О переименовании улиц села Сепе Атбасарского района
Решение акима села Сепе Атбасарского района Акмолинской области от 20 декабря 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2018 года № 6294
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким села Сепе РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Сепе:
улицу № 5 на улицу Болашак;
улицу №13 на улицу Бирлик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Сепе Е.Молдабаев

Атбасар ауданы Сепе ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Сепе ауылы әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 6294 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, халықтын пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Сепе ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сепе ауылының көшелері қайта аталсын:
№ 5 көшесі - Болашақ көшесіне;
№ 13 көшесі - Бірлік көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сепе ауылының әкімі Е.Молдабаев