "Е-лицензирование"
Мемлекеттік деректер базасынан Ақпараттық жүйесінен автоматты түрде алынады:
сериясы нөмірі берілген күні мерзімінің өту күні
А. казино ___ ___ __________ _________________
В. ойын автоматтары залы ___ ___ __________ _________________
С. тотализатор ___ ___ __________ _________________
D. букмекер кеңсесі ___ ___ __________ _________________
5. Лицензиярдың атауы: _____________________________________________________
Салық салу объектілері туралы мәліметтер:
5. Салық салу объектісі Салық салу объектілерінің жалпы саны
А. ойын үстелі ___________________________________________________________________
В. ойын автоматы ________________________________________________________________
С. тотализатор кассасы ____________________________________________________________
D. тотализатордың электронды кассасы ______________________________________________
E. букмекер кеңсесінің кассасы _____________________________________________________
F. букмекер кеңсесінің электронды кассасы ___________________________________________
Жер пайдалану құқығын куәландыратын құжаттар туралы мәліметтер:

6. Сведения, указанные в акте на право собственности на земельный участок (на право
постоянного землепользования):
А. дата выдачи акта ________________________________
В. номер акта ________________________________
С. площадь земельного участка, занятого игорным заведением, кв.м._________
D. кадастровый номер земельного участка ____________________
7.Сведения указанные в договоре о временном землепользовании:
А. вид землепользования возмездное
безвозмездное
В. дата заключения договора ________________________________
С. срок действия договора с ______________по___________________
D. номер договора ____________________________________
E. площадь земельного участка, занятого игорным заведением, кв.м. ________
F. кадастровый номер земельного участка _______________________________
G. ИИН/БИН арендодателя: ___________________________________________
H. Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
или наименование арендодателя:_______________________________
____________________________________________________________________
Сведения о документах, удостоверяющих право не недвижимое имущество
8. Сведения, указанные в свидетельстве о государственной регистрации прав на
недвижимое имущество:
А. дата выдачи свидетельства ___________________________________
В. номер свидетельства ____________________________________
С. площадь недвижимого имущества. кв.м. _____________________________
9. Сведения, указанные в договоре аренды недвижимого имущества:
А. дата заключения договора аренды ________________________________
В. срок действия договора аренды с _______________по___________________
С. номер договора _____________________________________
D. арендуемая площадь, кв.м. ________________________________________
E. ИИН/БИН арендодателя ______________________________________
F. Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
или наименование арендодателя_______________________________
____________________________________________________________________
10. Подавая данное уведомление, заявитель:
подтверждает, что указанные в уведомлении данные являются официальными и на них
может быть направлена любая информация по вопросам осуществления деятельности
или действия;
подтверждает, что все прилагаемые документы соответствуют действительности и
являются действительными;
дает согласие на сбор и обработку персональных данных, представленных в настоящем
уведомлении;
несет ответственность в соответствии с законами Республики Казахстан за
достоверность и полноту сведений, указанных в настоящем уведомлении.
11. Заявитель ______________________________________ ____________
Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, (подпись)
удостоверяющем личность)
Место печати (в случае наличия)
Дата и время подачи: "___" ____________20__ года "__" час "__" мин

6. Жер учаскесіне меншік құқығы (жерді тұрақты пайдалану құқығы) актісінде
көрсетілген мәліметтер:
А. актінің берілген күні ____________________________________________________________
В. актінің нөмірі _________________________________________________________________
С. ойын мекемесі орналасқан жер учаскесінің ауданы, шаршы м._________________________
D. жер учаскесінің кадастрлық нөмірі ________________________________________________
7. Жер учаскесін уақытша пайдалану туралы шартта көрсетілген мәліметтер:
А. жер пайдалану түрі өтелетін
өтеусіз
В. шартты жасасу күні ______________________________
С. шарттың қолданыс мерзімі ______________ ден__________ дейін
D. шарттың нөмірі ___________________________________
E. ойын мекемесі орналасқан жер учаскесінің ауданы, шаршы м. _________________________
F. жер учаскесінің кадастрлық нөмірі ________________________________________________
G. жалға берушінің ЖСН/БСН: _____________________________________________________
H. Жалға берушінің (тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта
көрсетілсе) немесе атауы:__________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Жылжымайтын мүлікке құқықты куәландыратын құжаттар туралы мәліметтер
8. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлікте көрсетілген
мәліметтер:
А. куәліктің берілген күні __________________________________________________________
В. куәліктің нөмірі ________________________________________________________________
С. жылжымайтын мүліктің ауданы, шаршы м. _________________________________________
9. Жылжымайтын мүлікті жалға алу шартында көрсетілген мәліметтер:
А. жалға алу шартының жасалған күні _______________________________________________
В. жалға алу шартының қолданыс мерзімі __________ ден_________ дейін
С. шарттың нөмірі ________________________________________________________________
D. жалға алу ауданы, шаршы м. _____________________________________________________
E. жалға берушінің ЖСН/БСН ______________________________________________________
F. жалға берушінің тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта
көрсетілсе) немесе атауы: __________________________________________________________
________________________________________________________________________________
10. Осы хабарламаны бере отырып, өтініш беруші:
хабарламада көрсетілген деректер ресми болып табылатындығын және оларға қызметті
немесе іс-қимылды жүзеге асыру мәселелері бойынша кез-келген ақпарат жолдануы
мүмкіндігін растайды;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіндігін және жарамды
болып табылатындығын растайды;
осы хабарламада берілген дербес деректерді жинауға және өңдеуге келісімін береді;
Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес осы хабарламада көрсетілген
мәліметтердің дұрыстығы мен толықтығы үшін жауап береді.
11.Өтініш беруші______________________________________                  _________
тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын            (қолы)
куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Мөр орны (болған жағдайда)
Берілген күні және уақыты: 20__ жылғы "___" _________ "__" сағ "__" мин

12. Дата почтового штемпеля "___" ____________20__ года
(заполняется в случае подачи
уведомления по почте)
Приложение 5
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 29 мая 2017 года № 218
Приложение 3-9
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
УВЕДОМЛЕНИЕ
о начале или прекращении в качестве налогоплательщика, осуществляющего
отдельные виды деятельности - услуги с использованием игровых автоматов без
выигрыша, персональных компьютеров для игр, игровых дорожек, картов,
бильярдных столов
1. В _______________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
2. Настоящим _______________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) или
наименование налогоплательщика (налогового агента) идентификационный номер
(ИИН/БИН)
уведомляет о:
начале осуществления деятельности в качестве налогоплательщика
изменение сведений об объектах, указанных в уведомлении
снятии с учета всех объектов налогообложения
прекращении осуществления деятельности в качестве налогоплательщика
3. Дата ввода (выбытия) объектов с:* ____________
Приложение к уведомлению о начале или прекращении деятельности в качестве
налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности с использованием
игровых автоматов без выигрыша, персональных компьютеров для игр, игровых
дорожек, картов, бильярдных столов
Сведения о налогоплательщике:
1.Идентификационный номер (ИИН/БИН)
2. Наименование игорного заведения (стационарной точки)_________________
____________________________________________
3. Местонахождение игорного заведения (стационарной точки) _____________
_______________________________________________________
А. область ___________________________________________________________
В. город или район ____________________________________________________
С. улица или микрорайон ______________________________________________
D. номер дома ___ кв (офис) ___________________________________________
Сведения об объектах налогообложения:
4. Объект обложения
А. игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним
игроком (Общее количество объектов обложения) ___________
В. игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения
игры с участием более одного игрока (Общее количество объектов обложения)
_____________________________
С. персональный компьютер, используемый для проведения игры (Общее количество
объектов обложения) _______________________________________
D. игровая дорожка (Общее количество объектов обложения)_______________
E. карт (Общее количество объектов обложения)__________________________
F. бильярдный стол (Общее количество объектов обложения)_______________
Сведения о документах, удостоверяющих право землепользования:

12. Пошта штемпелінің күні:20__ жылғы "___" ________________________________________
(хабарлама пошта арқылы тапсырылған жағдайда толтырылады)
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2017 жылғы 29 мамырдағы
№ 218 бұйрығына 5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 4 бұйрығына 3-9-қосымша
Нысан
Ұтыссыз ойын автоматтарын, ойынға арналған жеке компьютерлерді, ойын жолдарын, карталарды, бильярд үстелдерін пайдала отырып көрсетілетін қызметті – жекелеген қызмет түрін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
1.________________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер мекемесінің атауы)
2.Осымен__________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе) немесе салық
төлеушінің атауы (салық агентінің)
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
- салық төлеуші ретінде қызметті жүзеге асыруды бастағаны
- хабарламада көрсетiлген объектiлер туралы мәлiметтер өзгергені
- барлық салық салу объектілерін есептен шығару
- салық төлеуші ретінде қызметті жүзеге асыруды тоқтатқаны,
туралы хабарлайды:
3. Объектілерді енгізу (шығару) күні: __ __ ______ -дан
Ұтыссыз ойын автоматтарын, ойынға арналған жеке компьютерлерді, ойын
жолдарын, карталарды, бильярд үстелдерін пайдала отырып жекелеген қызмет
түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе
тоқтатқаны туралы хабарландыруға қосымша
Салық төлеуші туралы мәліметтер:
1. сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
2.Ойын мекемесінің атауы _________________________________
3.Ойын мекемесінің (стационарлык орны) орналасқан орны
________________________________________________________________________________
А. облыс ________________________________________________________________________
В. қала немесе аудан ______________________________________________________________
С. көше _________________________________________________________________________
D. үйдің нөмері ___ пәтер (қызмет орны) ___
Салық салу объектілері туралы мәліметтер:
4. Салық салу объектісі
А. бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы салық салу объектілердің
жалпы саны __________
В. бiреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын
автоматы ____________________
С. ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын жеке компьютер салық салу объектілердің жалпы саны
__________________
D. ойын жолы____________________________________________________________________
Е. Карт__________________________________________________________________________
F. бильярд үстелi _________________________________________________________________
Жер пайдалану құқығын куәландыратын құжаттар туралы мәліметтер:

5. Сведения, указанные в акте на право собственности на земельный участок (на право
постоянного землепользования):
А. дата выдачи акта ________________________________________________
В. номер акта _______________________________________________________
С. площадь земельного участка, занятого игорным заведением, кв.м.__________
D. кадастровый номер земельного участка ________________________________
6. Сведения указанные в договоре о временном землепользовании:
А. вид землепользования возмездное
безвозмездное
В. дата заключения договора ___________________________________________
С. срок действия договора с _______________по________________________
D. номер договора __________________________________________________
E. площадь земельного участка, занятого игорным заведением, кв.м. _________
F. кадастровый номер земельного участка ________________________________
G. ИИН/БИН арендодателя: ___________________________________________
H. Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
или наименование арендодателя: ______________________________
____________________________________________________________________
Сведения о документах, удостоверяющих право не недвижимое имущество
7. Сведения, указанные в свидетельстве о государственной регистрации прав на
недвижимое имущество:
А. дата выдачи свидетельства __________________________________________
В. номер свидетельства ______________________________________________
С. площадь недвижимого имущества кв.м. _______________________________
8. Сведения, указанные в договоре аренды недвижимого имущества:
А. дата заключения договора аренды ____________________________________
В. срок действия договора аренды с _______________по__________________
С. номер договора ___________________________________________________
D. арендуемая площадь, кв.м. __________________________________________
E. ИИН/БИН арендодателя ____________________________________________
F. Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
или наименование арендодателя _______________________________
____________________________________________________________________
9. Подавая данное уведомление, заявитель подтверждает нижеследующее:
все указанные данные являются официальными и на них может быть направлена
любая информация по вопросам осуществления деятельности или действия;
заявителю не запрещено судом заниматься заявленным видом деятельности или
отдельными действиями;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель обеспечивает соблюдение требований законодательства Республики Казахстан,
обязательных для исполнения до начала осуществления деятельности или действия и в последующем.
11. Заявитель________________________________________________ ________
Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, (подпись)
удостоверяющем личность)
Место печати (в случае наличия)
Дата и время подачи: "___" _________ 20__ года "__" час "__" мин

5. Жер учаскесіне меншік құқығы (жерді тұрақты пайдалану құқығы) актісінде көрсетілген
мәліметтер:
А. актінің берілген күні ____________________________________________________________
В. актінің номірі _________________________________________________________________
С. ойын мекемесі орналасқан жер учаскесінің ауданы, шаршы м._________________________
D. жер учаскесінің кадастрлық номірі ________________________________________________
6. Жер учаскесін уақытша пайдалану туралы шартта көрсетілген мәліметтер:
А. жер пайдалану түрі өтелетін □ өтеусіз □
В. шартты жасасу күні ____________________________________________________________
С. шарттың қолданыс мерзімі ______________ ден __________ дейін
D. шарттың нөмірі ___________________________________
E. ойын мекемесі орналасқан жер учаскесінің ауданы, шаршы м. _________________________
F. жер учаскесінің кадастрлық нөмірі ________________________________________________
G. жалға берушінің ЖСН/БСН: _____________________________________________________
H. Жалға берушінің тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта
көрсетілсе) немесе атауы:______________________________________
Жылжымайтын мүлікке құқықты куәландыратын құжаттар туралы мәліметтер:
7. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлікте көрсетілген
мәліметтер:
А. куәліктің берілген күні __________________________________________________________
В. куәліктің нөмірі ________________________________________________________________
С. жылжымайтын мүліктің ауданы, шаршы м. _________________________________________
8. Жылжымайтын мүлікті жалға алу шартында көрсетілген мәліметтер:
А. жалға алу шартының жасалған күні _______________________________________________
В. жалға алу шартының қолданыс мерзімі __________ ден _________ дейін
С. шарттың нөмірі ________________________________________________________________
D. жалға алу ауданы, шаршы м. _____________________________________________________
E. жалға берушінің ЖСН/БСН ______________________________________________________
F. жалға берушінің тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта
көрсетілсе) немесе атауы: __________________________________________________________
________________________________________________________________________________
9.Осы хабарламаны бере отырып, өтініш беруші:
хабарламада көрсетілген деректер ресми болып табылатындығын және оларға қызметті
немесе іс-қимылды жүзеге асыру мәселелері бойынша кез-келген ақпарат жолдануы мүмкіндігін;
өтініш берушіге мәлімделген қызметтің түрімен немесе жекелеген іс-қимылдармен
айналысуға сот тыйым салмайды;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіндігін және жарамды
болып табылатындығын растайды;
өтініш беруші қызметті немесе іс-қимылды жүзеге асыруды бастағанға дейін одан
әрі де орындау үшін міндетті Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтауды қамтамасыз етеді.
10.Өтініш беруші_____________________________________ ___________________
тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын            (қолы)
куәландыратын құжатта көрсетілсе)
Мөр орны (болған жағдайда)
Берілген күні және уақыты: 20__ жылғы "___" _________ "__" сағ "__" мин

11. Дата почтового штемпеля "___" ____________20__ года
(заполняется в случае подачи уведомления по почте)

11. Пошта штемпелінің күні:20__ жылғы "___" __________
(хабарлама пошта арқылы тапсырылған жағдайда толтырылады)