О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 48 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 15 июня 2017 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июля 2017 года № 5561. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 48 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5224, опубликованное 26 января 2017 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы - цифры "4 057 548,0" заменить цифрами "4 358 359,0";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "3 400 493" заменить цифрами "3 701 304,0";
поступления трансфертов - цифры "630 201" заменить цифрами "646 548";
в подпункте 2)
затраты - цифры "4 287 246,7" заменить цифрами "4 588 057,7";
в пункте 7:

Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 маусымдағы № 82 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 шілдеде № 5561 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5224 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер - "4 057 548,0" сандары "4 358 359,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "3 400 493" сандары "3 701 304,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "630 201" сандар "646 548,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "4 287 246,7" сандары "4 588 057,7" сандарымен ауыстырылсын.
7 тармақта:

цифры "25 424" заменить цифрами "40 520".
2. Приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Байганинского районного
Секретарь Байганинского
маслихата районного маслихата
Г.Елеуова Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению № 82 Байганинского районного маслихата от 15 июня 2017 года

"25 424" сандары "40 520" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешіміне 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Байғанин аудандық мәслихатының хатшысы
Г.Елеуова Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 маусымдағы № 82 шешіміне 1 қосымша

57 134,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
57 134,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6 606,7
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 606,7
9
Прочие услуги в области образования
160 823,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
160 823,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21 999,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
42 121,5
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
27 534,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 080,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
63 089,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
279 369,0
1
Социальное обеспечение
31 314,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 314,0
005
Государственная адресная социальная помощь
214,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30 500,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
600,0
2
Социальная помощь
226 717,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
226 717,0
002
Программа занятости
131 806,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 660,0
006
Оказание жилищной помощи
214,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 313,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8 264,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 954,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16 506,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21 338,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 338,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

57 134,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
57 134,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6 606,7
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 606,7
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
160 823,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
160 823,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 999,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 121,5
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
27 534,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6 080,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
63 089,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
279 369,0
1
Әлеуметтiк көмек
31 314,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 314,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
214,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30 500,0
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
600,0
2
Әлеуметтiк көмек
226 717,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
226 717,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
131 806,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 660,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
214,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 313,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8 264,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13 954,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16 506,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 338,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 338,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39 820,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 393,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
27 427,7
12
Транспорт и коммуникации
247 380,3
1
Автомобильный транспорт
247 380,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 200,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2 200,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
245 180,3
022
Развитие транспортной инфраструктуры
8 534,3
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
15 886,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
220 760,0
13
Прочие
64 345,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 590,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
1 590,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
1 590,0
9
Прочие
62 755,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 850,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
20 850,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
40 520,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
40 520,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
1 385,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 385,0
15
Трансферты
55 941,1
1
Трансферты
55 941,1
452
Отдел финансов района (города областного значения)
55 941,1
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
8 842,9
051
Трансферты органам местного самоуправления

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39 820,7
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 393,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
27 427,7
12
Көлiк және коммуникация
247 380,3
1
Автомобиль көлiгi
247 380,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 200,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 200,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
245 180,3
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
8 534,3
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15 886,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
220 760,0
13
Басқалар
64 345,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 590,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
1 590,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1 590,0
9
Басқалар
62 755,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 850,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
20 850,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
40 520,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
40 520,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
1 385,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 385,0
15
Трансферттер
55 941,1
1
Трансферттер
55 941,1
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
55 941,1
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
8 842,9
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер