О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6С-7/3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 14 июля 2017 года № 6С-12/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 июля 2017 года № 6029
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6С-7/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5684, опубликовано 20 января 2017 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 2698477,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 431814,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 16427,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 24139,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2226096,6 тысяч тенге;
2) затраты - 2733208,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1204831,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1206807,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1976,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 10713,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 10 713,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1250274,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1250274,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Б.Аубакиров
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Жаркаинского района
Д.Шакиров

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 6С-12/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 шілдеде № 6029 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жарқайың аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-7/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5684 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарында "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және
3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2698477,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 431814,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 16427,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 24139,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2226096,6 мың теңге;
2) шығындар - 2733208,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1204831,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1206807,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1976,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 10713,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 10713,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1250274,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1250274,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б.Әубәкіров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Д.Шәкіров

9269,9
на обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
718,7
Отдел физической культуры и спорта района
100000,0
на изготовление и установку искусственного покрытия футбольного поля, трибун для зрителей, благоустройство территорий стадиона в городе Державинск
100000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
61000,0
на ремонт автомобильных дорог
30000,0
на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
31000,0
Отдел ветеринарии района
36913,0
на проведение противоэпизоотических мероприятий

9269,9
суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
718,7
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
100000,0
Державин қаласында футбол алаңына жасанды жабылуларды, көремендер үшін орындарды әзірлеуге және орнатуға, стадион аумақтарын абаттандыруға
100000,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
61000,0
автомобиль жолдарын жөндеуге
30000,0
елді мекендердің тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын дамытуға
31000,0
Аудандық ветеринария бөлімі
36913,0
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге