О внесении изменений и дополнения в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 555 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере железнодорожного транспорта"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 16 ноября 2017 года № 792. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2018 года № 16181. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 5 октября 2020 года № 514.
Сноска. Утратил силу приказом Министра обороны РК от 05.10.2020 № 514 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 555 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере железнодорожного транспорта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11428, опубликованный 21 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнение:
в стандарте государственной услуги "Государственная регистрация подвижного состава", утвержденном указанным приказом:
подпункт 1) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) с момента сдачи пакета документов услугополучателем в Государственную корпорацию – 5 (пять) рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче пакета документов – 15 (пятнадцать) минут;
максимальное допустимое время обслуживания услугополучателя – 30 (тридцать) минут;
день приема не входит в срок оказания государственной услуги.
Услугодатель в течение 2 (двух) рабочих дней с момента получения документов проверяют полноту представленных документов.
В случае установления факта неполноты представленных документов и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель в указанные сроки дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления;";
приложения 3, 4 и 5 изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу;
в стандарте государственной услуги "Государственная регистрация залога подвижного состава", утвержденном указанным приказом:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности):
1) в Государственную корпорацию:
заявление по форме, согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги;
документ, подтверждающий полномочия представителя;
документ, подтверждающий уплату в бюджет регистрационного сбора;
договор о залоге или договор, содержащий условия залога.

"Теміржол көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 555 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 792 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 6 қаңтарда № 16181 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 514 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 05.10.2020 № 514 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Теміржол көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 555 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11428 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 21 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жылжымалы құрамды мемлекеттік тiркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандартында:
4-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 5 (бес) жұмыс күні;
құжаттар топтамасын тапсыру кезінде кезек күтудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минут;
қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді.
Көрсетілетін қызметті беруші құжаттарды алған сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді.
Ұсынылған құжаттардың толық емес және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсыну фактісі анықталған жағдайда көрсетілетін қызметті беруші көрсетілген мерзімде өтінішті одан әрі қараудан жазбаша дәлелді бас тарту береді;";
3, 4 және 5-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жылжымалы құрам кепілін мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша оның өкілі) жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
1) Мемлекеттік корпорацияға:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
өкілдің өкілеттігін растайтын құжат;
тіркеу алымының бюджетке төленгенін растайтын құжат;
кепілдік туралы шарт немесе кепілдік талаптары қамтылған шарт.

Для регистрации изменений, дополнений и прекращения зарегистрированного залога заявитель либо уполномоченный представитель заявителя представляют заявление по форме, согласно приложению 3 к настоящему Стандарту, с приложением документов в соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 30 июня 1998 года "О регистрации залога движимого имущества" (далее – Закона о регистрации залога).
Сведения о документе, удостоверяющего личность, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, о государственной регистрации индивидуального предпринимателя, содержащиеся в государственных информационных системах, работник Государственной корпорации получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
При приеме документов работник Государственной корпорации воспроизводит электронные копии с оригинала документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.
Работник Государственной корпорации дает письменное согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащиеся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
Истребование от услугополучателей документов, которые могут быть получены из информационных систем, не допускается.
В Государственной корпорации выдача готовых документов осуществляется на основании расписки о приеме соответствующих документов, при предъявлении удостоверения личности (либо его представителя по нотариально заверенной доверенности).
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечении одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю;
2) в БВУ:
заявление согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги, удостоверенного ЭЦП сотрудника БВУ;
документ, подтверждающий уплату в бюджет регистрационного сбора.
Для регистрации изменений, дополнений и прекращения зарегистрированного залога заявитель либо уполномоченный представитель заявителя представляют заявление по форме, согласно приложению 3 к настоящему Стандарту, с приложением документов в соответствии со статьей 17 Закона о регистрации залога.
В БВУ прием документов и отправка электронного заявления осуществляется сотрудником БВУ;
3) на портал:
заявление в форме уведомления согласно приложению 1-1 к настоящему стандарту государственной услуги, подписанное ЭЦП залогодателя и залогодержателя;
при направлении заявления посредством портала оплата в бюджет сбора за государственную регистрацию залога движимого имущества осуществляется через платежный шлюз "электронного правительства".
