О признании утратившими силу некоторых совместных приказов
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 июля 2017 года № 480, Генерального Прокурора Республики Казахстан от 12 сентября 2017 года № 102, Министра финансов Республики Казахстан от 14 июля 2017 года № 435, Начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан от 18 августа 2017 года № 11-36, Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 21 июля 2017 года № 148, Министра иностранных дел Республики Казахстан от 25 июля 2017 года № 318 и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 15 августа 2017 года № 60. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2017 года № 16065
ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу:
1) Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 мая 2003 года № 260, Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 17 января 2003 года № 08-1/7, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 7 мая 2003 года № 85, Генерального Прокурора Республики Казахстан от 7 апреля 2003 года № 29, Министра юстиции Республики Казахстан от 22 мая 2003 года № 93, Начальника Службы охраны Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года № 2, Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года № 168 и Председателя Агентства финансовой полиции Республики Казахстан от 16 апреля 2003 года № 74 "Об утверждении Инструкции об объявлении международного розыска, исполнения и направления компетентными органами Республики Казахстан запросов и поручений по линии Интерпола, а также их обработки Национальным Центральным Бюро Интерпола в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2341);
2) Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 августа 2004 года № 443, Министра иностранных дел Республики Казахстан от 25 апреля 2004 года № 08-1/124, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 01 сентября 2004 года № 169, Генерального Прокурора Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года № 47, Министра юстиции Республики Казахстан от 30 октября 2004 года № 318, Начальника Службы охраны Президента Республики Казахстан от 29 марта 2005 года № 19, Председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан от 28 марта 2005 года № 118 и Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) от 26 мая 2005 года № 109 "О внесении изменений в совместный приказ Министра внутренних дел от 12 мая 2003 года № 260, Государственного секретаря - Министра иностранных дел от 17 января 2003 года № 08-1/7, Председателя Комитета национальной безопасности от 7 мая 2003 года № 85, Генерального Прокурора от 7 апреля 2003 года № 29, Министра юстиции от 22 мая 2003 года № 93, Начальника Службы охраны Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2003 года № 2, Председателя Агентства таможенного контроля от 25 апреля 2003 года № 168 и Председателя Агентства финансовой полиции от 16 апреля 2003 года № 74, зарегистрированный за № 2341" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3651).

Кейбір бірлескен бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 12 шiлдедегi № 480, Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 102, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 14 шiлдедегi № 435, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі бастығының 2017 жылғы 18 тамыздағы № 11-36, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2017 жылғы 21 шiлдедегi № 148, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2017 жылғы 25 шiлдедегi № 318 және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 60 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 7 желтоқсанда № 16065 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Мыналардың:
1) "Халықаралық іздестіруді жариялау, Қазақстан Республикасы құзыретті органдарының Интерпол саласы бойынша сұрау салулар мен тапсырмаларды орындауы және жіберуі, сондай-ақ оларды Интерполдың Қазақстан Республикасындағы Ұлттық Орталық бюросында өңдеу туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 12 мамырдағы № 260, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы – Сыртқы істер министрінің 2003 жылғы 17 қаңтардағы № 08-1/7, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2003 жылғы 7 мамырдағы № 85, Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2003 жылғы 7 сәуірдегі № 29, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2003 жылғы 22 мамырдағы № 93, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі бастығының 2003 жылғы 18 сәуірдегі № 2, Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 25 сәуірдегі № 168 және Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттігі төрағасының 2003 жылғы 16 сәуірдегі № 74 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2341 болып тіркелген);
2) "№ 2341 болып тіркелген Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 12 мамырдағы № 260, Мемлекеттік хатшысы – Сыртқы істер министрінің 2003 жылғы 17 қантардағы № 08-1/7, Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2003 жылғы 7 мамырдағы № 85, Бас прокурордың 2003 жылғы 7 сәуірдегі № 29, Әділет министрінің 2003 жылғы 22 мамырдағы № 93, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі бастығының 2003 жылғы 18 сәуірдегі № 2, Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 25 сәуірдегі № 168 және Қаржы полициясы агенттігі төрағасының 2003 жылғы 16 сәуірдегі № 74 бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 2 тамыздағы № 443, Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің 2004 жылғы 25 сәуірдегі № 08-1/124, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2004 жылғы 01 қыркүйектегі № 169, Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2004 жылғы 30 қыркүйектегі № 47, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 30 қазандағы № 318, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі бастығының 2005 жылғы 29 наурыздағы № 19, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының 2005 жылғы 28 наурыздағы № 118 және Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігі (қаржы полициясы) төрағасының 2005 жылғы 26 мамырдағы № 109 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3651 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

2. Национальному центральному бюро Интерпола Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русских языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего совместного приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных пунктами 1), 2) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующих заместителей руководителей государственных органов Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
_____________ Ж. Асанов
Министр финансов
Республики Казахстан
_____________Б. Султанов
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной
службы и противодействию коррупции
_____________К. Кожамжаров
Начальник Службы
государственной охраны
Республики Казахстан
_____________А. Куренбеков
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
____________К. Абдрахманов
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
_____________К. Масимов
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
_____________К. Касымов
"Согласовано"
Председатель
Верховного Суда
Республики Казахстан
_____________К. Мами
17 ноября 2017 года

2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Интерпол ұлттық орталық бюросы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттiк тiркеудi;
2) осы бірлескен бұйрықты мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорына жолдауды;
3) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдары басшыларының жетекшілік ететін орынбасарларына жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас прокуроры Қаржы министрі
_____________Ж. Асанов
Қазақстан Республикасының_____________ Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік күзет
қызметінің бастығы
_____________А. Күреңбеков
_____________Қ. Қожамжаров
Қазақстан РеспубликасыМемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
_____________Қ. Әбдірахманов
_____________ К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнің төрағасы
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
_____________Қ. Қасымов
_____________ Қ. Мәми
"Келісілді" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының төрағасы