О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2018-2020 годы
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 173/23-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2018 года № 6347.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 202 095,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 658,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 721,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 169 715,0 тысяч тенге;
2) затраты – 202 095,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 151 015,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 18 700,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2018 № 258/37-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 752,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 181,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 981,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 590,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 752,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 1 590,0 тысяч тенге.

2018-2020 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 173/23-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қаңтарда № 6347 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 202 095,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 658,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 721,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 169 715,0 мың теңге;
2) шығындар – 202 095,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 151 015,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 18 700,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 258/37-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 752,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 181,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 981,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 590,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 752,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 1 590,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2018 № 258/37-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 607,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 150,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 369,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 088,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52 607,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 15 788,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 17 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2018 № 258/37-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить бюджет Косшынского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 168,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39 483,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 062,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 623,0 тысяч тенге;
2) затраты – 66 168,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 19 919,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 5 704,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2018 № 258/37-6 (вводится в действие с 01.01.2018).

2018 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 258/37-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018-2020 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 607,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 150,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 369,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 088,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 607,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 15 788,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 17 300,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 258/37-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2018-2020 жылдарға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 168,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 483,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 062,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 623,0 мың теңге;
2) шығындар – 66 168,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 19 919,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 5 704,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 258/37-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Утвердить бюджет Кояндинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 805,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 663,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 468,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 674,0 тысяч тенге;
2) затраты – 45 805,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кояндинского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 28 474,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кояндинского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 2 200,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2018 № 258/37-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 104,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 014,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 881,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 209,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 104,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Красноярского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 15 409,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Красноярского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 800,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2018 № 214/30-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 566,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 540,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 992,0 тысяч тенге;

5. 2018-2020 жылдарға арналған Қоянды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 805,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 663,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 468,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 674,0 мың теңге;
2) шығындар – 45 805,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Қоянды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 28 474,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Қоянды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 200,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 258/37-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2018-2020 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 104,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 014,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 881,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 209,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 104,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 15 409,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 800,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 12.06.2018 № 214/30-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2018-2020 жылдарға арналған Максимовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 566,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 540,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 992,0 мың теңге;

поступления трансфертов – 21 034,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36 566,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Максимовского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 20 034,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Максимовского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2018 № 258/37-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Утвердить бюджет Новоишимского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 855,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 980,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 875,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 855,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
Учесть, что в объеме бюджета Новоишимского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 7 875,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Новоишимского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2018 № 258/37-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Утвердить бюджет Нуресильского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 877,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 436,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 441,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 877,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 13 441,0 тысяч тенге.

трансферттер түсімі – 21 034,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 566,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Максимовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 20 034,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Максимовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 258/37-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2018-2020 жылдарға арналған Новоишимка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 855,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 980,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 875,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 855,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Новоишимка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 7 875,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Новоишимка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 258/37-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2018-2020 жылдарға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 877,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 436,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 441,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 877,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 13 441,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2018 № 214/30-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Утвердить бюджет Оразакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 827,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 861,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 966,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 827,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 18 216,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 1 750,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2018 № 258/37-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Утвердить бюджет сельского округа Рахымжана Кошкарбаева на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 789,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 647,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 469,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 673,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 789,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 12 773,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 900,0 тысяч тенге.";
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2018 № 214/30-6 (вводится в действие с 01.01.2018).

2018 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 12.06.2018 № 214/30-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2018-2020 жылдарға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 827,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 861,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 966,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 827,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 18 216,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 750,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 258/37-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2018-2020 жылдарға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 789,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 647,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 469,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 673,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 789,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 12 773,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 900,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 12.06.2018 № 214/30-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

12. Утвердить бюджет Софиевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 502,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 990,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 968,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 543,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 502,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 17 643,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 900,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2018 № 258/37-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
13. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 847,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 645,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 826,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 376,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 847,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 23 176,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 2 200,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27.11.2018 № 258/37-6 (вводится в действие с 01.01.2018).
14. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
С.Абеева
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского
района
М.Таткеев
25.12.2017
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района" А.Ибраева
25.12.2017
Аким сельского округа
Акмол
Ж.Дуйсекеев
25.12.2017
Аким сельского округа
Кабанбай батыра
А.Мурзагельдиев
25.12.2017
Аким Караоткельского
сельского округа
М.Жумабаев
25.12.2017
Аким Косшынского
сельского округа
Д.Калиев
25.12.2017
Аким Кояндинского
сельского округа
О.Ержанов
25.12.2017
Аким Красноярского
сельского округа
М.Сагинтаев
25.12.2017
Аким Максимовского
сельского округа
Г.Алжабаев
25.12.2017
Аким Новоишимского
сельского округа
О.Кишкенинов
25.12.2017
Аким Нуресильского
сельского округа
С.Искаков
25.12.2017
Аким Оразакского
сельского округа
Н.Касымбеков
25.12.2017
Аким сельского округа
Рахымжана Кошкарбаева
Т.Мукушев
25.12.2017
Аким Софиевского
сельского округа
Э.Артыков
25.12.2017
Аким Талапкерского
сельского округа
О.Касымов
25.12.2017
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата

12. 2018-2020 жылдарға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 502 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 990,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 968,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 543,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 502 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 17 643,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 900,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 258/37-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2018-2020 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 847,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 645,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 826,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 376,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 847,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 23 176,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 200,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 27.11.2018 № 258/37-6 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
С.Абеева
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
25.12.2017
"Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ә.Ыбраева
25.12.2017
Ақмол ауылдық округінің әкімі Ж.Дүйсекеев
25.12.2017
Қабанбай батыр
ауылдық округінің
әкімі
А.Мурзагельдиев
25.12.2017
Қараөткел ауылдық
округінің әкімі
М.Жұмабаев
25.12.2017
Қосшы ауылдық
округінің әкімі
Д.Калиев
25.12.2017
Қоянды ауылдық
округінің әкімі
Ө.Ержанов
25.12.2017
Краснояр ауылдық
округінің әкімі
М. Сағынтаев
25.12.2017
Максимовка ауылдық
округінің әкімі
Г.Алжабаев
25.12.2017
Новоишимка ауылдық
округінің әкімі
О.Кишкенинов
25.12.2017
Нұресіл ауылдық
округінің әкімі
С.Искаков
25.12.2017
Оразақ ауылдық
округінің әкімі
Н.Қасымбеков
25.12.2017
Рахымжан Қошқарбаев
ауылдық округінің әкімі
Т.Мукушев
25.12.2017
Софиевка ауылдық
округінің әкімі
Э.Артыков
25.12.2017
Талапкер ауылдық
округінің әкімі
О.Қасымов
25.12.2017
Целиноград аудандық
мәслихатының