Для регистрации изменений, дополнений и прекращения зарегистрированного залога заявитель либо уполномоченный представитель заявителя представляют заявление по форме, согласно приложению 3 к настоящему Стандарту, с приложением документов в соответствии со статьей 17 Закона о регистрации залога.

Тiркелген кепiлге өзгерiстердi, толықтыруларды тiркеу және тоқтату үшін өтініш беруші не өтініш берушінің уәкілетті өкілі "Жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы" 1998 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына сәйкес құжаттардың қосымшасын қоса бере отырып, осы Стандартқа 3 қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті ұсынады.
Мемлекеттік ақпараттық жүйелерде қамтылған, жеке басын растайтын құжат туралы, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы мәліметті Мемлекеттік корпорация қызметкері "электрондық үкіметтің" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды қабылдаған кезде құжаттардың түпнұсқасынан электрондық көшірмесін жасайды, одан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.
Мемлекеттік корпорация қызметкері мемлекеттік қызметтерді көрсету кезінде егер Қазақстан Республикасының заңдарымен өзгеше көзделмесе, ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға жазбаша келісім береді.
Көрсетілетін қызметті алушылардан ақпараттық жүйелерден алуға болатын құжаттарды талап етуге жол берілмейді.
Мемлекеттік корпорацияда дайын құжаттарды беру жеке басын куәландыратын (немесе нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша өкілі) құжатты көрсеткен кезде тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат негізінде жүзеге асырылады.
Мемлекеттік корпорация нәтижені бір ай ішінде сақтауды қамтамасыз етеді, одан кейін оларды көрсетілетін қызметті алушыға одан әрі сақтауға береді. Көрсетілетін қызметті алушы бір ай өткен соң жүгінген кезде, Мемлекеттік корпорацияның сұрау салуы бойынша көрсетілетін қызметті беруші бір жұмыс күні ішінде дайын құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін жібереді;
2) ЕДБ-де:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес ЕДБ қызметкерінің ЭЦҚ-мен куәландырылған өтініш;
тіркеу алымының бюджетке төленгенін растайтын құжат.
Тiркелген кепiлге өзгерiстердi, толықтыруларды тiркеу және тоқтату үшін өтініш беруші не өтініш берушінің уәкілетті өкілі "Жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы" 1998 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына сәйкес құжаттардың қосымшасын қоса бере отырып, осы стандартқа 3 қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті ұсынады.
ЕДБ-де құжаттарды қабылдауды және электрондық өтінішті жіберуді ЕДБ қызметкері жүзеге асырады;
3) порталда:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-1-қосымшаға сәйкес кепіл берушінің және кепіл ұстаушының ЭЦҚ қол қойылған хабарлама нысанында өтініш;
портал арқылы өтінішті жолдаған кезде жылжымалы мүлiк кепiлiн мемлекеттік тіркеу үшін бюджетке алым төлеу "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі арқылы жүзеге асырылады.
Тiркелген кепiлге өзгерiстердi, толықтыруларды тiркеу және тоқтату үшін өтініш беруші не өтініш берушінің уәкілетті өкілі "Жылжымалы мүлiк кепiлiн тiркеу туралы" 1998 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына сәйкес құжаттардың қосымшасын қоса бере отырып, осы стандартқа 3 қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті ұсынады.";

дополнить приложением 3 согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Комитету транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на бумажном носителе и в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и
коммуникаций Республики Казахстан
_________________ Д. Абаев
"___" __________2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной
экономики Республики Казахстан
_________________ Т. Сулейменов
"___" __________2017 года
Приложение 1
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 16 ноября 2017 года № 792
Приложение 3
к стандарту
государственной услуги
"Государственная регистрация
подвижного состава"
Форма
Перечень
грузового подвижного состава, принадлежащего
______________________________
(полное наименование владельца)
№ п/п
Род вагона
Категория
Арендатор
Срок аренды
Регион курсирования
Заводской номер
Инвентарный номер
Дата
постройки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Нормативный срок службы
Фактический срок службы
Дата последнего ремонта (ДР)*
Дата последнего ремонта
Дата следующего ремонта
Техническое состояние
Годен до
Станция приписки****
(КР)**
(КРП)***
годен
списан
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Руководитель ___________________/__________________________/
(подпись) (Фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати (при наличии)(для юридического лица и индивидуального предпринимателя)
Примечание:
*(ДР) – деповской ремонт
**(КР) – капитальный ремонт
*** (КРП) – капитальный ремонт с продлением срока службы
**** для собственников грузовых вагонов
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 16 ноября 2017 года № 792
Приложение 4
к стандарту
государственной услуги
"Государственная регистрация
подвижного состава"
Форма
Перечень
пассажирского подвижного состава и приравниваемый к нему почтовый,
почтово-багажный и багажный подвижной состав, принадлежащего
_______________________________
(полное наименование владельца)
№ п/п
Род вагона
Категория
Арендатор
Срок аренды
Регион курсирования
Заводской номер
Инвентарный номер вагона
Дата постройки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Нормативный срок
Фактический срок
Дата последнего ремонта (ДР)*
Дата последнего ремонта
Дата следующего ремонта
Техническое состояние
Годен до
Депо приписки
(КР1)**
(КР2)***
(КРПС) ****
(КВР) *****
годен
списан
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Руководитель ___________________/__________________________/
(подпись) (Фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати (при наличии)
(для юридического лица и индивидуального предпринимателя)
Примечание:
*(ДР) – деповской ремонт
**(КР-1) – капитальный ремонт в объеме 1
***(КР-2) – капитальный ремонт в объеме 2
**** (КРПС) – капитальный ремонт с продлением срока службы
***** (КВР) – капитальный восстановительный ремонт
Приложение 3
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 16 ноября 2017 года № 792
Приложение 5
к стандарту
государственной услуги
"Государственная регистрация
подвижного состава"
Форма
Перечень
специального подвижного состава, принадлежащего
____________________________________
(полное наименование владельца)
№ п/п
Серия
Категория
Арендатор
Срок аренды
Регион курсирования
Заводской номер
Инвентарный номер
Дата постройки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Нормативный срок службы
Фактический срок
Дата последнего ремонта
Дата следующего ремонта
Техническое состояние
Годен до
Депо приписки
(КР-1) *
(КР-2) **
годен
списан
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Руководитель ___________________/__________________________/
(подпись) (Фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати (при наличии)
(для юридического лица и индивидуального предпринимателя)
Примечание:
*(КР-1) – капитальный ремонт в объеме 1
**(КР-2) – капитальный ремонт в объеме 2
Приложение 4
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 16 ноября 2017 года № 792
Приложение 3
стандарту
государственной услуги
"Государственная регистрация
залога подвижного состава"
Форма
_______________________________________________________________________________
(наименование регистрирующего органа)
Заявление № ______
Залогодатель_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии), индивидуальный идентификационный номер (ИИН)
физического лица; наименование, бизнес идентификационный номер (БИН) юридического лица)
________________________________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность: вид _________ серия ________№
выдан _____________________________________дата выдачи __________________________
(наименование органа, выдавшего документ)
Почтовый адрес, телефон _________________________________________________________
Банковские реквизиты залогодателя
________________________________________________________________________________
От имени которого действует ______________________________________________________
