Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2017 года № С-9/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 мая 2017 года № 5956. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 6 мая 2021 года № С-6/12.
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 06.05.2021 № С-6/12 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030), Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Кокшетау, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Кокшетау" от 6 августа 2015 года № С-40/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4975, опубликовано 22 сентября 2015 года в газетах "Көкшетау" и "Степной Маяк").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
9-ой очередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
Р.Арыстанқызы
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"18" апреля 2017 года
Приложение
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 18 апреля 2017 года

Көкшетау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № С-9/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 мамырда № 5956 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № С-6/12 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 06.05.2021 № С-6/12 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10030 тіркелген) сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 6 тамыздағы № С-40/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4975 тіркелген, 2015 жылғы 22 қыркүйекте "Көкшетау" және "Степной Маяк" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 9-шы
кезекті сессиясының
төрайымы
Р.Арыстанқызы
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б. Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
2017 жылғы "18" сәуір
Көкшетау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 18 сәуірдегі

№ С-9/9
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Кокшетау
Сноска. Приложение - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19.06.2019 № С-34/15 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Объект образования и накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма образования и накопления коммунальных отходов в год, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

№ С-9/9 шешіміне
қосымша
Көкшетау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 19.06.2019 № С-34/15 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Р/с №
Коммуналдық қалдықтар түзілетін және жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жылдық түзілу және жинақталу нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын