О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2016 года № 6С10-2 "О бюджете района на 2017-2019 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 октября 2017 года № 6С 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 октября 2017 года № 6135
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджете района на 2017-2019 годы" от 24 декабря 2016 года № 6С10-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5677, опубликовано 23 января 2017 года в районной газете "Алтын астық") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 1277172,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 192089,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2551,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5795,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1076737,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1291753,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12977,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17380,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4403,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37667,8 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39300,8 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1633,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65227,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65227,0 тысяч тенге:
поступление займов – 17018,0 тысяч тенге;
погашение займов – 4403,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 52612,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Б.Абилов
Секретарь
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Егиндыкольского
района
Н.Тулепов
20 октября 2017 года
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 20 октября 2017 года

Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С10-2 "Ауданның 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қазандағы № 6С 16-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылығы 30 қазанда № 6135 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Ауданның 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С10-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5677 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда аудандық "Алтын Астық" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1277172,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 192089,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2551,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5795,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1076737 мың теңге;
2) шығындар – 1291753,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12977,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17380,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4403,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 37667,8 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39300,8 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1633,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -65227,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65227,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17018,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4403,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52612,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б.Абилов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының
әкімі
Н.Төлепов
2017 жылғы 20 қазан
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 20 қазандағы

219579,2
Целевые текущие трансферты
61584,2
в том числе:
Аппарат акима села Егиндыколь
17 920,0
На ремонт автомобильных дорог
17 920,0
Отдел занятости и социальных программ района
6280,9
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
6280,9
Отдел ветеринарии района
17 260,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
15 160,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
2 100,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
18123,3
На приобретение и доставку учебников для школ
1 874,4
На текущий ремонт Ушаковской средней школы
15745,8
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
503,1
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2 000,0
На подготовку к отопительному сезону коммунальных предприятий
2 000,0
Целевые трансферты на развитие
157 995,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
157995,0
Увеличение уставного капитала
39300,8
Разработка проектно-сметной документации на строительство блок-модульной котельной с инженерными сетями для Днепропетровской школы в селе Коржинколь Егиндыкольского района
4461,2
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию районного Дома культуры в селе Егиндыколь Егиндыкольского района
5000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы для строительства блочно-модульной котельной районного Дома культуры Егиндыкольского района
7000,0
Строительство двухквартирного жилого дома (5 позиций) в селе Егиндыколь Егиндыкольского района
102233,0

219 579,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
61 584,2
оның iшiнде:
Егіндікөл ауылы әкімінің аппараты
17 920,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
17 920,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 280,9
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына берілетін
6 280,9
Ауданның ветеринария бөлімі
17 260,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
15 160,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
2 100,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 123,3
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге берілетін
1 874,4
Ушаков орта мектебінің қазаңдықты ағымдағы жөндеу
15 745,8
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға берілетін
503,1
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
2 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
157 995,0
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
157995,0
Жарғылық капиталының үлкейту
39300,8
Егіндікөл ауданы Қоржынкөл ауылындағы Днепропетровск мектебіне инженерлік желілермен блок-модульді қазандықтың құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
4461,2
Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылындағы аудандық Мәдениет үйінің қайта құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
5000,0
Егіндікөл ауданы Аудандық Мәдениет үйіне блок-модульді қазандықтың құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама өткізумен жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
7000,0
Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылында екі пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (5 позиция)
102233,0