(реквизиты уполномоченного представителя)
На основании ___________________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Залогодержатель_________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии), индивидуальный идентификационный номер (ИИН) физического лица или наименование и бизнес идентификационный номер (БИН) юридического лица)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность: вид _______ серия _________№ ______
выдан __________________________________ дата выдачи________________
(наименование органа, выдавшего документ)
Почтовый адрес, телефон _________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Банковские реквизиты залогодержателя
________________________________________________________________________________
От имени которого действует ______________________________________________________
(реквизиты уполномоченного представителя)
На основании ___________________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Прошу зарегистрировать изменение и/или дополнение или прекращение
залога:__________________________________________________________________________
(ненужное зачеркнуть)
Регистрационный номер залога движимого имущества, присвоенный регистрирующим
органом (за исключением случаев регистрации изменений и дополнений на основании
договора об одновременной передаче активов и обязательств)
________________________________________________________________________________
описание вносимых изменений и дополнений или основания прекращения залога
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
В случае внесения изменений и/или дополнений в договор залога:
Дата заключения договора _________________________________________________________
Сведения о предмете залога (описание движимого имущества)
________________________________________________________________________________
Денежный эквивалент обязательства, обеспеченного залогом _________
Срок действия договора ___________________________________________
Заложенное имущество остается во владении и пользовании:
залогодателя __________________ залогодержателя __________________ Допустимость его использования: Да / Нет (ненужное зачеркнуть) Сведения о перезалоге: Да / Нет (ненужное зачеркнуть)К заявлению прилагаю: (наименование документа, серия, номер, когда икем выдан) 1. Документ об оплате: вид _________ № ___________ на сумму ______ 2. _______________________________________________________________ Необходимо ли свидетельство о государственной регистрации: Да / Нет (ненужное зачеркнуть) Подпись залогодателя или его представителя и печать для юридического лица (при наличии): __________________________________________________________________ Подпись залогодержателя (представителя) и печать для юридического лица (при наличии): _____________________________________________ Дата подачи заявления: ______________ 20 __ года Дата приема заявления: ______________ 20 __ года

осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз тасығыштағы және электрондық нысандағы көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
_________________ Д. Абаев
2017 жылғы "____" _______
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
__________________ Т. Сүлейменов
2017 жылғы "____" _________
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 16 қарашадағы
№ 792 бұйрығына
1-қосымша
"Жылжымалы құрамды
мемлекеттік тiркеу" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына 3-қосымша
Нысан
_________________________________________________________
(иесiнiң толық атауы) тиесiлi жүк жылжымалы құрамының тiзбесi
Р/с
Вагон түрі
Санаты
Жалға алушы
Жалға алу мерзімі
Қатынау өңірі
Зауыт нөмiрi
Түгендеу нөмiрi
Жасалған күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
Нормативтік қызмет ету мерзімі
Нақты қызмет ету мерзімі
Соңғы жөндеу күні (ДЖ)*
Соңғы жөндеу күні (КЖ)**
Келесі жөндеу күні
Техникалық жай-күйі
Дейін жарамды
Тіркелген орыны
(КЖ) ***
(ҰҚЖ)***
жарамды
есептен шығарылған
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Басшы ______________________/_________________________________/
(қолы)                  (тегі, аты, әкесінің аты) (бар болған кезде)
Мөр орны (заңды тұлға және дара кәсiпкер үшiн)
Ескертпе:
*(ДЖ) – деполық жөндеу
**(КЖ) – күрделi жөндеу
***(ҰКЖ) – қызмет мерзімін ұзарта отырып күрделi жөндеу
**** жүк вагондарының меншiк иелерi үшiн
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 16 қарашадағы
№ 792 бұйрығына
2-қосымша
"Жылжымалы құрамды
мемлекеттік тiркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
4-қосымша
Нысан
______________________________________
(иесiнiң толық атауы) тиесiлi жолаушы жылжымалы құрамының және оған
теңестірілген почта, почта-багаж және багаж жылжымалы құрамының тiзбесi
Р/с
Вагон түрі
Санаты
Жалға алушы
Жалға алу мерзімі
Қатынау өңірі
Зауыт нөмiрi
Түгендеу нөмiрi
Жасалған күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
Нормативтік қызмет ету мерзімі
Нақты қызмет ету мерзімі
Соңғы жөндеу күні (ДЖ)*
Соңғы жөндеу күні (КЖ)
Келесі жөндеу күні
Техникалық жай-күйі
Дейін жарамды
Тіркелген депосы
(КЖ-1) ***
(КЖ-2) ***
(ҚМҰКЖ)
(ҚККЖ) *****
жарамды
есептен шығарылған
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Басшы ______________________/_________________________________/
(қолы)                  (тегі, аты, әкесінің аты) (бар болған кезде)
Мөр орны (заңды тұлға және дара кәсiпкер үшiн)
Ескертпе:
*(ДЖ) – деполық жөндеу
**(КЖ) – күрделi жөндеу
***(ҚМҰКЖ) – қызмет мерзімін ұзарта отырып күрделi жөндеу
**** жүк вагондарының меншiк иелерi үшiн
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 16 қарашадағы
№ 792 бұйрығына
3-қосымша
"Жылжымалы құрамды
мемлекеттік тiркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
5-қосымша
Нысан
____________________________________________________________
(иесiнiң толық атауы) тиесілі арнайы жылжымалы құрамының тiзбесi
Р/с
Серия сы
Санаты
Жалға алушы
Жалға алу мерзімі
Қатынау өңірі
Зауыт нөмiрi
Түгендеу нөмiрi
Жасалған күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
Нормативтік қызмет ету мерзімі
Нақты қызмет ету мерзімі
Соңғы жөндеу күні
Келесі жөндеу күні
Техникалық жай-күйі
Дейін жарамды
Тіркел ген орыны
(КЖ-1)**
(КЖ-2)***
жарамды
есептен шығарылған
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Басшы ______________________/_________________________________/
(қолы)                  (тегі, аты, әкесінің аты) (бар болған кезде)
Мөр орны (заңды тұлға және дара кәсiпкер үшiн)
Ескертпе:
*(КЖ-1) – 1-көлемдегі жөндеу
**(КЖ-2) – 2-күрделi жөндеу
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 16 қарашадағы
№ 792 бұйрығына
4-қосымша
"Жылжымалы құрам кепілін
мемлекеттік тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша
Нысан
_________________________________________________
(тіркеуші органның атауы)
№ _____ Өтініш
Кепіл беруші_____________________________________________________________________
Жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде), жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН);
атауы, заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: түрі ________ сериясы _________ №___________________
___________________________ берілді, берілген күні __________________________________
(құжатты берген органның атауы)
Почталық мекенжайы, телефон _____________________________________________________
Кепіл ұстаушының банктік реквизиттері _____________________________________________
_______________________________________________________________ атынан әрекет етеді
(уәкілетті өкілдің деректемелері)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
Кепіл ұстаушы___________________________________________________________________
Жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған кезде), жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)
немесе атауы немесе заңды тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН)
________________________________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: түрі ________ сериясы _________ №___________________
___________________________ берілді, берілген күні __________________________________
(құжатты берген органның атауы)
Пошталық мекенжайы, телефон_____________________________________________________
Кепіл ұстаушының банктік реквизиттері _____________________________________________
_______________________________________________________________ атынан әрекет етеді
(уәкілетті өкілдің деректемелері)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері) сызып тастау)
Тіркеуші орган берген жылжымалы мүлік кепілінің тіркеу нөмірі (активтер мен
міндеттемелерді бір уақытта беру туралы шарт негізінде өзгерістер мен толықтыруларды
тіркеу жағдайларын қоспағанда) ____________________________________________________
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың сипаттамасы немесе кепілді тоқтату негізі
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Кепіл шартына өзгерістер және/немесе толықтырулар енгізілген жағдайда:
Шарттың жасалған күні____________________________________________________________
Кепілдің мәні туралы мәліметтер (жылжымалы мүліктің сипаттамасы)
________________________________________________________________________________
Кепілмен қамтамасыз етілген міндеттеменің ақшалай баламасы__________________________
Шарттың қолданылу мерзімі _______________________________________________________
Кепілге салынған мүлік______________________________________________ кепіл берушінің
________________________________________________________________ кепіл ұстаушының
иелігінде және пайдалануында қалады
Оны пайдалануға болатыны: Иә/Жоқ (керек емесін сызып тастау)
Қайталама кепiл туралы мәлiметтер: Иә/Жоқ (керек емесін сызып тастау)
Өтінішке мыналарды қоса беремін: (құжаттың атауы, сериясы, нөмірі, қашан және кім берген)
1. Төлем туралы құжат: түрі ________ №____________ ___________ сомасына
2.______________________________________________________________________________
Мемлекеттік тіркеу туралы куәлік қажет пе:
Иә/Жоқ (керек емесін сызып тастау керек)
Кепіл берушінің немесе оның өкілінің қолы және заңды тұлға үшін мөр (бар болған кезде):
________________________________________________________________________________
Кепіл ұстаушының (өкілінің) қолы және заңды тұлға үшін мөр (болған жағдайда):
_________________________________________________________
Өтініш берілген күн: 20__ жылғы _______________
Өтініш қабылданған күн: 20___ жылғы ___________