Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере культуры
Постановление акимата города Астаны от 24 мая 2017 года № 105-1016. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 июня 2017 года № 1108. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27 февраля 2024 года № 508-524.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27.02.2024 № 508-524 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Мәдениет саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 105-1016 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 маусымда № 1108 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 508-524 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 27.02.2024 № 508-524 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 156 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере культуры, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 156-бабы 2-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мәдениет саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Нур-Султана от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации города Астаны" направление копии настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции, в печатном и электронном виде для официального опубликования в периодических печатных изданиях и в Информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурсе акимата города Астаны.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркегеннен кейін оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау, сондай-ақ "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жазба және электрондық түрде жолдау және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Исекешев
Сноска. В приложениях 1-14 по всему тексту слово "Астаны" заменено словом "Нур-Султан" в соответствии с постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ә. Исекешев
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Астана қаласы әкімдігінің

8400
9.23.
Дресированные африканские львы
14 800
9.24.
Воздушный гимнаст
3100
9.25.
Воздушное кольцо "Жар птица"
1800
9.26.
Дрессированные медведи
3300
9.27.
Конференсье, вокалист
2200
9.28.
Джигитовка "Сарыарка"
26 700
9.29.
Балет "Астана флэш"
21 700
9.30.
Иллюзионист
3200
9.31.
Воздушный номер "Кар-де-парель"
2900
* Примечание:
Согласно Закону Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", инвалиды первой, второй группы и дети-инвалиды до 18 (восемнадцати) лет имеют право на бесплатное посещение культурно-зрелищных мероприятий (при предъявлении подтверждающих документов), инвалидам третьей группы предоставляются льготы в размере 50% от стоимости билета на культурно-зрелищные мероприятия (при предъявлении подтверждающих документов).
Детям до 5 (пяти) лет вход бесплатный без предоставления места. Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года
№ 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Этно-мемориальный комплекс "Карта Казахстана "Атамекен" акимата города Нур-Султан
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата города Нур-Султана от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года
№ 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Дворец Мира и Согласия" акимата города Нур-Султан
Сноска. Приложение 3 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Цена за единицу, тенге
1
2
3
1.
Услуги по предоставлению Оперного зала для проведения совместных мероприятий со стандартным набором светового и звукового оборудования на 1 сутки
1 500 000
1.1.
Услуги по предоставлению Оперного зала для проведения совместных мероприятий, 1 час
250 000
1.2.
Услуги по предоставлению Оперного зала более 10 дней для проведения совместных мероприятий со стандартным набором светового и звукового оборудования, 1 сутки

8400
9.23.
Үйретілген африкалық арыстандар
14 800
9.24.
Әуе гимнасты
3100
9.25.
Әуе шығыршығы "Жалын құс"
1800
9.26.
Үйретілген аюлар
3300
9.27.
Конференсье, вокалист
2200
9.28.
"Сарыарқа" жігіттер нөмірі
26 700
9.29.
"Астана флэш" балеті
21 700
9.30.
Иллюзионист
3200
9.31.
"Кар-де-парель" әуе нөмірі
2900
* Ескертпе:
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, бiрiншi және екiншi топтардағы мүгедектер мен 18 (он сегiз) жасқа дейiнгi мүгедек балалардың мәдени ойын-сауық шараларына тегін кіруіне құқықтары бар (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда), ал үшiншi топтағы мүгедектер мәдени ойын-сауық шараларына кіру билеті құнының 50 % төлеп кіре алады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
5 (бес) жасқа дейінгі балаларға кіру тегін, бірақ отырғызатын орын ұсынылмайды. Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
2-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Атамекен" Қазақстан картасы" этно-мемориалдық кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
3-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Бейбітшілік және келісім сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 3-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Р/с
Тауар (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) атауы
Бірлік бағасы, теңге
1
2
3
1.
1 тәулікке жарық және дыбыс құралдарының стандартты жиынтығымен бірлескен іс-шараларды өткізу үшін Опера залын ұсыну бойынша қызметі
1 500 000
1.1.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін Опера залын ұсыну қызметтері, 1 сағат
250 000
1.2.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін жарық және дыбыс жабдықтарының стандарттық жинағымен Опера залын 10 күннен артық ұсыну қызметтері, 1 тәулік

750 000
2.
Услуги по предоставлению Оперного зала для проведения совместных мероприятий (731 посадочное место, партер и бельэтаж), 1 сутки
750 000
3.
Услуги по предоставлению зала "Атриум" для проведения совместных мероприятий, 1 сутки:
3.1.
полный зал
1 200 000
3.2.
1/2 зала
600 000
3.3.
1/4 зала
300 000
3.4.
Услуги по предоставлению зала "Атриум" для проведения совместных мероприятий, 1 час
200 000
4.
Услуги по предоставлению выставочного павильона для проведения совместных мероприятий, 3-й этаж, малый зал, 1 сутки
200 000
5.
Исключена постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6.
Услуги по предоставлению зала "Бесік-Колыбель" для проведения совместных мероприятий (100 посадочных мест), 1 сутки
750 000
7.
Услуги по предоставлению зала "Бесік-Колыбель" для проведения совместных мероприятий (40 посадочных мест), 1 сутки
350 000
8.
Услуги по предоставлению холла для проведения совместных мероприятий, цокольный этаж, 1 сутки
350 000
9.
Услуги по предоставлению подсобного помещения для проведения совместных мероприятий, цокольный этаж, 1 сутки
300 000
10.
Услуги по предоставлению холладля проведения совместных мероприятий, 1-й этаж, 1 сутки
350 000
11.
Услуги по предоставлению VIP конференц-зала для проведения совместных мероприятий, 1-й этаж, 1 сутки
300 000
12.
Услуги по предоставлению VIP гардероб-зала для проведения совместных мероприятий, 1-й этаж, 1 сутки
300 000
13.
Услуги по предоставлению конференц-зала для проведения совместных мероприятий, 4-й этаж, 1 сутки
150 000
14.
Исключена постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
14.1.
Исключена постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
14.2.
Исключена постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15.
Услуги по предоставлению VIP-зала для проведения совместных мероприятий, 8-й этаж, 1 сутки
400 000
16.
Исключена постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
17.
Услуги по предоставлению VIP-гримҰрной для проведения совместных мероприятий, цокольный этаж, 1 сутки

750 000
2.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін Опера залын ұсыну қызметтері (731 отырғызу орны, партер мен бельэтаж), 1 тәулік
750 000
3.
Бірлескен іс-шараларды өткізуге "Атриум" залын ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік:
3.1.
толық зал
1 200 000
3.2.
залдың 1/2 бөлігі
600 000
3.3.
залдың 1/4 бөлігі
300 000
3.4.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін "Атриум" залын ұсыну қызметтері, 1 сағат
200 000
4.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін көрме павильонын ұсыну бойынша қызметтер, 3-қабат, кіші зал, 1 тәулік
200 000
5.
Алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін "Бесік-Колыбель" залын ұсыну бойынша қызметтер (100 отырғызу орны), 1 тәулік
750 000
7.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін "Бесік-Колыбель" залын ұсыну бойынша қызметтер (40 отырғызу орны), 1 тәулік
350 000
8.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін холлды ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
350 000
9.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін қосалқы орын-жайды ұсыну бойынша қызметтер, іргеқабат, 1 тәулік
300 000
10.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін холлды ұсыну бойынша қызметтер, 1-қабат, 1 тәулік
350 000
11.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін VIP конференц-залын ұсыну бойынша қызметтер, 1-қабат, 1 тәулік
300 000
12.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін VIP гардероб-залын ұсыну бойынша қызметтер, 1-қабат, 1 тәулік
300 000
13.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін конференц-залын ұсыну бойынша қызметтер, 4-қабат, 1 тәулік
150 000
14.
Алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
14.1.
Алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
14.2.
Алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
15.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін VIP-залын ұсыну бойынша қызметтер, 8-қабат, 1 тәулік
400 000
16.
Алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
17.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін VIP-грим жасайтын бөлмені ұсыну бойынша қызметтер, іргеқабат, 1 тәулік

50 000
18.
Услуги по предоставлению свадебной и художественной фото- и видеосъемки в пределах здания, 1 час
25 000
19.
Стоимость входного билета с экскурсией, за исключением турлидеров:
19.1.
для взрослых
1 000
19.2.
для детей (от 6 до 14 лет)
700
20.
Стоимость группового входного билета с экскурсией (свыше 10 человек), за исключением турлидеров:
20.1.
для взрослых
800
20.2.
для детей от 6 до 14 лет (свыше 10 человек)
500
21.
Стоимость входного билета на посещение Центра современного искусства "Куланши", за исключением турлидеров
200
22.
Стоимость входного билета на расширенную экскурсию с посещением Центра современного искусства "Куланши", за исключением турлидеров
1 200
23.
Стоимость входного билета на индивидуальную экскурсию (на английском языке)
2 000
24.
Стоимость входного билета на индивидуальную экскурсию (на государственном или русском языках)
1 500
24.1.
Стоимость входного билета на совместные экскурсии для взрослых
1 400
24.2.
Стоимость входного билета на совместные экскурсии для детей
950
24.3.
Стоимость группового (свыше 10 человек) входного билета на совместные экскурсии для взрослых
1 100
24.4.
Стоимость группового (свыше 10 человек) входного билета на совместные экскурсии для детей
700
24.5.
Стоимость входного билета на индивидуальную экскурсию (на английском языке)
2 800
24.6.
Стоимость входного билета на индивидуальную экскурсию (на государственном и русском языках)
2 300
25.
Исключена постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
25.1.
Исключена постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
25.2.
Исключена постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
26.
Исключена постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
27.
Постановка танца (1 танец)
100 000
28.
Исключена постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
29.
Услуги по предоставлению LED экрана (31,5 кв.м) для проведения совместных мероприятий, размещение экрана на сцене Оперного зала
500 000
30.
Предоставление LED экрана (1 кв.м) на совместные выездные мероприятия

50 000
18.
Үйлену тойы және көркем фото және бейнетүсірілімді ғимараттың ішінде ұсыну бойынша қызметтер, 1 сағат
25 000
19.
Экскурсиямен кіру билетінің құны, турлидерлерді қоспағанда:
19.1.
ересектерге
1 000
19.2.
балаларға (6-14 жасқа дейінгі)
700
20.
Экскурсиямен топтық кіру билетінің құны (10 адамнан жоғары), турлидерлерді қоспағанда:
20.1.
ересектерге
800
20.2.
6-14 жасқа дейінгі балаларға (10 адамнан жоғары)
500
21.
"Құланшы" заманауи өнер орталығына кіру билетінің құны, турлидерлерді қоспағанда
200
22.
"Құланшы" заманауи өнер орталығына барумен кеңейтілген экскурсияға кіру билетінің құны, турлидерлерді қоспағанда
1 200
23.
Жеке экскурсияға кіру билетінің құны (ағылшын тілінде)
2 000
24.
Жеке экскурсияға кіру билетінің құны (мемлекеттік және орыс тілдерінде)
1 500
24.1.
Ересектерге арналған бірлескен экскурсияларға кіру билетінің құны
1400
24.2.
Балаларға арналған бірлескен экскурсияларға кіру билетінің құны
950
24.3.
Ересектерге арналған бірлескен экскурсияларға топпен (10 адамнан жоғары) кіру билетінің құны
1100
24.4.
Балаларға арналған бірлескен экскурсияларға топпен (10 адамнан жоғары) кіру билетінің құны
700
24.5.
Жеке экскурсияға кіру билетінің құны (ағылшын тілінде)
2800
24.6.
Жеке экскурсияға кіру билетінің құны (мемлекеттік және орыс тілдерінде)
2 300
25.
Алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
25.1.
Алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
25.2.
Алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
26.
Алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
27.
Би қойылымы (1 би)
100 000
28.
Алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
29.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін LED экранын (31,5 ш.м.) ұсыну бойынша қызметтер, экранды Опера залының сахнасында орналастыру
500 000
30.
Бірлескен көшпелі іс-шараларға LED экранын (1 ш.м.) ұсыну

Детям до 5 (пяти) лет вход бесплатный без предоставления места. Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).
Приложение 4
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года
№ 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Дворец "Жастар" акимата города Нур-Султан

5 (бес) жасқа дейінгі балаларға кіру тегін, бірақ отырғызатын орын ұсынылмайды. Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
4-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Жастар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Сноска. Приложение 4 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Цена за единицу, тенге
1
2
3
1.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий в киноконцертном зале (940 посадочных мест), 1 сутки
450 000
2.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий в киноконцертном зале (940 посадочных мест), 1 час
45 000
3.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий в киноконцертном зале со стандартным набором светового и звукового оборудования (940 посадочных мест), 1 сутки
700 000
4.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий в киноконцертном зале со стандартным набором светового и звукового оборудования (940 посадочных мест), 1 час
70 000
5.
Оказание услуг при проведении совместных детских мероприятий в киноконцертном зале (940 посадочных мест), 1 сутки
300 000
6.
Оказание услуг при проведении совместных детских мероприятий в киноконцертном зале (940 посадочных мест), 1 час
30 000
7.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий на летней площадке, 1 сутки
150 000
8.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий на летней площадке, 1 час
15 000
9.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий на летней площадке со стандартным набором светового и звукового оборудования, 1 сутки
300 000
10.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий на летней площадке со стандартным набором светового и звукового оборудования, 1 час
30 000
11.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий в фойе 1-го этажа, 1 сутки
50 000
12.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий в фойе 2-го этажа, 1 сутки
60 000
13.
Оказание услуг по обеспечению сценическим полом (партикаблем, за 1 штуку), 1 сутки
30 000
14.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий в спортивном зале, 1 сутки
300 000
15.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий в спортивном зале, 1 час
10 000
16.
Оказание услуг спортивного зала на 1 час, при заключении договора сроком на 1 год для совместных мероприятий
8 000
17.
Оказание услуг по предоставлению бассейна для посещений (плавание), 1 час:
17.1.
для взрослых
500
17.2.
для пенсионеров, инвалидов, студентов и старшеклассников (при предъявлении подтверждающего удостоверения )

Ескерту. 4-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Р/с
Тауар (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) атауы
Бірлік бағасы, теңге
1
2
3
1.
Киноконцерт залында бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі (940 отырғызу орны), 1 тәулік
450 000
2.
Киноконцерт залында бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, (940 отырғызу орны), 1 сағат
45 000
3.
Киноконцерт залында бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде жарық және дыбыс жабдықтарының стандарттық жинағымен қызметтердің көрсетілуі, (940 отырғызу орны), 1 тәулік
700 000
4.
Киноконцерт залында бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде жарық және дыбыс жабдықтарының стандарттық жинағымен қызметтердің көрсетілуі, (940 отырғызу орны), 1 сағат
70 000
5.
Киноконцерт залында бірлескен балалар іс-шараларын өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, (940 отырғызу орны), 1 тәулік
300 000
6.
Киноконцерт залында бірлескен балалар іс-шараларын өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, (940 отырғызу орны), 1 сағат
30 000
7.
Жазғы алаңда бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 тәулік
150 000
8.
Жазғы алаңда бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 сағат
15 000
9.
Жазғы алаңда бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде жарық және дыбыс жабдықтарының стандарттық жинағымен қызметтердің көрсетілуі, 1 тәулік
300 000
10.
Жазғы алаңда бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде жарық және дыбыс жабдықтарының стандарттық жинағымен қызметтердің көрсетілуі, 1 сағат
30 000
11.
1-қабаттағы фойеде бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 тәулік
50 000
12.
2-қабаттағы фойеде бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 тәулік
60 000
13.
Сахналық еденмен (партикабельмен, 1 данасы) қамтамасыз ету бойынша қызметтердің көрсетілуі, 1 тәулік
30 000
14.
Спорт залында бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 тәулік
300 000
15.
Спорт залында бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 сағат
10 000
16.
Бірлескен іс-шаралар үшін мерзімі 1 жылға келісім-шарт жасасу арқылы спорт залы қызметтерінің 1 сағатқа көрсетілуі
8 000
17.
Бассейнге баруды (жүзу) ұсыну бойынша қызметтердің көрсетілуі, 1 сағат:
17.1.
ересектерге
500
17.2.
зейнеткерлер, мүгедектер, студенттер мен жоғары сынып оқушыларына (растайтын куәлігін ұсынған жағдайда)

1 850 000
30.
Оказание услуг хореографического кружка студии танца (12 посещений), 1 месяц
10 000
31.
Оказание услуг хореографического кружка модерн направления (12 посещений), 1 месяц
15 000
32.
Оказание услуг театрального кружка (12 посещений), 1 месяц
10 000
33.
Оказание услуг вокального кружка (12 посещений), 1 месяц:
33.1.
для детей от 7 до 14 лет
15 000
33.2.
для старшеклассников и студентов (при предъявлении подтверждающего удостоверения)
20 000
33.3.
для взрослых
30 000
34.
Оказание услуг мастерской студии изобразительное исскуство (12 посещений), 1 месяц
8 000
35.
Оказание услуг обучения игре на домбре (12 посещений), 1 месяц
10 000
36.
Оказание услуг обучения игре на гитаре (12 посещений), 1 месяц
10 000
37.
Оказание услуг эстрадно-симфонического оркестра "Астана", 1 час
300 000
38.
Оказание услуг ансамбля "Жігер", 1 час
150 000
39.
Оказание услуг билетной кассы для проведения совместных мероприятий, 1 месяц
50 000
40.
Стоимость входного билета на одного человека:
40.1.
с 1 по 9 ряд
2000
40.2.
с 10 по 22 ряд
1000
41.
Стоимость входного билета на детское мероприятие на одного человека:
41.1.
с 1 по 9 ряд
1000
41.2.
с 10 по 22 ряд
500
42.
Стоимость входного билета на новогодние мероприятия
2000
43.
Оказание услуг многофункционального класса (хореографического, вокального, театрального, мастерской студии изобразительное искусство направления), 1 час
2500
44.
Стоимость входного билета в "Амфитеатр" на одного человека:
44.1.
с 1 по 5 ряд
3 000
44.2.
с 6 по 10 ряд
2 000
44.3.
с 11 по 15 ряд
1 000
45.
Стоимость входного билета в "Амфитеатр" на детское мероприятие на одного человека:
45.1.
с 1 по 5 ряд
1 500
45.2.
с 6 по 10 ряд
1 000
45.3.
с 11 по 15 ряд
500
46.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий на летней площадке "Амфитеатра", 1 сутки
1 000 000
47.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий на летней площадке "Амфитеатра", 1 час
80 000
48.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий на летней площадке "Амфитеатра" со стандартным набором светового и звукового оборудования, 1 сутки
1 500 000
49.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий на летней площадке "Амфитеатра" со стандартным набором светового и звукового оборудования, 1 час
120 000
50.
Оказание услуг по размещению информационного баннера (4,92*3,28) на фасаде "Амфитеатра" для анонсирования культурных мероприятий, 1 сутки
10 000
51.
Оказание услуг билетной кассы "Амфитеатра" для проведения совместных мероприятий, 1 месяц
80 000
52.
Оказание услуг билетной кассы "Амфитеатра" для проведения совместных мероприятий, 1 сутки
4 000
* Примечание:
Согласно Закону Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", инвалиды первой, второй группы и дети-инвалиды до 18 (восемнадцати) лет имеют право на бесплатное посещение культурно-зрелищных мероприятий (при предъявлении подтверждающих документов), инвалидам третьей группы предоставляются льготы в размере 50% от стоимости билета на культурно-зрелищные мероприятия (при предъявлении подтверждающих документов).
Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).
Приложение 5
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Жастар театры" акимата города Нур-Султан

1 850 000
30.
Би студиясының хореографиялық үйірме қызметтерінің көрсетілуі, (12 қатысу), 1 ай
10 000
31.
Модерн бағытындағы хореографиялық үйірме қызметтерінің көрсетілуі, (12 қатысу), 1 ай
15 000
32.
Театр үйірмесі қызметтерін көрсету (12 қатысу), 1 ай
10 000
33.
Вокал үйірмесі қызметтерін көрсету (12 қатысу), 1 ай:
33.1.
7-14 жасқа дейінгі балаларға
15 000
33.2.
жоғары сынып оқушылары мен студенттер үшін (растайтын куәлігін ұсынған жағдайда)
20 000
33.3.
ересектерге
30 000
34.
Бейнелеу өнері шеберлік студиясы қызметтерін көрсету (12 қатысу), 1 ай
8 000
35.
Домбырада ойнауға үйрену қызметтерін көрсету (12 қатысу), 1 ай
10 000
36.
Гитарада ойнауға үйрену қызметтерін көрсету (12 қатысу), 1 ай
10 000
37.
"Астана" эстрадалық-симфония оркестрі қызметтерін көрсету, 1 сағат
300 000
38.
"Жігер" ансамблі қызметтерін көрсету, 1 сағат
150 000
39.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін билет кассасы қызметтерін көрсету, 1 ай
50 000
40.
Бір адамға кіру билетінің құны:
40.1.
1-9 қатарлар
2000
40.2.
10-22 қатарлар
1000
41.
Балалар іс-шараларына бір адамға кіру билетінің құны:
41.1.
1-9 қатарлар
1000
41.2.
10-22 қатарлар
500
42.
Жаңа жылдық іс-шараларға бір адамға кіру билетінің құны
2000
43.
Көпфункционалды сыныптың (хореографиялық, вокалдық, театрлық, бейнелеу өнері шеберхана студиясы бағытында) қызметтерін көрсету, 1 сағат
2500
44.
"Амфитеатрға" бір адамға кіру билетінің құны:
44.1.
1-5 қатарлар
3 000
44.2.
6-10 қатарлар
2 000
44.3.
11-15 қатарлар
1 000
45.
"Амфитеатрға" бір адамға балалар іс-шарасына кіру билетінің құны:
45.1.
1-5 қатарлар
1 500
45.2.
6-10 қатарлар
1 000
45.3.
11-15 қатарлар
500
46.
"Амфитеатрдың" жазғы алаңында бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 тәулік
1 000 000
47.
"Амфитеатрдың" жазғы алаңында бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 сағат
80 000
48.
"Амфитеатрдың" жазғы алаңында жарық және дыбыс жабдықтарының стандарттық жинағымен бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 тәулік
1 500 000
49.
"Амфитеатрдың" жазғы алаңында жарық және дыбыс жабдықтарының стандарттық жинағымен бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 сағат
120 000
50.
Мәдени іс-шараларды анонстау үшін "Амфитеатрдың" қасбетінде ақпараттық баннерді (4,92*3,28) орналастыру қызметтерін көрсету, 1 тәулік
10 000
51.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін "Амфитеатрдың" билет сату кассасын ұсыну қызметтері, 1 ай
80 000
52.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін "Амфитеатрдың" билет сату кассасын ұсыну қызметтері, 1 тәулік
4 000
* Ескертпе:
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, бiрiншi және екiншi топтардағы мүгедектер мен 18 (он сегiз) жасқа дейiнгi мүгедек балалардың мәдени ойын-сауық шараларына тегін кіруіне құқықтары бар (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда), ал үшiншi топтағы мүгедектер мәдени ойын-сауық шараларына кіру билеті құнының 50 % төлеп кіре алады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
5-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Жастар театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларына енгізілетін өзгерістер

150 000
7.
Услуги по предоставлению фойе для проведения совместного мероприятия, 1 час
15 000
8.
Услуги по проведению концертных мероприятий, 1 час
300 000
9.
Услуги по проведению курсов театральной студии
25 000
* Примечание:
Согласно Закону Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", инвалиды первой, второй группы и дети-инвалиды до 18 (восемнадцати) лет имеют право на бесплатное посещение культурно-зрелищных мероприятий (при предъявлении подтверждающих документов), инвалидам третьей группы предоставляются льготы в размере 50% от стоимости билета на культурно-зрелищные мероприятия (при предъявлении подтверждающих документов).
Детям до 5 (пяти) лет вход бесплатный без предоставления места. Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).
Приложение 6
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года
№ 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Государственный академический казахский музыкально-драматический театр им. К. Куанышбаева" акимата города Нур-Султан
Сноска. Приложение 6 исключено постановлением акимата города Нур-Султана от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года

150 000
7.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін фойені ұсыну бойынша қызметтер, 1 сағат
15 000
8.
Концерттік іс-шараларды өткізу бойынша қызметтер,
1 сағат
300 000
9.
Театр студиясының курстарын өткізу қызметтері
25 000
* Ескертпе:
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, бiрiншi және екiншi топтардағы мүгедектер мен 18 (он сегiз) жасқа дейiнгi мүгедек балалардың мәдени ойын-сауық шараларына тегін кіруіне құқықтары бар (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда), ал үшiншi топтағы мүгедектер мәдени ойын-сауық шараларына кіру билеті құнының 50% төлеп кіре алады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
5 (бес) жасқа дейінгі балаларға кіру тегін, бірақ отырғызатын орын ұсынылмайды. Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
6-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Қ. Қуанышбаев атындағы Мемлекеттік академиялық қазақ музыкалық драма театры"мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 6-қосымша алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы

Детям до 3 (трех) лет вход бесплатный без предоставления места. Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).
Приложение 8
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Государственный академический русский театр драмы имени М. Горького" акимата города Нур-Султан

3 (үш) жасқа дейінгі балаларға кіру тегін, бірақ отырғызатын орын ұсынылмайды. Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
8-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "М. Горький атындағы Мемлекеттік академиялық орыс драма театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Детям до 5 (пяти) лет вход бесплатный без предоставления места. Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).
Приложение 9
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года
№ 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Государственная академическая филармония" акимата города Нур-Султан

5 (бес) жасқа дейінгі балаларға кіру тегін, бірақ отырғызатын орын ұсынылмайды. Кәмелетке толғанға дейін ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
9-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Мемлекеттік академиялық филармония" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

с 3 по 10 ряд
4 000
1.2.
с 11 по 16 ряд
3000
1.3.
с 17 по 20 ряд
2 000
1.4.
балкон
1 000
1.5.
амфитеатр, секторы А, Б
500
1.6.
детям
500
1.7.
с 1 по 2 ряд
5 000
2.
Услуги по предоставлению зала для проведения совместных концертов зарубежных исполнителей, 1 сутки
1 800 000
2.1.
услуги по предоставлению зала для проведения совместных концертов зарубежных исполнителей, 1 час
300 000
3.
Услуги по предоставлению зала для проведения совместных концертов казахстанских исполнителей, конференций, совещаний, семинаров, презентаций, 1 сутки
1 500 000
3.1.
услуги по предоставлению зала для проведения совместных концертов казахстанских исполнителей, конференций, совещаний, семинаров, презентаций, 1 час
200 000
4.
Услуги по предоставлению фойе для проведения совместных выставок, 1 сутки
500 000
5.
Услуги по организации выступления одного коллектива:
5.1.
Услуги по организации выступления одного коллектива (30 мин)
150 000
5.2.
Услуги по организации выступления одного коллектива (1 час)
300 000
5.3.
Услуги по организации выступления одного коллектива (1,5 час)
400 000
6.
Услуги по предоставлению LED экрана-сетки для проведения совместных концертных программ
500 000
7.
Услуги по размещению рекламного баннера размером 24 м (6*4) на фасаде здания, 1 сутки
5 000
8.
Услуги по предоставлению информационно-системного экрана, с 20:00 до 02:00 часов
10 000
9.
Услуги по предоставлению зала для проведения детских мероприятий (1 час)
150 000
* Примечание:
Согласно Закону Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", инвалиды первой, второй группы и дети-инвалиды до 18 (восемнадцати) лет имеют право на бесплатное посещение культурно-зрелищных мероприятий (при предъявлении подтверждающих документов), инвалидам третьей группы предоставляются льготы в размере 50% от стоимости билета на культурно-зрелищные мероприятия (при предъявлении подтверждающих документов).
Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).
Приложение 10
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года
№ 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Государственный театр танца "Наз" акимата города Нур-Султан
Сноска. Приложение 10 с изменением, внесенным постановлением акимата города Нур-Султана от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Цена за единицу, тенге
1.
Стоимость входного билета на одного человека:
1.1.
для взрослых

3-10 қатарлар
4 000
1.2.
11-16 қатарлар
3000
1.3.
17-20 қатарлар
2 000
1.4.
балкон
1 000
1.5.
амфитеатр, А, Б секторлары
500
1.6.
балаларға
500
1.7.
1-2 қатарлар
5 000
2.
Шетелдік орындаушылардың бірлескен концерттерін өткізу үшін залды ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
1 800 000
2.1.
шетелдік орындаушылардың бірлескен концерттерін өткізу үшін залды ұсыну бойынша қызметтер, 1 сағат
300 000
3.
Қазақстандық орындаушылардың бірлескен концерттерін, конференцияларды, мәжілістерді, семинарларды, тұсаукесерлерді өткізу үшін залды ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
1 500 000
3.1.
қазақстандық орындаушылардың бірлескен концерттерін, конференцияларды, мәжілістерді, семинарларды, тұсаукесерлерді өткізу үшін залды ұсыну бойынша қызметтер, 1 сағат
200 000
4.
Бірлескен көрмелерді өткізу үшін фойені ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
500 000
5.
бір ұжымның өнер көрсетуін ұйымдастыру қызметтері:
5.1.
бір ұжымның өнер көрсетуін ұйымдастыру қызметтері (30 минут)
150 000
5.2.
бір ұжымның өнер көрсетуін ұйымдастыру қызметтері (1 сағат)
300 000
5.3.
бір ұжымның өнер көрсетуін ұйымдастыру қызметтері (1,5 сағат)
400 000
6.
Бірлескен концерттік бағдарламаларды өткізу үшін LED тор-экранын ұсыну бойынша қызметтер
500 000
7.
Көлемі 24 м (6*4) болатын жарнамалық баннерді ғимараттың алдыңғы жағына орналастыру бойынша қызметтер, 1 тәулік
5 000
8.
Ақпараттық-жүйелі экранды ұсыну бойынша қызметтер, 20:00-ден 02:00 сағатқа дейін
10 000
9.
Балалар іс-шараларын өткізу үшін залды ұсыну қызметтері (1 сағат)
150 000
* Ескертпе:
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, бiрiншi және екiншi топтардағы мүгедектер мен 18 (он сегiз) жасқа дейiнгi мүгедек балалардың мәдени ойын-сауық шараларына тегін кіруіне құқықтары бар (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда), ал үшiншi топтағы мүгедектер мәдени ойын-сауық шараларына кіру билеті құнының 50 % төлеп кіре алады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
10-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Наз" мемлекеттік би театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 10-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Тауар (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) атауы
Бірлік бағасы, теңге
1.
Бір адамға кіру билетінің құны:
1.1.
ересектер үшін

1000
1.2.
для школьников, студентов и пенсионеров (при предъявлении студенческого или пенсионного удостоверения), а также людям с ограниченными возможностями
500
2.
Услуги по предоставлению зала для проведения совместного мероприятия (281 посадочное место), 1 час
32 000
3.
Услуги выездного танцевального выступления артистов театра, 1 танец с 1 участником
15 000
4.
Услуги выездного выступления артистов театра, 1 песня с 1 исполнителем
15 000
5.
Услуги выступления артистов театра в прологе

1000
1.2.
мектеп оқушылары, студенттер мен зейнеткерлер үшін (студенттік немесе зейнеткерлік куәліктерін ұсынған жағдайда), сондай-ақ мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін
500
2.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін залды ұсыну бойынша қызметтер (281 отырғызу орны), 1 сағат
32 000
3.
Театр әртістерінің көшпелі би орындаулары қызметтері, 1 қатысушымен 1 би
15 000
4.
Театр әртістерінің көшпелі орындаулары қызметтері, 1 орындаушымен 1 ән
15 000
5.
Театр әртістерінің кіріспе бөліміндегі орындау қызметтері

Детям до 5 (пяти) лет вход бесплатный без предоставления места. Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).
Приложение 11
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года
№ 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Музей Сакена Сейфуллина" акимата города Нур-Султан

5 (бес) жасқа дейінгі балаларға кіру тегін, бірақ отырғызатын орын ұсынылмайды. Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
11-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Сәкен Сейфуллин музейі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Сноска. Приложение 11 исключено постановлением акимата города Нур-Султана от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 12
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года
№ 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Музейно-мемориальный комплекс жертв политических репрессий и тоталитаризма "АЛЖИР" акимата города Нур-Султан

Ескерту. 11-қосымша алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
12-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Саяси қуғын-сүргін және тоталитаризм құрбандарының "Алжир" мемориалды-мұражай кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Сноска. Приложение 12 исключено постановлением акимата города Нур-Султана от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 13
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года
№ 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Тәуелсіздік сарайы" акимата города Нур-Султан

Ескерту. 12-қосымша алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
13-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Тәуелсіздік сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Сноска. Приложение 13 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Цена за единицу, тенге
1
2
3
1.
Зал этнографии, картинная галерея, выставочный павильон 3-го этажа и макетный зал города Нур-Султан: стоимость входного билета на одного человека, за исключением турлидеров:
1.1.
для взрослых
400
1.2.
детский билет (от 7 до 14 лет)
300
2.
4D кинотеатр: стоимость входного билета на одного человека:
2.1.
для взрослых
400
2.2.
детский билет (от 7 до 14 лет)
300
3.
Кинотеатр (360 градусов) стоимость входного билета на одного человека:
3.1.
для взрослых
400
3.2.
детский билет (от 7 до 14 лет)
300
4.
Услуги по предоставлению конгресс-зала для проведения совместного мероприятия:
4.1.
полный зал на 3000мест (4312 кв.м), 1 сутки
1 950 000
4.2.
1/2 зала на 1500 мест (2156 кв.м), 1 сутки
975 000
4.3.
1/4 зала на 750 мест (1078 кв.м), 1 сутки
487 500
5.
Услуги по предоставлению помещения для проведения совместного мероприятия, 1 сутки:
5.1.
пресс-центра на 200 мест
360 000
5.2.
конференц-зала на 273 места, 1 сутки
480 000
6.
Услуги по предоставлению картинной галереи для проведения совместного мероприятия, 1 сутки (при проведении выставок сроком 14 дней, считать как за 1 сутки)
350 000
7.
Услуги по предоставлению галереи современного искусства для проведения совместного мероприятия, 1 сутки (при проведении выставок сроком 14 дней, считать как за 1 сутки)
350 000
8.
Услуги по предоставлению кухонного оборудования для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
350 000
9.
Услуги по предоставлению выставочного павильона 3-го этажа для проведения совместного мероприятия, 1 сутки (при проведении выставок сроком 14 дней, считать как за 1 сутки)
300 000
10.
Услуги по предоставлению овального зала 210,4 кв.м оборудованного микрофонами для проведения совместного мероприятия (24 посадочных места), 1 сутки
300 000
11.
Услуги по предоставлению фойе № 1 для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
250 000
12.
Услуги по предоставлению фойе №2 для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
250 000
13.
Услуги по предоставлению выставочного павильона для проведения совместного мероприятия, 1 сутки (при проведении выставок сроком 14 дней, считать как за 1 сутки)
200 000
14.
Услуги по предоставлению премиум-холла для проведения совместного мероприятия, 1 сутки

Ескерту. 13-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Р/с
Тауар (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) атауы
Бірлік бағасы, теңге
1
2
3
1.
Этнография залы, сурет галереясы, 3-қабаттағы көрме павильоны және Нұр-Сұлтан қаласының макет залы:
бір адамға кіру билетінің құны, турлидерлерді қоспағанда:
1.1.
ересектер үшін
400
1.2.
балалар билеті (7-14 жасқа дейін)
300
2.
4D кинотеатры:
бір адамға кіру билетінің құны:
2.1.
ересектер үшін
400
2.2.
балалар билеті (7-14 жасқа дейін)
300
3.
Кинотеатр (360 градус):
бір адамға кіру билетінің құны:
3.1.
ересектер үшін
400
3.2.
балалар билеті (7-14 жасқа дейін)
300
4.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін конгресс-залды ұсыну бойынша қызметтер:
4.1.
3000 орынға арналған толық зал (4312 ш.м.), 1 тәулік
1 950 000
4.2.
1500 орынға арналған залдың 1/2 бөлігі (2156 ш.м.), 1 тәулік
975 000
4.3.
750 орынға арналған залдың 1/4 бөлігі (1078 ш.м.), 1 тәулік
487 500
5.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін орын-жайды ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік:
5.1.
200 орынға арналған баспасөз орталығы
360 000
5.2.
273 орынға арналған конференц-зал, 1 тәулік
480 000
6.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін сурет галереясын ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік (көрмені 14 күн мерзімінде өткізген жағдайда, 1 тәулік ретінде есептеледі)
350 000
7.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін заманауи өнер галереясын ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік (көрмені 14 күн мерзімінде өткізген жағдайда, 1 тәулік ретінде есептеледі)
350 000
8.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін асханалық жабдықтарды ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
350 000
9.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін 3-қабаттағы көрме павильонын ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік (көрмені 14 күн мерзімінде өткізген жағдайда, 1 тәулік ретінде есептеледі)
300 000
10.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін микрофондармен жабдықталған 210,4 ш.м. болатын сопақша залды ұсыну бойынша қызметтер (24 отырғызу орны), 1 тәулік
300 000
11.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін № 1 фойені ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
250 000
12.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін № 2 фойені ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
250 000
13.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін көрме павильонын ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік (көрмені 14 күн мерзімінде өткізген жағдайда, 1 тәулік ретінде есептеледі)
200 000
14.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін премиум-холлды ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік

240 000
15.
Услуги по предоставлению зала переговоров для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
100 000
16.
Услуги по предоставлению зала торжеств для проведения совместного мероприятия (от 251 до 500 посадочных мест), 1 сутки
625 000
17.
Услуги по предоставлению зала торжеств для проведения совместного мероприятия (до 250 посадочных мест), 1 сутки
312 500
18.
Услуги по предоставлению центрального холла для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
500 000
19.
Услуги по предоставлению зоны питания (2-й этаж) при проведении совместного мероприятия, 8 столов и 32 стула, 1 сутки
120 000
20.
Услуги по предоставлению зоны питания (3-й этаж) при проведении совместного мероприятия, 16 столов, 32 стула и 12 диванов, 1 сутки
120 000
21.
Услуги по предоставлению 1-го гримерного помещения для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
40 000
22.
Услуги по предоставлению складского помещения для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
65 000
23.
Услуги по предоставлению офисного помещения 14 кв.м с мебелью для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
35 000
24.
Услуги по предоставлению офисного помещения 60 кв.м с мебелью для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
55 000
25.
Услуги по предоставлению малого выставочного зала для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
100 000
26.
Услуги по предоставлению макетного зала для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
100 000
27.
Услуги по предоставлению 4D кинотеатра (48 посадочных мест) для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
150 000
28.

240 000
15.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін келіссөз залын ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
100 000
16.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін салтанат залын ұсыну бойынша қызметтер (251-ден 500 отырғызу орнына дейін), 1 тәулік
625 000
17.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін салтанат залын ұсыну бойынша қызметтер (250 отырғызу орнына дейін), 1 тәулік
312 500
18.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін орталық холды ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
500 000
19.
Бірлескен іс-шараны өткізу кезінде тамақтану аймағын (2-қабат) ұсыну бойынша қызметтер, 8 үстел мен 32 орындық, 1 тәулік
120 000
20.
Бірлескен іс-шараны өткізу кезінде тамақтану аймағын (3-қабат) ұсыну бойынша қызметтер, 16 үстел, 32 орындық пен 12 диван, 1 тәулік
120 000
21.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін 1 гримдеу орынжайын ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
40 000
22.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін қойма орынжайын ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
65 000
23.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін 14 ш.м кеңсе орын-жайын жиһазымен ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
35 000
24.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін 60 ш.м кеңсе орын-жайын жиһазымен ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
55 000
25.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін кіші көрме залын ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
100 000
26.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін макет залын ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
100 000
27.
Бірлескен іс-шараны өткізу үшін 4D кинотеатрын ұсыну бойынша қызметтер, (48 отырғызу орны), 1 тәулік
150 000
28.

Услуги по предоставлению фойе 3-го этажа для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
200 000
29.
Услуга по предоставлению мебели для проведения совместных мероприятий:
29.1.
стул с мягким сиденьем в золотом цвете (за единицу), 1 сутки
700
29.2.
стол-парта (за единицу), 1 сутки
1000
29.3.
подиум в комплекте с ножками размером 2 кв.м (за единицу), 1 сутки
6000
* Примечание:
Согласно Закону Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", инвалиды первой, второй группы и дети-инвалиды до 18 (восемнадцати) лет имеют право на бесплатное посещение культурно-зрелищных мероприятий (при предъявлении подтверждающих документов), инвалидам третьей группы предоставляются льготы в размере 50% от стоимости билета на культурно-зрелищные мероприятия (при предъявлении подтверждающих документов).

Бірлескен іс-шараны өткізу үшін 3-қабат фойесін ұсыну бойынша қызметтер, 1 тәулік
200 000
29.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін жиһазды ұсыну қызметтері:
29.1.
алтын түсті жұмсақ отырғышы бар орындық (бір бірлік үшін), 1 тәулік
700
29.2.
үстел-парта (бір бірлік үшін), 1 тәулік
1000
29.3.
көлемі 2 ш.м болатын аяқтарымен жиынтықтағы подиум (бір бірлік үшін), 1 тәулік
6000
* Ескертпе:
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, бiрiншi және екiншi топтардағы мүгедектер мен 18 (он сегiз) жасқа дейiнгi мүгедек балалардың мәдени ойын-сауық шараларына тегін кіруіне құқықтары бар (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда), ал үшiншi топтағы мүгедектер мәдени ойын-сауық шараларына кіру билеті құнының 50 % төлеп кіре алады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).

Детям до 7 (семи) лет вход бесплатный без предоставления места. Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).
Приложение 14
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года
№ 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Дирекция по обеспечению сохранности памятников и объектов историко-культурного наследия" акимата города Нур-Султан
Сноска. Приложение 14 исключено постановлением акимата города Нур-Султана от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 15
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Nomad City Hall" акимата города Нур-Султан

7 (жеті) жасқа дейінгі балаларға кіру тегін, бірақ отырғызатын орын ұсынылмайды. Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
14-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Тарихи-мәдени мұра объектілерін және ескерткіштерді сақтауды қамтамасыз ету жөніндегі дирекция" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 14-қосымша алып тасталды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
15-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Nomad Cіty Hall" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Сноска. Постановление дополнено приложением 15 в соответствии с постановлением акимата города Нур-Султана от 27.08.2020 № 508-1773 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным постановлением акимата города Нур-Султана от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Цена за единицу, тенге
1
2
3
1.
Услуга по предоставлению концертного зала для проведения совместных мероприятий с набором оборудования "Эконом" – малоформатный проект, продолжительностью 1 час с предоставлением:
2-х микрофонов, 2-х стоек для микрофона;
звукового технического обеспечения мощностью 20 кВт;
светового технического обеспечения – технического рабочего света;
гримерного помещения – 1 ед.
200 000
2.
Услуга по предоставлению концертного зала для проведения совместных мероприятий с набором оборудования "Стандарт", продолжительностью 1 час с предоставлением:

Ескерту. Қаулы 15-қосымшамен толықтырылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 27.08.2020 № 508-1773 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Р/с
Тауар (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) атауы
Бірлік бағасы, теңге
1
2
3
1.
2-микрофон, 2 микрофон тіреуішін;
қуаттылығы 20 кВт дыбыстық техникалық қамтамасыз етуді;
техникалық жұмыс жарығы – жарықтық техникалық қамтамасыз етуді;
1 бірлік гримерлік бөлмесін ұсынумен шағын форматтағы жоба – "Эконом" жабдықтары жиынтығымен қамтамасыз ете отырып, ұзақтығы 1 сағатқа бірлескен іс-шаралар өткізу үшін концерт залын ұсыну қызметтері
200 000
2.

