О бюджетах города Атбасар и Мариновского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 6С 16/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2018 года № 6342.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 287 209,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 251 864,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 177,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 168,0 тысяч тенге;
2) затраты – 287 209,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.11.2018 № 6С 25/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Мариновского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 059 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 942 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 117 тысяч тенге;
2) затраты – 16 059 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджете города Атбасар на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города Атбасар в районный бюджет в сумме 183 534 тысячи тенге.

2018-2020 жылдарға арналған Атбасар қаласының және Мариновка ауылдық округтің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 16/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 6342 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 287 209,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 251 864,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 177,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 168,0 мың теңге;
2) шығындар – 287 209,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 28.11.2018 № 6С 25/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Мариновка ауылдық округтің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 059 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 942 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 117 мың теңге;
2) шығындар – 16 059 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
3. 2018 жылға арналған Атбасар қаласының бюджетінде Атбасар қаласының бюджетінен аудандық бюджетке 183 534 мың теңге сомада бюджеттік алып қоюлар көлемі ескерілсін.

4. Учесть в бюджете Мариновского сельского округа на 2018 год объем бюджетной субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Мариновского сельского округа в сумме 7 117 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете города Атбасар на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 7.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Садвокасов М.Н.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.А.Калжанов
25 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года

4. 2018 жылға арналған Мариновка ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен Мариновка ауылдық округтің бюджетіне берілетін 7 117 мың теңге сомада субвенцияның көлемі ескерілсін.
5. 2018 жылға арналған Атбасар қаласының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 7 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
6. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Сәдуақасов М.Н.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының әкімі А.Ә.Қалжанов
25 желтоқсан 2017 жыл
2017 жылғы 25 желтоқсандағы

от 25 декабря 2017 года
№ 6С 16/2
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2018 год
Сноска. Приложение 7 – в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 06.06.2018 № 6С 21/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые текущие трансферты
35 168
Бюджет города Атбасар
35 168
Текущий ремонт улично-дорожной сети города Атбасар
35 168

2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С 16/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
7 қосымша
2018 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 06.06.2018 № 6С 21/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
35 168
Атбасар қаласының бюджеті
35 168
Атбасар қаласы көше-жол желісінің ағымдағы жөндеуі
35 168