О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 48 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 24 ноября 2017 года № 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 декабря 2017 года № 5716. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 48 "Об утверждении Байганинского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5224, опубликованное 25 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республике Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
доходы - цифры "4 354 015,0" заменить цифрами "4 357 942,7",
в том числе:
неналоговые поступления - цифры "7 027,0 " заменить цифрами "7 042,7";
поступления трансфертов - цифры "642 204,0" заменить цифрами "646 116,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 563 292,7" заменить цифрами "4 567 220,4";
в подпункте 1) пункта 4:
цифры "4 777,0" заменить цифрами "3 878,0";
в подпункте 3):
цифры "2 036,0" заменить цифрами "140,0";
в подпункте 4):
цифры "3 286,0" заменить цифрами "3 450,0";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "5 000,0" заменить цифрами "4 375,0";
в подпункте 3):
цифры "4 246,0" заменить цифрами "1 392,0";
в подпункте 5):
цифры "9 674,0" заменить цифрами "8 899,0";
в подпункте 8):
цифры "16 347,0" заменить цифрами "28 551,0";
в подпункте 9)
цифры "6 000,0" заменить цифрами "4 710,0";
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениями 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:

Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы № 106 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 желтоқсанда № 5716 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 48 "2017-2019 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5224 санымен тіркелген, 2017 жылғы 25 қаңтарда электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер - "4 354 015,0" сандары "4 357 942,7" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер - "7 027,0" сандары "7 042,7" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері - "642 204,0" сандары "646 116,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "4 563 292,7" сандары"4 567 220,4" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақтың 1) тармақшасында:
"4 777,0" сандары "3 878,0" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"2 036,0" сандары "140,0" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"3 286,0" сандары "3 450,0" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақтың 1) тармақшасында:
"5 000,0" сандары "4 375,0" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"4 246,0" сандары "1 392,0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"9 674,0" сандары "8 899,0" сандарымен ауыстырылсын;
8) тармақшасында:
"16 347,0" сандары "28 551,0" сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшасында:
"6 000,0" сандары "4 710,0" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Байганинского районного
маслихата
Секретарь Байганинского районного маслихата
Н. Сарыбаева Б. Турлыбаев

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының
төрағасы
Байғанин аудандық сессия мәслихатының хатшысы
Н. Сарыбаева Б. Турлыбаев