О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 27 мая 2015 года № 43 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 октября 2017 года № 98 нс . Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2017 года № 15996. Утратил силу приказом Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 6 мая 2020 года № 34/қе.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета национальной безопасности РК от 06.05.2020 № 34/қе (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 27 мая 2015 года № 43 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11509, опубликован 14 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
подпункты 4) и 5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"4) "Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами", согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) "Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит шифровальных (криптографических) средств, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами", согласно приложению 5 к настоящему приказу;";
в регламенте государственной услуги "Выдача лицензии для занятия деятельностью по разработке, производству, ремонту и реализации специальных технических средств, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий", утвержденном указанным приказом:
абзац первый подпункта 4) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"4) формирование результата оказания государственной услуги уполномоченным лицом услугодателя:";
подпункт 4) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"4) сформированный результат оказания государственной услуги в виде электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя;";
подпункт 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті көрсететін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 43 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2017 жылғы 25 қазандағы № 98/қе бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 17 қарашада № 15996 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2020 жылғы 6 мамырдағы № 34/қе бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 06.05.2020 № 34/қе (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті көрсететін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 27 мамырдағы Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының № 43 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11509 тіркелген, 2015 жылғы 14 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 4) және 5) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"4) "Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын ақпаратты жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдарды әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру", осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес;
5) "Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын шифрлау (криптографиялық) құралдарын әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру", осы бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес;";
аталған бұйрықпен бекітілген "Жедел іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарды әзiрлеу, өндіру, жөндеу және сату бойынша қызметпен айналысу үшін лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармақтың 4) тармақшасының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастыру:";
6-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат түрінде қалыптастырылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі;";
7-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

"2) уполномоченное лицо услугодателя;";
в пункте 8:
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"3) исполнитель с момента получения пакета документов рассматривает заявление услугополучателя, осуществляет проверку соответствия услугополучателя квалификационным требованиям, формирует и направляет результат оказания государственной услуги на подпись уполномоченному лицу услугодателя:";
абзац первый подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги:";
в пункте 10:
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"3) с момента получения запроса через портал исполнитель рассматривает запрос, осуществляет проверку соответствия услугополучателя установленным квалификационным требованиям, формирует и направляет результат оказания государственной услуги на подпись уполномоченному лицу услугодателя:";
абзац первый подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги:";
приложение к регламенту изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в регламенте государственной услуги "Выдача лицензии на разработку и реализацию (в том числе иную передачу) средств криптографической защиты информации", утвержденном указанным приказом:
абзац первый подпункта 4) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"4) формирование результата оказания государственной услуги уполномоченным лицом услугодателя:";
подпункт 4) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"4) сформированный результат оказания государственной услуги в виде электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя;";
подпункт 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"2) уполномоченное лицо услугодателя;";
в пункте 8:
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"3) исполнитель с момента получения пакета документов рассматривает заявление услугополучателя, осуществляет проверку соответствия услугополучателя квалификационным требованиям, формирует и направляет результат оказания государственной услуги на подпись уполномоченному лицу услугодателя:";
абзац первый подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги:";
в пункте 10:
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"3) с момента получения запроса через портал исполнитель рассматривает запрос, осуществляет проверку соответствия услугополучателя установленным квалификационным требованиям, формирует и направляет результат оказания государственной услуги на подпись уполномоченному лицу услугодателя:";
абзац первый подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги:";
приложение к регламенту изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в регламенте государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по выявлению технических каналов утечки информации и специальных технических средств, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий", утвержденном указанным приказом:
абзац первый подпункта 4) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"4) формирование результата оказания государственной услуги уполномоченным лицом услугодателя:";
подпункт 4) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"4) сформированный результат оказания государственной услуги в виде электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя;";
подпункт 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:

"2) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы;";
8-тармақта:
3) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) орындаушы құжаттарды алған сәттен бастап көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қарайды, көрсетілетін қызметті алушының белгіленген біліктілік талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасына қол қоюға жібереді:";
4) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды:";
10-тармақта:
3) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) орындаушы сұрау салуды портал арқылы алған сәттен бастап сұрау салуды қарайды, көрсетілетін қызметті алушының белгіленген біліктілік талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасына қол қоюға жібереді:";
4) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды:";
регламенттің қосымшасы аталған бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген "Ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарын әзiрлеуге және өткізуге (оның ішінде өзге де жолдармен беруге) лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармақтың 4) тармақшасының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастыру:";
6-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат түрінде қалыптастырылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі;";
7-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы;";
8-тармақта:
3) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) орындаушы құжаттарды алған сәттен бастап көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қарайды, көрсетілетін қызметті алушының белгіленген біліктілік талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасына қол қоюға жібереді:";
4) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды:";
10-тармақта:
3) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
3) орындаушы сұрау салуды портал арқылы алған сәттен бастап сұрау салуды қарайды, көрсетілетін қызметті алушының белгіленген біліктілік талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасына қол қоюға жібереді:";
4) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды:";
регламенттің қосымшасы аталған бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген "Ақпарат таралып кететін арналарды және жедел іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарды анықтау бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармақтың 4) тармақшасының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастыру:" ;
6-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат түрінде қалыптастырылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі;";
7-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

"2) уполномоченное лицо услугодателя;";
в пункте 8:
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"3) исполнитель с момента получения пакета документов рассматривает заявление услугополучателя, осуществляет проверку соответствия услугополучателя квалификационным требованиям, формирует и направляет результат оказания государственной услуги на подпись уполномоченному лицу услугодателя:";
абзац первый подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги:";
в пункте 10:
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"3) с момента получения запроса через портал исполнитель рассматривает запрос, осуществляет проверку соответствия услугополучателя установленным квалификационным требованиям, формирует и направляет результат оказания государственной услуги на подпись уполномоченному лицу услугодателя:";
абзац первый подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги:";
приложение к регламенту изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
в регламенте государственной услуги "Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз на таможенную территорию Таможенного союза и вывоз с таможенной территории Таможенного союза специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации", утвержденном указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Регламент государственной услуги "Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами";
часть первую пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами" (далее – государственная услуга) оказывается Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (далее – КНБ, услугодатель) на основании Стандарта государственной услуги "Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами", утвержденного приказом Председателя КНБ от 28 апреля 2015 года № 30 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11360) (далее – Стандарт).";
часть первую пункта 3 изложить в следующей редакции:

"2) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы;";
8-тармақта:
3) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) орындаушы құжаттарды алған сәттен бастап көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қарайды, көрсетілетін қызметті алушының белгіленген біліктілік талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасына қол қоюға жібереді:";
4) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды:";
10-тармақта:
3) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
3) орындаушы сұрау салуды портал арқылы алған сәттен бастап сұрау салуды қарайды, көрсетілетін қызметті алушының белгіленген біліктілік талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасына қол қоюға жібереді:";
4) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды:";
регламенттің қосымшасы аталған бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген "Ақпаратты жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдарды Кеден одағының кедендік аумағына әкелуге және Кеден одағының кедендік аумағынан әкетуге қорытынды (рұқсат беретін құжат) беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын ақпаратты жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдарды әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті";
1-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын ақпаратты жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдарды әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 30 бұйрығымен бекітілген "Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын ақпаратты жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдарды әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11360 тіркелген) негізінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетімен (бұдан әрі – ҰҚК, көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
3) тармақшаның бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:

"3. Результат оказания государственной услуги: выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги.";
подпункт 4) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"4) формирование и подписание результата оказания государственной услуги уполномоченным лицом услугодателя в течение 2 календарных дней;";
подпункт 4) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"4) сформированный результат оказания государственной услуги в виде электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя;";
подпункт 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"2) уполномоченное лицо услугодателя;";
подпункт 4) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги в течение 2 календарных дней;";
в пункте 10:
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"3) с момента получения запроса через портал исполнитель рассматривает запрос, формирует уведомление о предоставлении образцов специальных технических средств (в случае необходимости) и направляет результат оказания государственной услуги на подпись уполномоченному лицу услугодателя в течение 13 календарных дней.";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги в течение 2 календарных дней.
Результат оказания государственной услуги автоматически направляется в "личный кабинет" услугополучателя.";
приложение к регламенту изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
в регламенте государственной услуги "Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз на таможенную территорию Таможенного союза и вывоз с таможенной территории Таможенного союза шифровальных (криптографических) средств", утвержденном указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Регламент государственной услуги "Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит шифровальных (криптографических) средств, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами";
часть первую пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит шифровальных (криптографических) средств, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами" (далее – государственная услуга) оказывается Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (далее – КНБ, услугодатель) на основании Стандарта государственной услуги "Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит шифровальных (криптографических) средств, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами", утвержденного приказом Председателя КНБ от 28 апреля 2015 года № 30 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11360) (далее – Стандарт).";
часть первую пункта 3 изложить в следующей редакции:

"3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі: үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын ақпаратты жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдарды әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру не осы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.";
5-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастыру және қол қою күнтізбелік 2 күн ішінде;";
6-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат түрінде қалыптастырылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі;";
7-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы;";
8-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне күнтізбелік 2 күн ішінде қол қояды;";
10-тармақта:
3) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) орындаушы сұрау салуды портал арқылы алған сәттен бастап сұрау салуды қарайды, көрсетілетін қызметті алушының белгіленген біліктілік талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасына күнтізбелік 13 күн ішінде қол қоюға жібереді.";
4) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне күнтізбелік 2 күн ішінде қол қояды.";
регламенттің қосымшасы аталған бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген "Шифрлау (криптографиялық) құралдарын Кеден одағының кедендік аумағына әкелуге және Кеден одағының кедендік аумағынан әкетуге қорытынды (рұқсат беретін құжат) беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын шифрлау (криптографиялық) құралдарын әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті";
1-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын шифрлау (криптографиялық) құралдарын әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 30 бұйрығымен бекітілген "Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын шифрлау (криптографиялық) құралдарын әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11360 тіркелген) негізінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетімен (бұдан әрі – ҰҚК, көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
3) тармақшаның бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:

"3. Результат оказания государственной услуги: выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит шифровальных (криптографических) средств, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги.";
подпункт 4) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"4) формирование и подписание результата оказания государственной услуги уполномоченным лицом услугодателя в течение 2 календарных дней;";
подпункт 4) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"4) сформированный результат оказания государственной услуги в виде электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя;";
подпункт 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"2) уполномоченное лицо услугодателя;";
подпункт 4) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги в течение 2 календарных дней;";
в пункте 10:
часть первую подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"3) с момента получения запроса через портал исполнитель рассматривает запрос, формирует уведомление о предоставлении образцов шифровального средства (в случае необходимости) и направляет результат оказания государственной услуги на подпись уполномоченному лицу услугодателя в течение 13 календарных дней.";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги в течение 2 календарных дней.
Результат оказания государственной услуги автоматически направляется в "личный кабинет" услугополучателя.";
приложение к регламенту изложить в редакции согласно приложению 5 к настоящему приказу;
в регламенте государственной услуги "Проведение технического исследования на предмет отнесения товаров к средствам криптографической защиты информации и специальным техническим средствам, предназначенным для проведения оперативно-розыскных мероприятий", утвержденном указанным приказом:
подпункт 4) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"4) формирование результата оказания государственной услуги уполномоченным лицом услугодателя в день формирования проекта результата оказания государственной услуги;";
подпункт 4) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"4) сформированный результат оказания государственной услуги в виде электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя;";
подпункт 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:

"3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі: үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын шифрлау (криптографиялық) құралдарын әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру не осы мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.";
5-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастыру және қол қою күнтізбелік 2 күн ішінде;";
6-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат түрінде қалыптастырылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі;";
7-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы;";
8-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне күнтізбелік 2 күн ішінде қол қояды;";
10-тармақта:
3) тармақшаның бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
3) орындаушы сұрау салуды портал арқылы алған сәттен бастап сұрау салуды қарайды, көрсетілетін қызметті алушының белгіленген біліктілік талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасына күнтізбелік 13 күн ішінде қол қоюға жібереді.";
4) тармақшаның бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне күнтізбелік 2 күн ішінде қол қояды.";
регламенттің қосымшасы аталған бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
аталған бұйрықпен бекітілген "Тауарларды ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарына және жедел іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарға жатқызу тұрғысынан техникалық зерттеу жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жобасын қалыптастырылған күні қалыптастыру;";
6-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат түрінде қалыптастырылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі;";
7-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

"2) уполномоченное лицо услугодателя;";
подпункт 4) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги в день формирования проекта результата оказания государственной услуги;";
в пункте 10:
абзац первый подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"3) с момента получения запроса через портал исполнитель рассматривает запрос, формирует уведомление о предоставлении образца товара (в случае необходимости) и направляет результат оказания государственной услуги на подпись уполномоченному лицу услугодателя:";
часть первую подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги в день формирования проекта результата оказания государственной услуги.";
приложение к регламенту изложить в редакции согласно приложению 6 к настоящему приказу;
в регламенте государственной услуги "Регистрация нотификаций о характеристиках товаров (продукции), содержащих шифровальные (криптографические) средства", утвержденном указанным приказом:
подпункт 4) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"4) формирование результата оказания государственной услуги уполномоченным лицом услугодателя в день формирования проекта результата оказания государственной услуги;";
подпункт 4) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"4) сформированный результат оказания государственной услуги в виде электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя;";
подпункт 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"2) уполномоченное лицо услугодателя;";
в пункте 8:
часть вторую подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"В случае обращения услугополучателя для оказания государственной услуги через портал, исполнитель после проверки полноты пакета документов направляет уведомление в "личный кабинет" услугополучателя о необходимости предоставления услугодателю документа, предусмотренного абзацем шестым пункта 9 Стандарта. В случае оформления нотификации организацией-изготовителем страны, не являющейся страной-членом Евразийского экономического союза, исполнитель направляет уведомление в "личный кабинет" услугополучателя о необходимости предоставления услугодателю документа, предусмотренного абзацем четвертым пункта 9 Стандарта. Срок предоставления данных документов составляет 3 рабочих дня с момента получения услугополучателем уведомления;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги в день формирования проекта результата оказания государственной услуги;";
в пункте 10:
часть вторую подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"После проверки полноты пакета документов исполнитель направляет уведомление в "личный кабинет" услугополучателя о необходимости предоставления услугодателю документа, предусмотренного абзацем шестым пункта 9 Стандарта. В случае оформления нотификации организацией-изготовителем страны, не являющейся страной-членом Евразийского экономического союза, исполнитель направляет уведомление в "личный кабинет" услугополучателя о необходимости предоставления услугодателю документа, предусмотренного абзацем четвертым пункта 9 Стандарта. Срок предоставления данных документов составляет 3 рабочих дня с момента получения услугополучателем уведомления;";
часть первую подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"4) уполномоченное лицо услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги в день формирования проекта результата оказания государственной услуги.";
приложение к регламенту изложить в редакции согласно приложению 7 к настоящему приказу.

"2) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы;";
8-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жобасын қалыптастырылған күні қол қояды;";
10-тармақта:
3) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) орындаушы сұрау салуды портал арқылы алған сәттен бастап сұрау салуды қарайды, көрсетілетін қызметті алушының белгіленген біліктілік талаптарына сәйкестігін тексеруді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қалыптастырады және көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасына қол қоюға жібереді.";
4) тармақшаның бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жобасын қалыптастырылған күні қол қояды.";
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" автоматты түрде жолданады.";
регламенттің қосымшасы аталған бұйрықтың 6-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
аталған бұйрықпен бекітілген "Шифрлау (криптографиялық) құралдарын қамтитын тауарлардың (өнімдердің) сипаттамасы туралы нотификацияларды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жобасын қалыптастырылған күні қалыптастыру;";
6-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат түрінде қалыптастырылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі;";
7-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы;";
8-тармақта:
3) тармақшаның екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін портал арқылы өтініш берген жағдайда орындаушы құжаттар топтамасының толықтығын тексергеннен кейін көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" Стандартының 9-тармағының алтыншы абзацында көзделген құжатты көрсетілетін қызметті берушіге ұсыну қажеттілігі туралы хабарлама жібереді. Нотификацияны Еуразиялық экономикалық одағына мүше емес елдің өндіруші ұйымы рәсімдеген жағдайда, орындаушы көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" Стандартының 9-тармағының төртінші абзацында көзделген құжатты көрсетілетін қызметті берушіге ұсыну қажеттілігі туралы хабарлама жібереді. Аталған құжаттарды ұсыну мерзімі көрсетілетін қызметті алушы хабарлама алған сәттен бастап 3 жұмыс күнін құрайды;";
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жобасын қалыптастырылған күні қол қояды;";
10-тармақта:
3) тармақшаның екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Орындаушы құжаттар топтамасының толықтығын тексергеннен кейін көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" Стандартының 9-тармағының алтыншы абзацында көзделген құжатты көрсетілетін қызметті берушіге ұсыну қажеттілігі туралы хабарлама жібереді. Нотификацияны Еуразиялық экономикалық одағына мүше емес елдің өндіруші ұйымы рәсімдеген жағдайда, орындаушы көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" Стандартының 9-тармағының төртінші абзацында көзделген құжатты көрсетілетін қызметті берушіге ұсыну қажеттілігі туралы хабарлама жібереді. Аталған құжаттарды ұсыну мерзімі көрсетілетін қызметті алушы хабарлама алған сәттен бастап 3 жұмыс күнін құрайды;";
4) тармақшаның бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"4) көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі жобасын қалыптастырылған күні қол қояды.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" автоматты түрде жолданады.";
регламенттің қосымшасы аталған бұйрықтың 7-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

2. Службе информации и кибербезопасности Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, курирующего деятельность Службы информации и кибербезопасности Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение 1
к приказу Председателя
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
от 25 октября 2017 года № 98/нс
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии для
занятия деятельностью по
разработке, производству,
ремонту и реализации
специальных технических
средств, предназначенных для
проведения оперативно-
розыскных мероприятий"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача лицензии для занятия деятельностью по разработке, производству, ремонту и реализации специальных технических средств, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий"
Приложение 2
к приказу Председателя
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
от 25 октября 2017 года № 98/нс
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии на
разработку и реализацию
(в том числе иную передачу)
средств криптографической
защиты информации"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача лицензии на разработку и реализацию (в том числе иную передачу) средств криптографической защиты информации"
Приложение 3
к приказу Председателя
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
от 25 октября 2017 года № 98/нс
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Выдача лицензии на
оказание услуг по выявлению
технических каналов утечки
информации и специальных
технических средств,
предназначенных для
проведения оперативно-
розыскных мероприятий"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии на оказание услуг по выявлению технических каналов утечки информации и специальных технических средств, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий"
Приложение 4
к приказу Председателя
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
от 25 октября 2017 года № 98/нс
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Выдача заключения
(разрешительного документа) на
ввоз, вывоз и транзит
специальных технических
средств, предназначенных для
негласного получения
информации, к которым
применяются меры нетарифного
регулирования в торговле с
третьими странами"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами"
Приложение 5
к приказу Председателя
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
от 25 октября 2017 года № 98/нс
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Выдача заключения
(разрешительного документа) на
ввоз, вывоз и транзит
шифровальных
(криптографических) средств, к
которым применяются меры
нетарифного регулирования в
торговле с третьими странами"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз, вывоз и транзит шифровальных (криптографических) средств, к которым применяются меры нетарифного регулирования в торговле с третьими странами"
Приложение 6
к приказу Председателя
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
от 25 октября 2017 года № 98/нс
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Проведение
технического исследования на
предмет отнесения товаров к
средствам криптографической
защиты информации и
специальным техническим
средствам, предназначенным
для проведения оперативно-
розыскных мероприятий"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Проведение технического исследования на предмет отнесения товаров к средствам криптографической защиты информации и специальным техническим средствам, предназначенным для проведения оперативно-розыскных мероприятий"
Приложение 7
к приказу Председателя
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
от 25 октября 2017 года № 98/нс
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Регистрация
нотификаций о характеристиках
товаров (продукции),
содержащих шифровальные
(криптографические) средства"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Регистрация нотификаций о характеристиках товаров (продукции), содержащих шифровальные (криптографические) средства"

2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ақпарат және киберқауіпсіздік қызметі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықтың қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына жолдауды;
4) осы бұйрықты ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ақпарат және киберқауіпсіздік қызметіне жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2017 жылғы 25 қазандағы
№ 98/қе бұйрығына
1-қосымша
"Жедел іздестіру іс-шараларын
жүргізуге арналған арнайы
техникалық құралдарды әзiрлеу,
өндіру, жөндеу және сату
бойынша қызметпен айналысу
үшін лицензия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
"Жедел іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық
құралдарды әзiрлеу, өндіру, жөндеу және сату бойынша қызметпен айналысу үшін
лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің анықтамалығы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2017 жылғы 25 қазандағы
№ 98/қе бұйрығына
2-қосымша
"Ақпаратты криптографиялық
қорғау құралдарын әзiрлеуге
және өткізуге (оның ішінде өзге
де жолдармен беруге) лицензия
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне қосымша
"Ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарын әзiрлеуге және өткізуге
(оның ішінде өзге де жолдармен беруге) лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету
бизнес-процесінің анықтамалығы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2017 жылғы 25 қазандағы
№ 98/қе бұйрығына
3-қосымша
"Ақпарат таралып кететін
арналарды және жедел іздестіру
іс-шараларын жүргізуге
арналған арнайы техникалық
құралдарды анықтау бойынша
қызметтер көрсетуге лицензия
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне қосымша
"Ақпарат таралып кететін арналарды және жедел іздестіру іс-шараларын жүргізуге
арналған арнайы техникалық құралдарды анықтау бойынша қызметтер көрсетуге
лицензия беру" мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің анықтамалығы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2017 жылғы 25 қазандағы
№ 98/қе бұйрығына
4-қосымша
"Үшінші елдермен сауда-
саттықта тарифтік емес реттеу
шаралары қолданылатын
ақпаратты жасырын алуға
арналған арнайы техникалық
құралдарды әкелуге, әкетуге
және олардың транзитіне
қорытынды (рұқсат беру
құжаты) беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
"Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын
ақпаратты жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдарды әкелуге, әкетуге
және олардың транзитіне қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру" мемлекеттік қызмет
көрсету бизнес-процесінің анықтамалығы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2017 жылғы 25 қазандағы
№ 98/қе бұйрығына
5-қосымша
"Үшінші елдермен сауда-
саттықта тарифтік емес реттеу
шаралары қолданылатын
шифрлау (криптографиялық)
құралдарын әкелуге, әкетуге
және олардың транзитіне
қорытынды (рұқсат беру
құжаты) беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
"Үшінші елдермен сауда-саттықта тарифтік емес реттеу шаралары қолданылатын
шифрлау (криптографиялық) құралдарын әкелуге, әкетуге және олардың транзитіне
қорытынды (рұқсат беру құжаты) беру" мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің
анықтамалығы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2017 жылғы 25 қазандағы
№ 98/қе бұйрығына
6-қосымша
"Тауарларды ақпаратты
криптографиялық қорғау
құралдарына және жедел
іздестіру іс-шараларын
жүргізуге арналған арнайы
техникалық құралдарға жатқызу
тұрғысынан техникалық зерттеу
жүргізу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
"Тауарларды ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарына және жедел іздестіру
іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарға жатқызу
тұрғысынан техникалық зерттеу жүргізу" мемлекеттік қызмет көрсету
бизнес-процесінің анықтамалығы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2017 жылғы 25 қазандағы
№ 98/қе бұйрығына
7-қосымша
"Шифрлау (криптографиялық)
құралдарын қамтитын
тауарлардың (өнімдердің)
сипаттамасы туралы
нотификацияларды тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне қосымша
"Шифрлау (криптографиялық) құралдарын қамтитын тауарлардың (өнімдердің)
сипаттамасы туралы нотификацияларды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсету
бизнес-процесінің анықтамалығы