2-х микрофонов, 2-х стоек для микрофона;
звукового технического обеспечения мощностью 80 кВт в час и выше;
светового технического обеспечения – динамичный свет, Spot 1200 со световым пультом;
гримерного помещения – 8 ед.
300 000
3.
Услуга по предоставлению концертного зала для проведения совместных мероприятий с набором оборудования "Эконом" – малоформатный проект, продолжительностью до 12 часов с предоставлением:
2-х микрофонов, стойки для микрофона;

2-микрофон, 2 микрофон тіреуішін;
қуаттылығы 80 кВт және одан жоғары дыбыстық техникалық қамтамасыз етуді;
жарықтық техникалық қамтамасыз ету – динамикалық жарықты, Spot 1200 жарықтық пультімен;
8 бірлік гримерлік бөлмесін ұсынумен "Стандарт" жабдықтар жиынтығын қамтамасыз ете отырып, ұзақтығы 1 сағатқа бірлескен іс-шаралар өткізу үшін концерт залын ұсыну қызметтері
300 000
3.
2-микрофон, 2 микрофон тіреуішін;

звукового технического обеспечения мощностью от 20 до 50 кВт;
светового технического обеспечения – технического рабочего света;
гримерного помещения – 4 ед.
750 000
4.
Услуга по предоставлению концертного зала для проведения совместных мероприятий с набором оборудования "Стандарт", продолжительностью до 12 часов с предоставлением:
2-х микрофонов;
звукового технического обеспечения мощностью 80 кВт в час и выше;
светового технического освещения – динамичного, Spot 1200 со световым пультом;
гримерного помещения – 8 ед.
1 000 000
5.
Услуга по предоставлению зала для репетиций при проведении совместных мероприятий, продолжительностью до 12 часов, с предоставлением:
звукового технического обеспечения мощностью до 80 кВтв час;
светового технического обеспечения – динамичного света, Spot 1200 со световым пультом;
гримерного помещения – 2 ед.
500 000
6.
Услуга по предоставлению зала для монтажа и демонтажа декораций и концертного оборудования при проведении совместных мероприятий, продолжительностью до 12 часов, с предоставлением:
услуги грузового лифта;
светового технического обеспечения – рабочего, технического света;
клининга (по времени)
500 000
8.
Услуга по предоставлению фойе 1-го этажа для проведения совместных мероприятий, продолжительностью до 6 часов, с предоставлением:
освещения – лампы "Черепашка";
клининга (по времени)
300 000
9.
Услуга по выступлению актеров при проведении совместных мероприятий, 1 час
300 000
1
2
3
10.
Услуга по предоставлению звуковой аппаратуры при проведении совместного мероприятия:
10.1.
микрофон, 1 ед.
10 000
10.2.
аппаратура для БЭК-лайн вокала (3 микрофонные стойки, 3 микрофона, монитор)
60 000
10.3.
звуковая аппаратура
40 000
11.
Услуга по размещению и подключению дополнительной аппаратуры заказчика при проведении совместного мероприятия, 1 ед.
15 000
12.
Услуга по предоставлению площади 1 кв. м, без проведения к точке питания электрической энергии, 1 сутки
1500
13.
Услуга по предоставлению площади 1 кв. м, с подведением к точке питания электрической энергии, до 12 часов
2500
14.
Услуга по размещению баннера, 1 кв. м, до 6 часов
2000
15.
Услуга по предоставлению LED-экрана для проведения совместных мероприятий, 1 кв. м
25 000
16.
Услуга по предоставлению гримерного помещения для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
40 000
17.
Услуга по предоставлению свадебной и художественной фото- и видеосъемки в пределах здания, 1 час

қуаттылығы 20 кВт-тан 50 кВт-қа дейін дыбыстық техникалық қуаттылығы қамтамасыз етуді;
техникалық жұмыс жарығы – жарықтық техникалық қамтамасыз етуді;
4 бірлік гримерлік бөлмесін ұсынумен шағын форматтағы жоба – "Эконом" жабдықтарын қамтамасыз ете отырып, ұзақтығы 12 сағатқа дейін бірлескен іс-шаралар өткізу үшін концерт залын ұсыну қызметтері
750 000
4.
2 микрофон;
қуаттылығы 80 сағ/кВт және одан жоғары дыбыстық техникалық қамтамасыз етуді;
жарықтық техникалық қамтамасыз ету – динамикалық жарық, Spot 1200 жарықтық пультімен;
8 бірлік гримерлік бөлмесін ұсынумен "Стандарт" жабдықтары жиынтығын қамтамасыз ете отырып, ұзақтығы 12 сағатқа дейін бірлескен іс-шараларды өткізу үшін концерт залын ұсыну қызметтері
1 000 000
5.
Қуаттылығы 80 сағ/кВт-қа дейінгі дыбыстық техникалық қамтамасыз етуді;
жарықтық техникалық қамтамасыз ету – динамикалық жарықты, Spot 1200 жарықтық пультімен;
2 бірлік гримерлік бөлмесін ұсынумен жабдықтарды қамтамасыз ете отырып, ұзақтығы 12 сағатқа дейін бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде залды дайындық үшін ұсыну қызметі
500 000
6.
жүк лифті қызметін;
жарықтық техникалық қамтамасыз ету – жұмыстық, техникалық жарықты;
клинингті (уақыт бойынша) ұсынумен ұзақтығы 12 сағатқа дейін бірлескен іс-шараларды өткізу үшін декорациялар мен концерттік жабдықтарды жинау және бөлшектеу үшін залды ұсыну қызметі
500 000
7.
Ұзақтығы 3 сағатқа дейін бірлескен іс-шараларды өткізу үшін 2-қабаттағы фойені ұсыну қызметі
150 000
8.
"Черепашка" шамы жарығымен қамтамасыз етуді;
клинингті (уақыт бойынша) ұсынумен ұзақтығы 6 сағатқа дейін бірлескен іс-шараларды өткізуге 1-ші қабаттағы фойені ұсыну қызметі
300 000
9.
Бірлескен іс шаралар өткізу кезінде актерлердің қойылымдары бойынша қызмет, 1 сағат
300 000
10.
Бірлескен іс-шаралар өткізу кезіндегі дыбыстық аппаратураны ұсыну қызметі:
10.1.
микрофон, 1 бірлік
10 000
10.2.
БЭК-лайн вокалына арналған аппаратура (3 микрофон тіреуіші, 3 микрофон, монитор)
60 000
10.3.
дыбыстық аппаратура
40 000
11.
Бірлескен іс-шаралар өткізу кезінде тапсырыс берушінің қосымша аппаратурасын орналастыру мен қосу қызметі, 1 бірлік
15 000
12.
Электр энергиясының қуатына қосылмайтын 1 ш.м алаңды ұсыну қызметі, 1 тәулік
1500
13.
Электр энергиясының қуатына қосылатын 1 ш.м алаңды ұсыну қызметі, 12 сағатқа дейін
2500
14.
Баннерді орналастыру қызметі, 1 ш.м, 6 сағатқа дейін
2000
15.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін LED-экранды ұсыну қызметі, 1 ш.м
25 000
16.
Бірлескен іс-шаралар өткізу үшін гримерлік бөлмені ұсыну қызметі, 1 тәулік
40 000
17.
Ғимарат аумағында үйлену тойы мен көркемдік фото- және бейне түсірілімдерін ұсыну қызметі, 1 сағат

25 000
18.
Услуга по предоставлению барной стойки с оборудованием для проведения совместного мероприятия, до 10 часов
50 000
19.
Оказание услуг студии актерского мастерства, 8 посещений, 1 месяц
15 000
20.
Стоимость входного билета на театральную постановку на одного человека:
20.1.
с 1 по 9 ряд
1 500
20.2.
с 10 по 16 ряд
1 200
20.3.
с 17 по 19 ряд
1000
20.4.
балкон, 2-й этаж
600
20.5.
балкон, 3-й этаж
400
21.
Стоимость входного билета на премьерные вечерние постановки на одного человека:
1
2
3
21.1.
с 1 по 19 ряд
3000
21.2.
балкон 2-й этаж
2000
21.3.
балкон 3-й этаж
1000
22.
Стоимость входного билета на утренние спектакли, целевые спектакли для школьников
500
23.
Стоимость входного билета на концертную программу, творческий вечер, фестиваль с участием приглашенных специалистов, актеров, режиссеров постановщиков на одного человека:
23.1.
с 1 по 9 ряд
5 000
23.2.
с 10 по 16 ряд
4 000
23.3.
с 17 по 19 ряд
3 000
23.4.
балкон 2-й этаж
2 000
23.5.
балкон 3-й этаж
1 000
* Примечание:
Согласно Закону Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", инвалиды первой, второй группы и дети-инвалиды до 18 (восемнадцати) лет имеют право на бесплатное посещение культурно-зрелищных мероприятий (при предъявлении подтверждающих документов), инвалидам третьей группы предоставляются льготы в размере 50% от стоимости билета на культурно-зрелищные мероприятия (при предъявлении подтверждающих документов).
Детям до 5 (пяти) лет вход бесплатный без предоставления места. Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).
Приложение 16
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Дирекция объединенных музеев города Нур-Султан" акимата города Нур-Султан
Сноска. Постановление дополнено приложением 16 в соответствии с постановлением акимата города Нур-Султана от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Цена за единицу, тенге
1
2
3
1. Этно-мемориальный комплекс "Карта Казахстана "Атамекен"
1.1.
Стоимость входного билета в Этно-мемориальный комплекс "Карта Казахстана "Атамекен" на одного человека без экскурсии, за исключением турлидеров
400
1.2.
Стоимость входного билета в Этно-мемориальный комплекс "Карта Казахстана "Атамекен" с экскурсией на одного человека, за исключением турлидеров:

25 000
18.
Бірлескен іс-шаралар өткізу үшін жабдықтарымен бар үстелшесін ұсыну қызметі, 10 сағатқа дейін
50 000
19.
Актерлік шеберлікке арналған студия қызметтерін көрсету, 8 рет келу, 1 ай
15 000
20.
Театр қойылымына бір адамға кіру билетінің құны:
20.1.
1-9 қатарлар
1 500
20.2.
10-16 қатарлар
1 200
20.3.
17-19 қатарлар
1 000
20.4.
балкон 2-қабат
600
20.5.
балкон 3-қабат
400
21.
Кешкі тұсаукесер қойылымдарына бір адамға арналған кіру билетінің құны:
21.1.
1-19 қатарлар
3 000
21.2.
балкон 2-қабат
2 000
21.3.
балкон 3-қабат
1 000
22.
Таңертеңгі, мектеп оқушыларына мақсатты спектакльдерге кіру билетінің құны
500
23.
Концерттік бағдарламаға, шығармашылық кешке, шақырылған мамандардың, актерлердің, қоюшы режиссерлердің қатысуымен өтетін фестивальдерге кіру билетінің құны бір адамға:
23.1.
1-9 қатарлар
5 000
23.2.
10-16 қатарлар
4 000
23.3.
17-19 қатарлар
3 000
23.4.
балкон 2 қатарлар
2 000
23.5.
балкон 3 қатарлар
1 000
* Ескертпе:
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, бірінші және екінші топтардағы мүгедектер мен 18 (он сегіз) жасқа дейінгі мүгедек балалардың мәдени ойын-сауық шараларына тегін кіруіне құқықтары бар (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда), ал үшінші топтағы мүгедектер мәдени ойын-сауық шараларына кіру билеті құнының 50% төлеп кіре алады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
5 (бес) жасқа дейінгі балаларға кіру тегін, бірақ отырғызатын орын ұсынылмайды. Кәмелетке толғанға дейін ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
16-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Нұр-Сұлтан қаласының Біріккен мұражайлар дирекциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Ескерту. 16-қосымшамен толықтырылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Тауардың (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) атауы
Бірлік бағасы, теңге
1
2
3
1. "Атамекен" Қазақстан картасы" этно-мемориалдық кешені
1.1.
"Атамекен" Қазақстан картасы" этно-мемориалдық кешенге экскурсиясыз бір адамға кіру билетінің құны, турлидерлерді қоспағанда
400
1.2.
"Атамекен" Қазақстан картасы" этно-мемориалдық кешенге экскурсиямен бір адамға кіру билетінің құны, турлидерлерді қоспағанда:

2 000
3.2.6.
Выездные лекции по истории политических репрессий 1930–1950 годов ХХ века (за человека)
500
3.3.
Просмотр документального фильма с лекцией на тему истории политических репрессий 1930–1950 годов ХХ века (с человека)
200
3.4.
Фото- и видеосъемка в Музейно-мемориальном комплексе жертв политических репрессий и тоталитаризма "АЛЖИР" для средств массовой информации (1 час)
5 000
3.5
Консультация по созданию документальных и художественных фильмов, спектаклей, написанию научных работ и проектов, отражающих историю политических репрессий 1930–1950 годов ХХ века (1 час)
5 000
3.6.
Консультации по созданию документальных и художественных фильмов, спектаклей с выездом в село Акмол, на озеро Жаланаш и на место захоронений узниц "АЛЖИР" (1 час)
8 000
3.7.
Продажа буклета на казахском, русском и английском языках (1 штука)
500
3.8
Просмотр документального фильма:
3.8.1.
Для группы менее 5 человек
500
3.8.2.
Для группы свыше 5 человек
1 000
3.8.3.
Для группы свыше 25 человек
2 500
3.8.4.
Для группы свыше 50 человек
5 000
4. Дирекция по обеспечению сохранности памятников и объектов историко-культурного наследия
4.1.
Лекции об истории и художественных особенностях памятников города Нур-Султан:
4.1.1.
Для взрослых
400
4.1.2.
Для детей до 14 лет
200
4.2.
Выездные лекции об истории и художественных
особенностях памятников города Нур-Султан:
4.2.1.
Для взрослых
400
4.2.2.
Для детей до 14 лет
200
4.2.3.
Выездные экскурсии по городу (группа не менее 10 человек)
8 000
4.3.
Стоимость входного билета на обзорную площадку и выставочный зал Триумфальной арки:
4.3.1.
Для взрослых
500
4.3.2.
Для детей до 14 лет
350
4.3.3.
Стоимость экскурсии по выставке и на обзорной площадке Триумфальной арки (группа не менее 10 человек)
2 000
4.4.
Фотосьемка
4.4.1.
Фотосьемка торжественных мероприятий на Триумфальной арке
2 500
4.4.2.
Фотосьемка экспонатов выставки
150
4.5.
Стоимость входного билета на обзорную площадку и выставочного зала Дирекции по обеспечению сохранности памятников и объектов историко-культурного наследия:
4.5.1.
Входной билет на экскурсию
1 800
4.5.2.
Групповой входной билет для взрослых (свыше 10 человек)
1 500
4.5.3.
Входной детский билет (до 14 лет)
1 500
4.5.4.
Групповой входной детский билет (до 14 лет)
1 100
4.6.
Услуги по предоставлению зала для проведения совместных мероприятий за 1 час
2 500
4.7.
Услуги по предоставлению зала для проведения совместных мероприятий за сутки
53 000
* Примечание:
Согласно Закону Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", инвалиды первой, второй группы и дети-инвалиды до 18 (восемнадцати) лет имеют право на бесплатное посещение культурно-зрелищных мероприятий (при предъявлении подтверждающих документов), инвалидам третьей группы предоставляются льготы в размере 50% от стоимости билета на культурно-зрелищные мероприятия (при предъявлении подтверждающих документов).

2 000
3.2.6.
ХХ ғасырдың 1930–1950 жылдардағы саяси қуғын-сүргін тарихы бойынша көшпелі дәрістер (адамнан)
500
3.3.
ХХ ғасырдың 1930–1950 жылдардағы саяси қуғын-сүргін тарихы тақырыбына лекциясы бар деректі фильмді көрсету (1 адамнан)
200
3.4.
Бұқаралық ақпарат құралдары үшін Саяси қуғын-сүргін және тоталитаризм құрбандарының "АЛЖИР" мемориалды-мұражай кешенінде фото және бейнетүсірілім (1 сағат)
5 000
3.5.
ХХ ғасырдың 1930–1950 жылдарындағы саяси қуғын-сүргін тарихы тақырыбын көрсететін деректі және көркем фильмдер, спектакльдер жасау, ғылыми жұмыстар мен жобалар жазу бойынша кеңестер беру (1 сағат)
5 000
3.6.
Ақмол ауылына, Жалаңаш көліне және "АЛЖИР" тұтқындарының жерленген жерлеріне барып деректі және көркем фильмдер, спектакльдер жасау бойынша кеңестер беру (1 сағат)
8 000
3.7.
Буклетті қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде сату (1 сағат)
500
3.8.
Деректі фильм көру:
3.8.1.
5 адамнан кем топ
500
3.8.2.
5 адамнан жоғары топ үшін
1 000
3.8.3.
25 адамнан жоғары топ үшін
2 500
3.8.4.
50 адамнан жоғары топ үшін
5 000
4. Тарихи-мәдени мұра ескерткіштері мен объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету дирекциясы
4.1.
Нұр-Сұлтан қаласы ескерткіштерінің тарихы мен көркемдік ерекшеліктері туралы дәрістер:
4.1.1.
Ересек адамдарға
400
4.1.2.
14 жастағы балаларға
200
4.2.
Нұр-Сұлтан қаласы ескерткіштерінің тарихы мен көркемдік ерекшеліктері туралы көшпелі дәрістер:
4.2.1.
Ересек адамдарға
400
4.2.2.
14 жастағы балаларға
200
4.2.3.
Қала бойынша көшпелі экскурсиялар (10 адамнан кем емес топ)
8 000
4.3.
Салтанат қақпасының бақылау алаңына және көрме залына кіру билетінің құны:
4.3.1.
Ересек адамдарға
500
4.3.2.
14 жастағы балаларға
350
4.3.3.
Салтанат қақпасың бақылау алаңына және көрме залы бойынша экскурсия билетінің құны (10 адамнан кем емес адам тобынан)
2000
4.4.
Фототүсірілім
4.4.1.
Салтанат қақпасындағы салтанатты іс-шаралардың фототүсірілімі
2 500
4.4.2.
Көрме экспонаттарын суретке түсіру
150
4.5.
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштері мен объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету дирекциясының көрме залының шолу алаңына және көрме залына кіру билетінің құны:
4.5.1.
Экскурсияға кіру билеті
1 800
4.5.2.
Ересектерге арналған топтық кіру билеті (10 адамнан астам)
1 500
4.5.3.
Балаларға кіру билеті (14 жасқа дейін)
1 500
4.5.4.
Балаларға арналған топтық кіру билеті (14 жасқа дейін)
1 100
4.6.
1 сағат ішінде бірлескен іс-шаралар өткізу үшін залды ұсыну жөніндегі қызметтер
2 500
4.7.
Бір тәулік ішінде бірлескен іс-шаралар өткізу үшін залды ұсыну жөніндегі қызметтер
53 000
* Ескертпе:
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, бiрiншi және екiншi топтардағы мүгедектер мен 18 (он сегiз) жасқа дейiнгi мүгедек балалардың мәдени ойын-сауық шараларына тегін кіруіне құқықтары бар (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда), ал үшiншi топтағы мүгедектер мәдени ойын-сауық шараларына кіру билеті құнының 50% төлеп кіре алады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).

Детям до 5 (пяти) лет вход бесплатный без предоставления места. Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).
Приложение 17
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Музыкальный театр юного зрителя" акимата города Нур-Султан

5 (бес) жасқа дейінгі балаларға кіру тегін, бірақ отырғызатын орын ұсынылмайды. Кәмелетке толғанға дейiн ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
17-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Музыкалық жас көрермен театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Сноска. Постановление дополнено приложением 17 в соответствии с постановлением акимата города Нур-Султана от 26.04.2022 № 508-1277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Цена за единицу,
тенге
1
2
3
1.
Услуга по предоставлению концертного зала для проведения совместных мероприятий со стандартным набором светового и звукового оборудования на 1 час
80 000
2.
Стоимость входного билета на одного человека:
2.1.
Для взрослых
2 000
2.2.
Для детей старше 5 лет, студентов, пенсионеров (при предъявлении студенческого билета или пенсионного удостоверения)
900
3.
Услуги по организации выступления одного коллектива, 1/2 состава (не более 2 репетиций)
100 000
4.
Услуги по организации выступления одного сотрудника (не более 2 репетиций)
5 000
5.
Групповое посещение театрального мероприятия (198 мест)
350 000
6.
Оказание услуг хореографического кружка (12 посещений, групповые занятия (8–10 человек), продолжительность занятия 90 минут (1 месяц):
6.1.
Для взрослых
15 000
6.2.
Для детей старше 5 лет, студентов, пенсионеров (при предъявлении студенческого билета или пенсионного удостоверения)
10 000
7.
Оказание услуг театрального кружка (12 посещений, групповые занятия (8–10 человек), продолжительность занятия 90 минут (1 месяц):
7.1.
Для взрослых
15 000
7.2.
Для детей старше 5 лет, студентов, пенсионеров (при предъявлении студенческого билета или пенсионного удостоверения)
10 000
8.
Оказание услуг вокального кружка (12 посещений, групповые занятия (8–10 человек), продолжительность занятия 90 минут (1 месяц):
8.1.
Для взрослых
15 000
8.2.
Для детей старше 5 лет, студентов, пенсионеров (при предъявлении студенческого билета или пенсионного удостоверения)
10 000
9.
Оказание услуг по обучению на домбре (12 посещений, групповые занятия (8–10 человек), продолжительность занятия 90 минут (1 месяц):
9.1.
Для взрослых
15 000
9.2.
Для детей старше 5 лет, студентов, пенсионеров (при предъявлении студенческого билета или пенсионного удостоверения)
10 000
10.
Оказание услуг по обучению на фортепиано (12 посещений, групповые занятия (8–10 человек), продолжительность занятия 90 минут (1 месяц):
10.1.
Для взрослых
15 000
10.2.
Для детей старше 5 лет, студентов, пенсионеров (при предъявлении студенческого билета или пенсионного удостоверения)
10 000
11.
Оказание услуг по обучению на гитаре (12 посещений, групповые занятия (8–10 человек), продолжительность занятия 90 минут (1 месяц):
11.1.
Для взрослых
15 000
11.2.
Для детей старше 5 лет, студентов, пенсионеров (при предъявлении студенческого билета или пенсионного удостоверения)

Ескерту. 17-қосымшамен толықтырылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 26.04.2022 № 508-1277 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Тауардын (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) атауы
Бірлік бағасы, теңге
1
2
3
1.
1 сағатқа арналған жарық және дыбыс жабдықтарының стандартты жиынтығымен бірлескен іс-шаралар өткізу үшін концерт залын ұсыну бойынша қызмет
80 000
2.
Бір адамға қойылымдарға кіру билетінің құны:
2.1.
Ересектер үшін
2 000
2.2.
5 жастан асқан балалар, студенттер, зейнеткерлер үшін (студенттік немесе зейнеткерлік куәлігін көрсеткен жағдайда)
900
3.
Бір ұжымның, 1/2 құрамның (2 репетициядан артық емес) өнер көрсетуін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер)
100 000
4.
Бір қызметкердің сөз сөйлеуін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер (2 репетициядан артық емес)
5 000
5.
Театр іс-шарасына топтық қатысу (198 орын)
350 000
6.
Хореографиялық үйірме қызметтерін көрсету (12 рет келу, топтық сабақтар (8–10 адам), сабақтың ұзақтығы 90 минут (1 ай)
6.1.
Ересектер үшін
15 000
6.2.
5 жастан асқан балалар, студенттер, зейнеткерлер үшін (студенттік немесе зейнеткерлік куәлігін көрсеткен жағдайда)
10 000
7
Театр шеберханасы үйрету қызметін көрсету (12 рет келу, топтық сабақтар (8–10 адам), сабақтың ұзақтығы 90 минут (1 ай):
7.1.
Ересектер үшін
15 000
7.2.
5 жастан асқан балалар, студенттер, зейнеткерлер үшін (студенттік немесе зейнеткерлік куәлігін көрсеткен жағдайда)
10 000
8.
Вокалдық үйірме қызметін көрсету (12 рет бару, топтық сабақтар (8-10 адам), сабақтың ұзақтығы 90 минут (1 ай):
8.1.
Ересектер үшін
15 000
8.2.
5 жастан асқан балалар, студенттер, зейнеткерлер үшін (студенттік немесе зейнеткерлік куәлігін көрсеткен жағдайда)
10 000
9.
Домбыра үйрету қызметін көрсету (12 рет келу, топтық сабақтар (8–10 адам), сабақтың ұзақтығы 90 минут (1 ай):
9.1.
Ересектер үшін
15 000
9.2.
5 жастан асқан балалар, студенттер, зейнеткерлер үшін (студенттік немесе зейнеткерлік куәлігін көрсеткен жағдайда)
10 000
10.
Фортопиано үйрету қызметін көрсету (12 рет келу, топтық сабақтар (8–10 адам), сабақтың ұзақтығы 90 минут (1 ай)
10.1.
Ересектер үшін
15 000
10.2.
5 жастан асқан балалар, студенттер, зейнеткерлер үшін (студенттік немесе зейнеткерлік куәлігін көрсеткен жағдайда)
10 000
11.
Гитара үйрету қызметін көрсету (12 рет келу, топтық сабақтар (8–10 адам), сабақтың ұзақтығы 90 минут (1 ай)
11.1.
Ересектер үшін
15 000
11.2.
5 жастан асқан балалар, студенттер, зейнеткерлер үшін (студенттік немесе зейнеткерлік куәлігін көрсеткен жағдайда)

10 000
12.
Оказание услуг по обучению на қылқобызе (12 посещений, групповые занятия (8–10 человек), продолжительность занятия 90 минут (1 месяц):
12.1.
Для взрослых
15 000
12.2.
Для детей старше 5 лет, студентов, пенсионеров (при предъявлении студенческого билета или пенсионного удостоверения)
10 000
13.
Оказание услуг по обучению на виолончели (12 посещений, групповые занятия (8–10 человек), продолжительность занятия 90 минут (1 месяц):
13.1.
Для взрослых
15 000
13.2.
Для детей старше 5 лет, студентов, пенсионеров (при предъявлении студенческого билета или пенсионного удостоверения)

10 000
12.
Қылқобыз үйрету қызметін көрсету (12 рет келу, топтық сабақтар (8– 10 адам), сабақтың ұзақтығы 90 минут (1 ай)
12.1.
Ересектер үшін
15 000
12.2.
5 жастан асқан балалар, студенттер, зейнеткерлер үшін (студенттік немесе зейнеткерлік куәлігін көрсеткен жағдайда)
10 000
13.
Виолончели үйрету қызметін көрсету (12 рет келу, топтық сабақтар (8-10 адам), сабақтың ұзақтығы 90 минут (1 ай)
13.1.
Ересектер үшін
15 000
13.2.
5 жастан асқан балалар, студенттер, зейнеткерлер үшін (студенттік немесе зейнеткерлік куәлігін көрсеткен жағдайда)